home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 28.10.2016 - Slušovice
stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 12:03
1432 Cena K-K Metal, a.s.
Rovina IV.kat. - 1160 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORMICO, 5 j 63,0 am. Jindřich Fabris JISTĚ   5 Bieliková Marta 30
2. SWORN SHOT(GER), 5 55,0 žk. Daniel Vyhnálek 2   2 Holčák František 75
3. CADBEE, 4 54,0 Kateřina Hlubučková 5   7 Berthier Kateřina 160
4. SOLAR POWER(GER), 6 j 55,5 ž. Martina Havelková krk   1 Bělka Martin 15
5. LASTORMO, 5 60,0 Jiřina Andrésová kr.hlava   6 Okleštěk Miloslav 90
6. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 3 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2   4 Urbánek Luboš 40
7. NIGHT KING, 8 56,0 Nikola Petrlík 10   3 Petrlíková Ivona 75
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-5-krk-kr.hlava-1 1/2-10

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: Hřebčín Napajedla
video

2. dostih, start 12:35
1433 Cena AGA Vlachovice, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP STAR, 5 57,0 ž. Vendula Korečková BOJ   12 Váňa Tomáš 70
2. STINGER(GER*), 8 j 56,0 žk. Daniel Vyhnálek 1/2   1 Holčák František 60
3. TETRAROSE(USA), 4 55,5 Kateřina Hlubučková 2 1/2   2 Horáková Lenka 85
4. SANTINO, 6 58,0 Jiřina Andrésová krk   6 Váňová Hana 160
5. HELIOSTAT(IRE), 4 58,5 ž. Jan Rája krk   8 Vocásková Helena 75
6. EXCHANGE(GB), 8 59,5 ž. Dušan Andrés 1   5 Popelka Stanislav 45
7. MONTE CHRISTO, 4 60,0 Josef Sovka 1 1/4   10 Bieliková Marta 75
8. LOVE ME, 5 59,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. hlava   7 Juránek Petr 40
9. WICKER STONE(IRE), 5 b 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2   11 Urbánek Luboš 27
10. SEBASTIANO, 7 59,5 ž. Jaromír Šafář 2   4 Demele Jan 110
11. ČARODĚJKA, 7 s 57,0 ž. Martin Laube hlava   9 Berthier Kateřina 180
12. GLOUSHEK(GB), 8 s 59,5 ž. Jiří Palík 6   3 Havlíčková Zdena 160
Čas: 01:43,15, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 1/2-krk-krk-1-1 1/4-hlava-2-2-hlava-6

Majitel: Stáj VB-Váňa, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Novák Petr
video

3. dostih, start 13:03
1434 D PLAST, a.s.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROONY, 7 s 63,5 Josef Sovka JISTĚ 02:43,81 4 Bieliková Marta 30
2. LETEGERTO, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:44,01 3 Demele Jan 120
3. PORTATILE, 3 53,5 Jiřina Andrésová krk 02:44,06 6 Okleštěk Miloslav 90
4. HEURE, 5 48,5 ž. Martina Havelková 4 1/4 02:44,93 2 Derych Vladimír 70
5. STEPIDA, 3 s 49,0 Kateřina Hlubučková 2 1/2 02:45,47 7 Neuberg Filip 50
6. FIOMI, 4 68,0 žk. Jakub Spáčil 3 3/4 02:46,24 8 Kantek Petr 55
7. KLEONNE, 5 b 62,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 7 02:47,67 1 Vrba Pavel 40
8. CAFFI, 6 s 58,5 ž. Martin Laube 2 1/2 02:48,17 5 Štěpánek Milan 55
Čas: 02:43,81, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-4 1/4-2 1/2-3 3/4-7-2 1/2

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: BUC-Film Bouček J.
video

4. dostih, start 13:49
1435 Cena Zlínského kraje
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FURANO(GB), 4 b 62,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev TUHÝ BOJ 01:56,86 5 Bieliková Marta 35
2. LIFE HONEY, 5 61,0 žk. Daniel Vyhnálek kr.hlava 01:56,87 7 Holčák František 45
3. BANDERELLAS, 4 59,0 am. Jindřich Fabris krk 01:56,94 3 Mimra Zdeněk 80
4. PHILLIPINA, 4 62,5 Michal Demo 1 1/2 01:57,19 2 Neuberg Filip 20
5. ARMANNO, 5 57,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 1/2 01:57,27 1 Mimra Zdeněk 80
6. AIGER, 3 s 59,0 ž. Jiří Palík hlava 01:57,30 9 Hála Libor 130
7. SAVAGE, 6 56,5 ž. Martina Havelková 5 01:58,25 10 Kantek Petr 100
8. RUSALKA, 3 61,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:58,51 8 Podhányi Jan 100
9. ICE RYAN, 3 s 53,0 ž. Zuzana Vokálková 1 01:58,69 4 Vízdalová Marta 130
10. REDARMOON, 6 j 55,5 žk. Michaela Maláčová 3 3/4 01:59,41 11 Franko Jozef 150
11. MAXDOR, 3 49,0 Jiřina Andrésová 5 02:00,56 12 Okleštěk Miloslav 250
12. MIKROP DEAR, 3 sj 63,5 ž. Martin Laube 3 1/2 02:01,10 6 Juránek Petr 150
Čas: 01:56,86, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-krk-1 1/2-1/2-hlava-5-1 1/2-1-3 3/4-5-3 1/2

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: Venner P.and Mrs A.G.
video

5. dostih, start 14:30
1436 Cena MPL Trading, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STUKE(GER*), 2 s 58,0 ž. Zuzana Vokálková BOJ 02:00,66 12 Holčák Radek 37
2. FIGHTING LIPS(IRE), 2 s 55,5 Kateřina Hlubučková 1 02:00,86 7 Tůma Pavel 37
3. RABBIT VAN WINKLE(FR), 2 56,0 ž. Martin Laube 5 02:01,95 3 Juránek Petr 55
4. NED, 2 54,5 Jiřina Andrésová 1 02:02,16 6 Pecháček Jaroslav 200
5. FRANCISKA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:02,26 4 Bodlák Radim 200
6. ČMELÁK, 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2 02:02,35 8 Nováková Jana 200
7. TEMPICO(GER), 2 55,0 Michal Demo 4 3/4 02:03,32 1 Kalaš Pavel 140
8. PRINCESS RYANA, 2 57,0 ž. Jiří Palík 1/2 02:03,44 5 Piruch Jozef 85
9. GUILLOTINE SHAVE(IRE), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:03,65 2 Urbánek Luboš 80
10. PLAYBOY, 2 54,0 žk. Daniel Vyhnálek 15 02:06,83 11 Holčák Radek 25
11. GINGER, 2 55,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:07,12 9 Kovačík František 140
12. OGGI, 2 56,0 Nikola Petrlík 7 02:08,64 10 Kroutilík Jaroslav 200
Čas: 02:00,66, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-5-1-1/2-1/2-4 3/4-1/2-1-15-1 1/2-7

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.
video

6. dostih, start 15:03
1437 Cena SWS a.s.
Steeplechase III.kat. - 3800 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1350 + 3150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POINSETTIA, 4 63,5 ž. Jan Kratochvíl JISTĚ   3 Olehla Čestmír 45
2. ASCOVER(FR), 6 A 1/2 70,0 ž. Jaroslav Myška 5   6 Tůma Pavel 26
3. TADEAS HAJEK(IRE), 7 67,0 Martin Liška 3 1/4   5 Hanáček Jaroslav 40
4. ALONE, 8 65,0 Ján Mach, MVDr. 1/2   12 Petrlíková Ivona 170
5. TEREBESZ(POL), 12 69,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2   1 Bělka Martin 50
6. LA MILLA, 6 b 64,0 Jan Derych daleko   9 Ilíková Kateřina 170
7. RUSSELL, 7 69,5 ž. Jaroslav Brečka daleko   8 Brečka Jaroslav 100
Z HAWA BALI(IRE), 9 67,5 ž. Josef Váňa ml.     10 Urbánek Luboš 90
Z CHERRIES, 4 63,5 ž. Josef Sovka     11 Žalud Radek 100
Z KINGSTON JAIL, 5 67,5 ž. Pavel Kašný     4 Kašný Pavel 250
Z PERFECT PLAN, 5 67,5 ž. Marcel Novák     2 Theimer Milan 250
PN DUNÁTA, 6 67,0 ž. Lukáš Matuský     7 Holčák František 50
Čas: 04:32,46, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-5-3 1/4-1/2-3 1/2-daleko-daleko

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

DK přešetřila zadržení koní a vysvětlení jezdců vzala na vědomí. DK přešetřila pád koně č. 7 DUNÁTA a neshledala cizí zavinění.

video

7. dostih, start 15:31
1438 Cena hejtmana Zlínského kraje
Rovina III.kat. - 900 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUAFF, 6 55,0 Kateřina Hlubučková JISTĚ 00:57,25 2 Bělka Martin 24
2. SHARP BROOK, 8 60,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 00:57,37 1 Demele Jan 18
3. EPOCH(IRE), 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 00:58,45 3 Váňa st. Josef 45
4. BOUŘKA, 5 56,5 ž. Martin Laube 1 3/4 00:58,75 4 Bělka Martin 65
5. DELIFO, 4 j 51,5 žk. Barbora Hejnová 5 00:59,83 5 Holčák František 85
Čas: 00:57,25, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-6-1 3/4-5

Majitel: DS Ondra, Matyáš+Flash, Trenér: Bělka Martin, Chov: Picek M.
video

8. dostih, start 16:04
1439 Cena greiner assistec s.r.o. a greiner packaging s.r.o. s podporou města Slušovice
Rovina III.kat. - 3900 m, cena, 3letí a starší
70.000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500)
Zápisné: 1050 + 2450 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHANTA, 3 j 49,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 04:35,50 3 Záhorová Eva 90
2. SARAS(FR), 6 60,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/2 04:35,78 8 Holčák Radek 35
3. KOPRETINA, 4 59,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4 04:36,11 2 Váňa Tomáš 30
4. AMADEON(IRE), 4 62,0 ž. Jan Rája 2 3/4 04:36,67 1 Vocásková Helena 20
5. CENTORION, 5 58,5 žk. Daniel Vyhnálek 4 1/4 04:37,59 5 Podhányi Jan 150
6. ALMANY, 5 b 60,0 ž. Dušan Andrés 3 1/2 04:38,36 7 Šomanová Lenka 150
7. FIA GO, 3 b 56,0 ž. Jaromír Šafář 15 04:41,55 6 Piruch Jozef 90
Nestartovali: SHE DAISY
Čas: 04:35,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 3/4-2 3/4-4 1/4-3 1/2-15

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla
video

9. dostih, start 16:36
1440 34. Mercedes-Benz Velká slušovická steeplechase
Steeplechase crosscountry I.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
350.000 Kč (175000 - 80500 - 52500 - 24500 - 17500)
Zápisné: 5250 + 12250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DELIGHT MY FIRE(FR), 6 66,0 ž. Niklas Lovén LEHCE 06:23,90 11 Bodlák Radim 22
2. CATCH LIFE(ITY), 8 68,0 ž. Pavel Kašný 8 06:25,63 7 Kašný Pavel 150
3. ARTISTMONTOT(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Josef Sovka 15 06:28,93 12 Žalud Radek 300
4. RABBIT WELL(GB), 10 sj 68,0 ž. Josef Váňa ml. 2 06:29,39 5 Váňa st. Josef 27
5. REAPER(GER*), 7 68,0 ž. Jan Kratochvíl 1 1/2 06:29,67 6 Olehla Čestmír 50
6. MLÝN, 10 68,0 ž. Marcel Novák 4 1/2 06:30,66 3 Kvapilová Lenka 200
7. ČÁRIRAY, 9 68,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2 06:30,94 2 Popelka Stanislav 75
8. RAIN MAGNA, 8 66,0 Michal Kubík 7 06:32,53 10 Brečka Jaroslav 250
9. TRIPOLIS, 8 68,0 Jan Odložil 2 1/4 06:33,02 8 Novák Antonín 300
10. OLDFIELDROAD(IRE), 8 68,0 ž. Jaroslav Brečka daleko 06:38,23 9 Brečka Jaroslav 150
Z BUGABOO, 8 66,0 ž. Jaroslav Myška     1 Lempochnerová Veronika 80
Z RYANICA, 5 66,0 ž. Lukáš Matuský     4 Holčák Radek 300
Čas: 06:23,90, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-8-15-2-1 1/2-4 1/2-1 1/2-7-2 1/4-daleko

Majitel: DS Pod Buchlovem, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Cocheese Bloodstock Anstalt
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Treml František, Doc. MVDr.
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Kieryk Vladislav
Startér: Knápek Vlastimil
Pomocný startér: Havlíček Jan