home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.05.2015 - Praha
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1101 CENA PRVNÍCH NADĚJÍ
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMA, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:03,46 4 Bodlák Radim 78
2. RED DRAGON, 2 58,0 ž. Petr Foret 1/2 01:03,56 2 Myšková Štěpánka 55
3. PLENTA, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:04,07 8 Bodlák Radim 78
4. KING ARTUR(POL), 2 58,0 ž. Martina Havelková hlava 01:04,08 7 Wroblewski Grzegorz 27
5. NIKOZIA(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája 7 01:05,84 6 Vocásková Helena 16
6. PORTATILE, 2 58,0 ž. Michal Mach 3 1/2 01:06,41 3 Okleštěk Miloslav 150
7. BLACK BENTO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:06,47 1 Brož Jiří 120
S DA LUNA(POL), 2 58,0 ž. Jan Verner     5 Hurt Tomáš 78
Čas: 01:03,46, Mezičasy: (14,77 - 24,53 - 24,15)
Výrok: BOJ-1/2-3-hlava-7-3 1/2-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (IMA)U krále Matyáše, UH
6 000 Kč (PLENTA)U krále Matyáše, UH

Majitel: U krále Matyáše, UH, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Pšurný Josef

Kůň č.5 DA LUNA neodstartoval, byl v moci startéra. DK nařizuje pro koně č. 5 DA LUNA přezkoušení ze startovacích boxů před dalším dostihem (DŘ § 346b).

video

2. dostih, start 14:30
1102 CENA WWW.VELKA-CHUCHLE.CZ
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAGUGU(GER), 5 52,5 Jiřina Andrésová JISTĚ 01:15,00 10 Chaloupka Václav 50
2. VALMONT, 6 56,0 ž. Martina Havelková 2 01:15,33 5 Duchoň Tomáš 50
3. TWINKY, 4 56,0 Miroslava Přibylová krk 01:15,37 3 Jelen Jaroslav 140
4. LAY(FR), 4 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:15,50 7 Drlík Jaroslav 30
5. ROMANTIK, 3 48,5 Kateřina Hlubučková 2 1/2 01:15,94 2 Růžičková Martina 150
6. LADISLAV, 3 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:16,21 9 Chaloupka Václav 40
7. DELFINA, 3 57,5 ž. Michal Mach 2 3/4 01:16,66 6 Bartoš st. Josef 45
8. STRAIGHTWHISKEY(FR), 6 62,5 Ondřej Velek 3/4 01:16,80 8 Kantek Petr 120
9. LASTORMO, 4 61,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:17,24 4 Okleštěk Miloslav 100
10. WASKA, 4 52,5 ž. Jan Verner hlava 01:17,28 1 Horová Oliva 150
Čas: 01:15,00, Mezičasy: (24,67 - 24,68 - 25,64)
Výrok: JISTĚ-2-krk-3/4-2 1/2-1 1/2-2 3/4-3/4-2 1/2-hlava

Majitel: Stáj Sokrates, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kršák Peter
video

3. dostih, start 15:00
1103 CENA ŠKOLY MICHAEL
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THAILAND(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka TUHÝ BOJ 01:30,38 1 Chaloupka Jiří 20
2. LIA ASHAMAL, 3 58,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:30,44 3 Šatra Tomáš 23
3. TAMID, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:30,64 6 Petrlík Allan 78
4. FEJZBUK, 3 60,0 ž. Jan Rája 4 01:31,25 7 Derych Vladimír 40
5. MATTER FOR JOY, 3 57,5 ž. Jan Verner krk 01:31,29 9 Kub Petr 78
6. TIGGY BLUE, 3 57,0 ž. Michal Mach 1 3/4 01:31,58 5 Jelen Jaroslav 140
7. TIGUAN ŠIM, 3 58,0 ž. Petr Foret 3/4 01:31,73 8 Bartoš st. Josef 90
8. TRIPHI DIABLO, 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:31,95 2 Voršilková Helena 120
9. SHE DAISY, 3 53,0 Kateřina Hlubučková daleko 01:36,57 4 Vrba Pavel 150
Čas: 01:30,38, Mezičasy: (15,46 - 25,21 - 25,47 - 24,23)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-1 1/2-4-krk-1 3/4-3/4-1 1/4-daleko

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Westminster Race Horses GmbH

Kůň č 4. SHE DAISY ztratil na startu asi 5 délek. Sankce: ž. Rája J. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu dostihu (DŘ § 364 b).

video

4. dostih, start 15:30
1104 MEMORIÁL MILOSLAVA NOVÉHO
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEASONAL MISSILE(IRE), 3 53,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:26,36 2 Wroblewski Grzegorz 45
2. ANNAQUA(FR), 3 54,0 am. Martina Luková 1 1/4 01:26,60 10 Luka Václav 100
3. FOXY BORIS(FR), 3 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 5 01:27,58 7 Váňa Tomáš 35
4. SKY ARROW(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:27,65 11 Vymazal Josef 170
5. KATCHABA(USA), 6 56,0 ž. Michal Mach 1/2 01:27,74 9 Březina Ladislav 250
6. LAFRANCO, 6 56,5 Kateřina Hlubučková 1/2 01:27,82 8 Seménka Zdeněk 120
7. BLONDYNA(GB), 7 52,0 Jiřina Andrésová 2 1/4 01:28,16 1 Hanousek Ladislav 210
8. AKCELERANCE, 3 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:28,31 6 Růžičková Martina 60
9. FLYING TO THE SKY(FR), 3 49,0 Markéta Pátková 1/2 01:28,39 4 Luka Václav 140
10. WOBULL SE NOW, 5 62,0 ž. Milan Zatloukal hlava 01:28,41 5 Voršilková Helena 23
11. MIGRACJA(POL), 3 52,5 ž. Jan Verner 1 01:28,62 12 Hurt Tomáš 170
12. RAVIENNA, 4 57,5 ž. Vendula Korečková 14 01:31,03 3 Záhorová Eva 300
Čas: 01:26,36, Mezičasy: (13,48 - 24,04 - 24,29 - 24,54)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-5-1/2-1/2-1/2-2 1/4-3/4-1/2-hlava-1-14

Majitel: Nýznerov, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Ballyhane Stud

Kůň č. 2 SEASONAL MISSILE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:00
1105 CENA TUCHLER - 12. CENA NORY JEANE
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONEY FOR DANNY(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ 01:41,18 8 Germič Karel 35
2. CASSIE(FR*), 3 55,5 ž. Petr Foret krk 01:41,24 11 Lisek Michal 35
3. SAPSIREE(IRE), 5 60,5 ž. Michal Mach 2 1/2 01:41,68 9 Šatra Tomáš 40
4. KOBI(GER), 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:41,88 6 Hulínský Václav 300
5. DANG GIA(GER), 5 59,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:41,98 10 Petrlík Allan 70
6. DALLY HIT(IRE), 4 60,5 Helena Pejšková, Ing. 1 1/4 01:42,22 2 Pejšková Ivana 60
7. OCARA(GER), 3 54,0 ž. Jan Verner nos 01:42,22 5 Maršíčková Miroslava 50
8. MARUSCHKA(IRE), 4 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:42,43 4 Luka Václav 65
9. FUR COAT(FR), 5 59,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:42,66 7 Fedorowicz Vladislav 300
10. REGGIE, 6 59,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:43,32 3 Váňa Tomáš 140
11. TAPDANCE(GER), 7 59,5 ž. Jaromír Šafář 12 01:45,68 1 Moravec Zdeněk 300
Čas: 01:41,18, Mezičasy: (25,17 - 25,70 - 24,93 - 25,37)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-2 1/2-1 1/4-1/2-1 1/4-nos-1 1/4-1 1/4-3 1/2-12
Maj. prémie:
12 500 Kč (CASSIE(FR*))DS Pegas

Majitel: Avarrio Praha, Trenér: Germič Karel, Chov: Mrs Faeste Ch.

Kůň č. 8 MONEY FOR DANNY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:30
1106 CENA KLOKÁNKOVA ÚSMĚVU
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARLES QUATRIEME(FR), 5 54,5 ž. Vendula Korečková LEHCE 01:55,34 5 Záhorová Eva 40
2. IZYNKA, 4 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:55,64 8 Vrba Pavel 50
3. TROP, 6 59,5 Miroslava Přibylová 2 01:55,98 6 Jelen Jaroslav 78
4. BACARES(GER), 6 57,0 ž. Jan Rája 1/2 01:56,09 2 Vocásková Helena 18
5. BEST BOX(POL), 4 62,0 ž. Jan Verner 3/4 01:56,23 4 Hurt Tomáš 150
6. NID(POL), 5 57,0 ž. Milan Zatloukal 3 3/4 01:56,90 3 Demele Jan 160
7. YES MAN(FR), 7 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:57,17 7 Germič Karel 40
8. KHILONA(GER), 7 53,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:57,32 1 Kantek Petr 300
Čas: 01:55,34, Mezičasy: (15,16 - 25,93 - 25,11 - 24,44 - 24,68)
Výrok: LEHCE-1 3/4-2-1/2-3/4-3 3/4-1 1/2-3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (IZYNKA)Vrba Rokytnice Slavičín

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Krief F.

Sankce: j.Přibylová M. 500 Kč za nadměrné pouřití bičíku (DŘ §316)

video

7. dostih, start 17:00
1107 CENA KLOKÁNČÍCH TET
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAD IN, 3 58,5 Ondřej Velek BOJ 01:58,46 5 Kabelková Hana 23
2. RHEEDIA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:58,67 8 Horáková Lenka 78
3. LUCIE, 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:58,87 11 Luka Václav 50
4. PLAYER, 3 60,0 ž. Jan Rája 3 01:59,34 3 Vocásková Helena 25
5. SONYATTA, 3 58,5 ž. Michal Mach 1 1/4 01:59,57 10 Kub Ivan 78
6. WAR HORSE(POL), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:59,80 7 Chaloupka Václav 110
7. MACESHKA, 3 58,5 ž. Jan Verner 1/2 01:59,93 6 Horová Oliva 78
8. MONARCHO, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 7 02:01,35 2 Demele Jan 160
9. PASANTA, 3 56,5 ž. Martina Havelková 1 02:01,53 1 Pohanka Ladislav 110
10. AIDA(POL), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 7 02:03,57 4 Hurt Tomáš 140
Nestartovali: BEYNAC
Čas: 01:58,46, Mezičasy: (15,86 - 25,47 - 25,73 - 25,47 - 25,92)
Výrok: BOJ-1 1/4-1 1/4-3-1 1/4-1 1/2-1/2-7-1-7

Majitel: Rovina a.s. Hulín, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Koutný Ladislav,Ing.

Sankce: ž. Korečková V. 500 Kč za křižování koně č. 11 LUCIE koněm č. 8 RHEIDA v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

video

8. dostih, start 17:30
1108 CENA VESELÝCH DĚTÍ Z KLOKÁNKU
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLAYMONA, 4 63,0 ž. Jan Rája LEHCE 01:55,67 11 Vocásková Helena 30
2. OTTIMA(FR), 5 55,0 Nikola Petrlík 3 01:56,22 8 Petrlík Allan 78
3. WHITNEY RISK, 5 58,0 ž. Vendula Korečková 5 01:57,16 10 Horáková Lenka 30
4. LE PAYDA, 6 59,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:57,40 13 Hronová Ilona 100
5. COLLEGE SUCCES(FR), 4 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:57,43 14 Germič Karel 60
6. MAMA CHARLOTTE(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:57,44 5 Chaloupka Jiří 100
7. TECUALA(GER), 4 55,5 Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:57,75 12 Blažková Helena 140
8. BARIKA, 4 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 3/4 01:58,01 7 Hanousek Ladislav 150
9. BLACK STARLIGHT(GB), 4 58,0 ž. Petr Foret 2 01:58,37 6 Maršíčková Miroslava 150
10. RIVERSIDE, 6 53,0 ž. Martina Havelková 1 01:58,55 1 Kantek Petr 210
11. ARDUA, 5 55,5 ž. Michal Mach 3/4 01:58,69 3 Míček Milan 210
12. FREDDIE MERC(IRE), 7 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:58,73 2 Luka Václav 35
13. ATLETHICA, 5 52,0 am. Helena Březinová 6 02:00,11 9 Březina Ladislav 600
14. ORNETTA, 5 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:00,55 4 Tykal Milan 300
Čas: 01:55,67, Mezičasy: (15,28 - 25,21 - 25,60 - 24,78 - 24,79)
Výrok: LEHCE-3-5-1 1/2-hlava-kr.hlava-1 3/4-1 3/4-2-1-3/4-hlava-6-2 1/4

Majitel: Vesiba - Voestalpine, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Sankce: j.Petrlík N. 500 Kč za tísnění koně č. 11 PLAYMONA koněm č. 8 OTTIMA, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)

video


Dostihová komise: