home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2017 2016 2015 23.04.2017 CH 22.04.2017 BR 17.04.2017 LL 16.04.2017 MI 09.04.2017 CH 02.04.2017 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
    Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
    Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 02.04.2017 - Praha
stav dráhy: 4.1 (pružná)
1. dostih, start 14:02
1001 CENA VELKÉ CHUCHLE
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAGANO GOLD(GB), 3 60,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:55,00 1 Wroblewski Grzegorz 20
2. SILVER BALL(FR), 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:55,60 9 Šavujev Arslangirej 45
3. LUXIA, 3 57,5 ž. Jiří Palík 7 01:57,00 4 Haris Ludvík 110
4. NEGBEN, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:57,10 6 Blažková Helena 250
5. DANCING BOLEK(POL*), 3 56,0 Beysim Ferhanov kr.hlava 01:57,10 8 Wroblewski Grzegorz 110
6. EVŽEN(GB), 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:57,30 7 Myšková Štěpánka 90
7. CHRISALA, 3 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:57,30 5 Růžičková Martina 170
8. APAS ROCKA, 3 58,0 ž. Jan Rája krk 01:57,40 3 Vocásková Helena 50
9. GOLDEN SARAH, 3 61,0 ž. Martin Laube krk 01:57,50 2 Juránek Petr 65
Čas: 01:55,00, Mezičasy: (14,07 - 25,73 - 25,10 - 25,00 - 25,10)
Výrok: JISTĚ-3 1/4-7-krk-kr.hlava-1 1/4-krk-krk-krk
Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Knight J.and Cantillon E.
video

2. dostih, start 14:32
1002 CENA ČASOPISU JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SURIKATA, 4 b 59,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:53,70 8 Růžičková Martina 85
2. LUCIAN(GER*), 4 54,5 žk. Lucie Fialová 1 1/4 01:53,80 3 Mourek František 150
3. FURANO(GB), 5 b 51,0 Jiřina Andrésová 1 1/4 01:54,00 2 Bieliková Marta 75
4. RABBIT FOCUS(IRE), 4 j 64,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:54,10 1 Juránek Petr 65
5. WHITE GHOST, 6 56,0 Michal Hrouda 1/2 01:54,20 5 Kantek Petr, MVDr 100
6. DRAMA, 5 b 53,0 Pavlína Filipová 1 1/2 01:54,40 9 Berthier Kateřina 30
7. LA LAGION, 7 49,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:54,80 7 Pejšková Ivana, Ing. 45
8. REDARMOON, 7 j 48,0 žk. Simona Laubeová 2 3/4 01:55,40 6 Franko Jozef 200
9. YES MAN(FR), 9 56,0 žk. Adam Florian 2 1/4 01:55,80 10 Germič Karel 45
10. MAMA CHARLOTTE(IRE), 7 58,0 Michal Demo 1 3/4 01:56,10 4 Pišl Martin 85
Čas: 01:53,70, Mezičasy: (14,0 - 24,50 - 24,58 - 24,59 - 26,0)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-krk-1/2-1 1/2-2 1/2-2 3/4-2 1/4-1 3/4
Majitel: BoKa Seniors, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň

Poplatky: tr.Růžičková M. 200 Kč za ohlášené nepoužití lícních beránků na koni č.8 SURIKATA (DU 16/11)

video

3. dostih, start 15:10
1003 CENA AUTODOPRAVY FRANTIŠEK VLK
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALAZZO CORSINI(IRE), 3 58,0 ž. Szczepan Mazur LEHCE 01:41,00 7 Wroblewski Grzegorz 22
2. ORSSIO(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret 6 01:42,20 6 Drlík Jaroslav 170
3. MARKOS, 3 58,0 ž. Vendula Korečková nos 01:42,20 10 Zobal František 300
4. SCHEMIIK(GB), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:42,40 12 Blažková Helena 40
5. SIGI(IRE), 3 53,0 žk. David Liška nos 01:42,40 3 Luka Václav, Ing. 150
6. FAMOUS VALLEY(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:42,60 5 Vocásková Helena 65
7. CONAN, 3 58,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:42,90 1 Haris Ludvík 85
8. KRIS ROCK, 3 58,0 Radek Man hlava 01:43,00 4 Vocásková Helena 75
9. DALTON(POL), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 11 01:45,10 11 Hurt Tomáš 170
10. ECOLOGI LOLEK(POL*), 3 56,5 Beysim Ferhanov 3 3/4 01:45,90 9 Wroblewski Grzegorz 150
11. TEJE(IRE), 3 55,0 Michal Demo 4 1/2 01:46,90 8 Pišl Martin 250
12. ARTORIUS, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3 01:47,60 2 Pišl Martin 200
Čas: 01:41,00, Mezičasy: (24,60 - 25,83 - 26,08 - 24,49)
Výrok: LEHCE-6-nos-1 1/2-nos-1 1/4-1 3/4-hlava-11-3 3/4-4 1/2-3
Majitel: Stáj Marcelewo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Melito Syndicate

Kůň Č.10 MARKOS ztratil na startu cca 3 délky. Kůň č.6 ORSSIO byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila situaci u distančního mezníku mezi koňmi č.3 SIGI a č.6 ORSSIO a nezjistila porušení dostihového řádu(DŘ §364c). Majitelské prémie: DS Malá Morávka (MARKOS) 10000 Kč

video

4. dostih, start 15:43
1004 CENA AGROEFEKT, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEMPLER(GER), 5 56,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:38,20 9 Kubovičová Zuzana, Ing. 90
2. SIRIUS, 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:38,40 6 Seménka Zdeněk 100
3. LUSK, 5 59,0 ž. Petr Foret hlava 01:38,50 8 Horová Oliva, Ing. 130
4. ALFA WOLF(IRE), 6 53,0 žk. David Liška 1 1/4 01:38,70 11 Luka Václav, Ing. 100
5. TROP, 8 55,0 Michal Demo 1 1/4 01:38,90 5 Jelen Jaroslav 200
6. MONTE CHRISTO, 5 55,0 Michal Hrouda nos 01:38,90 3 Bieliková Marta 200
7. SINGAPORE SPICE(FR), 5 54,0 ž. Jan Verner hlava 01:38,90 15 Drlík Jaroslav 40
8. IWNIANKA(POL), 5 b 58,5 am. Jindřich Fabris hlava 01:39,00 13 Wroblewski Grzegorz 200
9. A DEE JOE(FR), 7 49,5 ž. Martina Havelková nos 01:39,00 2 Urbánek Luboš 170
10. RABBIT PERCY(GB), 4 bj 62,0 ž. Martin Laube 1/2 01:39,00 14 Juránek Petr 200
11. NEE L`AMOUR(GER), 7 j 53,0 Kateřina Hlubučková krk 01:39,10 10 Hlavatý Pavel 200
12. FIOMI, 5 56,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:39,20 12 Kantek Petr, MVDr 300
13. CHIQUITITA CHIC(IRE), 4 58,0 am. Martina Luková 1 1/4 01:39,50 7 Luka Václav, Ing. 130
14. NAMID STAR(FR), 6 b 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:39,50 1 Růžičková Martina 140
15. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 5 59,5 ž. Jan Rája 2 1/4 01:39,90 4 Petrlík Allan 25
16. GALIS, 4 56,0 ž. Jiří Palík 7 01:41,30 16 Haris Ludvík 200
Čas: 01:38,20, Mezičasy: (25,50- 23,42 - 25,14 - 24,16)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-hlava-1 1/4-1 1/4-nos-hlava-hlava-nos-1/2-krk-3/4-1 1/4-krk-2 1/4-7
Majitel: ALCHEM, Trenér: Kubovičová Zuzana, Ing., Chov: Gest.Hachetal

Sankce: tr. Luka V. 200 Kč za nesprávné nasedlání koně č.7 CHIQUITITA CHIC (DŘ § 306).

video

5. dostih, start 16:17
1005 CENA "S LÍTAČKOU NA DOSTIHY"
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARIEN, 3 s 60,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:14,70 2 Bartoš st. Josef 33
2. FIFINKA(IRE), 3 52,5 ž. Martina Havelková 3 01:15,10 3 Váňa Tomáš 45
3. GLOBAL GIRL(GER), 3 58,5 ž. Jiří Palík 4 1/2 01:15,90 4 Maršíčková Miroslava 85
4. MYRANELLE, 3 51,0 Kateřina Hlubučková 4 3/4 01:16,80 5 Germič Karel 250
Nestartovali: CHILLI CHOCOLATE(FR), MARIANKA, WOVKA(IRE)
Čas: 01:14,70, Mezičasy: (26,60 - 23,42 - 24,05)
Výrok: JISTĚ-3-4 1/2-4 3/4
Majitel: Licehamr-Bartoš, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Licehamr H.

Kůň č.1 CHILLI CHOCOLATE nestartoval z důvodu zranění ve startovacích boxech. Kůň č.7 WOVKA nestartoval z důvodu pádu jezdce na místě startu. Kůň č.6 MARIANKA nestartoval z důvodu neovladatelnosti a následného pádu jezdce. Majitelské prémie: Licehamer-Bartoš 10000 Kč (DARIEN) TAHLO Šefraný 6000 Kč (MYRANELLE)

video

6. dostih, start 16:57
1006 90. BETINO GOMBA HANDICAP
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 3400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MASTER OF GOLD(FR), 6 sj 55,0 ž. Szczepan Mazur JISTĚ 01:11,00 3 Wroblewski Grzegorz 40
2. KOBI(GER), 7 51,0 Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:11,30 1 Hulínský Václav, MUDr. 110
3. HELLO HOBBY(IRE), 6 56,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:11,70 4 Urbánek Luboš 170
4. LIVING COLORS, 5 57,0 ž. Martin Srnec 1 3/4 01:12,00 2 Kalaš Pavel, Ing. 50
5. ANITSCHKA(IRE), 4 61,5 ž. Jan Rája krk 01:12,00 7 Šatra Tomáš 22
6. ECHO RULES(IRE), 8 s 53,5 ž. Jan Verner krk 01:12,10 5 Pišl Martin 130
7. AKBULAT(GB), 4 s 52,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:12,60 6 Šavujev Arslangirej 90
8. EFILY(FR), 4 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:12,80 8 Koplík Zdeno 90
Čas: 01:11,00, Mezičasy: (24,10 - 23,27 - 23,63)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2 1/4-1 3/4-krk-krk-2 1/2-1 1/4
Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Haras du Taillis

Kůň č.7 ANITSCHKA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž.Janáčková Koplíková I. 1000 Kč za nerovnou a nebezpečnou jízdu po startu (DŘ §364b,c).

video

7. dostih, start 17:26
1007 CENA ŠAMPIONÁTU NIKON LADIES CUP 2017
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALQ(FR), 10 62,0 Radek Man JISTĚ 01:26,20 1 Sůrová Pavlína 85
2. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:26,50 2 Urbánek Luboš 65
3. PARDONIE, 5 56,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:26,60 5 Kroutilík Jaroslav 65
4. HALCYON CHARM(IRE), 5 57,5 ž. Natalie Arendsen hlava 01:26,60 4 Voršilková Helena, Ing. 25
5. CHUAN CHE, 9 j 58,5 am. Jindřich Fabris 1 01:26,80 8 Bieliková Marta 70
6. HERBEBOIS, 7 57,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:26,90 3 Drlík Jaroslav 40
7. SANTINO, 7 59,0 Jiřina Andrésová 1 1/4 01:27,20 7 Váňová Hana, Ing. 75
8. PALE MARTINI(GER), 4 62,5 žk. Adam Florian 3/4 01:27,30 6 Germič Karel 40
Čas: 01:26,20, Mezičasy: (12,35 - 24,45 - 24,55 - 24,67)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-hlava-1-1 1/4-1 1/4-3/4
Majitel: Estrella, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: Earl Elevage de la Source

Kůň č.8 CHUAN CHE ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: j. Man R. 1000 Kč za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:56
1008 CENA WHISKY
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 0 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAKAR, 7 bj 56,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:27,50 7 Bieliková Marta 75
2. OUR LASS(IRE), 7 57,5 Michal Hrouda 1 01:27,70 4 Kantek Petr, MVDr 70
3. CUSTER, 4 s 51,0 Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:28,10 1 Vinklárek René, Bc. 110
4. APOPHIS, 5 53,0 ž. Jan Verner 2 01:28,50 2 Váňa Tomáš 130
5. ROMANTIK, 5 b 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:28,70 3 Růžičková Martina 25
6. SVITAVA, 5 56,5 žk. Adam Florian 1/2 01:28,80 5 Germič Karel 20
7. RAYLENE, 4 55,5 ž. Martina Havelková 4 01:29,60 6 Šatra Tomáš 65
Čas: 01:27,50, Mezičasy: (14,10 - 22,53 - 24,45 - 26,42)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/4-2-1 1/4-1/2-4
Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: SPOLAGRA, s.r.o.

Sankce: ž. Korečková V.1000 Kč za tísnění koně č.3 ROMANTIK a koně č. 4 OUR LASS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ §364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Dienelt Martin