home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 15.10.2016 - Most
stav dráhy: 4.6 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:34
1402 Cena Nidary - DS Pegas
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 250 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EOWYN, 3 49,0 Kateřina Hlubučková BOJ 02:11,69 2 Menclová Aneta 70
2. ČARODĚJKA, 7 s 58,5 Pavlína Filipová 3/4   9 Berthier Kateřina 50
3. DIVA DES BIEFFES(FR), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 1/2   1 Resulov Artur 90
4. TAURUS, 6 55,5 ž. Martin Laube 2   13 Jirka Petr 35
5. SAVAGE, 6 52,0 Michal Hrouda 1   4 Kantek Petr 40
6. ZLOMEK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk   6 Michal Jiří 150
7. WILLY WONKA, 5 48,5 Jiřina Andrésová 1 1/2   11 Pohanka Ladislav 78
8. ATLETHICA, 6 51,0 am. Helena Březinová 2   3 Březina Ladislav 500
9. TYGR ROKYTENSKÝ, 7 56,0 ž. Martina Havelková 1 1/4   7 Hála Libor 160
10. PATRICIE(FR*), 3 62,5 Lucie Danišová 2   8 Vašina Josef 200
11. MIKROP DEAR, 3 bj 61,0 Michal Demo 1 1/2   5 Juránek Petr 60
12. CALABRIE, 11 53,0 am. Petra Hrubá 8   10 Kantek Petr 500
Nestartovali: OLD BEER
Čas: 02:11,69, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1/2-2-1-krk-1 1/2-2-1 1/4-2-1 1/2-8

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr

Kůň č.3 ATLETHICA ztratil na startu nesčetné délky.

video

2. dostih, start 14:04
1403 Cena Catoffle – DS Pegas
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 600 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCHIPENKA(GB), 2 53,5 Jiřina Andrésová JISTĚ 01:45,63 4 Vocásková Dana 50
2. SEXY PRINCESS, 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4   3 Kvapilová Lenka 27
3. CELEBRE LADY, 2 57,0 ž. Martin Laube 3/4   7 Juránek Petr 30
4. LA SANTIAGA(GER), 2 53,5 Kateřina Hlubučková krk   9 Hlavatý Pavel 70
5. MANSUR, 2 s 56,0 ž. Vendula Korečková 1/2   2 Kvapilová Lenka 110
6. TANATA(POL), 2 55,0 ž. Martina Havelková 2 1/4   6 Kalaš Pavel 78
7. SARILA(POL), 2 j 55,0 ž. Jan Verner 3   8 Kalaš Pavel 120
8. DANCING BOLEK(POL*), 2 58,0 ž. Petr Foret 5   1 Wroblewski Grzegorz 45
9. ENGELE(FR), 2 53,5 Pavlína Filipová 1/2   5 Jirátová Petra 120
Čas: 01:45,63, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-krk-1/2-2 1/4-3-5-1/2

Majitel: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Dana, Chov: Tucker D.R.

Poplatky: stáj Pecka-Horse 500 Kč za ohlášenou změnu dresu (DU 16/2).

video

3. dostih, start 14:33
1404 Handicap Carollinum
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 600 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALMONT OHNE, 4 57,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. JISTĚ 01:28,00 7 Juránek Petr 100
2. PEPPERMINT(IRE), 4 49,0 ž. Martina Havelková 1   1 Kalaš Pavel 160
3. RISK(UKR), 4 57,5 ž. Jaromír Šafář 3/4   6 Resulov Artur 50
4. TETRAROSE(USA), 4 58,0 Kateřina Hlubučková krk   3 Horáková Lenka 100
5. MOONGLAS(IRE), 9 55,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4   4 Pejšková Ivana 90
6. GALIS, 3 59,0 ž. Jan Verner 1/2   8 Petrlík Allan 25
7. BULPIT, 3 j 59,5 ž. Jiří Palík 3   5 Petrlík Allan 100
8. PALE MARTINI(GER), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6   2 Germič Karel 25
Čas: 01:26,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-3/4-krk-2 3/4-1/2-3-6

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video

4. dostih, start 15:03
1405 Cena Wealth Office
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARATEUS(IRE), 6 58,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 02:07,22 3 Vocásková Helena 20
2. JOHANNES KEPLER(GB), 8 58,0 ž. Petr Foret 1/2   4 Mourek František 100
3. CHARLES QUATRIEME(FR), 6 60,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4   6 Záhorová Eva 40
4. DANG GIA(GER), 6 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3   2 Hulínský Václav 23
5. WICKER STONE(IRE), 5 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2   5 Urbánek Luboš 110
6. SHAHRIK(USA), 3 53,5 ž. Jan Verner daleko   1 Koplík Zdeno 100
Čas: 02:07,22, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1 3/4-3-2-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Major D.
video

5. dostih, start 15:35
1406 Cena Nimaimy - DS Pegas
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTASTICADVENTURE(GER), 3 j 62,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 02:11,63 3 Urbánek Luboš 40
2. LOZANNA(UKR), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář krk   5 Resulov Artur 200
3. KATCHABA(USA), 7 51,0 am. Helena Březinová 1 1/2   9 Březina Ladislav 250
4. LADY`S MAN, 4 b 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk   2 Pišl Martin 70
5. DE COCCINELLE(GB), 3 s 56,0 ž. Vendula Korečková 3/4   10 Váňa Tomáš 100
6. WHITE GHOST, 5 61,5 Michal Hrouda 1 1/4   8 Kantek Petr 60
7. MAUREEN(GER), 3 bj 55,5 žk. Adam Florian krk   11 Hlavatý Pavel 120
8. FIOMI, 4 67,5 am. Jindřich Fabris 2 3/4   6 Kantek Petr 50
9. FLYING EAGLE(POL), 9 53,0 Pavlína Filipová krk   7 Berthier Kateřina 50
10. VEGAS LAS, 4 j 58,0 ž. Jiří Palík 1   1 Pejšková Ivana 120
11. CONCORD OF GRACIE(IRE), 3 56,5 Kateřina Hlubučková 2   4 Horáková Lenka 100
12. AIGER, 3 52,0 ž. Martina Havelková 2   12 Hála Libor 150
Čas: 02:11,63, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-krk-3/4-1 1/4-krk-2 3/4-krk-1-2-2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Hofgut Heymann

Sankce: Stáj Lokotrans 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.8 WHITE GHOST(DŘ § 105). j. Hlubučková K. byla vybrána k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:03
1407 Českomoravská cena společnosti Carollinum
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 3375 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLY HIT(IRE), 5 59,5 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:26,59 3 Pejšková Ivana 17
2. IDEAL APPROACH(IRE), 4 61,0 ž. Radek Koplík 1 1/4   1 Koplík Zdeno 50
3. ALDZARB(IRE), 4 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1   7 Šavujev Arslangirej 45
4. ECHO RULES(IRE), 7 s 59,0 ž. Jiří Chaloupka 4   4 Chaloupka Jiří 60
5. HELLO HOBBY(IRE), 5 59,0 ž. Michal Mach 1   2 Urbánek Luboš 130
6. NYANI TOMBA(IRE), 6 s 59,0 ž. Jaromír Šafář 3 3/4   5 Blažková Helena 100
7. ROCKFIELD LAST(IRE), 3 j 58,5 ž. Jan Verner 1   8 Kalaš Pavel 110
8. SPEED MACHINE(IRE), 4 b 61,0 ž. Petr Foret 12   6 Koplík Zdeno 120
Čas: 01:26,59, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-4-1-3 3/4-1-12

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Naughton R.J.

Poplatek: tr. Kalaš P. Ing. 200 Kč za ohlášené nepoužití ohlášené fixace jazyka u koně č.9 ROCKFIELD LAST (DU 16/11). Sankce: ž. Chaloupka J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b), ž. Šafář J. 500 Kč za tísnění koně č.3 DALLY HIT koněm č.5 NYANI TOMBA v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

7. dostih, start 16:38
1408 78. Cena zimního favorita ČSOB Private Banking
Rovina L - 1600 m, cena, 2letí
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 3000 + 13750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZOCK(FR), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář TUHÝ BOJ 01:41,25 6 Blažková Helena 120
2. DOMINIQUE(FR), 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček hlava   3 Tůma Pavel 35
3. SIR SUN(FR), 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2   10 Urbánek Luboš 28
4. DUKE OF DARHORSE(IRE), 2 b 58,0 ž. Jan Verner 2 1/4   8 Petrlík Allan 80
5. NOBLE CLIFFS(FR), 2 58,0 ž. Petr Foret hlava   4 Lisek Michal 25
6. FELIX(FR), 2 s 58,0 ž. Michal Mach 1   9 Lisek Michal 250
7. LANDARON, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4   11 Juránek Petr 300
8. MAXIMUS MERIDIUS(FR), 2 58,0 ž. Radek Koplík 6   7 Koplík Zdeno 150
9. GOOD SIGN(FR), 2 58,0 ž. Jaroslav Línek 4   1 Šavujev Arslangirej 250
10. TRINIS, 2 58,0 ž. Jiří Palík 5   2 Petrlík Allan 250
11. MONTE GELATO, 2 58,0 ž. Martin Laube 12   5 Juránek Petr 300
Čas: 01:41,25, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1/2-2 1/4-hlava-1-3/4-6-4-5-12

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Seroul J.C.

Poplatek: tr. Koplík Z. 200 Kč za ohlášené použití lícních beránků u koně č.7 MAXIMUS MERIDIUS. Ž. Pavlíček J., ž. Šafář J. a ž. Murzabayev B. byli vybráni k antidopingové kontrole.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Semaník Viktor, MVDr.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav