home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 23.10.2016 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:02
1424 CENA EŽ PRAHA, a.s. ve spolupráci s ČESKOU TELEVIZÍ
Proutky II.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLAYSTARABAD, 4 66,0 ž. Lukáš Matuský ZADRŽENĚ 03:52,47 1 Holčák Radek 30
2. CHICAGO(IRE), 7 70,5 ž. Josef Váňa ml. 11 03:54,74 2 Váňa st. Josef 15
3. GOLDEN IRENE, 4 64,0 ž. Jan Faltejsek 5 03:55,87 3 Juránek Petr 160
4. ADIUTANT(POL), 7 71,5 ž. Jaroslav Myška 14 03:58,90 4 Hurt Tomáš 55
5. ROMANE CONTI(GB), 8 69,0 ž. Marcel Novák daleko 04:05,01 5 Zobal František 200
Čas: 03:52,47, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-11-5-14-daleko

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák Radek, Chov: Holčák Radek

Kůň č.1 PLAYSTARABAD byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Váňa J.st.1000 Kč za neohlášené použití beránků u koně č.2 CHICAGO (DŘ § 310).

video

2. dostih, start 13:29
1425 CENA SPOLEČNOSTI FRIENDLY VOUCHERS
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WANIKORO, 3 52,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:46,43 5 Horová Oliva 250
2. SOLINI(GER), 7 59,0 ž. Petr Foret 1 02:46,59 12 Neuberg Filip 100
3. LORIE, 3 49,0 Kateřina Hlubučková krk 02:46,64 2 Váňa st. Josef 200
4. ELLA(FR), 4 51,0 ž. Martina Havelková krk 02:46,67 6 Drlík Jaroslav 60
5. FABRYAN, 3 b 57,0 ž. Vendula Korečková krk 02:46,74 13 Váňa Tomáš 75
6. ONEGIN(FR), 6 51,5 Jiřina Andrésová 1/2 02:46,82 3 Štěpánek Milan 300
7. NINETEEN, 4 56,5 ž. Jaromír Šafář 2 02:47,15 9 Schillová Barbora 200
8. KITE OF GRACIE, 6 j 58,0 ž. Jan Rája krk 02:47,19 11 Horáková Lenka 22
9. LORD BECCARI, 6 58,0 ž. Martin Laube krk 02:47,23 7 Horová Oliva 85
10. ČARDA, 3 b 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 02:47,25 1 Vrba Pavel 30
11. SHADOW MOON, 8 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 02:47,43 10 Stašková Eva 200
12. NICOLE MEGAN(IRE), 3 59,5 Michal Hrouda daleko 02:53,39 8 Šatra Tomáš 70
13. FROZEN BOSON(IRE), 3 56,0 ž. Michal Mach daleko 02:58,95 4 Blažková Helena 200
Čas: 02:46,43, Mezičasy: (30,84 - 28,52 - 28,65 - 27,34 - 26,42 - 24,66)
Výrok: JISTĚ-1-krk-krk-krk-1/2-2-krk-krk-kr.hlava-1 1/4-daleko-daleko

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Horová O.,Ing

Poplatek: tr. Blažková H. 200 Kč za dodatečné nahlášení použití fixace jazyka u koně č.4 FROZEN BOSON (DU 16/11).

video

3. dostih, start 13:56
1426 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OMBRELETTO(POL), 4 54,5 žk. David Dygrýn LEHCE 01:59,95 9 Duchoň Tomáš 110
2. ONDREÁŠ, 3 j 48,0 žk. Simona Laubeová 3 02:00,57 6 Pejšková Ivana 170
3. LUCIAN(GER*), 3 57,0 žk. David Liška 2 3/4 02:01,04 4 Mourek František 130
4. BEST BET, 3 59,5 Nela Jirásková 3/4 02:01,22 8 Juránek Petr 45
5. BASIC BARA(IRE), 5 58,0 žk. Daniel Vyhnálek 4 02:01,86 5 Zobal František 90
6. FURANO(GB), 4 b 52,0 am. Michaela Kacerová nos 02:01,86 3 Bieliková Marta 80
7. TAMALIRÉG, 3 49,5 žk. Valerie Vyhnálková 3 1/2 02:02,57 7 Vrba Pavel 130
8. YES MAN(FR), 8 61,5 žk. Adam Florian 1/2 02:02,64 10 Germič Karel 27
9. WHITE GHOST, 5 61,5 Michal Hrouda daleko 02:07,54 2 Kantek Petr 30
Nestartovali: GOLDY
Čas: 01:59,95, Mezičasy: (16,27 - 24,17 - 26,52 - 25,65 - 27,34)
Výrok: LEHCE-3-2 3/4-3/4-4-nos-3 1/2-1/2-daleko

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Konarski Grzegorz

Sankce: j. Jirásková Nela 2000 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 0,8 kg (DŘ § 383d), žk.Dygrýn D.500 Kč za křižování koně č.5 koněm č.9 v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

4. dostih, start 14:28
1427 CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, VÝROBCE ZNAČKY FITMIN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINÁLE, 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 01:30,56 12 Petrlík Allan 25
2. GOLDEN SARAH, 2 57,0 ž. Martin Laube 3 1/2 01:31,18 10 Juránek Petr 35
3. LUXIA, 2 57,0 ž. Jan Verner 2 3/4 01:31,64 6 Petrlík Allan 100
4. YES APRIL, 2 s 58,0 ž. Jan Rája 4 01:32,31 9 Drlík Jaroslav 40
5. MORGAN, 2 55,5 Michal Demo 1 3/4 01:32,61 11 Juránek Petr 100
6. CHARMING GIRL, 2 57,0 ž. Petr Foret 4 01:33,45 3 Zobal František 130
7. TERRITORY, 2 57,0 ž. Martina Havelková nos 01:33,45 8 Zobal František 85
8. LEMIEN, 2 b 57,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:33,57 1 Petrlík Allan 250
9. NEGBEN, 2 56,0 ž. Michal Mach 1/2 01:33,67 5 Blažková Helena 250
10. RŮŽA Z POHOŘÍ, 2 55,5 Kateřina Hlubučková 3 01:34,16 7 Růžičková Martina 170
11. DIVOKÁ TYGŘICE, 2 53,5 Jiřina Andrésová 1 1/4 01:34,38 4 Kabelková Hana 200
12. MARIANKA, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 6 01:36,13 2 Zobal František 250
Čas: 01:30,56, Mezičasy: (16,83 - 23,23 - 24,82 - 25,68)
Výrok: LEHCE-3 1/2-2 3/4-4-1 3/4-4-nos-1/2-1/2-3-1 1/4-6

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Acton s.r.o.

Sankce: ž. Šafář J. 2000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316). Majitelský bonus 10000 Kč (FINÁLE) DAR 4600 Kč (GOLDEN SARAH) RabbitTrhový Štěpánov 3000 Kč (LUXIA) DAR 1400 Kč (YES APRIL) Alegres 1000 Kč (MORGAN) RabbitTrhový Štěpánov

video

5. dostih, start 14:58
1428 CENA SHERLOG SPOLEČNOSTI SECAR BOHEMIA, a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAMARI(POL), 5 56,5 ž. Petr Foret BOJ 01:28,24 12 Schillová Barbora 45
2. CHIQUITITA CHIC(IRE), 3 58,5 ž. Jan Rája 3/4 01:28,37 6 Luka Václav 55
3. STORMICO, 5 j 58,0 ž. Martin Laube kr.hlava 01:28,38 8 Bieliková Marta 90
4. TROP, 7 55,5 Michal Demo 2 1/2 01:28,82 3 Jelen Jaroslav 200
5. VICTORY MISSILE(GER), 7 55,5 Michal Hrouda 1/2 01:28,91 13 Fedorowicz Vladislav 200
6. DETEKCE, 5 b 59,5 ž. Martina Havelková 3 01:29,40 9 Vrba Pavel 350
7. LACORANA, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:29,72 1 Horáková Lenka 170
8. OCARA(GER), 4 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 01:30,14 10 Maršíčková Miroslava 25
9. COLLEGE SUCCES(FR), 5 b 57,5 žk. Adam Florian 1 1/2 01:30,38 15 Germič Karel 90
10. DARKHANY(FR), 3 55,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:30,40 11 Sůrová Pavlína 350
11. LAFRANCO, 7 s 56,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:30,42 14 Seménka Zdeněk 200
12. J`EN REVE DEJA(FR), 5 61,0 ž. Jaromír Šafář 6 01:31,67 4 Hurt Tomáš 200
13. POULINE, 5 b 55,0 Jiřina Andrésová 3/4 01:31,83 7 Křídlová Tamara 200
14. LA STESSA(IRE), 8 b 53,5 ž. Jan Verner daleko 01:42,87 2 Štěpánek Milan 350
Nestartovali: DARKAS(IRE)
Čas: 01:28,24, Mezičasy: (14,74 - 24,85 - 24,91 - 23,74)
Výrok: BOJ-3/4-kr.hlava-2 1/2-1/2-3-2-2 1/2-1 1/2-kr.hlava-kr.hlava-6-3/4-daleko

Majitel: MVDr. Barbora Schillová, Trenér: Schillová Barbora, MVDr., Chov: Dobosz J. i K.

DK prošetřila výkon koně č.2 LA STESSA, vyslechla ž. Vernera J. a jeho vysvětlení na podezření zranění koně vzala na vědomí. Dále DK prošetřila zranění koně č.6 CHIQUITITA CHIC, vyslechla ž. Ráju J., ž. Chaloupku J. a ž. Murzabayeva B. Z dostupného videozáznamu nebyla schopna určit viníka odpovědného za zranění koně č.6 CHIQUITITA CHIC

video

6. dostih, start 15:27
1429 CENA ÚSTŘEDNÍ HUDBY ARMÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUMBAI, 3 j 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:32,62 1 Haris Ludvík 45
2. TAMID, 4 57,5 ž. Jan Verner 1/2 01:32,71 6 Petrlík Allan 35
3. CHUAN CHE, 8 j 60,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4 01:33,02 10 Bieliková Marta 130
4. ROMANTIK, 4 b 51,5 Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:33,57 2 Růžičková Martina 45
5. SVITAVA, 4 55,0 žk. Adam Florian krk 01:33,61 3 Germič Karel 90
6. LAKAR, 6 bj 51,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:33,62 9 Bieliková Marta 130
7. MARIONEL(IRE), 3 60,5 ž. Jan Rája 1 1/4 01:33,83 7 Pejšková Ivana 65
8. RŮŽENKA, 8 50,0 Michal Hrouda 1 1/2 01:34,11 8 Šatra Tomáš 65
9. HALCYON CHARM(IRE), 4 62,0 Michal Demo 5 01:35,10 4 Jelen Jaroslav 200
10. HARWEY(FR*), 3 s 61,0 Eva Vajsnerová daleko 01:40,83 5 Vajsnerová Jana 200
Čas: 01:32,62, Mezičasy: (15,26 - 25,91 - 26,03 - 25,42)
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/4-3 1/2-krk-kr.hlava-1 1/4-1 1/2-5-daleko

Majitel: Dostihová stáj MEX - Haris, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Piskla Miroslav-MPL

Sankce: j.Hlubučková K.2000 Kč za tísnění koně č.10 CHUAN CHE koněm č.2 ROMANTIK v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)

video

7. dostih, start 16:04
1430 10. ROČNÍK CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VENILLIA, 3 60,5 Kateřina Hlubučková TUHÝ BOJ 01:44,79 6 Růžičková Martina 17
2. BUKHARI(FR), 4 53,5 ž. Martina Havelková hlava 01:44,82 1 Wroblewski Grzegorz 90
3. SIRIUS, 3 56,0 ž. Vendula Korečková 3 01:45,32 7 Seménka Zdeněk 85
4. RABBIT PERCY(GB), 3 sj 58,5 ž. Martin Laube 1 01:45,50 4 Juránek Petr 200
5. DZINFIZZ, 4 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:45,68 2 Zobal František 30
6. ZORAYA LUNA(GER), 6 54,0 Jiřina Andrésová 2 3/4 01:46,22 3 Blecha Jan 75
7. MILL`S FINEST(DEN), 5 52,0 ž. Jan Verner 4 01:47,05 5 Petrlík Allan 70
8. PALE MARTINI(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7 01:49,46 8 Germič Karel 350
Čas: 01:44,79, Mezičasy: (27,64 - 26,03 - 25,39 - 25,73)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3-1-1 1/4-2 3/4-4-7

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Orling, spol. s r. o.

Kůň č.1 BUKHARI byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 16:46
1431 96. MERCEDES-BENZ CENA PREZIDENTA
Rovina I.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
400.000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000)
Zápisné: 6500 + 13500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INTISARI(IRE), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 03:43,26 9 Holčák Radek 25
2. ICAR(GB), 4 s 60,0 ž. Petr Foret 4 3/4 03:44,03 8 Lisek Michal 33
3. SANTIN(IRE), 4 56,5 ž. Vendula Korečková 1/2 03:44,10 2 Tajmr Michal 350
4. WILLIANN, 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 03:44,30 7 Germič Karel 200
5. AZTEK, 5 b 60,0 ž. Jiří Chaloupka krk 03:44,36 6 Váňa Tomáš 37
6. MISTER WESTMINSTER(GB), 6 58,0 ž. Radek Koplík 1 03:44,53 11 Váňa st. Josef 200
7. FERNANDO, 6 60,0 ž. Jan Rája krk 03:44,58 1 Haris Ludvík 250
8. ČÁRYREJKA, 5 57,5 ž. Martina Havelková 5 03:45,43 10 Vrba Pavel 400
9. URBAN JOY(IRE), 3 55,5 ž. Michal Mach nos 03:45,43 3 Urbánek Luboš 200
10. MONTJEU THIRD, 3 55,5 ž. Martin Laube krk 03:45,49 4 Juránek Petr 200
11. SNEZENKA(IRE), 4 56,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 03:45,63 5 Luka Václav 250
12. LUŽNICE(IRE), 5 58,5 ž. Jan Verner 1 03:45,80 13 Tajmr Michal 170
13. NOBLE FOX(FR), 7 59,0 Jiřina Andrésová hlava 03:45,84 12 Blecha Jan 400
Čas: 03:43,26, Mezičasy: (31,03 - 28,31 - 29,65 - 27,31 - 28,83 - 27,19 - 28,18 - 22,76)
Výrok: JISTĚ-4 3/4-1/2-1 1/4-krk-1-krk-5-nos-krk-3/4-1-hlava

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák Radek, Chov: Westminister Racehorses

Kůň č.9 INTISARI byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Línek J. 500 Kč za tísnění koně č.7 WILLIEANN koněm č.9 INTISARI v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise: