home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 30.05.2015 - Most
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:30
1117 Květnový handicap
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEMESÍNA, 5 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:42,08 1 Kantek Petr 40
2. TAUTOU MONTJEU(IRE), 4 52,5 Kateřina Hlubučková 1 01:42,28 3 Šatra Tomáš 80
3. CREOLA TIGER, 5 54,5 ž. Zdenko Šmida 2 01:42,60 4 Mimra Zdeněk 55
4. DARIANE(IRE), 4 59,5 Nikola Petrlík 2 01:42,99 2 Petrlík Allan 80
5. PULP FICTION, 5 59,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:43,03 5 Hurt Tomáš 65
6. SERGEJ, 4 54,0 ž. Jan Verner 2 3/4 01:43,55 7 Mimra Zdeněk 25
7. CARRY THE GLORY, 3 60,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:43,96 6 Bartoš st. Josef 22
Čas: 01:42,08, Mezičasy: (24,12 - 24,11 - 24,11 - 23,73)
Výrok: JISTĚ-1-2-2-hlava-2 3/4-2 1/2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hřebčín Křenek
video

2. dostih, start 14:00
1118 Cena společnosti Tony Trevis
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. INES(FR), 3 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková V. LEHCE 02:10,27 9 Váňa Tomáš 25
2. SANTIN(IRE), 3 58,5 ž. Jan Verner 7 02:11,27 2 Tajmr Michal 50
3. NINETEEN, 3 58,5 ž. Petr Foret 1/2 02:11,36 5 Schillová Barbora 25
4. ANDAROS(GER*), 3 58,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:11,48 3 Petrlík Allan 30
5. COBELEK(FR), 3 53,0 Kateřina Hlubučková 6 02:12,38 1 Resulov Artur 60
6. CHARMIDA(IRE), 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 02:12,65 6 Luka Václav 70
7. SPLASH, 3 58,5 ž. Zdenko Šmida 2 02:13,01 10 Mimra Zdeněk 40
8. CHUCK, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 8 02:14,59 4 Suchánek Martin 130
9. DREAMBOAT(FR), 3 57,0 ž. Martin Laube 11 02:16,78 7 Kotáb Eduard 120
Nestartovali: SEND YOU A WIND(IRE)
Čas: 02:10,27, Mezičasy: (26,82 - 26,49 - 26,10 - 25,73 - 25,11)
Výrok: VELMI LEHCE-7-1/2-3/4-6-1 1/2-2-8-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (NINETEEN)Martin Horák
6 000 Kč (ANDAROS(GER*))DAR

Majitel: Stáj Hradec, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: S.F.Bloodstock LLC
video

3. dostih, start 14:30
1119 Cena společnosti Carbosped
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IWNIANKA(POL), 3 48,5 ž. Martina Havelková BOJ 02:05,99 7 Wroblewski Grzegorz 20
2. BEST BOX(POL), 4 53,5 ž. Jan Verner 1/2 02:06,07 6 Hurt Tomáš 100
3. GLORYLAND(GER), 5 51,0 ž. Zdenko Šmida 1 02:06,21 9 Fedorowicz Vladislav 70
4. KHALIDOR(GER), 5 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 02:06,30 5 Luka Václav 40
5. CONAN ROY(IRE), 6 62,0 ž. Jan Rája 1 02:06,48 4 Petrlík Allan 50
6. NIRGERA, 4 56,5 ž. Petr Foret hlava 02:06,50 3 Schillová Barbora 35
7. ILLUMINATI, 4 58,5 ž. Milan Zatloukal 6 02:07,34 1 Neuberg Filip 35
8. LORD BECCARI, 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 6 02:08,24 2 Horová Oliva 70
9. ATESTACE, 6 54,0 ž. Martin Laube 1 1/4 02:08,45 8 Hulínský Václav 120
Čas: 02:05,99, Mezičasy: (25,65 - 24,88 - 25,88 - 24,66 - 24,49)
Výrok: BOJ-1/2-1-1/2-1-hlava-6-6-1 1/4

Majitel: Stáj Iwno V (CZ), Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Szmyt J.
video

4. dostih, start 15:00
1120 Cena dětí Ústeckého kraje
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STRAIGHTWHISKEY(FR), 6 62,0 am. Jindřich Fabris JISTĚ 01:28,13 7 Kantek Petr 35
2. IBAR, 5 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4 01:28,57 2 Pohanka Ladislav 30
3. VAGUELY WINGS(AUT), 5 48,0 Kateřina Hlubučková nos 01:28,57 5 Jirka Petr 140
4. WILLY WONKA, 4 51,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:28,58 4 Pohanka Ladislav 55
5. HIDEKI DANON(GB), 7 59,0 ž. Michal Mach 1 01:28,72 9 Sergeant Filip 80
6. CABALLERO, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:29,15 8 Hurt Tomáš 100
7. LADAR, 3 62,0 ž. Milan Zatloukal 3 3/4 01:29,80 3 Petrlík Allan 16
8. ZÁPAĎÁK, 6 52,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:30,11 1 Michal Jiří 40
9. TAURUS, 5 51,0 ž. Zdenko Šmida 1/2 01:30,20 6 Jirka Petr 120
Čas: 01:28,13, Mezičasy: (14,37 - 24,58 - 25,06 - 24,11)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-nos-kr.hlava-1-2 3/4-3 3/4-1 3/4-1/2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Haras de Bernesq
video

5. dostih, start 15:32
1121 Cena Jezdectví - Cena společnosti Vršanská uhelná
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DASHING HOME(GER), 3 57,0 ž. Radek Koplík V. LEHCE 01:25,68 8 Šavujev Arslangirej 30
2. HONZIK(FR*), 4 62,0 ž. Petr Foret 7 01:26,50 3 Lisek Michal 30
3. SAMRUK(IRE), 6 60,0 ž. Jan Rája 1/2 01:26,55 1 Germič Karel 45
4. NINE OU FOUR(IRE), 4 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:26,64 5 Luka Václav 18
5. THE MOLE CATCHER(IRE), 7 60,0 ž. Michal Mach 1 3/4 01:26,85 2 Török Dalibor 100
6. NYANI TOMBA(IRE), 5 62,0 Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:27,24 4 Blažková Helena 100
7. MAJESTIC POWER(GER), 5 62,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:27,38 6 Petrlík Allan 70
Nestartovali: NAJINSKA(GER)
Čas: 01:25,68, Mezičasy: (14,15 - 24,57 - 23,96 - 22,98)
Výrok: VELMI LEHCE-7-1/2-1/2-1 3/4-2 1/4-1
Maj. prémie:
10 000 Kč (HONZIK(FR*))DS Pegas

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Frau Matusche B.u.B.
video

6. dostih, start 16:04
1122 Cena Vinařství Třebívlice
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUNDARA(IRE), 4 56,0 ž. Jan Verner V. LEHCE 02:29,79 3 Váňa st. Josef 40
2. AIRFARE, 6 58,5 ž. Jaromír Šafář 11 02:31,64 5 Germič Karel 14
3. SIENIT(GER*), 8 58,0 ž. Jan Rája 12 02:33,72 4 Suchánek Martin 50
4. SAGRTON, 4 58,0 ž. Radek Koplík 20 02:37,67 1 Suchánek Martin 100
5. NICOLAS(IRE), 4 56,5 am. Martina Luková 16 02:40,98 6 Luka Václav 50
Nestartovali: TEMERAF
Čas: 02:29,79, Mezičasy: (24,68 - 24,32 - 26,03 - 24,57 - 24,49 - 24,12)
Výrok: VELMI LEHCE-11-12-20-16
Maj. prémie:
2 000 Kč (SAGRTON)K-K Metal a.s.

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Cahermorris Stables Ltd
video

7. dostih, start 16:30
1123 Cena Hipodrom Most a.s.
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RINGMASTER(IRE), 3 60,0 ž. Jan Verner JISTĚ 03:18,47 5 Váňa st. Josef 22
2. NANA ANGELA(GER*), 3 58,5 ž. Petr Foret 2 1/2 03:18,90 4 Lisek Michal 50
3. ALADDIN, 3 55,0 am. Adam Florian 1 3/4 03:19,16 2 Voršilková Helena 150
4. ARCHEE, 3 58,5 ž. Martin Laube 15 03:22,32 1 Baštová Pavlína 80
5. DIVOŽENKA, 3 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2 03:22,55 7 Váňa Tomáš 120
6. MYSTIC, 3 A 1/2 55,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 03:22,56 9 Resulov Artur 150
7. CHARISMATIC, 3 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 1/2 03:23,31 6 Váňa Tomáš 25
8. SCARE CROW, 3 58,5 ž. Radek Koplík 2 1/2 03:23,73 10 Baštová Pavlína 120
9. DONNA SUMMER(POL), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář nos 03:23,74 8 Hurt Tomáš 60
Z EMYRTON, 3 60,0 ž. Milan Zatloukal     3 Neuberg Filip 80
Čas: 03:18,47, Mezičasy: (14,10 - 28,09 - 25,42 - 27,34 - 27,41 - 25,03 - 26,14 - 24,92)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 3/4-15-1 1/2-kr.hlava-4 1/2-2 1/2-nos

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Lynch Bages Ltd

DK vyslechla ž. Zatloukala M. k zadržení koně č. 3 EMYRTON a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí. Majitelský bonus: Stáj Mirkov Florián (ALADDIN) 10000 Kč DS Osvinov-Baštová (ARCHEE) 3000 Kč Riviera (DIVOŽENKA) 2000 Kč

video


Dostihová komise: