home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 08.08.2015 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 16:33
1275 HANDICAP SPOLEČNOSTI PRAGIS
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROMANTIK, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:21,28 2 Růžičková Martina 70
2. WILLY WONKA, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:21,76 5 Pohanka Ladislav 65
3. LADAR, 3 58,5 Beysim Ferhanov 3/4 01:21,89 7 Petrlík Allan 60
4. REDUL, 12 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:21,97 3 Chaloupka Václav 40
5. WYOMING, 4 62,0 Ondřej Velek krk 01:22,02 4 Bartoš st. Josef 78
6. IBAR, 5 63,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:22,07 10 Pohanka Ladislav 35
7. FEJZBUK, 3 65,0 ž. Jan Rája 2 01:22,42 8 Derych Vladimír 78
8. SORAHHO, 3 52,0 Pavlína Filipová 2 01:22,77 9 Brož Jiří 170
9. KÁRL, 4 59,0 ž. Jan Verner 2 01:23,09 1 Hanousek Ladislav 55
10. SILBERMOND, 5 51,0 Kateřina Hlubučková 2 1/2 01:23,54 6 Hála Libor 140
Čas: 01:21,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3/4-1/2-krk-krk-2-2-2-2 1/2

Majitel: BoKa Seniors, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Pulec Hřebčín Mimoň
video

2. dostih, start 17:04
1276 CENA SPOLEČNOSTI KENOX
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HARD FIGHTER, 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev V. LEHCE 01:19,94 3 Germič Karel 25
2. POULINE, 4 61,5 Josef Borč 7 01:21,24 6 Křídlová Tamara 78
3. RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 3 55,0 ž. Martin Laube 1 3/4 01:21,49 8 Juránek Petr 35
4. SEMANTÝNA, 3 51,0 Kateřina Hlubučková 1/2 01:21,56 7 Růžičková Martina 50
5. DELFINA, 3 57,0 ž. Jan Rája 2 01:21,87 1 Bartoš st. Josef 70
6. VLASTNOST, 6 58,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:22,00 5 Bieliková Marta 45
7. TAKEELA, 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:22,54 10 Zobal František 78
8. SERESCO, 5 56,5 Pavlína Filipová 1/2 01:22,63 2 Brož Jiří 70
9. FREE STAR, 7 58,0 Michal Maksa 1/2 01:22,73 9 Vašina Josef 220
10. MONRRO, 4 64,0 Ondřej Velek 2 1/2 01:23,16 4 Mimra Zdeněk 120
Čas: 01:19,94, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-1 3/4-1/2-2-3/4-3 1/2-1/2-1/2-2 1/2

Majitel: HARMONY, Trenér: Germič Karel, Chov: Rathouský Z.
video

3. dostih, start 17:30
1277 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI K4K HOLDING
Steeplechase V.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANTON, 4 A 1/2 60,0 Ondřej Velek BOJ 04:14,96 1 Zobal František 30
2. NORINO(POL), 9 72,5 ž. Marcel Novák 1/2 04:15,08 8 Soukup Václav 25
3. REGE DANCER, 6 68,5 Rostislav Benš 1 1/2 04:15,34 6 Havlík Zdeněk 100
4. TEMAT(POL), 5 70,0 ž. Josef Bartoš daleko 04:27,18 3 Kabelková Hana 18
Nestartovali: ATHABASCA, ČÁRIRAY, KASIR, TROVARE(USA)
Čas: 04:14,96, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-daleko

Majitel: Václav Luka, Trenér: Zobal František, Chov: Luka V.,Ing.

Sankce: j. Velek O.500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

4. dostih, start 18:01
1278 CENA SPOLEČNOSTI REGIONÁLNÍ STAVEBNÍ
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HASAN(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:21,67 4 Vocásková Helena 20
2. NELIA, 2 52,5 Jiřina Andrésová 3 01:22,12 5 Votava Jaroslav 250
3. FLORENTINA(POL), 2 55,5 ž. Jaromír Šafář 5 01:22,83 12 Wroblewski Grzegorz 60
4. WILLIANN, 2 56,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:23,18 1 Germič Karel 30
5. MICHALANGELO, 2 54,5 žk. Simona Molková 3/4 01:23,32 6 Tůma Pavel 60
6. DE COCCINELLE(GB), 2 56,0 ž. Vendula Korečková krk 01:23,38 11 Váňa Tomáš 120
7. SABION(POL), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:23,39 10 Sergeant Filip 300
8. IZIRIS(POL), 2 55,0 ž. Jan Verner 7 01:24,27 8 Hurt Tomáš 150
9. LATIGERA, 2 55,0 ž. Martin Laube 1/2 01:24,38 2 Juránek Petr 120
10. LUCIAN(GER*), 2 58,0 ž. Michal Mach 3/4 01:24,50 13 Lisek Michal 40
11. DAKAR, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:24,87 14 Bartoš st. Josef 160
12. TOM YAM, 2 53,5 Pavlína Filipová krk 01:24,92 9 Zobal František 200
13. MADE HOUSE, 2 53,5 Kateřina Hlubučková 13 01:27,59 7 Slabý Petr 300
ZN MAR BEAR, 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev     3 Pohanka Ladislav 170
Čas: 01:21,67, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-5-2 1/4-3/4-krk-kr.hlava-7-1/2-3/4-2-krk-13
Maj. prémie:
10 000 Kč (NELIA)Roman
6 000 Kč (WILLIANN)HARMONY
4 000 Kč (MICHALANGELO)Stáj Žďárský

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Mrs Hartery C.& Dewberry J.

Sankce: ž.Rája J. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357)

video

5. dostih, start 18:33
1279 CENA AUTOBUSOVÉ DOPRAVY MARTIN BERKA
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OTTIMA(FR), 5 62,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:45,09 7 Petrlík Allan 23
2. QUALIFLYER, 3 56,0 ž. Petr Foret 2 3/4 01:45,52 2 Hlavatý Pavel 40
3. FIOMI, 3 58,0 ž. Jan Rája 2 3/4 01:46,04 9 Petrlík Allan 130
4. DUPLO(POL), 10 61,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:46,10 6 Hurt Tomáš 85
5. ADDISON(GER), 10 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:46,37 1 Chaloupka Václav 60
6. MONDEGO BAY, 3 62,5 ž. Martin Laube 1/2 01:46,43 5 Juránek Petr 55
7. REMINO(GER), 6 59,0 ž. Michal Mach 1 1/2 01:46,69 4 Zobal František 78
8. LE PAYDA, 6 59,0 ž. Jan Verner 1/2 01:46,76 10 Hronová Ilona 120
9. NAMID STAR(FR), 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:46,77 3 Růžičková Martina 100
Čas: 01:45,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-2 3/4-krk-1 3/4-1/2-1 1/2-1/2-hlava
Maj. prémie:
10 000 Kč (QUALIFLYER)Farma Pavlin Dvůr
6 000 Kč (FIOMI)DAR

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: SCEA Haras de Saint Pair

Sankce: ž.Zatloukal M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b)

video

6. dostih, start 19:09
1280 HANDICAP SPOLRČNOSTI SOLIGHT HOLDING
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTEPUCINI(FR), 5 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:47,27 5 Křídlová Tamara 35
2. LATRIB, 6 48,5 Jiřina Andrésová 1 01:47,43 7 Sýkorová Marcela 100
3. LABOND, 4 58,5 žk. Michal Hrouda 1 1/4 01:47,63 11 Sýkorová Marcela 80
4. TYGR ROKYTENSKÝ, 6 56,0 ž. Petr Foret krk 01:47,68 6 Hála Libor 78
5. STORMICO, 4 60,5 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:47,87 1 Porkátová Ivana 60
6. REVENTON, 3 56,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:47,93 3 Váňa Tomáš 35
7. TALBEC, 7 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:48,16 4 Jirka Petr 40
8. HAIWA, 7 52,0 Pavlína Filipová 1 3/4 01:48,45 10 Kantek Petr 200
9. MONTE CHRISTO, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:48,52 2 Chaloupka Jiří 30
10. FAST GABRIEL(FR), 5 51,0 Kateřina Hlubučková 7 01:49,40 8 Hanousek Ladislav 100
Nestartovali: MIGRACJA(POL)
Čas: 01:47,27, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-1 1/4-krk-1 1/4-1/2-1 1/2-1 3/4-1/2-7

Majitel: Brigantia, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Haras de Bernesq

Kůň č.9 MIGRACJA nestartoval z důvodu zranění jezdce ve startovních boxech, byl v moci startéra. Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro křižování a tísnění koní v cílové rovině koněm č.11 LABOND. DK vyslechla jednoho z poškozených ž. Chaloupku J. Sankce: žk. Hrouda M. odnětí licence na jeden dostihový den tj. 23.8.2015 za křižování a tísnění koní v cílové rovině (DŘ §364c).

video

7. dostih, start 19:36
1281 CENA SPOLEČNOSTI ELTRADING
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLINI(GER), 6 60,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 02:24,10 6 Neuberg Filip 18
2. DARIANE(IRE), 4 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 02:24,50 7 Petrlík Allan 30
3. LUXANA(GB), 3 57,0 ž. Jan Rája 6 02:25,44 11 Vocásková Helena 45
4. LARDEO, 7 60,0 ž. Jan Verner 4 02:25,96 2 Kantek Petr 50
5. WENDELÍNEK, 6 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 02:26,55 12 Mourek František 150
6. LYNETTE, 8 57,0 am. Soňa Bodláková 1 1/2 02:26,79 8 Tůma Pavel 130
7. HEURE, 4 58,5 ž. Martin Laube 6 02:27,67 3 Derych Vladimír 150
8. DWICKLUSÍNA, 3 49,5 Jiřina Andrésová 1 1/4 02:27,88 1 Hronová Ilona 150
9. TRIPHI DIABLO, 3 54,0 am. Adam Florian 10 02:29,87 5 Voršilková Helena 300
Nestartovali: DEKATMIE(FR), GOLDY, WELL RISK
Čas: 02:24,10, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-6-4-3 3/4-1 1/2-6-1 1/4-10

Majitel: Stáj Habich - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Gest.Franken

Poplatky: Stáj Habich - Neuberg 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.6 SOLINI (DU 16/3)

video

8. dostih, start 20:00
1282 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADIUTANT(POL), 6 68,0 Jan Verner BOJ   5 Hurt Tomáš 23
2. CONAN ROY(IRE), 6 68,5 ž. Jaroslav Myška krk   3 Petrlík Allan 23
3. ROMANE CONTI(GB), 7 68,5 ž. Josef Bartoš 9   1 Zobal František 30
4. WELL HEART, 6 65,5 Lukáš Sloup 6   4 Špelda Lubomír 100
5. LA BRUSCO, 7 68,0 ž. Marcel Novák 3 1/2   6 Votava Jaroslav 100
Nestartovali: LAVERONI
Čas: 03:59,03, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-9-6-3 1/2

Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: ž. Myška J. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video


Dostihová komise: