home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 18.09.2016 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:04
1344 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOBLE CLIFFS(FR), 2 57,0 ž. Petr Foret V. LEHCE 01:44,59 6 Lisek Michal 55
2. MUJAHID BRAVE, 2 58,0 ž. Martin Laube 5 01:45,36 5 Juránek Petr 55
3. LODGIA ROCK, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 2 01:45,68 9 Myšková Štěpánka 150
4. GOOD SIGN(FR), 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4 01:46,10 2 Šavujev Arslangirej 18
5. EVŽEN(GB), 2 s 57,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:46,60 4 Váňa Tomáš 80
6. RABBIT VAN WINKLE(FR), 2 55,0 ž. Michal Mach 1/2 01:46,67 7 Juránek Petr 100
7. LIKE A TRINITY(GB), 2 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková kr.hlava 01:46,68 3 Koplík Zdeno 60
8. ARCHIPENKA(GB), 2 53,5 Jiřina Andrésová 7 01:48,16 8 Vocásková Dana 60
9. LEMIEN, 2 57,0 ž. Jan Verner daleko 01:53,55 1 Petrlík Allan 130
Čas: 01:44,59, Mezičasy: (27,67 - 25,25 - 26,24 - 25,43)
Výrok: VELMI LEHCE-5-2-2 3/4-3-1/2-kr.hlava-7-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Lisek Michal, Chov: Mr Burkle Dieter
video

2. dostih, start 13:34
1345 CENA SUSPRO, s r. o.
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLLEGE SUCCES(FR), 5 b 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:45,36 8 Germič Karel 40
2. JAMARI(POL), 5 60,0 ž. Petr Foret 1/2 01:45,49 7 Schillová Barbora 75
3. ALFA WOLF(IRE), 5 59,5 ž. Jan Rája 4 01:46,16 2 Luka Václav 28
4. SÁBA, 3 53,0 Kateřina Hlubučková krk 01:46,22 1 Olehla Čestmír 100
5. J`EN REVE DEJA(FR), 5 63,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:46,44 3 Hurt Tomáš 100
6. AUENSTERN(GER), 6 59,5 am. Jindřich Fabris 2 3/4 01:46,84 6 Myšková Štěpánka 170
7. MILL`S FINEST(DEN), 5 58,0 ž. Jan Verner hlava 01:46,86 5 Petrlík Allan 25
Nestartovali: VICTORY MISSILE(GER)
Čas: 01:45,36, Mezičasy: (27,50 - 27,41 - 25,02 - 25,43)
Výrok: JISTĚ-1/2-4-krk-1 1/4-2 3/4-hlava

Majitel: Stachová-Lufínek A.M.R., Trenér: Germič Karel, Chov: Mlle Collet C.& L.

Kůň č.6 AUENSTERN ztratil na startu asi 3 délky. Kůň č.8 COLLEGE SUCCES byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

3. dostih, start 14:06
1346 CENA PORTÁLU FITMIN & TURF MAGAZÍN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRINIS, 2 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:32,76 11 Petrlík Allan 33
2. GOLDEN SARAH, 2 57,0 ž. Martin Laube 1/2 01:32,87 3 Juránek Petr 45
3. YES APRIL, 2 s 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:32,98 7 Drlík Jaroslav 60
4. FINÁLE, 2 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 01:32,99 5 Petrlík Allan 130
5. HORDUBAL(FR*), 2 58,0 ž. Petr Foret 3 1/2 01:33,56 12 Lisek Michal 22
6. BON JOUR, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 2 01:33,94 9 Mimra Zdeněk 110
7. CHARMING GIRL, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:34,32 10 Zobal František 200
8. SÁI FÉI, 2 b 57,0 Josef Sovka 2 3/4 01:34,80 6 Žalud Radek 130
9. SCRAPPER, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 01:35,49 2 Mimra Zdeněk 150
10. LE BBASH, 2 54,5 Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:35,84 4 Neuberg Filip 200
11. ANJOLLI, 2 s 56,0 ž. Michal Mach 3/4 01:36,00 13 Juránek Petr 150
12. CEJKA, 2 54,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:36,29 1 Vrba Pavel 200
Nestartovali: TRIOLA
Čas: 01:32,76, Mezičasy: (13,56 - 27,86 - 27,09 - 24,25)
Výrok: JISTĚ-1/2-3/4-nos-3 1/2-2-2 1/4-2 3/4-4-1 3/4-3/4-1 3/4

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Acton s.r.o.

Majitelský bonus: DAR (TRINIS) 20000 Kč Rabbit Trhový Štěpánov(GOLDEN SARAH) 9200 Kč Alegres (YES APRIL) 6000 Kč DAR (FINÁLE) 2800 Kč DS Pegas (HORDUBAL) 2000 Kč

video

4. dostih, start 14:35
1347 CENA AUTODOPRAVY FRANTIŠEK VLK
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARIKA, 3 s 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:18,32 10 Zobal František 90
2. SVITAVA, 4 54,0 žk. Adam Florian 3/4 01:18,45 8 Germič Karel 45
3. TAMID, 4 62,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:18,64 9 Petrlík Allan 40
4. ARISTOTELES, 3 55,0 ž. Michal Mach 3/4 01:18,80 2 Hulínský Václav 170
5. SANGRE DE ECLIPSE, 4 s 54,5 Pavlína Filipová krk 01:18,84 6 Berthier Kateřina 50
6. LAKAR, 6 bj 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:19,21 12 Bieliková Marta 90
7. RAYLENE, 3 56,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:19,33 4 Šatra Tomáš 200
8. WILLY WONKA, 5 51,5 Jiřina Andrésová 3/4 01:19,47 7 Pohanka Ladislav 85
9. CAMELAI, 5 59,0 ž. Jan Rája 3/4 01:19,60 1 Kub Ivan 50
10. SERESCO, 6 58,5 am. Radka Hradcová, Bc. nos 01:19,60 11 Brož Jiří 120
11. DELFINA, 4 60,0 am. Lukáš Charvát 3 1/4 01:20,11 3 Bartoš st. Josef 130
12. OUR LASS(IRE), 6 61,5 Michal Hrouda 12 01:22,51 5 Kantek Petr 75
Čas: 01:18,32, Mezičasy: (26,69 - 25,68 - 25,95)
Výrok: BOJ-3/4-1 1/4-3/4-krk-2 1/2-1/2-3/4-3/4-nos-3 1/4-12

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Zobal František, Chov: Srubovka s.r.o.
video

5. dostih, start 15:03
1348 CENA ADELI MEDICAL CENTER
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTE CHRISTO, 4 58,5 am. Jindřich Fabris JISTĚ 01:17,46 9 Bieliková Marta 50
2. VALMONT, 7 56,0 ž. Martina Havelková 3 01:17,96 4 Duchoň Tomáš 90
3. POULINE, 5 b 64,5 ž. Petr Foret nos 01:17,96 5 Křídlová Tamara 70
4. KÁRL, 5 49,0 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:18,25 11 Hanousek Ladislav 50
5. KITTY LOT(IRE), 5 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:18,30 7 Kantek Petr 25
6. MIKROP DEAR, 3 sj 59,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1/2 01:18,40 10 Juránek Petr 250
7. SORAHHO, 4 61,0 am. Radka Hradcová, Bc. 2 01:18,71 3 Brož Jiří 40
8. MUMBAI, 3 sj 57,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:18,87 2 Haris Ludvík 150
9. MUFFIN, 7 s 56,5 Pavlína Filipová 2 1/2 01:19,24 6 Berthier Kateřina 160
10. LUTIGER, 3 s 61,5 ž. Jan Rája 14 01:22,12 8 Mimra Zdeněk 120
11. VIITJA(IRE), 3 sj 61,5 žk. Adam Florian 16 01:25,32 1 Blažková Helena 75
Čas: 01:17,46, Mezičasy: (26,45 - 25,93 - 25,08)
Výrok: JISTĚ-3-nos-1 3/4-krk-1/2-2-3/4-2 1/2-14-16

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Bieliková Marta, Chov: Ševčík M.,Ing.

Kůň č.4 VALMONT byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: žk. Florian A. 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316), am. Fabris J. 1000 Kč za tísnění koně č.11 KÁRL koněm č.9 MONTE CHRISTO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

6. dostih, start 15:37
1349 CENA 110 LET ZÁVODIŠTĚ VE VELKÉ CHUCHLI
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARIKA, 5 56,0 Kateřina Hlubučková BOJ 02:01,03 10 Olehla Čestmír 130
2. MONTEPUCINI(FR), 6 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 02:01,17 5 Křídlová Tamara 20
3. WHITE GHOST, 5 64,5 Michal Hrouda 1 02:01,35 8 Kantek Petr 65
4. GOLDY, 9 59,0 ž. Petr Foret 3 02:01,82 2 Křídlová Tamara 120
5. FLYING EAGLE(POL), 9 58,0 Pavlína Filipová 3/4 02:01,98 7 Berthier Kateřina 55
6. FURANO(GB), 4 b 59,0 am. Jindřich Fabris 1 3/4 02:02,32 1 Bieliková Marta 70
7. PRINCESS LEE, 8 60,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 1/4 02:02,52 6 Hurt Tomáš 60
8. ZLOMEK, 3 56,5 ž. Jan Verner hlava 02:02,54 9 Michal Jiří 110
9. ONDREÁŠ, 3 49,0 Jiřina Andrésová hlava 02:02,57 3 Pejšková Ivana 170
10. AIGER, 3 59,5 ž. Martina Havelková krk 02:02,63 11 Hála Libor 170
11. LE PAYDA, 7 60,0 Hanka Krůtová krk 02:02,71 4 Hronová Ilona 130
12. MATYSEK(IRE), 3 j 56,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:02,79 12 Tajmr Michal 150
Čas: 02:01,03, Mezičasy: (15,46 - 26,84 - 26,69 - 26,11 - 25,93)
Výrok: BOJ-3/4-1-3-3/4-1 3/4-1 1/4-hlava-hlava-krk-krk-1/2

Majitel: Hudec - Olehla, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Adamec J.,Ing.
video

7. dostih, start 16:04
1350 CENA SPOLEČNOSTI ZNOVÍN ZNOJMO, a. s.
Rovina II.kat. - 2235 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČÁRYREJKA, 5 49,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:30,06 1 Vrba Pavel 100
2. FABRYAN, 3 b 48,5 Kateřina Hlubučková 2 3/4 02:30,49 8 Váňa Tomáš 55
3. NICOLE MEGAN(IRE), 3 b 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 02:31,30 5 Blažková Helena 25
4. SECRETIVE LORD, 3 59,0 ž. Michal Mach 2 02:31,62 2 Juránek Petr 50
5. SEEP(FR), 5 61,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:31,87 4 Petrlík Allan 35
6. MALQ(FR), 9 50,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 02:32,42 6 Sůrová Pavlína 200
7. BEST BOX(POL), 5 53,5 Michal Hrouda kr.hlava 02:32,43 3 Hurt Tomáš 130
8. ALPHEUS(IRE), 3 57,0 ž. Jan Rája krk 02:32,48 7 Váňa st. Josef 45
Čas: 02:30,06, Mezičasy: (16,51 - 28,28 - 26,74 - 28,01 - 25,88 - 24,64)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-4-2-1 1/4-3-kr.hlava-krk

Majitel: Vrba Rokytnice Slavičín, Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Vrba P.,Ing.

Kůň č.1 ČÁRYREJKA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: stáj Joly 400 Kč za neodlišení barvy čapky u koní č.5 NICOLE MEGAN a č.7 ALPHEUS (DŘ § 104), ž. Mach M. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

8. dostih, start 16:35
1351 CENA VISION
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLYANTE(GER), 5 56,0 Michal Hrouda BOJ 02:45,92 11 Fedorowicz Vladislav 50
2. ANNIE, 4 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 02:45,96 10 Zobal František 30
3. EOWYN, 3 49,0 Kateřina Hlubučková 4 02:46,76 8 Menclová Aneta 160
4. SAVAGE, 6 58,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 02:47,10 6 Kantek Petr 120
5. TAURUS, 6 56,0 ž. Jan Verner 3 02:47,55 3 Jirka Petr 40
6. HEURE, 5 56,5 ž. Martin Laube 1/2 02:47,64 7 Derych Vladimír 85
7. CALIOPE, 3 56,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:47,73 1 Slavíček Josef 90
8. LADY`S MAN, 4 b 63,0 Eva Melová 5 02:48,59 5 Pišl Martin 90
9. I LOVE BUGABOO, 3 59,5 ž. Petr Foret 5 02:49,42 9 Schillová Barbora 100
10. MANDALOUN BOY(FR), 4 65,0 ž. Jaromír Šafář 12 02:51,84 4 Hurt Tomáš 65
11. CIMO, 6 58,5 ž. Michal Mach daleko 02:58,08 2 Brož Jiří 150
Čas: 02:45,92, Mezičasy: (29,41 - 27,10 - 27,66 - 27,93 - 27,78 - 26,04)
Výrok: BOJ-krk-4-2 1/2-3-1/2-1/2-5-5-12-daleko

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Lindenhof
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Mandysová Kateřina
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Šindler Jiří, Ing.
Pomocný startér: Kučabová Eliška