home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.07.2015 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 16:30
1201 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPOLEČNOSTI REGIONÁLNÍ STAVEBNÍ
Proutky V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PACINO MO(FR), 7 68,5 ž. Josef Bartoš LEHCE 03:56,58 8 Kabelková Hana 30
2. TIMBER(GER), 8 69,0 ž. Josef Váňa ml. 9 03:58,47 7 Váňa st. Josef 80
3. CONAN ROY(IRE), 6 67,0 Ondřej Velek 1/2 03:58,57 1 Petrlík Allan 35
4. VENI VIDI VICI, 6 68,5 ž. Josef Sovka 3/4 03:58,71 9 Blecha Jan 200
5. SORGENTA, 4 61,5 Jakub Kocman 6 03:59,76 3 Kub Ivan 140
6. EQUESTR(FR), 5 66,0 Michal Kubík 10 04:01,99 4 Váňa Tomáš 20
7. YASHADREAM(GB), 4 64,0 Jiří Henych daleko 04:07,77 2 Luka Václav 120
8. MORAVICE(IRE), 6 63,0 am. Veronika Řezáčová 7 04:09,08 10 Řezáčová Jana 200
9. WINROCCO(IRE), 5 68,5 ž. Marcel Novák daleko 04:14,64 5 Kvapilová Lenka 120
10. DARAT AL AYAM(FR), 5 65,5 Sertash Ferhanov krk 04:14,73 6 Štěpánek Jiří 400
Z BILLY BLUE(IRE), 4 65,0 ž. Pavel Kašný     11 Holčák František 60
Nestartovali: SCOTY
Čas: 03:56,58, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-9-1/2-3/4-6-10-daleko-7-daleko-krk

Majitel: EPICOS, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Earl Haras du Taillis
video

2. dostih, start 17:00
1202 CENA PءATEL SČADJ - Dostih amatérů
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHITE GHOST, 4 57,5 am. Petra Hrubá JISTĚ 01:46,83 5 Kantek Petr 90
2. OUR LASS(IRE), 5 61,0 am. Jindřich Fabris 2 1/2 01:47,24 6 Kantek Petr 30
3. HALLINGOVA(IRE), 4 58,5 am. Martina Luková 6 01:48,32 9 Luka Václav 20
4. ARMANNO, 4 59,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 01:48,48 2 Mimra Zdeněk 100
5. MONTEPUCINI(FR), 5 61,5 am. Lenka Rájová krk 01:48,51 8 Křídlová Tamara 120
6. CHARISMATIC, 3 56,0 am. Radka Hradcová, Bc. 5 01:49,62 7 Váňa Tomáš 40
7. MONTANA DREAM, 4 55,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 3/4 01:49,93 3 Juránek Petr 200
8. ANDAROS(GER*), 3 53,5 am. Pavlína Kacerová 5 01:51,05 1 Petrlík Allan 40
Nestartovali: HELVINA BLUE
Čas: 01:46,83, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-6-1-krk-5-1 3/4-5

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hřebčín Křenek

Sankce: tr. Petrlík A. 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.1 ANDAROS (DŘ § 344).

video

3. dostih, start 17:30
1203 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI ELTRADING
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TURDUS(POL), 4 65,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:20,28 13 Kabelková Hana 18
2. VIKING DES BLINS(FR), 6 A 1/2 69,0 ž. Pavel Kašný 2 04:20,55 5 Vítek Pavel 90
3. PORTENGO(GB), 7 68,5 Ondřej Velek 3 1/4 04:21,27 2 Zobal František 90
4. VIRVÁL, 8 69,0 ž. Josef Sovka 3/4 04:21,43 14 Blecha Jan 55
5. NORINO(POL), 9 65,5 am. Veronika Řezáčová hlava 04:21,47 11 Soukup Václav 110
6. FARTINA, 9 67,0 Josef Borč 4 04:22,19 9 Derych Vladimír 120
7. PRVNÍ LÁSKA, 7 69,5 ž. Marek Stromský 6 04:23,42 7 Popelka Stanislav 30
8. PRIMUS PASTORALUS(GB), 7 69,5 ž. Marcel Novák 8 04:25,27 4 Luka Václav 160
9. DUBAI LAND(GB), 10 67,5 Jakub Kocman 7 04:26,99 1 Bartoš st. Josef 220
10. TANGO KING(FR), 6 71,0 Josef Vašina daleko 04:38,50 3 Jelínková Petra 500
Z LETNÍ SEN, 5 69,0 ž. Josef Váňa ml.     8 Váňa st. Josef 65
ZN VRANKA, 6 64,5 žk. Jakub Spáčil     10 Horová Oliva 140
Nestartovali: KASIR, LIGA(POL)
Čas: 04:20,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-3 1/4-3/4-hlava-4-6-8-7-daleko

Majitel: DS Kabelkovi, Trenér: Kabelková Hana, Chov: SK Moszna

Kůň č.12 LIGA nestartoval pro pád jezdce na zkušebním skoku, nebyl v moci startéra. DK přešetřila pád žk. Spáčila J. z koně č.10 VRANKA a nesledala cizí zavinění.

video

4. dostih, start 18:00
1204 CENA ECOLITE
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TANNHAEUSER(FR), 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:47,00 1 Váňa Tomáš 16
2. MONDEGO BAY, 3 59,5 ž. Martin Laube 1/2 01:47,11 2 Juránek Petr 40
3. REMINO(GER), 6 58,0 Ondřej Velek 1/2 01:47,21 5 Zobal František 160
3. ADDISON(GER), 10 60,0 ž. Jiří Chaloupka současně 01:47,21 3 Chaloupka Václav 100
5. LARAN(IRE), 7 59,0 am. Martina Luková 4 1/2 01:47,94 7 Luka Václav 60
6. AURORA, 5 63,5 ž. Jan Rája 1 1/4 01:48,16 6 Germič Karel 35
7. COSMETIC, 3 49,5 Kateřina Hlubučková daleko 01:59,43 4 Knauer Martin 250
Čas: 01:47,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1/2-současně-4 1/2-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (MONDEGO BAY)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Miss Kneip L.
video

5. dostih, start 18:35
1205 CENA SPOLEČNOSTI K4K HOLDING
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING ARTUR(POL), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:22,83 3 Wroblewski Grzegorz 23
2. FANTASY, 2 57,0 ž. Martin Laube krk 01:22,88 11 Juránek Petr 40
3. KATRYEN, 2 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:22,99 8 Pohanka Ladislav 100
4. MORAVANKA, 2 52,5 Jiřina Andrésová 2 3/4 01:23,36 6 Zobal František 150
5. HÁDÉS, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:23,51 10 Wroblewski Grzegorz 60
6. WILLIANN, 2 56,0 ž. Michal Mach kr.hlava 01:23,53 14 Germič Karel 50
7. AUSSIE RUNNER(GB), 2 57,0 ž. Jan Rája 3 01:23,99 9 Vocásková Helena 40
8. CALLEGRA, 2 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 6 01:25,06 12 Váňa Tomáš 130
9. BLACK BENTO, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:25,25 5 Brož Jiří 200
10. MICHELANGELO(GER), 2 55,0 Beysim Ferhanov 2 01:25,60 7 Vocásková Helena 50
11. DE COCCINELLE(GB), 2 55,0 ž. Vendula Korečková 5 01:26,42 13 Váňa Tomáš 80
12. EOWYN, 2 56,0 Josef Borč 14 01:29,39 2 Menclová Aneta 150
Nestartovali: IZIRIS(POL), ROYAL FLYER
Čas: 01:22,83, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-3/4-2 3/4-3/4-kr.hlava-3-6-1 1/4-2-5-14
Maj. prémie:
10 000 Kč (FANTASY)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (KATRYEN)DS Mlékojedy
4 000 Kč (MORAVANKA)DS Malá Morávka

Majitel: Vocetka, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Bober Marcin

Sankce: ž.Laube M.1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

6. dostih, start 19:00
1206 Memoriál Evy Palyzové - CK MATRIN TOUR
Steeplechase I.kat. - 4600 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 2250 + 5250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GAUNER DANON(GER), 9 67,5 ž. Marcel Novák BOJ 05:50,34 6 Holčák František 40
2. LARIZANO, 7 67,5 ž. Marek Stromský 1 05:50,50 2 Popelka Stanislav 60
3. URSAN(POL), 12 67,5 ž. Josef Bartoš 5 05:51,46 8 Poles Pavel 20
4. RABBIT LIBRETTIST(GB), 7 67,5 Michal Kubík 1/2 05:51,57 5 Juránek Petr 100
5. PARETO, 8 67,5 žk. Jakub Spáčil 1 05:51,80 9 Olehla Čestmír 35
6. LIBERTY SON(FR), 6 67,5 ž. Josef Sovka 7 05:53,39 1 Blecha Jan 90
7. POWER ZAR(GER), 6 67,5 ž. Josef Váňa ml. 12 05:56,21 3 Váňa st. Josef 50
PN BÁDEN, 7 67,5 Jakub Kocman     4 Knauer Martin 300
Nestartovali: KYSHANTY(GB)
Čas: 05:50,34, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-5-1/2-1-7-12

Majitel: Meridian, Trenér: Holčák František, Chov: Bechstein H.-T.

DK přešetřila pád koně č.4 BÁDEN a neshledala cizí zavinění.

video

7. dostih, start 19:33
1207 HANDICAP SPOLEČNOSTI KENOX
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POULINE, 4 56,0 Josef Borč JISTĚ 01:19,95 2 Křídlová Tamara 150
2. HARD FIGHTER, 3 56,5 ž. Michal Mach 2 01:20,23 1 Germič Karel 70
3. REVENTON, 3 56,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:20,63 6 Váňa Tomáš 35
4. MONRRO, 4 62,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:20,71 4 Mimra Zdeněk 50
5. TAKEELA, 5 59,0 Ondřej Velek 3/4 01:20,86 5 Zobal František 60
6. SOPHRONIUS(IRE), 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:21,41 8 Blažková Helena 25
7. LADAR, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 3/4 01:21,85 9 Petrlík Allan 70
8. BLONDYNA(GB), 7 53,0 ž. Jan Verner krk 01:21,90 7 Hanousek Ladislav 250
9. VLASTNOST, 6 60,5 Lucie Danišová 1/2 01:22,00 10 Bieliková Marta 110
10. SHELLY, 3 48,5 Jiřina Andrésová 2 1/4 01:22,41 3 Zobal František 220
11. ARMEA, 8 51,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:22,48 11 Šimuni Peter 110
Čas: 01:19,95, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-1/2-3/4-3 1/2-2 3/4-krk-1/2-2 1/4-1/2

Majitel: Brigantia, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Grote K.

Sankce: j. Borč J. 200,-Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 20:00
1208 HANDICAP SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SERESCO, 5 62,5 am. Radka Hradcová, Bc. BOJ 01:22,02 9 Brož Jiří 78
2. IBAR, 5 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:22,17 10 Pohanka Ladislav 50
3. KÁRL, 4 58,5 ž. Jan Verner 3/4 01:22,29 3 Hanousek Ladislav 200
4. REDUL, 12 62,5 ž. Jiří Chaloupka 4 01:22,91 2 Chaloupka Václav 35
5. ZÁPAĎÁK, 6 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:23,02 7 Michal Jiří 30
6. PORTYR, 6 50,5 Kateřina Hlubučková 1/2 01:23,09 5 Peťulová Petra 65
7. WILLY WONKA, 4 56,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:23,24 4 Pohanka Ladislav 40
8. MERYL, 3 58,0 Ondřej Velek 1 1/2 01:23,45 1 Zobal František 140
9. SORAHHO, 3 49,0 Jiřina Andrésová 1/2 01:23,51 6 Brož Jiří 140
10. TIGUAN ŠIM, 3 61,0 ž. Jan Rája 6 01:24,54 8 Bartoš st. Josef 45
Čas: 01:22,02, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-3/4-4-1/2-1/2-3/4-1 1/2-1/2-6

Majitel: Ladies Racing, Trenér: Brož Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise: