home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 24.07.2016 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:32
1236 Cena DZS Struhařov a.s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
70.000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500)
Zápisné: 975 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUKE OF DARHORSE(IRE), 2 56,0 ž. Jan Verner LEHCE 01:14,35 7 Petrlík Allan 35
2. GOLD EVASIVE(GER), 2 56,0 ž. Petr Foret 4 01:15,02 6 Lisek Michal 70
3. GOLDEN SARAH, 2 55,0 ž. Martin Laube 3/4 01:15,14 4 Juránek Petr 90
4. CHRISTOK, 2 58,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:15,26 2 Koplík Zdeno 30
5. SIR SUN(FR), 2 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:15,35 5 Urbánek Luboš 90
6. SOCIETY SOLVENT, 2 52,5 Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:15,68 3 Olehla Čestmír 90
7. SICILI POP, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:16,05 1 Vocásková Helena 30
Čas: 01:14,35, Mezičasy: (26,15 - 24,40 - 23,80)
Výrok: LEHCE-4-3/4-3/4-1/2-2 1/4-2 1/2

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Ballynob Farm Ltd.
video

2. dostih, start 14:59
1237 Cena DUX Josef Chejn s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 1150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLORYLAND(GER), 6 52,0 Michal Hrouda BOJ 02:09,34 2 Fedorowicz Vladislav 70
2. FIOMI, 4 64,5 ž. Jaromír Šafář hlava 02:09,38 1 Kantek Petr 60
3. VEGAS LAS, 4 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 02:09,64 4 Pejšková Ivana 120
4. A DEE JOE(FR), 6 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 02:09,67 3 Urbánek Luboš 60
5. ELLA(FR), 4 52,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:09,75 12 Drlík Jaroslav 120
6. ORIC, 4 j 58,5 ž. Martin Laube 3 02:10,24 7 Kroutilík Jaroslav 100
7. PATRICIE(FR*), 3 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 02:10,52 11 Lisek Michal 40
8. RABBIT FOCUS(IRE), 3 59,0 ž. Michal Mach 1/2 02:10,60 6 Juránek Petr 100
9. BARIKA, 5 53,0 ž. Jan Verner hlava 02:10,62 8 Olehla Čestmír 170
10. VIKTORIE VALLY, 3 48,5 Jiřina Andrésová 2 1/2 02:11,03 9 Chaloupka Jiří 200
11. FASCINATING HILL, 5 59,5 am. Jindřich Fabris 3/4 02:11,17 5 Horáková Lenka 80
12. MARKER SUN, 7 56,0 Kateřina Hlubučková 2 02:11,51 10 Pišl Martin 70
Čas: 02:09,34, Mezičasy: (26,55 - 25,47 - 25,78 - 25,90 - 25,64)
Výrok: BOJ-hlava-1 1/2-hlava-1/2-3-1 1/2-1/2-hlava-2 1/2-3/4-2

Majitel: Tax-Reform, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Karlshof

Kůň č.2 GLORYLAND byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č.4 VEGAS LAS ztratil na startu asi 3 délky. Poplatky: tr.Horáková L. 200 Kč za dodatečné ohlášení použití fixace jazyka u koně č.5 FASCINATING HILL (DU 16/11)

video

3. dostih, start 15:23
1238 Cena RENOMIA AGRO
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 0 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANG GIA(GER), 6 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 02:09,10 2 Hulínský Václav 50
2. KHALIDOR(GER), 6 57,0 ž. Jan Rája krk 02:09,16 6 Luka Václav 40
3. SANTA PADRONA(FR), 3 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:09,31 3 Urbánek Luboš 150
4. GOLDEN DEVIL, 3 60,0 ž. Martin Laube 3 02:09,73 4 Juránek Petr 35
5. SOLINI(GER), 7 51,0 Kateřina Hlubučková 1/2 02:09,81 5 Neuberg Filip 50
6. CIOCCO WONDER(GER), 4 58,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 02:10,07 7 Blecha Jan 100
7. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 4 b 53,0 ž. Jan Verner 1/2 02:10,18 1 Petrlík Allan 40
Čas: 02:09,10, Mezičasy: (27,69 - 25,68 - 25,37 - 25,90 - 24,46)
Výrok: BOJ-krk-3/4-3-1/2-1 3/4-1/2

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Stiftung Gest.Fahrof

Kůň č.4 GOLDEN DEVIL byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č.5 SOLINI ztratil na startu asi 3 délky. Sankce: stáj Rabbit CZ a.s. 1000 Kč nenahlášenou změnu dresu na koni č.4 GOLDEN DEVIL (DŘ § 105).

video

4. dostih, start 15:54
1239 Lázeňská míle MIKROPu ČEBÍN
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1450 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLY HIT(IRE), 5 56,5 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:40,75 6 Pejšková Ivana 40
2. HELLO HOBBY(IRE), 5 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:41,17 1 Urbánek Luboš 200
3. THAILAND(GER), 4 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:41,23 7 Chaloupka Jiří 80
4. MASTER OF GOLD(FR), 5 sj 58,0 ž. Jaroslav Línek 1 01:41,39 2 Wroblewski Grzegorz 17
5. CASSIE(FR*), 4 j 56,0 ž. Petr Foret 1/2 01:41,49 8 Lisek Michal 100
6. JARAHI(IRE), 3 57,5 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:41,73 5 Koplík Zdeno 100
7. LOVE ME, 5 56,0 ž. Martin Laube 1 01:41,91 3 Juránek Petr 110
8. LUCK AHEAD(IRE), 3 57,5 ž. Jan Verner krk 01:41,94 4 Petrlík Allan 100
9. APPROCAILLIS(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:42,15 9 Endaltsev Igor 70
Čas: 01:40,75, Mezičasy: (27,23 - 24,02 - 24,80 - 24,70)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-1-1/2-1 1/2-1-krk-1 1/4

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Naughton R.J.

Sankce: ž. Koplík R. 1000 Kč za křižování koně č.9 APPROCAILLIS koněm č.5 JARAHI v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

5. dostih, start 16:31
1240 71 OAKS HOLDINGU RABBIT CZ
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 2750 + 13200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEDMIKRASKA(GB), 3 58,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:36,12 8 Lisek Michal 40
2. VENILLIA, 3 58,0 Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:36,32 1 Růžičková Martina 100
3. SAINTNIXA(FR), 3 j 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 02:36,49 11 Stančík Miroslav 200
4. WILLIANN, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:36,77 4 Germič Karel 200
5. ELBFLORENZ(GB), 3 58,0 ž. Wladimir Panov krk 02:36,81 12 Gröschel Hans-Jürgen 200
6. KRASAVA, 3 58,0 ž. Jan Rája kr.hlava 02:36,83 7 Vocásková Helena 25
7. FLORENTINA(POL), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 02:37,17 3 Wroblewski Grzegorz 55
8. LATIGERA, 3 58,0 ž. Martin Laube hlava 02:37,20 9 Juránek Petr 200
9. RABBIT PERCY(GB), 3 sj 58,0 ž. Michal Mach 1 02:37,37 6 Juránek Petr 250
10. VANETA, 3 b 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 02:37,61 10 Piruch Jozef 200
11. DIREDAWA, 3 58,0 ž. Jan Verner 1 02:37,78 2 Petrlík Allan 40
12. TIALINE, 3 58,0 ž. Clément Lheureux 1 1/4 02:37,98 5 Petrlík Allan 200
Nestartovali: LORIE
Čas: 02:36,12, Mezičasy: (26,99 - 26,16 - 26,12 - 26,63 - 25,12 - 25,10)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-2-krk-kr.hlava-2 1/2-hlava-1-1 1/2-1-1 1/4

Majitel: DS Pegas, Trenér: Lisek Michal, Chov: Mrs Raw H.B.

Kůň č.1 VENILLIA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Foret P. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).

video

6. dostih, start 17:02
1241 Cena JATKY ČESKÝ BROD a.s.
Steeplechase III.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1275 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SILK(GER), 5 67,5 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ 04:30,46 1 Váňa st. Josef 25
2. TERAPENA(POL), 4 64,0 Sertash Ferhanov 2 1/2 04:30,83 2 Wroblewski Grzegorz 40
3. REKI, 4 63,5 žk. Jakub Spáčil 1 3/4 04:31,08 9 Olehla Čestmír 60
4. TALENT, 5 69,0 ž. Jan Kratochvíl 7 04:32,89 12 Kabelková Hana 50
5. AUSTIN, 9 66,5 Jan Derych 4 04:33,93 5 Franko Jozef 360
6. ELEGANT DEVIL(GER), 12 69,5 Martin Liška 3 1/2 04:34,63 3 Křídlová Tamara 120
7. BROKER(GER), 9 66,5 Michal Kubík 4 04:35,53 11 Lisek Michal 50
8. AUENSTERN(GER), 6 b 69,0 ž. Jaroslav Myška 9 04:37,52 10 Myšková Štěpánka 80
9. NOBLE FOX(FR), 7 69,5 ž. Marcel Novák 8 04:39,60 7 Blecha Jan 50
Z IVAR, 6 66,0 žk. Pavel Složil ml.     6 Mottl Ivan 160
Z RABBIT LIBRETTIST(GB), 8 66,5 Jan Verner     8 Juránek Petr 120
Nestartovali: NEICER(POL)
Čas: 04:30,46, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 3/4-7-4-3 1/2-4-9-8

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Von Stauffenberg
video

7. dostih, start 17:34
1242 Cena MYDLÁŘKY BENEŠOV a.s.
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORPEN, 4 67,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 04:34,82 3 Myšková Štěpánka 30
2. AMADEON(IRE), 4 67,5 ž. Marcel Novák 3 04:35,35 1 Vocásková Helena 25
3. RABBIT MOUNTNELSON(GB), 4 65,5 Michal Kubík 2 04:35,63 4 Juránek Petr 35
4. VĚDMA, 4 66,0 žk. Pavel Složil ml. 4 1/2 04:36,56 2 Blecha Jan 78
Z STAY STRONG(GER), 4 66,0 Sertash Ferhanov     5 Wroblewski Grzegorz 40
Nestartovali: MERELLA(SWI)
Čas: 04:34,82, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-2-4 1/2

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso

DK přešetřila zadržení koně č.5 STAY STRONG a vyslechla tr. Wroblewského G. a j. Ferhanova S. a vysvětlení jezdce (vyčerpání koně) vzala na vědomí, s tím, že výkony j. Ferhanova S. budou nadále sledovány.


8. dostih, start 18:05
1243 Cena PRIMO Josef Chejn s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 550 + 1150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALE MARTINI(GER), 3 58,5 am. Jindřich Fabris JISTĚ 01:27,53 2 Germič Karel 50
2. ALFA WOLF(IRE), 5 60,5 ž. Jan Rája 1 01:27,69 12 Luka Václav 40
3. HERBEBOIS, 6 51,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:27,77 9 Drlík Jaroslav 100
4. SORAHHO, 4 b 55,5 am. Radka Hradcová, Bc. 1 1/2 01:28,03 6 Brož Jiří 80
5. LA LAGION, 6 56,5 Helena Pejšková, Ing. 1 1/2 01:28,28 11 Pejšková Ivana 120
6. ILISSA DESERT(FR), 3 56,5 ž. Martin Laube 1 01:28,43 8 Toušek Daniel 140
7. PARDONIE, 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 01:28,84 4 Kroutilík Jaroslav 100
8. SURIKATA, 3 58,5 Kateřina Hlubučková 1 01:29,00 7 Růžičková Martina 120
9. YONAS ART(IRE), 5 59,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:29,10 10 Kantek Petr 150
10. MONTE CHRISTO, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:29,32 5 Chaloupka Jiří 110
11. LAY(FR), 5 s 55,0 ž. Jan Verner 3 01:29,90 3 Kub Ivan 40
Z HARWEY(FR*), 3 s 57,5 ž. Petr Foret     1 Lisek Michal 100
Čas: 01:27,53, Mezičasy: (13,46 - 24,87 - 24,30 - 24,90)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-1 1/2-1 1/2-1-2 1/2-1-1/2-1 1/4-3

Majitel: TAHLO Šefraný, Trenér: Germič Karel, Chov: Gest.Ammerland

DK přešetřila zadržení koně č.1 HARWEY a vysvětlení jezdce (zranění koně) vzala na vědomí.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Semaník Viktor, MVDr.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Šachová Nikola