home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 13.08.2016 - Kolesa
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:01
1251 CENA STÁJE 3 HEARTS
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDIC, 3 58,0 ž. Vendula Korečková LEHCE 02:23,16 2 Junková Jana 50
2. IMPHAL(POL), 3 57,5 Josef Sovka 2 1/2   8 Žalud Radek 90
3. VINNE ROSE, 3 b 59,0 Kateřina Hlubučková nos   7 Růžičková Martina 50
4. PORTATILE, 3 59,0 Jiřina Andrésová 4 1/2   6 Okleštěk Miloslav 250
5. STEPIDA, 3 s 56,0 Michal Demo 3 1/2   5 Neuberg Filip 100
6. LANTANA LADY, 3 56,5 ž. Michal Mach 1/2   3 Kašný Pavel 300
7. TAMFLY, 3 j 60,0 ž. Jaromír Šafář daleko   9 Kroutilík Jaroslav 500
8. SOSON(GB), 3 64,0 ž. Jan Rája kr.hlava   1 Vocásková Helena 14
Nestartovali: VOSSOLIE
Čas: 02:23,16, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/2-nos-4 1/2-3 1/2-daleko-1/2-kr.hlava

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Šimonová J.

.

video

2. dostih, start 13:32
1252 CENA PŘÁTEL DOSTIHŮ KOLESA
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VADEONA TWO, 3 60,5 ž. Martin Laube JISTĚ 02:23,47 6 Juránek Petr 17
2. BIGI(IRE), 3 60,5 ž. Jan Rája 1 02:23,63 1 Vocásková Helena 25
3. CALIOPE, 3 54,0 Michal Hrouda 3 1/2 02:24,19 4 Slavíček Josef 210
4. ZLOMEK, 3 60,0 ž. Jan Verner 2 1/4 02:24,55 9 Michal Jiří 130
5. MICHALANGELO, 3 58,0 žk. Jakub Spáčil 1/2 02:24,66 2 Olehla Čestmír 50
6. POLIDAR, 3 b 60,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:24,70 8 Vašina Josef 78
7. WITTY, 3 58,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 02:24,72 3 Horová Oliva 110
Z MATYSEK(IRE), 3 j 56,0 Michal Demo     5 Tajmr Michal 140
Nestartovali: LARINIA
Čas: 02:23,47, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-3 1/2-2 1/4-1/2-krk-kr.hlava

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.5 MATYSEK ztratil na startu asi 5 délek. DK vyslechla j. Dema M. k zadržení koně č.5 MATYSEK a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video

3. dostih, start 14:01
1253 CENA OBCE KLADRUBY NAD LABEM
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLAYMONA, 5 64,5 ž. Jan Rája LEHCE   12 Vocásková Helena 13
2. SÁBA, 3 55,0 Kateřina Hlubučková 3 1/2   7 Olehla Čestmír 130
3. SHEBY JAIL, 6 58,0 am. Tereza Dlapová 1   11 Seménka Zdeněk 65
4. MURASAKI LADY, 4 59,5 ž. Martin Laube 4   8 Juránek Petr 80
5. ČAMILLA, 3 s 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4   6 Hurt Tomáš 80
6. MALQ(FR), 9 57,0 Jiřina Andrésová 2   5 Sůrová Pavlína 150
7. CHARISMATIC, 4 57,5 am. Radka Hradcová, Bc. 1   3 Váňa Tomáš 70
8. MARIKA, 3 56,5 ž. Martina Havelková 3 1/2   9 Zobal František 250
9. TOBY STURM, 7 58,5 ž. Jan Verner 3   4 Verner Vladimír 500
10. LASTORMO, 5 58,5 Josef Sovka 6   2 Okleštěk Miloslav 300
11. DELFINA, 4 59,0 am. Lukáš Charvát 8   10 Bartoš st. Josef 500
Nestartovali: IWNIANKA(POL)
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/2-1-4-1 3/4-2-1-3 1/2-3-6-8

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

čas neměřen. Kůň č.1 IWNIANKA nestartoval z důvodu pádu jezdkyně při vstupu na dostihovou dráhu.

video

4. dostih, start 14:35
1254 CENA SČADJ, SŠCHK Kladruby n.L. a SOUZ Velká Chuchle
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 300 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPARROW, 5 61,5 am. Michal Mikšovský BOJ 02:21,23 10 Seménka Zdeněk 30
2. PAULLINKA, 7 68,0 am. Adéla Burdová 3/4 02:21,37 8 Vocásková Helena 40
3. MONTEPUCINI(FR), 6 56,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 1/2 02:21,48 3 Křídlová Tamara 78
4. HEURE, 5 55,0 am. Radka Hradcová, Bc. 2 02:21,81 9 Derych Vladimír 78
5. BEAUTIFUL BOND, 6 62,0 am. Veronika Řezáčová 1/2 02:21,89 6 Soukup Václav 120
6. SAVAGE, 6 58,5 am. Jindřich Fabris 1 3/4 02:22,15 5 Kantek Petr 60
7. LIMONADE(SWI), 5 54,0 am. Monika Řeháková 3/4 02:22,29 1 Blažková Helena 70
8. ARMANNO, 5 56,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 5 02:23,24 2 Mimra Zdeněk 130
9. CALABRIE, 11 54,0 am. Petra Hrubá nos 02:23,24 7 Kantek Petr 210
10. ANNIE, 4 53,0 am. Barbara Vampolová, DiS. 1 1/2 02:23,50 4 Zobal František 190
11. GATEWAY HILLS, 4 53,0 am. David Liška 8 02:25,70 11 Křídlová Tamara 210
12. TERRESCA, 4 59,5 žk. Jakub Spáčil daleko 02:35,82 12 Růžičková Martina 60
Čas: 02:21,23, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1/2-2-1/2-1 3/4-3/4-5-nos-1 1/2-8-daleko

Majitel: Euroframe-Váňová, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Váňová H.,Ing.

Kůň č.10 SPARROW byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: am. Mikšovský M. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

5. dostih, start 15:01
1255 CENA FIRMY DADRUS KAREL DACHOVSKÝ
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PURPLE HEART, 5 67,5 Barbora Málková JISTĚ 04:30,75 5 Růžičková Martina 35
2. RIDERI CROSS, 4 66,0 Martin Liška 1 1/4 04:30,98 1 Junková Jana 40
3. VIVIENNE OF GRACIE(GB), 7 64,0 Sertash Ferhanov 5 04:32,15 10 Jelínková Petra 80
4. ANTHON, 7 67,0 Michal Kubík 3 04:32,67 9 Ministr Antonín 80
5. TRIVERO(USA), 10 66,0 žk. Jakub Spáčil 3 04:33,34 12 Neuberg Filip 50
6. BYRABAY(FR), 6 66,0 Jiří Henych 3 04:33,87 3 Sůrová Pavlína 180
7. PRESSOR(IRE), 5 66,5 Josef Borč 4 04:34,60 7 Neslerová Romana 140
8. BROTHER GRIMM(FR), 4 66,0 žk. Pavel Složil ml. 6 04:36,16 8 Sůrová Pavlína 70
9. NOLEJAN, 9 68,0 am. Pavel Syrový daleko 04:43,15 6 Hrudka st. Jaromír 400
Z NIDDAX, 4 65,0 Petr Tůma     4 Pecháček Jaroslav 120
SN LAURIE AN, 6 65,0 Jan Odložil     11 Novák Antonín 25
ZN KATRIBA, 8 64,0 Ján Mach, MVDr.     2 Moravec Zdeněk 150
Čas: 04:30,75, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-5-3-3-3-4-6-daleko

Majitel: St.Rudolfa Jelínka-Růžičková, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila zadržení koně č.4 NIDDAX a vysvětlení j. Tůmy P. (podezdření na zranění koně) vzala na vědomí, dále DK přešetřila pád j. Macha J. z koně č.2 KATRIBA a neshledala cizí zavinění.

video

6. dostih, start 15:36
1256 MEMORIÁL MICHALA KÖHLA
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, handicap, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIRAX, 6 66,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 05:07,60 1 Myšková Štěpánka 45
2. SOKOL(CAN), 9 j 66,0 Martin Liška 1 1/2 05:07,91 7 Lisek Michal 78
3. STEP DANCER, 8 68,5 ž. Josef Váňa ml. 7 05:09,30 3 Váňa st. Josef 26
Z MAKLER(POL), 10 67,0 ž. Marcel Novák     4 Junková Jana 30
Z MILERYT(POL), 9 j 60,0 žk. Jakub Spáčil     2 Jelínková Petra 120
Z MIRAINO, 11 s 67,5 ž. Jiří Kousek     5 Sůrová Pavlína 60
ZN MARCUS AURELIUS(FR), 6 60,5 ž. Dušan Andrés     6 Popelka Stanislav 40
Čas: 05:07,60, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-7

Majitel: Martina Poláková, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Szotková L.

Kůň č.1 MIRAX byl vybrán k antidopingové kontrole. DK přešetřila zadržení koně č.5 MIRAINO a vysvětlení ž. Kouska J. (zranění koně) vzala na vědomí. Sankce: ž. Kousek J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o + 0,5 kg na koni č.5 MIRAINO v průběhu dostihového dne (DŘ § 326).

video

7. dostih, start 16:10
1257 CENA SPOLEČNOSTI TEPOSTOP PŘELOUČ
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
A CASERTA, 5 67,5 ž. Pavel Kašný     2 Kašný Pavel  
A CREOLA TIGER, 6 66,0 Petr Tůma     4 Mimra Zdeněk  
A GEMANUS, 10 68,0 am. Jiří Štencel     6 Moravec Zdeněk  
A KLAN(POL), 7 s 67,0 Jiří Henych     10 Sůrová Pavlína  
A MAHONY, 4 64,0 ž. Josef Sovka     9 Žalud Radek  
A MR LOUISE, 7 66,5 žk. Pavel Složil ml.     3 Růžičková Martina  
A NO TIME TO LOSE(GB), 7 j 70,0 ž. Josef Váňa ml.     7 Váňa st. Josef  
A RAPPER`S MUSIC, 6 69,0 Jan Odložil     8 Novák Antonín  
A SÍGR, 6 69,5 ž. Jaroslav Myška     5 Odložil Pavel  
A TAKEELA, 6 70,5 ž. Marcel Novák     1 Zobal František  
Čas:  , Mezičasy:
Výrok:

Dostih byl zastaven pro pád koně č.3 MR LOUISE, který zůstal ležet v dostihové dráze v kurzu dostihu, opakován nebude (DŘ §384 h)a (DŘ §386). Zápisné a startovné se majitelům koní vrací (DŘ §257) a (DŘ §270).

video

8. dostih, start 16:47
1258 CENA SENEGALA
Proutky V.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MOUNTNELSON(GB), 4 70,0 Michal Kubík LEHCE 03:35,17 8 Juránek Petr 30
2. REMINO(GER), 7 67,5 ž. Marcel Novák 3 1/2 03:35,83 1 Zobal František 45
3. OTTIMA(FR), 6 65,5 ž. Josef Bartoš 4 1/2 03:36,67 7 Petrlík Allan 20
4. STAY STRONG(GER), 4 64,0 Sertash Ferhanov 2 03:37,01 2 Wroblewski Grzegorz 50
5. FAST GABRIEL(FR), 6 65,0 Adam Čmiel 11 03:39,03 4 Hanousek Ladislav 280
6. NORVÍNO, 4 A 1/2 66,0 žk. Pavel Složil ml. daleko 03:45,45 6 Popelka Stanislav 78
Z BEYNAC, 4 62,0 am. Veronika Řezáčová     12 Řezáčová Jana 200
Z ČÍRO, 6 67,5 ž. Pavel Kašný     9 Baluchová Lucie 160
Z EMYRTON, 4 66,5 ž. Jan Kratochvíl     5 Neuberg Filip 78
Z LOTTO, 4 65,0 Jan Odložil     10 Odložil Pavel 250
ZN FRAGMENT OF SCYRIS, 5 66,0 Jan Derych     3 Derych Vladimír 150
Nestartovali: SAGRTON
Čas: 03:35,17, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/2-4 1/2-2-11-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Natton House Thoroughbreds

Kůň č.4 FAST GABRIEL byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č.11 SAGRTON v dostihu nestartoval z důvodu neabsolvování zkušebního skoku. Sankce: tr. Suchánek M. 200 Kč za nepřipravenost koně č.11 SAGRTON do dostihu (DŘ § 411 f)

video

9. dostih, start 17:23
1259 CENA GALOPP NEWS
Proutky V.kat. - 3000 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KOENIGIN MUM(FR), 3 64,0 ž. Jan Kratochvíl LEHCE 03:34,43 9 Váňová Pavla 25
2. FANTASY, 3 s 64,5 Michal Kubík 9 03:36,48 2 Juránek Petr 40
3. NORMAN(FR*), 3 j 66,0 Martin Liška 5 03:37,57 5 Lisek Michal 25
4. CHAROY EN, 3 64,0 ž. Dušan Andrés 4 1/4 03:38,25 11 Tůma Pavel 40
5. TANEČNICE LÚČNICE, 3 66,5 ž. Marcel Novák 1 03:38,43 8 Kvapilová Lenka 100
6. ROYAL FLYER, 3 66,0 žk. Pavel Složil ml. 3 03:38,86 1 Růžičková Martina 50
7. RANDY, 3 65,0 Jan Odložil 13 03:42,56 7 Odložil Pavel 120
8. INTERNA, 3 62,0 am. Veronika Řezáčová daleko 03:51,10 3 Řezáčová Jana 200
9. WEGO DANCING(IRE), 3 67,0 ž. Josef Váňa ml. 7 03:52,68 12 Váňa st. Josef 50
Z MAGMAR, 3 63,5 Josef Borč     6 Kovář Stanislav 200
Nestartovali: LIPO, VINNERO
Čas: 03:34,43, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-9-5-4 1/4-1-3-13-daleko-7

Majitel: Gestüt Elsetal - Váňa, Trenér: Váňová Pavla, Chov: Gest.Elsetal

Kůň č.4 Lipo nestartoval z důvodu zranění jezdce v 8 dostihu

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Koráb Milan
Pomocný startér: Hochman Petr