home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 05.06.2016 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1123 CENA CHOVATELSKÉHO CENTRA FITMIN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKROP NICE, 2 56,0 ž. Michal Mach JISTĚ 01:18,64 9 Juránek Petr 85
2. CHRISTOK, 2 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:19,05 3 Koplík Zdeno 80
3. LANDARON, 2 b 56,0 ž. Martin Laube hlava 01:19,06 10 Juránek Petr 75
4. ARGAMI, 2 58,0 ž. Dušan Andrés 4 01:19,60 7 Petrlík Allan 30
5. TERRITORY, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:19,71 5 Petrlík Allan 75
6. BON JOUR, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:19,77 8 Mimra Zdeněk 25
7. YES APRIL, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:20,19 6 Drlík Jaroslav 70
8. CHARMING GIRL, 2 54,5 Jiřina Andrésová 7 01:22,08 1 Zobal František 70
9. CEJKA, 2 56,0 ž. Martina Havelková 5 01:23,12 2 Vrba Pavel 110
Nestartovali: SOLAI
Čas: 01:18,64, Mezičasy: (29,33 - 25,40 - 23,91)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-hlava-4-1/2-1/2-2 3/4-7-5

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Poplatky: tr.Vrba P. 200 Kč dodatečné ohlášení lícních beránků (DU 16/11), tr. Juránek P. 200 Kč zrušení ohlášených lícních beránků (DU 16/11)

video

2. dostih, start 14:34
1124 CENA FESTIVALU COUNTRY FONTÁNA 2016
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIITJA(IRE), 3 sj 60,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:14,55 3 Blažková Helena 20
2. MANOLLA, 3 58,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2 01:14,78 1 Koplík Zdeno 30
3. THEAS, 3 j 58,0 ž. Martin Laube 5 01:15,82 6 Bieliková Marta 120
4. MARIKA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:16,09 5 Zobal František 80
5. WITTY, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:16,32 4 Horová Oliva 150
6. ROLLINE`S BOY(GB), 3 55,0 Nikola Petrlík 1/2 01:16,41 7 Holčák František 120
7. ARISTOTELES, 3 55,0 Michal Demo 2 3/4 01:16,84 2 Hulínský Václav 120
Čas: 01:14,55, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-5-1 3/4-1 1/4-1/2-2 3/4

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Always A Way Partnership
video

3. dostih, start 15:04
1125 CENA DERBY KLUBU
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRAKLIN(IRE), 6 j 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 00:59,49 8 Neuberg Filip 50
2. REGGIE, 7 59,0 am. Jindřich Fabris 2 1/2 00:59,80 2 Váňa Tomáš 85
3. BRIGHT SAND(FR), 10 58,0 ž. Jan Rája 3/4 00:59,91 6 Horáková Lenka 17
4. QUAFF, 6 57,0 ž. Martin Laube krk 00:59,94 4 Bělka Martin 85
5. HYACINT(GER*), 7 b 62,5 Kateřina Hlubučková krk 01:00,00 5 Seménka Zdeněk 90
6. TWINKY, 5 55,5 Miroslava Přibylová 1 1/4 01:00,22 3 Jelen Jaroslav 200
7. WLADAN, 8 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:00,41 1 Chaloupka Václav 100
8. DEMON KING(IRE), 9 s 58,0 ž. Martina Havelková hlava 01:00,43 9 Kub Ivan 150
9. TRAFFIC TOUR, 9 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:01,35 7 Křídlová Tamara 75
Čas: 00:59,49, Mezičasy: (10,33 - 25,28 - 23,88)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3/4-krk-krk-1 1/4-1 1/4-hlava-5

Majitel: Stáj Habich - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Bergin D.& T.

Sankce: ž.Laube M.500 Kč za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316)

video

4. dostih, start 15:31
1126 MEMORIÁL MILOSLAVA NOVÉHO
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALFA WOLF(IRE), 5 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:25,98 7 Luka Václav 30
2. SORAHHO, 4 b 56,0 am. Radka Hradcová, Bc. 1/2 01:26,09 4 Brož Jiří 50
3. LAFRANCO, 7 s 57,0 Kateřina Hlubučková 1/2 01:26,21 6 Seménka Zdeněk 70
4. CAMELAI, 5 51,5 Jiřina Andrésová 3/4 01:26,35 3 Kub Ivan 170
5. CHUAN CHE, 8 j 60,0 am. Jindřich Fabris 1/2 01:26,43 9 Bieliková Marta 90
6. RŮŽENKA, 8 51,5 ž. Martina Havelková hlava 01:26,46 1 Šatra Tomáš 35
7. PHILLIPINA, 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 5 01:27,51 10 Neuberg Filip 85
8. LADISLAV, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:27,73 5 Chaloupka Václav 80
9. YONAS ART(IRE), 5 57,5 am. Petra Hrubá 1 1/4 01:27,95 8 Kantek Petr 150
10. BANDERELLAS, 4 s 55,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:28,62 2 Mimra Zdeněk 200
Čas: 01:25,98, Mezičasy: (12,63 - 24,60 - 24,69 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-3/4-1/2-hlava-5-1 1/4-1 1/4-3 1/2

Majitel: Luka racing syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Williamson B.

Kůň č.4 SORAHHO byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila vyjetí koně č.4 SORAHHO v cílové rovině a vysvětlení (nedostatečná fyzická zdatnost jezdkyně) am. Hradcové R. vzala na vědomí.

video

5. dostih, start 16:01
1127 CENA PROJEKTU VÍM, ČÍM KRMÍM
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THAILAND(GER), 4 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE 01:40,52 3 Chaloupka Jiří 40
2. LUSK, 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 4 01:41,22 7 Horová Oliva 45
3. NAMID STAR(FR), 5 56,5 Kateřina Hlubučková krk 01:41,26 5 Růžičková Martina 100
4. ECHO RULES(IRE), 7 s 62,0 am. Jindřich Fabris 3 01:41,73 4 Chaloupka Jiří 37
5. LOOP LOVE(GB), 4 57,0 ž. Milan Zatloukal nos 01:41,74 6 Urbánek Luboš 25
6. MY CHARLIE MAN(GB), 5 60,5 ž. Vendula Korečková 3 1/2 01:42,33 2 Syslová Lenka 70
7. JESSI, 4 56,5 ž. František Vávra 2 1/2 01:42,79 1 Záhorová Eva 200
8. MATYSEK(IRE), 3 54,5 Michal Demo 8 01:44,42 8 Tajmr Michal 250
Čas: 01:40,52, Mezičasy: (27,11 - 25,10 - 23,68 - 24,63)
Výrok: LEHCE-4-krk-3-nos-3 1/2-2 1/2-8

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Westminster Race Horses GmbH
video

6. dostih, start 16:33
1128 64. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA ERSTE FACTORING
Rovina I.kat. - 2235 m, cena, 3letí
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIMEKEEPER(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:25,34 12 Váňa st. Josef 35
2. GOLDEN DEVIL, 3 58,0 ž. Martin Laube 1 1/4 02:25,53 16 Juránek Petr 250
3. KRASAVA, 3 57,0 ž. Jan Rája 1/2 02:25,61 1 Vocásková Helena 40
4. SECRETIVE LORD, 3 s 58,0 ž. Michal Mach 2 1/2 02:25,94 8 Juránek Petr 200
5. ERUPTION(FR), 3 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková hlava 02:25,95 14 Koplík Zdeno 350
6. HASAN(IRE), 3 58,0 Radek Man hlava 02:25,97 10 Vocásková Helena 200
7. URBAN JOY(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:26,08 3 Váňa st. Josef 130
8. ALPHEUS(IRE), 3 59,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2 02:26,32 6 Váňa st. Josef 30
9. AGRICOLA(GER), 3 58,0 Jiřina Andrésová 1 1/4 02:26,51 15 Schillová Barbora 180
10. TRIP TO SYDNEY(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 02:26,66 13 Tůma Pavel 40
11. LAMUM(GER), 3 58,0 ž. André Best 1 1/4 02:26,86 2 Hlavatý Pavel 170
12. VICTORY BOWL(FR), 3 58,0 ž. Piotr Krowicki krk 02:26,91 4 Holčák František 85
13. SHENGEL(FR), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:27,16 9 Resulov Artur 450
14. ORPHANTA, 3 56,5 ž. František Vávra 1/2 02:27,24 7 Záhorová Eva 450
15. VILLON, 3 j 58,0 ž. Martina Havelková krk 02:27,29 11 Růžičková Martina 300
16. FROZEN BOSON(IRE), 3 58,0 Michal Demo 3/4 02:27,44 5 Blažková Helena 250
Čas: 02:25,34, Mezičasy: (15,26 - 27,60 - 26,30 - 26,06 - 25,12 - 25,00)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-2 1/2-hlava-hlava-3/4-1 1/2-1 1/4-3/4-1 1/4-krk-1 1/2-1/2-krk-3/4

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Looking Back Syndicate

Kůň č.2 LAMUM a č.16 GOLDEN DEVIL byli vybráni k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:04
1129 CENA WWW.VELKÁ CHUCHLE.CZ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SINGAPORE SPICE(FR), 4 57,5 ž. Michal Mach JISTĚ 01:55,96 3 Drlík Jaroslav 160
2. WENDELÍNEK, 7 61,0 am. Jindřich Fabris 3 1/2 01:56,45 8 Schillová Barbora 17
3. WAR HORSE(POL), 4 59,5 Josef Sovka 3 01:56,90 7 Mourek František 85
4. KHILONA(GER), 8 61,0 ž. Jan Rája krk 01:56,93 2 Kantek Petr 70
5. ARMANNO, 5 58,0 am. Ivana Machačová, MVDr. krk 01:56,98 5 Mimra Zdeněk 100
6. KLEONNE, 5 s 63,0 am. Lenka Rájová 1 1/2 01:57,28 6 Vrba Pavel 150
7. GATEWAY HILLS, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 4 01:58,10 9 Křídlová Tamara 170
8. BOUŘKA, 5 58,0 Radek Man 4 01:58,86 1 Bělka Martin 55
9. CALABRIE, 11 54,0 am. Petra Hrubá 3 01:59,45 4 Kantek Petr 200
10. POLYANTE(GER), 5 59,5 žk. Michal Hrouda 8 02:01,66 10 Fedorowicz Vladislav 170
Čas: 01:55,96, Mezičasy: (14,63 - 23,76 - 25,01 - 25,95 - 26,61)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3-krk-krk-1 1/2-4-4-3-8

Majitel: Alegres, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Haras de la Huderie

Sankce: j.Sovka J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

8. dostih, start 17:32
1130 CENA HÁJKA
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HEURE, 5 55,0 ž. Martin Laube BOJ 01:56,41 5 Derych Vladimír 120
2. LADAR, 4 60,5 Marian Kolčava hlava 01:56,44 8 Petrlík Allan 55
3. VESELÝ JARDA, 5 55,5 Kateřina Hlubučková 1 01:56,59 7 Šimek Jaroslav 55
4. MONTEPUCINI(FR), 6 62,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:56,75 3 Křídlová Tamara 30
5. TARENA ŠIM, 3 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:56,91 4 Germič Karel 90
6. SAVAGE, 6 58,5 Josef Sovka 3 1/2 01:57,45 9 Kantek Petr 65
7. SONYATTA, 4 58,5 Michal Demo hlava 01:57,49 6 Kub Ivan 65
8. SEGRETON, 3 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 01:58,42 2 Chaloupka Václav 100
9. LAKAR, 6 b 59,5 žk. Michal Hrouda 4 01:59,41 10 Bieliková Marta 80
10. NEVER NOW(GER), 3 64,5 ž. Dušan Andrés 1 1/2 01:59,74 1 Urbánek Luboš 100
Čas: 01:56,41, Mezičasy: (15,65 - 23,54 - 25,36 - 25,08 - 26,78)
Výrok: BOJ-hlava-1-1-3/4-3 1/2-hlava-5-4-1 1/2

Majitel: Stáj Lucie - Derych, Trenér: Derych Vladimír, Chov: ATOS-jezdecká stáj s.r.o.
video

9. dostih, start 18:03
1131 CENA RAY OF LIGHTA
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LATIGERA, 3 60,0 ž. Martin Laube JISTĚ 02:40,01 1 Juránek Petr 20
2. WANIKORO, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:40,18 13 Horová Oliva 90
3. MICHELANGELO(GER), 3 59,5 ž. Jan Rája 1 1/2 02:40,47 3 Vocásková Helena 65
4. WILLIANN, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:40,57 4 Germič Karel 75
5. MIZURI, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:40,63 9 Petrlík Allan 65
6. NIGERTA, 3 j 58,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 02:41,32 10 Růžičková Martina 85
7. PŮLNOČNÍ JEZDEC, 3 55,5 Jiřina Andrésová 2 1/4 02:41,70 11 Blecha Jan 170
8. DIVA DES BIEFFES(FR), 3 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 3/4 02:41,97 5 Resulov Artur 130
9. CALLEGRA, 3 58,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:42,05 12 Váňa Tomáš 200
10. ZLOMEK, 3 55,0 Michal Demo 3 02:42,55 6 Michal Jiří 230
11. PATRICIE(FR*), 3 58,5 ž. Michal Mach 2 1/4 02:42,99 8 Lisek Michal 65
12. VESPERAA, 3 56,0 Kateřina Hlubučková 2 02:43,31 2 Růžičková Martina 250
13. STEPIDA, 3 55,0 Nikola Petrlík 1 1/4 02:43,51 7 Neuberg Filip 150
Čas: 02:40,01, Mezičasy: (27,06 - 27,94 - 28,08 - 27,90 - 24,37 - 24,66)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-1/2-1/2-4 1/2-2 1/4-1 3/4-1/2-3-2 1/4-2-1 1/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: ž. Šafář J. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video


Dostihová komise: