home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 10.05.2015 - Praha
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:15
1070 CENA MIKROP ČEBÍN, a.s.
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALAR(GB), 5 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:52,21 6 Luka Václav 16
2. WICKER STONE(IRE), 4 57,0 ž. Martina Havelková krk 01:52,28 2 Kotáb Eduard 90
3. GLOUSHEK(GB), 7 59,5 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:52,29 8 Havlíčková Zdena 160
4. YES MAN(FR), 7 57,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:52,41 3 Germič Karel 40
5. MALÝ MOŘSKÝ PRINC, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:52,67 7 Votava Jaroslav 150
6. EVEREST HILL(GB), 5 59,5 ž. Tomáš Lukášek nos 01:52,67 9 Koplík Zdeno 120
7. LUMINEUX(GB), 8 54,5 ž. Jan Verner krk 01:52,75 4 Vašina Josef 500
8. ALLEGRO, 5 58,0 ž. Radek Koplík hlava 01:52,77 5 Stašková Eva 60
9. SKY PILOT(IRE), 10 55,0 Nikola Petrlík 13 01:55,31 1 Petrlík Allan 100
Čas: 01:52,21, Mezičasy: (13,73 - 24,50 - 24,88 - 24,88 - 24,22)
Výrok: BOJ-krk-kr.hlava-1/2-1 1/2-nos-krk-hlava-13
Maj. prémie:
5 000 Kč (MALÝ MOŘSKÝ PRINC)EŽ Praha a.s.

Majitel: GM Electronic, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Šnábl R.
video

2. dostih, start 13:48
1071 CENA MYDLÁŘKY BENEŠOV, a.s.
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATESTACE, 6 62,0 Ondřej Velek BOJ 01:54,58 7 Hulínský Václav 78
2. WINNER STARS, 4 56,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:54,60 2 Haris Ludvík 60
3. TAGUGU(GER), 5 49,5 Jiřina Andrésová 5 01:55,35 8 Chaloupka Václav 210
4. PETINGO DANCER, 4 48,0 Kateřina Hlubučková 1/2 01:55,44 3 Fedorowicz Vladislav 55
5. NOWITKA, 5 57,0 ž. Michal Mach 2 1/4 01:55,79 15 Pejšková Ivana 70
6. LABEL FIVE, 8 62,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:55,84 13 Luka Václav 50
7. CREOLA TIGER, 5 53,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:55,93 1 Mimra Zdeněk 220
8. CAMELAI, 4 54,0 ž. Jan Verner krk 01:55,99 6 Kub Ivan 180
9. SHEIK YERBOUTI, 3 53,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:56,12 12 Drlík Jaroslav 55
10. TAUTOU MONTJEU(IRE), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:56,51 4 Šatra Tomáš 160
11. DILINGER(GER), 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:56,95 5 Pišl Martin 78
12. FAST GABRIEL(FR), 5 56,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:57,06 9 Hanousek Ladislav 170
13. APINOA, 9 60,0 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:57,47 10 Váňová Hana 250
14. ANITHA, 12 51,5 am. Helena Březinová 3 01:58,10 11 Březina Ladislav 500
15. RUMBA, 4 52,0 Pavlína Filipová krk 01:58,16 14 Berthier Kateřina 400
Čas: 01:54,58, Mezičasy: (14,72 - 24,42 - 24,81 - 25,65 - 24,98)
Výrok: BOJ-hlava-5-1/2-2 1/4-krk-1/2-krk-3/4-2 1/4-2 1/2-1/2-2 1/4-3-krk

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pšurný Josef
video

3. dostih, start 14:17
1072 CENA DUX - JOSEF CHEJN, spol, s r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADRASTEIA(GB), 5 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:27,17 5 Horová Oliva 110
2. STORMICO, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:27,39 9 Chaloupka Jiří 50
3. RŮŽENKA, 7 50,0 Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:27,58 2 Šatra Tomáš 78
4. SANTINO, 5 53,0 ž. Vendula Korečková krk 01:27,63 12 Váňová Hana 200
5. QUIMBY(FR), 4 57,0 žk. Nikola Štroblová 1 01:27,79 10 Vinklárek Vladimír 170
6. PULP FICTION, 5 57,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:28,07 1 Hurt Tomáš 110
7. BLONDYNA(GB), 7 49,5 Jiřina Andrésová 3/4 01:28,22 7 Hanousek Ladislav 500
8. TANITSCHKA(GER), 4 58,5 ž. Jiří Palík 2 1/4 01:28,65 6 Chaloupka Václav 100
9. LE CAGNARD(GB), 6 49,0 žk. Valerie Vyhnálková krk 01:28,73 13 Mourek František 120
10. LAY(FR), 4 54,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:28,88 4 Drlík Jaroslav 22
11. KINGSTON JAIL, 4 60,0 ž. Michal Mach 3/4 01:29,04 8 Marcová Petra 220
12. AMERICKÝ ŠERIF, 5 61,5 am. Jindřich Fabris kr.hlava 01:29,05 3 Vrba Pavel 130
13. LAVERONI, 4 53,0 ž. Jan Verner 3 1/2 01:29,69 11 Kub Ivan 200
Čas: 01:27,17, Mezičasy: (12,78 - 24,56 - 24,42 - 25,42)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-krk-1-1 1/2-3/4-2 1/4-krk-3/4-3/4-kr.hlava-3 1/2

Majitel: KI Racing, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Birch Farm Stud

Kůň č.13 LE CAGNARD ztratil na startu asi 10 délek.

video

4. dostih, start 14:55
1073 CENA RENOMIA AGRO
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REGGIE, 6 50,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:13,92 4 Váňa Tomáš 40
2. IRAKLIN(IRE), 5 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:14,08 3 Luka Václav 35
3. TRAFFIC TOUR, 8 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:14,24 8 Křídlová Tamara 35
4. MUFFIN, 6 51,5 Pavlína Filipová 3/4 01:14,36 6 Berthier Kateřina 170
5. CHARHIZARD(POL), 7 61,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:14,67 2 Hurt Tomáš 55
6. TAPDANCE(GER), 7 58,0 ž. Tomáš Lukášek nos 01:14,68 7 Moravec Zdeněk 150
7. APRILIUS(IRE), 7 57,5 ž. Jiří Palík 1 01:14,86 1 Havlíčková Zdena 250
8. INWIN SPIRIT(GB), 4 65,0 ž. Jan Rája 18 01:18,47 5 Petrlík Allan 60
Čas: 01:13,92, Mezičasy: (24,86 - 24,73 - 24,33)
Výrok: JISTĚ-1-1-3/4-1 3/4-nos-1-18

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.4 REGGIE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 15:30
1074 94. VELKÁ JARNÍ CENA HOLDINGU RABBIT CZ
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí
700.000 Kč (280000 - 154000 - 98000 - 70000 - 49000 - 28000 - 21000) Majitelská prémie: 40.000 Kč
Zápisné: 4200 + 18900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALDAR(FR), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:39,35 16 Šavujev Arslangirej 18
2. TAMARIND COVE(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:39,52 8 Váňa st. Josef 150
3. SIRIUS SHINE(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:39,66 6 Petrlík Allan 70
4. IDEAL APPROACH(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:39,83 3 Koplík Zdeno 110
5. LORPEN, 3 58,0 ž. Michal Mach 2 1/4 01:40,20 10 Myšková Štěpánka 500
6. SPEED MACHINE(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková krk 01:40,26 13 Koplík Zdeno 300
7. BUKHARI(FR), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:40,40 5 Koplík Zdeno 160
8. DALEWARI(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:40,47 9 Holčák Radek 50
9. QUALIFLYER, 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:40,67 12 Hlavatý Pavel 700
10. MONDEGO BAY, 3 58,0 Michal Demo 1 1/2 01:40,92 14 Juránek Petr 280
11. PEINTRE ELUSIF(FR), 3 58,0 ž. Frederic Spanu krk 01:40,99 4 Lefebvre Jean Michel 100
12. STAFETTINO(GER), 3 58,0 Ondřej Velek 3/4 01:41,10 15 Dzubasz Roland 100
13. DUKE(POL), 3 58,0 Beysim Ferhanov 1 01:41,26 7 Votava Jaroslav 1110
14. RABBIT MOUNTNELSON(GB), 3 58,0 ž. Martin Laube 3/4 01:41,40 1 Juránek Petr 220
15. URBI ET ORBI(GER), 3 58,0 ž. Jan Verner hlava 01:41,44 2 Syslová Lenka 1000
16. RED REBEL(GB), 3 58,0 ž. Jeremy Crocquevielle 2 1/4 01:41,79 11 Holčák František 360
Čas: 01:39,35, Mezičasy: (25,38 - 24,57 - 24,53 - 24,86)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-1 1/4-2 1/4-krk-3/4-1/2-1 1/4-1 1/2-krk-3/4-1-3/4-hlava-2 1/4
Maj. prémie:
40 000 Kč (LORPEN)Stáj Jeso

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Ecurie des Monceaux

Koně č. 16 ALDAR a č. 8 TAMARIND COVE byli vybráni k antidopingové kontrole Sankce: stáj Charvát Group (FR) 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.4 PEINTRE ELUSIF(DŘ § 105)

video

6. dostih, start 15:58
1075 CENA PRIMO - JOSEF CHEJN, spol. s r.o
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALEGORIA, 3 58,5 ž. Jan Rája JISTĚ 01:42,83 1 Vocásková Helena 16
2. LIA ASHAMAL, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:43,03 3 Šatra Tomáš 120
3. DJAMMA, 3 57,5 ž. Martin Laube 1/2 01:43,14 4 Juránek Petr 65
4. MONTE CHRISTO, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:43,17 8 Chaloupka Jiří 35
5. HAYLEY, 3 55,5 ž. Jan Verner 4 1/4 01:43,84 5 Votava Jaroslav 110
6. ORIC, 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 10 01:45,82 7 Kroutilík Jaroslav 130
7. DWICKLUSÍNA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:46,13 10 Hronová Ilona 130
8. KRYSPIAN, 3 57,0 ž. Jiří Palík 5 01:46,92 9 Schillová Barbora 78
9. APOPHIS, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:47,41 2 Hulínský Václav 210
ZN JUSTICIUS, 3 53,5 žk. Michal Hrouda     6 Vinklárek Vladimír 210
Čas: 01:42,83, Mezičasy: (26,24 - 25,97 - 25,04 - 25,57)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1/2-hlava-4 1/4-10-1 1/2-5-2 1/2

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pád žk. Hroudy M. z koně č.6 JUSTICIUS a nezjistila cizí zavinění.

video

7. dostih, start 16:28
1076 CENA DZS STRUHAŘOV,a.s.
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TOUCH OF GENIUS(IRE), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář V. LEHCE 02:36,53 2 Váňa st. Josef 24
2. MERELLA(SWI), 3 54,5 Beysim Ferhanov 5 02:37,47 1 Vocásková Helena 19
3. PRINC BAJAJA, 3 58,5 ž. Jan Rája 1/2 02:37,54 6 Bodlák Radim 200
4. SAINT MALO(FR), 3 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 02:37,88 7 Tůma Pavel 35
5. RINGMASTER(IRE), 3 55,5 ž. Jan Verner 3 1/2 02:38,55 3 Váňa st. Josef 120
6. FABRISCO, 3 58,5 ž. Jiří Palík 1 3/4 02:38,84 4 Bartoš st. Josef 200
7. SIGNUM(FR), 3 58,5 ž. Michal Mach 5 02:39,93 5 Lisek Michal 250
Čas: 02:36,53, Mezičasy: (26,44 - 26,72 - 26,42 - 25,35 - 25,65 - 25,95)
Výrok: VELMI LEHCE-5-1/2-2-3 1/2-1 3/4-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (PRINC BAJAJA)U krále Matyáše, UH

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Festoso Syndicate
video

8. dostih, start 16:55
1077 CENA JATEK ČESKÝ BROD
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AIRFARE, 6 55,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 02:35,63 4 Germič Karel 25
2. DIAMOND RACE(IRE), 7 54,5 Kateřina Hlubučková krk 02:35,68 9 Slabý Petr 300
3. BACARES(GER), 6 54,0 Beysim Ferhanov 1/2 02:35,77 1 Vocásková Helena 35
4. IZYNKA, 4 51,0 Jiřina Andrésová 1 02:35,94 3 Vrba Pavel 210
5. NIRGERA, 4 59,5 ž. Jiří Palík kr.hlava 02:35,95 5 Schillová Barbora 40
6. SUNDARA(IRE), 4 55,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:36,36 6 Váňa st. Josef 80
7. SHADOW MOON, 7 59,0 ž. Vendula Korečková 5 02:37,42 13 Stašková Eva 130
8. DECORUS, 6 57,0 ž. Martin Laube 1 1/2 02:37,73 7 Syslová Lenka 140
9. INNSBRUCK, 8 58,0 ž. Radek Koplík krk 02:37,77 12 Stašková Eva 160
10. LORD BECCARI, 5 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 02:37,90 8 Horová Oliva 78
11. BEST BOX(POL), 4 61,0 ž. Jan Verner hlava 02:37,92 10 Hurt Tomáš 100
12. KATCHABA(USA), 6 51,5 am. Helena Březinová 3 1/2 02:38,59 2 Březina Ladislav 300
13. FLYING EAGLE(POL), 8 53,5 Pavlína Filipová daleko 02:46,86 11 Berthier Kateřina 300
Čas: 02:35,63, Mezičasy: (27,32 - 26,03 - 25,96 - 25,42 - 25,34 - 25,56)
Výrok: BOJ-krk-1/2-1-kr.hlava-2 1/4-5-1 1/2-krk-3/4-hlava-3 1/2-daleko
Maj. prémie:
3 000 Kč (IZYNKA)Vrba Rokytnice Slavičín
2 000 Kč (NIRGERA)Stáj Fano

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Kubiš P.
video


Dostihová komise: