home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 04.09.2016 - Praha
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:01
1308 CENA FONDŮ PARVEST
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANEGA STAR, 2 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:16,37 6 Juránek Petr 26
2. CHICA QUERIDA(IRE), 2 55,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:16,58 7 Petrlík Allan 35
3. NOMBEKO(FR), 2 53,5 Kateřina Hlubučková 7 01:17,38 8 Chaloupka Jiří 60
4. SIGIRIYA(IRE), 2 55,0 ž. Vendula Korečková 5 01:18,17 1 Kabelková Hana 50
5. DANCING BOLEK(POL*), 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 01:18,87 2 Wroblewski Grzegorz 35
6. IMAN(POL), 2 57,0 Josef Sovka 4 01:19,52 5 Žalud Radek 100
7. TREB(POL), 2 54,5 Jiřina Andrésová daleko 01:22,35 3 Žalud Radek 100
Nestartovali: ECOLOGI LOLEK(POL)*
Čas: 01:16,37, Mezičasy: (27,05 - 25,30 - 24,02)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-7-5-4-4-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.3 TREP ztratil na startu asi 6 délek.

video

2. dostih, start 13:26
1309 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD EVASIVE(GER), 2 58,0 ž. Petr Foret BOJ 01:26,68 7 Lisek Michal 40
2. NAGANO GOLD(GB), 2 56,0 ž. Jan Verner krk 01:26,73 3 Petrlík Allan 30
3. MAYDA(IRE), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:26,86 6 Váňa Tomáš 20
4. MUJAHID BRAVE, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:27,10 2 Juránek Petr 60
5. ADAMANT ROCK(IRE), 2 56,0 ž. Martina Havelková 16 01:30,20 4 Kabelková Hana 100
6. CHARMING GIRL, 2 53,5 Michal Hrouda krk 01:30,25 5 Zobal František 110
7. ARGANO, 2 56,0 ž. Vendula Korečková daleko 01:36,93 1 Pejšková Ivana 100
Čas: 01:26,68, Mezičasy: (13,65 - 24,84 - 24,82 - 23,37)
Výrok: BOJ-krk-3/4-1 1/2-16-krk-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Lisek Michal, Chov: Stallmann U.

Kůň č.1 ARGANO ztratil na startu asi 3 délky.

video

3. dostih, start 14:06
1310 38. CONSEQ VELKÁ CENA ČESKÉHO TURFU
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
400.000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000)
Zápisné: 6500 + 13500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ICAR(GB), 4 s 59,0 ž. Petr Foret BOJ 02:35,16 3 Lisek Michal 40
2. LUŽNICE(IRE), 5 57,5 ž. Jiří Palík krk 02:35,23 8 Tajmr Michal 100
3. AZTEK, 5 b 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:35,40 1 Váňa Tomáš 40
4. SOLAR ECLIPSE(GB), 5 j 59,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:35,53 6 Wroblewski Grzegorz 80
5. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 6 59,0 ž. Zuzana Vokálková 1/2 02:35,63 5 Holčák Radek 23
6. INES(FR), 4 57,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:35,77 7 Váňa Tomáš 120
7. OMNIBUS(POL), 9 59,0 ž. Jan Rája 11 02:37,17 2 Bartoš st. Josef 200
8. ALPHEUS(IRE), 3 55,0 ž. Jan Verner daleko 02:43,40 4 Váňa st. Josef 100
Čas: 02:35,16, Mezičasy: (28,64 - 26,49 - 26,50 - 25,96 - 23,80 - 23,77)
Výrok: BOJ-krk-1-3/4-1/2-3/4-11-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Lisek Michal, Chov: Haras d`Haspel

