home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.07.2015 - Slušovice
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:05
1244 Cena společnosti MAMIAN, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1160 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKROP DEAR, 2 58,0 ž. Martin Laube BOJ 01:09,50 7 Juránek Petr 20
2. VANETA, 2 55,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:09,62 6 Piruch Jozef 65
3. SLEDULE, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:10,08 2 Bodlák Radim 40
4. HÁDÉS, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 5 01:11,14 5 Wroblewski Grzegorz 55
5. AIGER, 2 53,5 žk. Simona Molková 4 01:11,95 1 Hála Libor 120
6. FIA GO, 2 56,0 Beysim Ferhanov krk 01:12,00 12 Piruch Jozef 100
7. PORTATILE, 2 57,0 ž. Michal Mach 1/2 01:12,05 10 Okleštěk Miloslav 60
8. ROYAL FLYER, 2 53,5 Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:12,27 3 Růžičková Martina 120
9. BLACK BET(GB), 2 55,0 ž. Vendula Korečková hlava 01:12,29 9 Syslová Lenka 40
10. MARIE TEREZIE, 2 55,0 ž. Zuzana Vokálková 4 01:13,08 8 Vízdalová Marta 120
Nestartovali: ILCHI(IRE), LATIGERA
Čas: 01:09,50, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-3 1/4-5-4-krk-1/2-1 1/2-hlava-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (MIKROP DEAR)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (VANETA)Stáj Mikon
4 000 Kč (SLEDULE)DS Pod Buchlovem

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.11 ILCHI nebyl připuštěn k účasti v dostihu z důvodu nedodržení veterinárních podmínek přesunu (rozhodnutí veterinárního lékaře KVS.) Sankce: tr. Holčák F. 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně č.11 ILCHI (DŘ §302 a DÚ 16/9). DK schválila neodvážení žk. Molkové S. z důvodu zranění (DŘ §381).

video

2. dostih, start 14:37
1245 Cena obce Jablůnka
Rovina IV.kat. - 1160 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EPOLETTA(POL*), 5 57,5 ž. Zuzana Vokálková TUHÝ BOJ 01:10,05 10 Holčák František 65
2. OUR LASS(IRE), 5 57,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:10,06 5 Kantek Petr 35
3. SKY ARROW(FR), 4 57,5 ž. Martin Laube 2 1/2 01:10,40 3 Vymazal Josef 65
4. SHEBY JAIL, 5 68,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:10,74 9 Bodlák Radim 55
5. AKADEMIA(IRE), 5 57,5 ž. Vendula Korečková krk 01:10,79 8 Matysík Zdeněk 55
6. GASO, 3 50,5 Jiřina Andrésová 1 1/2 01:11,04 2 Kašný Pavel 130
7. MAJOLICA MAYA(GB), 5 63,5 ž. Milan Zatloukal 2 3/4 01:11,43 4 Demele Jan 26
8. VEGAS LAS, 3 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:11,68 6 Piruch Jozef 80
9. ROMANTIK, 3 53,5 Kateřina Hlubučková nos 01:11,69 7 Růžičková Martina 100
10. DUKE Z OMLENIČKY, 3 55,0 ž. Michal Mach daleko 01:16,50 1 Míček Milan 160
Čas: 01:10,05, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-2 1/2-2 1/4-krk-1 1/2-2 3/4-1 3/4-nos-daleko

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák František, Chov: Agencja Jezdziecka-Anna i Artur Bober

DK povolila změnu jezdce na koni č.10 EPOLETTA z důvodu zranění žk.Molkové S. (DŘ §329).

video

3. dostih, start 15:00
1246 Cena města Slušovice
Rovina III.kat. - 1160 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULUM(FR), 10 60,5 Ondřej Velek JISTĚ 01:09,14 1 Mimra Zdeněk 50
2. APRILIUS(IRE), 7 62,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:09,60 2 Havlíčková Zdena 35
3. MY CHARLIE MAN(GB), 4 62,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:10,00 6 Syslová Lenka 33
4. CHEMIK, 5 62,0 ž. Martin Laube 1 3/4 01:10,28 9 Votava Jaroslav 50
5. RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 3 50,5 Kateřina Hlubučková 1/2 01:10,37 5 Juránek Petr 110
6. AFTER THE GOLDRUSH(GB), 4 56,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:10,54 7 Holčák František 60
7. PARKETA, 3 56,0 Pavlína Filipová 3/4 01:10,65 4 Berthier Kateřina 75
8. LASTORMO, 4 56,5 žk. Jakub Spáčil 1/2 01:10,73 8 Okleštěk Miloslav 130
9. BEST SAND(IRE), 3 57,5 ž. Zuzana Vokálková 2 01:11,03 10 Holčák Radek 110
10. GIRL OF FIRE, 4 55,0 Jiřina Andrésová 1 1/2 01:11,25 3 Vajsnerová Jana 130
Čas: 01:09,14, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-2 3/4-1 3/4-1/2-1 1/4-3/4-1/2-2-1 1/2

Majitel: Syndikát 2007, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Haras De Beauvoir

DK povolila změnu jezdce na koni č.5 RABBIT LOPEDE VEGA(IRE) z důvodu zranění žk.Molkové S. (DŘ §329).

video

4. dostih, start 15:25
1247 Cena společnosti Řezník a uzenář Jan Černocký
Steeplechase V.kat. - 3200 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BILLY BLUE(IRE), 4 66,0 ž. Marcel Novák LEHCE 03:48,67 3 Holčák František 50
2. VALTZ, 4 64,0 žk. Jakub Spáčil 3 03:49,21 7 Lempochnerová Veronika 30
3. SWORN SHOT(GER), 4 65,0 Adam Čmiel 9 03:51,03 8 Holčák František 27
4. SEEMACHT(GER), 4 64,5 ž. Pavel Kašný 13 03:53,55 1 Piruch Jozef 60
5. RAPA, 4 65,0 Jan Odložil 3 03:54,16 5 Novák Antonín 75
6. SINNDARKA(IRE), 4 62,5 Ondřej Velek 6 03:55,44 4 Hrudka ml. Jaromír 50
7. CASERTA, 4 60,5 am. Sabina Mokrošová daleko 04:07,15 2 Marcová Petra 90
Nestartovali: LARRY
Čas: 03:48,67, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3-9-13-3-6-daleko

Majitel: Meridian, Trenér: Holčák František, Chov: Kabansk Ltd & Rathbarry Stud
video

5. dostih, start 16:02
1248 Cena hejtmana Zlínského kraje
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEND YOU A WIND(IRE), 3 55,0 ž. Michal Mach TUHÝ BOJ 01:50,45 10 Kovář Stanislav 50
2. OUR DUCHESS(IRE), 4 56,0 Beysim Ferhanov nos 01:50,45 9 Holčák František 45
3. RABBIT EMPEROR(IRE), 4 63,5 ž. Martin Laube 1 1/4 01:50,63 4 Juránek Petr 55
4. FRIVOLINA, 3 58,5 ž. Jiří Palík 3 01:51,03 5 Piruch Jozef 120
5. HUBAL(POL), 3 55,0 ž. Martina Havelková hlava 01:51,05 7 Porebna Elwira 60
6. DETEKCE, 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:51,19 6 Vrba Pavel 55
7. URBI ET ORBI(GER), 3 60,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:51,41 1 Syslová Lenka 33
8. SAGRTON, 4 60,0 ž. Radek Koplík 4 1/2 01:52,16 3 Suchánek Martin 200
9. POINSETTIA, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal hlava 01:52,17 2 Demele Jan 120
Nestartovali: MISS MIKROP
Čas: 01:50,45, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-1 1/4-3-hlava-3/4-1 1/2-4 1/2-hlava

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kovář Stanislav, Chov: Ammerland GmbH & Co. KG

Kůň č.8 MISS MIKROP nestartoval-pád jezdce ve zkušebním cvalu, nebyl v moci startéra. Sankce: j. Ferhanov B. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:29
1249 Cena města Vsetína
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GLOUSHEK(GB), 7 62,5 ž. Jaromír Šafář ZADRŽENĚ 01:52,37 7 Havlíčková Zdena 50
2. TEMERAF, 4 59,5 žk. Jakub Spáčil 1 1/2 01:52,60 11 Vrba Pavel 50
3. KOPRETINA, 3 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:52,78 5 Piruch Jozef 45
4. SEBASTIANO, 6 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:52,99 12 Demele Jan 45
5. REINI`S BOY, 5 57,0 ž. Michal Mach 2 3/4 01:53,41 4 Hála Libor 85
6. ARONITA POND, 4 58,5 ž. Martin Laube 3/4 01:53,55 8 Šimčík Radek 70
7. NID(POL), 5 60,0 Beysim Ferhanov krk 01:53,62 10 Demele Jan 55
8. CATHY PRINCESS, 4 53,0 Kateřina Hlubučková 9 01:55,37 9 Héč Karel 170
9. WHITE GHOST, 4 57,5 am. Petra Hrubá 1 1/4 01:55,59 3 Kantek Petr 85
10. CHUCK, 3 52,0 ž. Zuzana Vokálková 14 01:58,45 1 Suchánek Martin 170
Nestartovali: LAKAR, ZAIRO
Čas: 01:52,37, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-1 1/2-1 1/4-1 1/2-2 3/4-3/4-krk-9-1 1/4-14

Majitel: Stáj Kika, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Mrs Chapman J.A.&Darley

Změna jezdce na koni č.9 CATHY PRINCESS - zranění žk. Molkové S. (DŘ §329).

video

7. dostih, start 16:47
1250 Cena týdeníku JALOVEC
Steeplechase V.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIRVÁL, 8 64,0 Petr Tůma LEHCE 04:32,53 1 Blecha Jan 35
2. WAIKITA, 5 62,5 žk. Jakub Spáčil 4 1/2 04:33,52 7 Olehla Čestmír 25
3. MÉDIUM, 7 65,5 am. Pavel Složil ml. 10 04:35,70 8 Ilíková Kateřina 55
4. RAMPULINA, 6 65,0 Jan Odložil 9 04:37,64 6 Novák Antonín 60
5. RABBIT KING`S BEST(GB), 8 65,0 Ondřej Velek krk 04:37,69 2 Vymazal Josef 130
6. HABITAT ONE, 9 65,0 Michal Kubík daleko 04:44,70 9 Ilíková Kateřina 35
PN ARCTIC GALAXY(CAN), 6 66,0 ž. Marcel Novák     5 Holčák František 75
PN MATT, 10 66,5 ž. Pavel Kašný     4 Olehla Čestmír 60
Nestartovali: STATUS QUO
Čas: 04:32,53, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-10-9-krk-daleko

Majitel: Dostihová stáj Virvál, Trenér: Blecha Jan, Chov: DC Zámrsk MUDr.Bruna V.

DK prošetřila pády koní č.4 MATT a č.5 ARCTIC GALAXY a neshledala cizí zavinění.

video

8. dostih, start 17:12
1251 Cena lékáren Hanák
Rovina III.kat. - 2900 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAGGERTON, 5 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 03:13,44 1 Piruch Jozef 20
2. JOVELL(POL), 5 56,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/4 03:13,64 2 Holčák Radek 50
3. SIENIT(GER*), 8 58,0 ž. Jaromír Šafář 4 03:14,41 9 Suchánek Martin 55
4. DECORUS, 6 58,0 ž. Vendula Korečková 2 03:14,77 5 Syslová Lenka 60
5. ESDARKA, 5 58,5 Ondřej Velek 2 03:15,13 4 Mimra Zdeněk 110
6. ALMANY, 4 58,0 ž. Martin Laube 2 1/2 03:15,66 7 Šomanová Lenka 120
7. SORGENIO, 5 56,5 žk. Jakub Spáčil 1/2 03:15,75 8 Bělka Martin 55
8. LUKYTTA, 9 55,0 Michal Demo 3/4 03:15,91 6 Šomanová Lenka 150
9. ONEGIN(FR), 5 60,0 ž. Michal Mach 3 3/4 03:16,68 3 Štěpánek Milan 60
Čas: 03:13,44, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-4-2-2-2 1/2-1/2-3/4-3 3/4

Majitel: MPL Racing CZ, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Piskla Miroslav-MPL

Z technických důvodů DK povolila start dostihu praporkem.

video

9. dostih, start 17:40
1252 Cena Klempířství Jakuba
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PICCA BIO, 8 66,0 Ján Mach, MVDr. JISTĚ 02:23,26 8 Bělka Martin 60
2. KLEONNE, 4 60,5 žk. Jakub Spáčil 3 1/4 02:23,88 9 Vrba Pavel 30
3. HEURE, 4 58,0 ž. Martin Laube 2 02:24,36 1 Derych Vladimír 65
4. ALONE, 7 61,0 ž. Radek Koplík krk 02:24,40 7 Petrlíková Ivona 100
5. KHILONA(GER), 7 64,5 am. Jindřich Fabris 2 02:24,77 6 Kantek Petr 65
6. APOLENKA, 5 58,0 ž. Zuzana Vokálková krk 02:24,84 11 Berthier Kateřina 85
7. ORIC, 3 55,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:24,92 5 Kroutilík Jaroslav 120
8. LOMBARDA, 5 62,0 Pavlína Filipová 9 02:26,80 4 Berthier Kateřina 65
9. HELVINA BLUE, 3 55,0 Kateřina Hlubučková 4 02:27,62 2 Olehla Čestmír 50
10. MONARCHO, 3 71,0 ž. Milan Zatloukal 2 02:27,97 3 Demele Jan 55
Z BARLETTA, 14 63,0 Ondřej Velek     10 Kantek Petr 100
Čas: 02:23,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-2-krk-2-krk-1/2-9-4-2

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Bělka Martin, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Změna jezdce na koni č.11 APOLENKA z důvodu zranění žk. Molkové S. (DŘ §329).

video


Dostihová komise: