home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 2015 2014 05.11.2016 KO 29.10.2016 MO 28.10.2016 SL 23.10.2016 CH 22.10.2016 PE 16.10.2016 CH 15.10.2016 MO 09.10.2016 PE 08.10.2016 PE 02.10.2016 CH 01.10.2016 BR 28.09.2016 KV 24.09.2016 CH 18.09.2016 CH 17.09.2016 SL 11.09.2016 CH 10.09.2016 PE 04.09.2016 CH 03.09.2016 MI 28.08.2016 CH 27.08.2016 MO 21.08.2016 NE 20.08.2016 PE 14.08.2016 KV 13.08.2016 KO 07.08.2016 KV 24.07.2016 KV 23.07.2016 KO 17.07.2016 MI 16.07.2016 SL 09.07.2016 SH 06.07.2016 LL 03.07.2016 KV 02.07.2016 BR 25.06.2016 PE 23.06.2016 CH 19.06.2016 KV 18.06.2016 SL 12.06.2016 CH 11.06.2016 PE 05.06.2016 CH 04.06.2016 PE 29.05.2016 CH 28.05.2016 MO 22.05.2016 CH 21.05.2016 PE 19.05.2016 CH 15.05.2016 CH 14.05.2016 MO 08.05.2016 CH 07.05.2016 PE 01.05.2016 LL 30.04.2016 KV 24.04.2016 CH 23.04.2016 BR 17.04.2016 CH 16.04.2016 MI
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 29.10.2016 - Most
stav dráhy: 5.5 (měkká)
1. dostih, start 13:03
1441 Cena ALL THE EVILA
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAKIA, 3 s 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:29,74 7 Váňa Tomáš 30
2. VIKTORIE VALLY, 3 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:30,07 11 Chaloupka Jiří 140
3. LADAR, 4 59,5 ž. Martin Laube 3/4 01:30,19 1 Petrlík Allan 50
4. VALMONT, 7 s 63,5 ž. Martina Havelková krk 01:30,21 4 Duchoň Tomáš 30
5. LABOND, 5 b 59,0 ž. Petr Foret 3 01:30,70 6 Sýkorová Marcela, Ing. 70
6. CUSTER, 3 s 50,0 Kateřina Hlubučková 1/2 01:30,78 10 Vinklárek René, Bc. 350
7. CABALLERO, 5 56,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:30,83 12 Hurt Tomáš 140
8. APOPHIS, 4 50,0 Michal Hrouda 2 1/2 01:31,13 8 Hulínský Václav, MUDr. 350
9. LENTIA, 3 58,0 Josef Sovka 3/4 01:31,25 3 Petrlík Allan 120
10. TAURUS, 6 57,5 ž. Jan Verner 1/2 01:31,37 9 Jirka Petr 50
11. KINDER JOY, 3 b 57,0 žk. Adam Florian 13 01:35,31 2 Sýkorová Marcela, Ing. 350
12. PASANTA, 4 s 60,0 ž. Dušan Andrés 5 01:36,12 5 Pohanka Ladislav, Ing. 300
Čas: 01:29,74, Mezičasy: (13,36 - 25,02 - 26,41 - 24,95)
Výrok: JISTĚ-2-3/4-krk-3-1/2-krk-2 1/2-3/4-1/2-13-5

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hulínský V.
video

2. dostih, start 13:34
1442 Cena nadějí - HOPES (Cena EBF)
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 600 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JOSEPH, 2 57,5 ž. Jakub Pavlíček JISTĚ 01:45,14 6 Tůma Pavel 40
2. KATARINA, 2 53,5 Jiřina Andrésová 2 01:45,44 4 Tůma Pavel 30
3. WOVKA(IRE), 2 56,0 ž. Václav Janáček 2 01:45,70 8 Luka Václav, Ing. 50
4. LA SANTIAGA(GER), 2 55,5 Kateřina Hlubučková krk 01:45,74 9 Hlavatý Pavel 35
5. CHRISTOK, 2 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 01:46,32 5 Koplík Zdeno 80
6. MANSUR, 2 s 58,0 ž. Jan Rája 7 01:47,70 3 Kvapilová Lenka 40
7. MACARIO(FR), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/4 01:48,24 2 Urbánek Luboš 70
8. ANJOLLI, 2 bj 57,0 ž. Martin Laube 5 01:49,34 7 Juránek Petr 80
9. STEALING A WIN(IRE), 2 55,0 ž. Vendula Korečková 4 01:50,01 1 Urbánek Luboš 120
Čas: 01:45,14, Mezičasy: (27,67 - 26,08 - 26,49 - 24,90)
Výrok: JISTĚ-2-2-krk-3-7-3 1/4-5-4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.4 KATARINA ztratil na startu asi 4 délky. Sankce: j. Hlubučková K. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 14:04
1443 Cena Ústeckého kraje
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 600 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARKER SUN, 7 49,0 Jiřina Andrésová TUHÝ BOJ 01:43,34 2 Pišl Martin 150
2. A DEE JOE(FR), 6 53,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:43,36 7 Urbánek Luboš 60
3. ALFA WOLF(IRE), 5 60,5 ž. Václav Janáček krk 01:43,42 1 Luka Václav, Ing. 30
4. SINGAPORE SPICE(FR), 4 60,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:43,62 6 Drlík Jaroslav 50
5. IBAR, 6 b 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:43,67 3 Pohanka Ladislav, Ing. 60
6. SURIKATA, 3 53,0 Kateřina Hlubučková 1/2 01:43,75 5 Růžičková Martina 60
7. VALMONT OHNE, 4 64,5 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 2 3/4 01:44,30 9 Juránek Petr 85
8. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 4 64,5 Josef Sovka 1 1/2 01:44,57 8 Petrlík Allan 60
9. RISK(UKR), 4 61,0 ž. Jaromír Šafář daleko 01:53,59 4 Resulov Artur 70
Čas: 01:43,34, Mezičasy: (25,73 - 28,28 - 25,69 - 23,64)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-krk-1 1/4-krk-1/2-2 3/4-1 1/2-daleko

Majitel: Rozkovec, Trenér: Pišl Martin, Chov: Vácha Martin

Kůň č.2 MARKER SUN byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 14:34
1444 Cena CRIOSTAL
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALAMON, 3 58,0 ž. Jan Rája BOJ 02:01,34 6 Vocásková Helena 40
2. PRIVATE RYAN, 3 58,5 ž. Václav Janáček 1 02:01,50 1 Šatra Tomáš 23
3. MAUREEN(GER), 3 bj 51,5 Kateřina Hlubučková 1 3/4 02:01,76 7 Hlavatý Pavel 78
4. DIVA DES BIEFFES(FR), 3 57,0 ž. Jan Verner 4 02:02,37 3 Resulov Artur 80
5. LOZANNA(UKR), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 02:02,60 4 Resulov Artur 30
6. OMBRETARIUS, 3 55,0 žk. Adam Florian 1 3/4 02:02,88 2 Germič Karel 140
7. RED TIGER, 3 s 51,5 Jiřina Andrésová 10 02:05,99 5 Bekrová Gabriela 120
Čas: 02:01,34, Mezičasy: (15,79 - 26,06 - 26,84 - 25,78 - 26,87)
Výrok: BOJ-1-1 3/4-4-1 1/2-1 3/4-10

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Kůň č.5 RED TIGER ztratil na startu cca 3 délky, kůň č.2 OMBRETARIUS ztratil na startu cca 2 délky.

video

5. dostih, start 15:05
1445 Cena společnosti JSB MATCH DIABOLO a.s.
Rovina I.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 3375 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUKHARI(FR), 4 49,0 ž. Martina Havelková BOJ 01:58,42 5 Wroblewski Grzegorz 40
2. APPROCAILLIS(IRE), 3 j 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 01:58,44 6 Endaltsev Igor 40
3. IDEAL APPROACH(IRE), 4 61,0 ž. Petr Foret 1 01:58,60 4 Koplík Zdeno 50
4. INES(FR), 4 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:58,71 7 Váňa Tomáš 120
5. BONYS, 3 55,5 ž. Martin Laube 4 01:59,22 2 Petrlík Allan 100
6. EVEREST HILL(GB), 6 50,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:59,53 3 Koplík Zdeno 130
7. SAPSIREE(IRE), 6 56,5 ž. Václav Janáček 5 02:00,60 1 Šatra Tomáš 50
Čas: 01:58,42, Mezičasy: (16,18 - 25,58 - 25,81 - 25,48 - 25,37)
Výrok: BOJ-kr.hlava-1-1/2-4-2 1/4-5

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Har.de S. A. Aga Khan Scea

Kůň č.6 APROCAILLIS byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Korečková V. 2000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 15:36
1446 Cena města MOST
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 600 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROMANETTA, 4 59,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ 02:13,00 6 Haris Ludvík 23
1. RABBIT FOCUS(IRE), 3 j 56,0 ž. Jaromír Šafář současně 02:13,00 2 Juránek Petr 60
3. LOOP LOVE(GB), 4 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 02:13,39 4 Urbánek Luboš 25
4. KATCHABA(USA), 7 58,0 ž. Vendula Korečková 2 02:13,70 1 Březina Ladislav, Ing. 60
5. PEPA HAVEL(FR), 8 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 02:13,96 3 Chaloupka Václav, Ing. 60
6. SEEP(FR), 5 63,0 Josef Sovka 2 1/4 02:14,27 5 Petrlík Allan 60
7. VICTORIOUS LAUGH(IRE), 3 j 53,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 02:14,82 7 Endaltsev Igor 120
Čas: 02:13,00, Mezičasy: (25,35 - 28,63 - 28,62 - 26,73 - 23,67)
Výrok: TUHÝ BOJ-současně-2 1/4-2-1 3/4-2 1/4-3 1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Keaveney & Williams,Intense Focus Synd
Majitel: Scuderia La Faina - Haris, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Piskla Miroslav-MPL
video

7. dostih, start 16:04
1447 Cena společnosti CHARVÁT AXL a.s.
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HELLO HOBBY(IRE), 5 62,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:13,88 3 Urbánek Luboš 50
2. SHEIK YERBOUTI, 4 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:13,99 6 Drlík Jaroslav 30
3. LUCK AHEAD(IRE), 3 s 58,0 ž. Martin Laube 4 01:14,52 4 Petrlík Allan 65
4. IRAKLIN(IRE), 6 j 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:14,75 2 Neuberg Filip 40
5. TULUM(FR), 11 56,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:15,27 5 Mimra Zdeněk 80
6. DEMON KING(IRE), 9 s 48,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:15,43 7 Kub Ivan 90
7. ALEXANDR(IRE), 3 sj 57,0 ž. Václav Janáček 4 01:16,15 1 Luka Václav, Ing. 40
Čas: 01:13,88, Mezičasy: (26,03 - 24,97 - 22,88)
Výrok: JISTĚ-3/4-4-1 1/2-3 1/2-3/4-4

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Küssaburg

Kůň č.1 ALEXANDR byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 16:36
1448 Cena MERIDIAN TEAM
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTASTICADVENTURE(GER), 3 j 62,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 02:27,40 2 Urbánek Luboš 35
2. QUEST ROYAL(SRB), 5 57,0 Kateřina Hlubučková krk 02:27,45 5 Neuberg Filip 50
3. MYSTIC GOLFER, 5 61,0 ž. Jan Verner 1 02:27,61 9 Hronová Ilona 100
4. ATLETHICA, 6 52,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 7 02:28,99 7 Březina Ladislav, Ing. 150
5. SUN FOR LIFE(GB), 8 j 54,0 ž. Vendula Korečková krk 02:29,05 8 Drlík Jaroslav 60
6. LADY`S MAN, 4 b 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 02:29,53 1 Pišl Martin 40
7. SHENGEL(FR), 3 s 60,5 ž. Jaromír Šafář 6 02:30,41 3 Resulov Artur 70
8. LUCIFER, 3 s 50,0 Jiřina Andrésová 3 02:30,77 6 Bartoš st. Josef 100
9. CHARISMATIC, 4 61,5 ž. Jan Rája 9 02:32,58 4 Kub Petr 40
Čas: 02:27,40, Mezičasy: (14,68 - 26,76 - 25,63 - 27,31 - 26,52 - 26,50)
Výrok: BOJ-krk-1-7-krk-2 1/2-6-3-9

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Hofgut Heymann

Kůň č.7 ATLETHICA ztratil na startu cca 5 délek.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Šachová Nikola