Kůň č.8 LUŽNICE byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila výkon koně č.4 ALPHEUS v dostihu, vyslechla ž. Vernera J. a jeho vysvětlení (zdravotní indispozice koně) vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 14:43
1311 38. VELKÁ CENA PRAHY CK MARTIN TOUR
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
400.000 Kč (200000 - 92000 - 60000 - 28000 - 20000)
Zápisné: 6500 + 13500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAMALGAN(FR), 9 59,0 ž. Milan Zatloukal BOJ 01:40,10 1 Resulov Artur 90
2. PARTYDAY(IRE), 3 55,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:40,23 2 Luka Václav 140
3. ARIF(IRE), 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:40,26 8 Šavujev Arslangirej 130
4. DALLY HIT(IRE), 5 57,5 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:40,27 4 Pejšková Ivana 24
5. DUMNONIA(FR), 4 57,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 01:40,44 7 Tůma Pavel 50
6. THAILAND(GER), 4 b 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:40,79 9 Chaloupka Jiří 350
7. TAMARIND COVE(IRE), 4 59,0 ž. Jan Rája 1/2 01:40,90 3 Váňa st. Josef 24
8. LAGARO, 3 57,0 ž. Jan Verner 2 01:41,15 5 Petrlík Allan 90
9. JARAHI(IRE), 3 57,0 ž. Petr Foret 3/4 01:41,25 6 Koplík Zdeno 200
Čas: 01:40,10, Mezičasy: (25,33 - 26,72 - 24,30 - 23,75)
Výrok: BOJ-3/4-hlava-kr.hlava-1 1/4-2 1/4-1/2-2-3/4

Majitel: Ardak Amirkulov, Trenér: Resulov Artur, Chov: Daguzan-Garros M.,Rolling Hills Farm

Kůň č.1 SHAMALGAN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Murzabayev B. 1000 Kč a ž. Havelková M. 500 Kč za tísnění koně č.5 LAGARO koněm č.8 ARIF a č.2 PARTYDAY v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

5. dostih, start 15:10
1312 CENA IRISH THROUGHBRED MARKETING
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1350 + 3150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DZINFIZZ, 4 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:57,41 4 Zobal František 65
2. LINNGAR(FR), 4 60,5 ž. Jan Rája 3/4 01:57,53 2 Vocásková Helena 33
3. RHEEDIA, 4 53,0 Kateřina Hlubučková 3/4 01:57,64 7 Horáková Lenka 100
4. DIREDAWA, 3 56,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:57,88 1 Petrlík Allan 35
5. LUSK, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:58,03 6 Horová Oliva 60
D LOVE ME, 5 61,5 ž. Petr Foret 3/4 01:58,16 3 Juránek Petr 30
7. NINETEEN, 4 55,0 ž. Martina Havelková 2 01:58,43 5 Schillová Barbora 90
Čas: 01:57,41, Mezičasy: (16,50 - 26,99 - 26,43 - 23,74 - 23,75)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-1 1/2-1-3/4-2

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Zobal František, Chov: Luka + Mandák

Kůň č.3 LOVE ME byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č. 3 LOVE ME by diskvalifikován pro pozitivní dopingový nález

video

6. dostih, start 15:41
1313 CENA FONDŮ CONSEQ INVEST
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAMID STAR(FR), 5 b 57,0 Kateřina Hlubučková BOJ 01:55,12 4 Růžičková Martina 55
2. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 4 61,5 ž. Jan Verner hlava 01:55,15 8 Petrlík Allan 40
3. WINNER STARS, 5 59,0 am. Jindřich Fabris 3 1/2 01:55,73 9 Haris Ludvík 65
4. LA LUNETA(GER), 6 54,0 Jiřina Andrésová 2 1/4 01:56,08 7 Hlavatý Pavel 90
5. MALQ(FR), 9 52,5 Pavlína Filipová krk 01:56,13 2 Sůrová Pavlína 170
6. JOHANNES KEPLER(GB), 8 55,0 žk. Pavlína Vanžurová 1 3/4 01:56,38 1 Mourek František 85
7. RABBIT FOCUS(IRE), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:56,48 6 Juránek Petr 100
8. DETEKCE, 5 b 62,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 01:57,26 3 Vrba Pavel 25
9. BERGERAC, 3 52,0 ž. Martina Havelková 16 02:00,02 5 Drlík Jaroslav 90
Čas: 01:55,12, Mezičasy: (15,21 - 25,32 - 26,15 - 24,31 - 24,13)
Výrok: BOJ-hlava-3 1/2-2 1/4-krk-1 3/4-1/2-4-16

Majitel: BoKa Seniors, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Haras des Etoiles s.a.
video

7. dostih, start 16:11
1314 CENA NN FONDŮ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YES MAN(FR), 8 58,5 žk. Adam Florian TUHÝ BOJ 01:54,69 9 Germič Karel 40
2. FLYING EAGLE(POL), 9 53,0 žk. David Liška hlava 01:54,71 7 Berthier Kateřina 100
3. LATRIB, 7 s 52,5 žk. Valerie Vyhnálková 3 3/4 01:55,38 2 Sýkorová Marcela 40
4. MONTEPUCINI(FR), 6 53,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 2 3/4 01:55,88 8 Křídlová Tamara 100
5. GOLDY, 9 52,5 am. Lenka Janatková 2 1/2 01:56,38 3 Křídlová Tamara 110
6. KHILONA(GER), 8 51,5 Michal Hrouda 1 1/2 01:56,66 4 Kantek Petr 35
7. FIOMI, 4 68,0 žk. Pavel Složil ml. 3 1/2 01:57,28 1 Kantek Petr 55
8. LABOND, 5 b 54,0 žk. Daniel Vyhnálek 3/4 01:57,43 6 Sýkorová Marcela 150
9. MARKER SUN, 7 60,5 Patrick Boekhout 8 01:58,86 5 Pišl Martin 55
Čas: 01:54,69, Mezičasy: (14,12 - 24,01 - 24,55 - 25,19 - 26,82)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3 3/4-2 3/4-2 1/2-1 1/2-3 1/2-3/4-8

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Ecurie de l`Hommee

Kůň č.3 GOLDY ztratil na startu asi 3 délky. Kůň č.4 KHILONA ztratil na startu asi 5 délek. Sankce: žk. Liška D. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 16:44
1315 CENA ZFP
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NICOLE MEGAN(IRE), 3 b 60,0 ž. Milan Zatloukal BOJ 02:45,18 3 Blažková Helena 80
2. ČÁRYREJKA, 5 49,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:45,28 4 Vrba Pavel 45
3. SNEZENKA(IRE), 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 02:45,28 2 Luka Václav 40
4. MYSTIC GOLFER, 5 58,5 ž. Jan Verner 2 3/4 02:45,64 7 Hronová Ilona 90
5. VINNE ROSE, 3 49,0 Kateřina Hlubučková 5 02:46,33 1 Růžičková Martina 55
6. PRINCE OF GRACIE(FR), 3 58,5 ž. Jiří Palík 1 1/2 02:46,55 5 Horáková Lenka 22
Nestartovali: NOWITKA
Čas: 02:45,18, Mezičasy: (30,99 - 29,56 - 28,61 - 27,40 - 25,67 - 22,95)
Výrok: BOJ-1/2-nos-2 3/4-5-1 1/2

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Tally-Ho Stud

Kůň č.6 NOWITKA nestartoval z důvodu nevstoupení do startovacích boxů. Sankce: tr. ing. Pejšková I. 1000 Kč za nepřipravenost koně č.8 NOWITKA do dostihu (DŘ § 411 f). DK prošetřila kontakt koní č.1 VINNE ROSE a č.5 PRINCE OF GRACIE v cílové rovině, vyslechla ž. Palíka J. a konstatovala, že nedošlo k porušení DŘ.

video

9. dostih, start 17:14
1316 CENA CONSEQ PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRTINA, 5 52,5 Pavlína Filipová JISTĚ 01:29,13 3 Berthier Kateřina 75
2. FUR COAT(FR), 6 60,0 Michal Hrouda 1 1/4 01:29,33 8 Fedorowicz Vladislav 35
3. HERBEBOIS, 6 53,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:29,42 7 Drlík Jaroslav 30
4. MUMBAI, 3 sj 54,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:29,61 1 Haris Ludvík 150
5. LADISLAV, 4 56,5 ž. Petr Foret 1 01:29,77 2 Chaloupka Václav 60
6. MARIKA, 3 s 48,5 Jiřina Andrésová krk 01:29,82 5 Zobal František 120
7. OLD SPIRIT, 3 58,5 Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:30,09 9 Voršilková Helena 75
8. MIKROP DEAR, 3 bj 62,0 ž. Jaromír Šafář daleko 01:35,13 6 Juránek Petr 120
Nestartovali: VALMONT
Čas: 01:29,13, Mezičasy: (15,44 - 25,08 - 25,31 - 23,30)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-1 1/4-1-krk-1 3/4-daleko

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pietrzak A.

Kůň č.4 VALMONT nestartoval z důvodu pádu ž. Vernera J. ve zkušebním cvalu.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Dvořák Karel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Štohanzlová Petra, Mgr.