home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 22.10.2016 - Pardubice
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:03
1417 Cena podporovaná společností Ticketportal
Proutky V.kat. - 3200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARMELADA(IRE), 3 66,0 ž. Marcel Novák LEHCE 04:05,18 3 Kvapilová Lenka 30
2. C`EST SON HISTOIRE(FR), 3 63,5 Josef Borč 5 04:06,23 2 Kovář Stanislav 60
3. MARREE, 3 66,0 ž. Josef Bartoš 4 1/2 04:07,17 1 Tůma Pavel 35
4. SEGRETON, 3 63,5 Martin Laštovička 2 1/2 04:07,73 4 Chaloupka Václav 80
5. CHAROY EN, 3 64,5 ž. Dušan Andrés 5 04:08,96 6 Tůma Pavel 50
6. RUBIKON, 3 65,0 Jan Odložil 1 3/4 04:09,32 8 Nováková Jana 120
7. LORETIS, 3 64,0 Jan Derych daleko 04:16,76 7 Kovář Stanislav 150
PN FERINO, 3 67,0 ž. Josef Sovka     5 Žalud Radek 35
Čas: 04:05,18, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-4 1/2-2 1/2-5-1 3/4-daleko

Majitel: Avarrio Praha, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Molan S.

Kůň č.7 LORETIS ztratil na startu cca 4 délky.

video

2. dostih, start 13:10
1418 Cena Alfredo Catering
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LINNGAR(FR), 4 65,0 ž. Josef Bartoš V. LEHCE 03:55,77 5 Vocásková Helena 23
2. EMERALD FURY(GB), 6 67,0 Petr Tůma 10 03:57,74 12 Blecha Jan 78
3. MANDALOUN BOY(FR), 4 b 67,0 ž. Jaroslav Myška 6 03:58,98 8 Hurt Tomáš 130
4. HARRY SPIERS(GB), 5 67,0 Rostislav Benš 2 3/4 03:59,48 1 Wroblewska Iwona 100
5. TIKARAM, 4 65,5 ž. Jan Faltejsek 5 04:00,56 11 Brečka Jaroslav 25
6. TROPICAL BOND, 5 b 64,5 Jan Derych daleko 04:07,65 9 Jirátová Petra 150
7. BEYNAC, 4 s 64,0 Adam Čmiel 6 04:08,79 13 Řezáčová Jana 890
8. SILVER BOY, 4 65,0 am. Vladimír Černý daleko 04:42,42 7 Menclová Aneta 500
Z BAROSA, 4 66,0 žk. Pavel Složil ml.     6 Derych Vladimír 400
Z BEST BOX(POL), 5 67,0 ž. Dušan Andrés     10 Hurt Tomáš 100
Z DIAMOND RACE(IRE), 8 j 67,5 Martin Liška     4 Slabý Petr 110
Z SPIKE, 10 67,0 František Kovačík     3 Kovačík František 210
Nestartovali: SANOGO(GER)
Čas: 03:55,77, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-6-2 3/4-5-daleko-6-daleko

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Plersch Breeding SARL

DK prošetřila zadržení koní č.3 SPIKE, č.6 BAROSA a vysvětlení jezdců (zdravotní indispozice koní) vzala na vědomí.

video

3. dostih, start 13:10
1419 Cena mladých jezdců
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOODY, 6 68,5 Petr Tůma BOJ 04:39,89 8 Uhl Jiří 24
2. ČETAŘ, 5 bj 66,0 Martin Liška 3/4 04:40,03 5 Junková Jana 300
3. LINCOLN(GER), 6 68,0 Jakub Kocman 5 04:40,93 3 Blecha Jan 22
4. VIPERA, 6 65,0 Jan Odložil daleko 04:45,15 10 Novák Antonín 60
5. HOLIN ONE, 7 66,0 žk. Pavel Složil ml. 3/4 04:45,33 1 Jirátová Petra 85
6. LETNÍ LÁSKA, 8 62,5 Patrick Boekhout 1/2 04:45,42 6 Váňa st. Josef 160
7. YERBA MATE(ITY), 7 63,5 Josef Borč 1/2 04:45,52 7 Kovář Stanislav 500
8. JUSTIN(POL), 6 65,0 Michal Kubík daleko 04:59,88 9 Baštová Pavlína 100
9. CARCASSONNE, 11 63,5 Martin Laštovička 10 05:02,11 4 Chaloupka Václav 500
ZN BRISK MOOS(GB), 8 66,0 Sertash Ferhanov     2 Popelka Stanislav 50
Čas: 04:39,89, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-5-daleko-3/4-1/2-1/2-daleko-10

Majitel: Sendy Kovy Ostrava, Trenér: Uhl Jiří, Chov: Hotel service Salvator

Poplatky: tr.Chaloupka V. 1000 Kč za pozdní hlášení změny dresu u koně č.4 CARACASSONNE (DU 16/4) Sankce: j.Tůma P. 500 Kč za tísnění koně č.5 ČETAŘ koněm č.WOODY v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)

video

4. dostih, start 13:45
1420 Cena společnosti A.C.in s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTAGHIRO, 8 69,5 ž. Jan Kratochvíl V. LEHCE 05:45,41 2 Blecha Jan 78
2. MAESTRO QUERCUS(GB), 6 67,0 ž. Jaroslav Myška 16 05:48,69 3 Myšková Štěpánka 23
3. MODAS, 9 68,5 ž. Marcel Novák 5 05:49,75 8 Franko Jozef 160
4. LORD JAGMIN, 7 70,0 ž. Dušan Andrés 3 05:50,29 7 Popelka Stanislav 78
5. SEGAL(POL), 5 sj 67,5 ž. Jan Faltejsek 3/4 05:50,45 6 Wroblewski Grzegorz 40
Z DURANGO, 5 65,0 ž. Josef Bartoš     1 Baštová Pavlína 210
Z GIBB`S BEACH(IRE), 4 69,0 ž. Josef Váňa ml.     4 Váňa st. Josef 23
Z I WANT DANCE, 8 65,0 Sertash Ferhanov     9 Šatra Tomáš 210
Nestartovali: MODŘÍN
Čas: 05:45,41, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-16-5-3-3/4

Majitel: J+J Votava, Trenér: Blecha Jan, Chov: Orling, spol. s r. o.

Sankce: ž. Faltejsek J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

5. dostih, start 14:23
1421 Cena Charme Look – vítěze 126. Velké pardubické s Českou pojišťovnou
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1350 + 3150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAIKITA, 6 64,5 ž. Jan Kratochvíl JISTĚ 05:20,70 5 Olehla Čestmír 100
2. QUATIKI(FR), 8 66,0 ž. Jan Faltejsek 3 05:21,26 9 Horáková Lenka 60
3. GLOVER, 9 65,0 Jan Odložil krk 05:21,31 3 Novák Antonín 120
4. STATUS QUO, 10 66,0 ž. Marcel Novák 4 05:22,12 12 Ševčík Miroslav 78
5. MARL BORA, 10 67,0 ž. Josef Sovka 1 1/4 05:22,35 7 Žalud Radek 100
6. NATALIE, 7 65,0 ž. Lukáš Matuský 1 3/4 05:22,67 1 Tůma Pavel 22
7. VAL DE GUYE(FR), 7 A 1/2 63,5 Josef Borč 3 1/2 05:23,24 2 Kovář Stanislav 1000
8. DANGEROUS GLEAM(GER), 7 66,0 žk. Pavel Složil ml. 1/2 05:23,33 4 Popelka Stanislav 120
9. MARCUS AURELIUS(FR), 6 70,0 ž. Dušan Andrés 4 05:24,17 8 Popelka Stanislav 35
10. MILERYT(POL), 9 j 65,0 Radek Man daleko 05:28,86 14 Jelínková Petra 600
11. ZACHARY, 7 b 66,0 Tomáš Vodrážka 6 05:30,24 6 Ministr Antonín 1000
12. ALL SCATER, 6 66,0 Petr Tůma 4 05:31,37 13 Řezáčová Jana 120
PN THE IRON MAIDEN(GB), 7 64,5 Michal Kubík     10 Brečka Jaroslav 300
ZN SIXTYSEVEN, 7 66,5 ž. Josef Bartoš     11 Jirátová Petra 150
Čas: 05:20,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-krk-4-1 1/4-1 3/4-3 1/2-1/2-4-daleko-6-4

Majitel: DS Dvorce, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Keclík Z.,Dvorce

Sankce: ž. Bartoš J. výstraha za nekázeň u startu (DŘ § 357).

video

6. dostih, start 14:59
1422 Cena města Pardubic
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AL BUSTAN(IRE), 6 66,5 žk. Pavel Složil ml. ZADRŽENĚ 05:39,58 6 Popelka Stanislav 50
2. TALENT, 5 66,5 ž. Josef Bartoš 4 1/2 05:40,65 7 Kabelková Hana 25
3. SOROS(POL), 10 66,0 ž. Jan Kratochvíl 16 05:43,79 8 Váňa st. Josef 70
4. RABBIT HAWK WING(IRE), 8 67,0 ž. Josef Váňa ml. 5 05:44,84 2 Váňa st. Josef 30
5. USOCKEM(FR), 8 A 1/2j 67,0 ž. Jan Faltejsek daleko 05:53,86 1 Vítek Pavel 50
PN CELADON(FR), 7 66,5 ž. Lukáš Matuský     4 Olehla Čestmír 210
ZN VICODY(FR), 7 A 1/2b 67,0 ž. Dušan Andrés     3 Popelka Stanislav 78
Nestartovali: ARGOLAS D`AIRY(FR)
Čas: 05:39,58, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-4 1/2-16-5-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Haras Des Marais
video

7. dostih, start 15:32
1423 Cena podporovaná tiskárnou v ráji
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STAY STRONG(GER), 4 66,5 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:45,70 7 Wroblewski Grzegorz 40
2. TELLUR(POL), 4 67,5 ž. Josef Sovka 2 04:46,19 5 Kabelková Hana 100
3. PLAYER, 4 67,5 ž. Marcel Novák 1 04:46,48 10 Kvapilová Lenka 40
4. VĚDMA, 4 67,5 ž. Jaroslav Myška 1/2 04:46,58 9 Blecha Jan 40
Z JONATHAN(IRE), 4 67,5 ž. Jan Faltejsek     8 Havlíčková Zdena 70
Z RIDERI CROSS, 4 66,0 Martin Liška     1 Junková Jana 110
Z SCARE CROW, 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl     2 Baštová Pavlína 140
ZN MAXIMUS, 4 67,0 ž. Dušan Andrés     6 Popelka Stanislav 35
SN RESCÁTOR CHARLES, 4 64,0 Jan Derych     3 Složil Pavel 300
Nestartovali: JUSAIN BOLT(POL)
Čas: 04:45,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1-1/2

Majitel: Nýznerov, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Gest.Karlshof

Poplatek: tr. Složil P. 1000 Kč za pozdní hlášení změny dresu u koně č.3 RESCÁTOR CHARLES (DU 16/4). DK vyslechla j. Lišku M. k zadržení koně č.1 RIDERI CROSS a vysvětlení (vyčerpání koně) vzala na vědomí, dále vyslechla ž. Faltejska J. k zadržení koně č.8 JONATHAN a jeho vysvětlení (špatná ovladatelnost koně) vzala na vědomí. Sankce: tr. Havlíčková Z. výstraha za nepřipravenost koně č.8 JONATHAN do dostihu (DŘ § 411 f).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Žlumov Petr, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr