home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.05.2015 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1047 CENA SPOLEČNOSTI KENOX
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHITNEY RISK, 5 54,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ   3 Horáková Lenka 50
2. SIENIT(GER*), 8 59,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2   13 Suchánek Martin 55
3. PICCA BIO, 8 52,0 Kateřina Hlubučková 1   11 Bělka Martin 250
4. ARDUA, 5 53,0 ž. Jan Verner kr.hlava   2 Míček Milan 300
5. MAMA CHARLOTTE(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   6 Chaloupka Jiří 30
6. LYNETTE, 8 52,0 am. Soňa Bodláková 2 3/4   1 Tůma Pavel 300
7. INNSBRUCK, 8 55,5 Beysim Ferhanov kr.hlava   12 Stašková Eva 17
8. CUDAK(POL), 7 58,0 ž. Jan Rája nos   5 Bartoš st. Josef 78
9. PURPLE HEART, 4 62,0 ž. Martina Havelková 2   4 Růžičková Martina 100
10. CIMO, 5 59,5 ž. Martin Laube 19   9 Brož Jiří 180
11. REDARMOON, 5 57,0 ž. Michal Mach 1 3/4   7 Vymazal Josef 300
12. RAVIENNA, 4 54,0 Pavlína Filipová 1 1/2   8 Záhorová Eva 240
13. SCOTY, 5 52,0 žk. Simona Molková daleko   10 Kroutilík Jaroslav 90
Čas: 02:25,89, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1-kr.hlava-1 1/2-2 3/4-kr.hlava-nos-2-19-1 3/4-1 1/2-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.10 SCOTY ztratil na startu asi 3 délky

video

2. dostih, start 14:30
1048 STEEPLECHASE ECOLITE
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOBLEFRED DERUINS(FR), 6 67,5 Jan Kratochvíl V. LEHCE   13 Baštová Pavlína 100
2. FARTINA, 9 67,0 Josef Borč 13   11 Derych Vladimír 120
3. PORTENGO(GB), 7 70,0 Ondřej Velek 6   2 Zobal František 78
4. WINKY WINKY, 9 68,0 ž. Marcel Novák 6   8 Kvapilová Lenka 85
5. HOLLYBEAR, 6 70,5 ž. Jaroslav Myška 6   5 Myšková Štěpánka 120
6. TEMAT(POL), 5 70,0 ž. Josef Bartoš 2 1/2   4 Kabelková Hana 60
7. MARUN(GER), 5 67,5 Jakub Kocman 1 3/4   1 Chaloupka Václav 250
8. CROSS ICE(IRE), 5 70,0 ž. Josef Váňa ml. 9   14 Váňa st. Josef 18
9. SMAJLÍK, 5 70,0 ž. Pavel Kašný 2   10 Kořínek Roman 230
10. PYŠNÝ PÁV, 5 70,5 ž. Josef Sovka daleko   6 Holčák František 80
Z SALSTURM, 6 69,5 žk. Jiří Štěpánek ml.     3 Štěpánek Jiří 350
PN SCALANDO(GER), 6 70,0 ž. Marek Stromský     9 Popelka Stanislav 35
ZN ORIENTAL LION(GB), 9 68,5 Martin Liška     7 Vašina Josef 100
Nestartovali: OUR PRESENT, SAGITÁRIUS
Čas: 04:32,13, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-13-6-6-6-2 1/2-1 3/4-9-2-daleko

Majitel: DC Osvinov-Baštová, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Mattelin E.

Kůň č. 3 SALSTURM ztratil na startu nesčetné délky, kůň č. 9 SCALANDO ztratil na startu asi 8 délek. Kůň č.15 SAGITÁRIUS neabsolvoval zkušební skok, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Sankce: tr. Duchoň T. 200 Kč za nepřipravenost koně č.15 SAGITÁRIUS do dostihu (DŘ § 411f) , tr Štěpánek J. výstraha za nepřipravenost koně č.3 SALSTURM do dostihu (DŘ § 411f)

video

3. dostih, start 15:04
1049 MEMORIÁL VÁCLAVA ŠPAČKA
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAKEELA, 5 59,0 Ondřej Velek JISTĚ   1 Zobal František 20
2. TWINKY, 4 59,0 ž. Tomáš Lukášek 1 3/4   6 Jelen Jaroslav 140
3. ZÁPAĎÁK, 6 55,5 ž. Jan Verner 2   8 Michal Jiří 35
4. DRTINA, 4 61,5 Pavlína Filipová hlava   3 Berthier Kateřina 40
5. HERBEBOIS, 5 59,0 ž. Jaromír Šafář hlava   7 Germič Karel 40
6. PORTYR, 6 51,0 ž. Martina Havelková krk   9 Peťulová Petra 140
7. WILLY WONKA, 4 55,0 ž. Martin Laube 1   2 Pohanka Ladislav 140
8. CALABRIE, 10 58,0 am. Petra Hrubá krk   4 Kantek Petr 130
9. HAIWA, 7 57,5 Josef Sovka 5   5 Kantek Petr 140
Čas: 01:23,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2-hlava-hlava-krk-1-krk-5

Majitel: Stáj Luka-Mandak, Trenér: Zobal František, Chov: Luka + Mandák

Sankce: tr.Peťulová P. 500 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.9 PORTYR (DŘ §377)

video

4. dostih, start 15:31
1050 CENA PYROPROTECT
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMRUK(IRE), 6 57,5 ž. Jan Rája V. LEHCE   6 Germič Karel 16
2. DECORUS, 6 54,5 ž. Vendula Korečková 8   4 Syslová Lenka 78
3. OTTIMA(FR), 5 55,0 Nikola Petrlík 2   5 Petrlík Allan 130
4. ECHO RULES(IRE), 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   7 Chaloupka Jiří 35
5. COLLEGE SUCCES(FR), 4 57,0 ž. Tomáš Lukášek krk   8 Germič Karel 50
6. EL CAMINO(FR), 6 58,0 Radek Man 5   3 Vašina Josef 150
7. DUPLO(POL), 10 62,0 ž. Jaromír Šafář 4   1 Hurt Tomáš 80
8. SAGRTON, 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/2   2 Suchánek Martin 170
Čas: 01:46,84, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-2-2 1/4-krk-5-4-3 1/2

Majitel: Avarrio Praha, Trenér: Germič Karel, Chov: Leinster Stud
video

5. dostih, start 16:04
1051 Prvomájová steeplechase společnosti CONSEQ
Steeplechase I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 2250 + 5250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT WELL(GB), 9 68,0 Jan Kratochvíl V. LEHCE   1 Váňa st. Josef 30
2. AMARAGON, 10 68,0 ž. Josef Bartoš 8   5 Poles Pavel 120
3. BUDAPEST(IRE), 10 68,0 ž. Josef Váňa ml. 1 1/2   2 Váňa st. Josef 20
4. HAWA BALI(IRE), 8 68,0 ž. Marek Stromský 6   8 Popelka Stanislav 30
5. LORAIN, 8 68,0 ž. Jaroslav Myška 10   6 Myšková Štěpánka 100
6. TRIPOLIS, 7 68,0 Jakub Kocman 7   7 Novák Antonín 110
7. FANTAGHIRO, 7 66,0 ž. Marcel Novák 17   4 Votava Jaroslav 130
8. WHITE ANGEL(IRE), 6 66,0 Zdeněk Řezáč 16   9 Řezáčová Jana 160
Z GRANITOL, 9 68,0 ž. Dušan Andrés     3 Theimer Milan 130
Čas: 05:20,67, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-1 1/2-6-10-7-17-16

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Middleton A.R.

DK vyslechla ž.Myšku a ž.Stromského k situaci před skokem č.5 a jejich vysvětlení vzala na vědomí.

video

6. dostih, start 16:40
1052 CENA SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HELIOSTAT(IRE), 3 54,0 Beysim Ferhanov LEHCE   2 Vocásková Helena 35
2. MIRABELL KID, 3 55,0 ž. Martin Laube 4   7 Pohanka Ladislav 210
3. LADAR, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk   1 Petrlík Allan 100
4. TIGUAN ŠIM, 3 56,0 ž. Michal Mach 4   3 Bartoš st. Josef 60
5. DELIFO, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář nos   4 Suchánek Martin 130
6. ANDĚL, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1   9 Jelen Jaroslav 150
7. DONNA SUMMER(POL), 3 53,0 ž. Jan Verner 1   11 Hurt Tomáš 45
8. REVENTON, 3 58,0 Radek Man 1 3/4   8 Váňa Tomáš 20
9. DIVOŽENKA, 3 50,5 Kateřina Hlubučková 8   5 Váňa Tomáš 78
10. MERYL, 3 53,0 Pavlína Filipová 3   6 Zobal František 160
Nestartovali: ARKÁDA
Čas: 01:43,36, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-krk-4-nos-1-1-1 3/4-8-3

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Lawless J.

Sankce: j.Ferhanov B.200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ §316), j.Man R. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § b), ž.Laube M. 500 Kč za tísnění koně č. 3 TIGUAN ŠIM koněm č.7 MIRABELL KID v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

7. dostih, start 17:25
1053 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY STÁJE LUKA - WWW.TRDELNIK.COM
Proutky V.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDULA(IRE), 6 67,5 ž. Josef Bartoš JISTĚ   5 Germič Karel 15
2. ELIÁŠ, 6 69,5 ž. Marcel Novák 5   4 Soukup Václav 200
3. NINE(GER), 4 66,0 Jan Kratochvíl 2 1/2   3 Váňa st. Josef 78
4. RABBIT THOMAS(IRE), 5 69,5 ž. Marek Stromský 6   6 Juránek Petr 50
5. TRIVERO(USA), 9 70,5 ž. Jaroslav Myška 1   8 Neuberg Filip 110
6. SORGENTA, 4 62,0 Jakub Kocman krk   2 Kub Ivan 150
7. PLATBA, 5 65,0 Jiří Henych 12   7 Votava Jaroslav 150
8. CARCASSONNE, 10 67,0 Sertash Ferhanov 6   1 Vocásková Helena 40
9. ADANA, 4 60,0 Ján Mach, MVDr. daleko   14 Nováková Jana 600
10. HOT FAVORITE(FR), 5 70,0 ž. Josef Sovka 14   13 Holčák František 120
11. ADISTAR, 7 66,5 žk. Patrick Boekhout 1 1/2   12 Fedorowicz Vladislav 600
12. DARAT AL AYAM(FR), 5 67,5 ž. Dušan Andrés 14   10 Štěpánek Jiří 600
Z ISSOMERA, 5 67,5 ž. Pavel Kašný     9 Derych Vladimír 800
Z SHERAKO, 6 66,0 žk. Jakub Spáčil     11 Bělka Martin 600
Čas: 03:39,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-5-2 1/2-6-1-krk-12-6-daleko-14-1 1/2-14

Majitel: J.T.K.-Bečková-Germič, Trenér: Germič Karel, Chov: Crosgrove P.

DK vyslechla žk. Spáčila J. k zadržení koně č. 11 SHERAKO a jeho vysvětlení (vyčerpání koně) vzala na vědomí.

video


Dostihová komise: