home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 26.07.2015 - Mimoň
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:00
1253 CENA MĚSTA MIMONĚ
Rovina V.kat. - 1900 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESCAPE TO HEAVEN, 10 59,5 Michal Demo JISTĚ 02:02,31 4 Knauer Martin 18
2. SPARROW, 4 57,0 ž. Vendula Korečková krk 02:02,38 1 Seménka Zdeněk 40
3. MONTEPUCINI(FR), 5 56,5 Josef Borč 1 02:02,54 3 Křídlová Tamara 60
4. ČARODĚJKA, 6 64,0 Pavlína Filipová 5 02:03,40 5 Berthier Kateřina 35
5. AIDA(POL), 3 52,0 ž. Jan Verner 3 02:03,80 2 Hurt Tomáš 80
6. REDARMOON, 5 55,5 ž. Michal Mach 1/2 02:03,90 6 Vymazal Josef 85
Čas: 02:02,31, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-krk-1-5-3-1/2

Majitel: V+M Knauer-Mimoň, Trenér: Knauer Martin, Chov: Cihlová Pavla
video

2. dostih, start 14:30
1254 CENA CHRIS RICHNER BLOODSTOCK
Rovina V.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIGRACJA(POL), 3 55,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:38,24 5 Hurt Tomáš 16
2. SENZOR, 3 55,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:38,70 4 Seménka Zdeněk 40
3. LE ROCK, 3 56,0 ž. Michal Mach 1/2 02:38,77 1 Růžičková Martina 25
4. HAIWA, 7 62,5 am. Jindřich Fabris 7 02:39,87 2 Kantek Petr 50
5. ATLETHICA, 5 60,5 am. Helena Březinová 6 02:41,00 6 Březina Ladislav 90
Nestartovali: EMYRTON
Čas: 02:38,24, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1/2-7-6

Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: j.Ferhanov B. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412 b)

video

3. dostih, start 15:00
1255 CENA PFERDEHOF AM SPILZBERG
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. J`EN REVE DEJA(FR), 4 61,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:23,95 3 Hurt Tomáš 16
2. GALLONOFGAS(IRE), 9 61,0 ž. Martin Laube 3/4 01:24,10 1 Vašina Josef 30
3. POULINE, 4 61,0 Josef Borč 2 01:24,43 4 Křídlová Tamara 55
4. WYOMING, 4 59,0 Ondřej Velek 6 01:25,42 5 Bartoš st. Josef 75
5. ADISTAR, 7 53,5 žk. Michal Hrouda 4 01:26,11 6 Fedorowicz Vladislav 140
6. QUAFF, 5 57,0 Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:26,34 2 Kvapilová Lenka 55
Čas: 01:23,95, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-2-6-4-1 1/2

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Mme Juteau J.-J.

Sankce: Hlubučková K. 200 Kč za tísnění koně č. 1 GALLONOFGAS koněm č. 2 QUAFF v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c), ž. Šafář J. 1000 Kč za křižování koně č. 1 GALLONOFGAS koněm č. 3 J`EN REVE DEJA v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

video

4. dostih, start 15:30
1256 CENA STÁJÍ BERGER, MÄDER, A FLASH
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 0 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDEN IRENE, 3 58,5 ž. Martin Laube V. LEHCE 01:55,34 1 Juránek Petr 22
2. MACESHKA, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 6 01:56,53 3 Horová Oliva 30
3. KADMEN, 3 60,0 ž. Michal Mach krk 01:56,56 5 Růžičková Martina 60
4. ANDAROS(GER*), 3 58,5 Ondřej Velek 8 01:58,18 4 Petrlík Allan 26
Nestartovali: LADY CATHERINE
Čas: 01:55,34, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-krk-8

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Sankce: j.Ferhanov B. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412 b)

video

5. dostih, start 16:00
1257 CENA LIBERECKÉHO KRAJE
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POLYANTE(GER), 4 56,5 žk. Michal Hrouda BOJ 02:35,36 3 Fedorowicz Vladislav 60
2. LARDEO, 7 61,5 ž. Jan Verner 1/2 02:35,44 6 Kantek Petr 37
3. SHEIKRA, 5 58,5 Pavlína Filipová 6 02:36,52 4 Berthier Kateřina 40
4. BEAUTIFUL BOND, 5 63,5 Marcel Novák 4 02:37,14 2 Soukup Václav 60
5. LIMONADE(SWI), 4 57,5 Kateřina Hlubučková 1 1/2 02:37,41 5 Blažková Helena 17
6. ANITHA, 12 56,5 am. Helena Březinová 7 02:38,72 1 Březina Ladislav 95
7. RIGHT, 9 57,0 Michal Demo 10 02:40,70 7 Knauer Martin 95
Čas: 02:35,36, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-6-4-1 1/2-7-10

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Lindenhof

Sankce: žk.Hrouda M. 500 Kč za křižování koně č.6 LARDEO koněm č.3 POLYANTE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

video

6. dostih, start 16:30
1258 CENA SPOLEČNOSTI CHARVÁT GROUP s.r.o.
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GÁBINKA(IRE), 4 60,0 ž. Jaromír Šafář ZADRŽENĚ 02:36,13 2 Vocásková Helena 16
2. DONNA ANNA(GER), 5 56,0 Michal Demo 7 02:37,43 3 Neuberg Filip 80
3. MONTE WELLS, 4 61,5 ž. Martin Laube 9 02:39,02 1 Juránek Petr 33
4. MRAMOR, 4 61,5 ž. Vendula Korečková 12 02:41,37 4 Váňa Tomáš 30
Čas: 02:36,13, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-7-9-12
Maj. prémie:
5 000 Kč (MONTE WELLS)Rabbit Trhový Štěpánov
3 000 Kč (MRAMOR)Stáj Arenzo

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Dunne F.
video

7. dostih, start 17:00
1259 CENA FIRMY KM PRONA
Proutky V.kat. - 3100 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEKOLT(POL), 9 68,5 Jan Verner JISTĚ 03:28,38 5 Hurt Tomáš 13
2. CONAN ROY(IRE), 6 67,5 Ondřej Velek 1 3/4 03:28,64 3 Petrlík Allan 27
3. DUNA, 7 63,0 am. Tomáš Stražický daleko 03:37,41 1 Sergeant Filip 95
4. MACHIAVELLI(BEL), 5 68,5 am. František Plšek ml. 7 03:38,85 4 Sergeant Filip 95
PN VITALITA, 6 64,0 Josef Borč     2 Křídlová Tamara 80
Čas: 03:28,38, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-daleko-7

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna
video


Dostihová komise: