home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 12.04.2015 - Praha
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:00
1009 CENA WWW.DOSTIHY.NET
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONRRO, 4 60,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:13,92 1 Mimra Zdeněk 25
2. STRAIGHTWHISKEY(FR), 6 58,0 Josef Sovka 2 1/2 01:14,36 2 Kantek Petr 70
3. FLURRY, 5 53,5 ž. Martin Laube krk 01:14,40 3 Juránek Petr 40
4. SAXANA(FR), 4 58,5 Markéta Dostalová nos 01:14,41 5 Vocásková Helena 40
5. PULP FICTION, 5 60,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:14,45 4 Hurt Tomáš 78
6. SANTINO, 5 60,0 ž. Jan Verner 4 1/4 01:15,19 6 Váňová Hana 60
Čas: 01:13,92, Mezičasy: (24,99 - 24,43 - 24,50)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-nos-krk-4 1/4

Majitel: MANEKO, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Kunčar Jaroslav

Sankce: ž. Šafář J. 500kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

2. dostih, start 14:30
1010 CENA TOTO CZ
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADISLAV, 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek TUHÝ BOJ 01:15,36 9 Chaloupka Václav 30
2. RACHEL TIFFANY(USA), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:15,42 11 Chaloupka Jiří 30
3. DELFINA, 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 3/4 01:16,09 7 Bartoš st. Josef 60
4. INEKTOR, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:16,24 6 Votava Jaroslav 100
5. FEJZBUK, 3 59,0 ž. Martin Laube 3/4 01:16,38 4 Derych Vladimír 50
6. TIGUAN ŠIM, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:16,41 10 Bartoš st. Josef 160
7. KRYSPIAN, 3 57,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:16,70 2 Schillová Barbora 55
8. SENZOR, 3 57,0 ž. Jan Verner krk 01:16,76 8 Seménka Zdeněk 200
9. SHELLY, 3 54,0 Pavlína Filipová kr.hlava 01:16,77 1 Zobal František 250
10. ANDĚL, 3 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:16,86 3 Jelen Jaroslav 250
11. IRION, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:16,90 5 Neuberg Filip 100
Čas: 01:15,36, Mezičasy: (25,17 - 25,42 - 24,78)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3 3/4-3/4-3/4-krk-1 3/4-krk-kr.hlava-1/2-krk

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Horčička P.
video

3. dostih, start 15:00
1011 CENA TURF PRAHA, a. s.
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLAR POWER(GER), 5 57,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:12,48 5 Bělka Martin 130
2. IRAKLIN(IRE), 5 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 01:12,80 7 Luka Václav 18
3. TRAFFIC TOUR, 8 60,5 Radek Man 1 1/2 01:13,05 3 Křídlová Tamara 40
4. CHARHIZARD(POL), 7 63,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:13,44 4 Hurt Tomáš 55
5. DIXON, 4 63,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:13,74 6 Votava Jaroslav 78
6. MUFFIN, 6 58,5 Pavlína Filipová krk 01:13,80 2 Berthier Kateřina 110
7. OTTIMA(FR), 5 55,0 Nikola Petrlík 1 3/4 01:14,11 8 Petrlík Allan 130
8. SKY PILOT(IRE), 10 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:14,50 1 Petrlík Allan 50
Čas: 01:12,48, Mezičasy: (24,40 - 23,73 - 24,35)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/2-2 1/2-1 3/4-krk-1 3/4-2 1/4
Maj. prémie:
3 000 Kč (DIXON)Lokotrans

Majitel: DS Star Opava, Trenér: Bělka Martin, Chov: Gestüt Graditz
video

4. dostih, start 15:30
1012 CENA WWW.GALOPP-FOTO.CZ
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRTINA, 4 52,5 Pavlína Filipová JISTĚ 01:27,75 7 Berthier Kateřina 250
2. LE CAGNARD(GB), 6 59,0 žk. Patrick Boekhout 2 1/4 01:28,13 6 Mourek František 350
3. VALMONT, 6 59,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:28,21 11 Duchoň Tomáš 60
4. LAVERONI, 4 57,0 ž. Jan Verner 1/2 01:28,28 3 Kub Ivan 78
5. WYOMING, 4 58,5 ž. Milan Zatloukal nos 01:28,29 2 Bartoš st. Josef 60
6. NIPUR, 9 58,0 am. Jindřich Fabris krk 01:28,33 5 Schillová Barbora 120
7. CABALLERO, 4 57,5 Markéta Pátková 1 3/4 01:28,60 8 Šatra Tomáš 120
8. LEMESÍNA, 5 62,5 Josef Sovka 1/2 01:28,70 4 Kantek Petr 70
9. HERBEBOIS, 5 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:29,01 9 Germič Karel 40
10. MONTEPUCINI(FR), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3 01:29,51 10 Křídlová Tamara 30
Nestartovali: TWINKY
Čas: 01:27,75, Mezičasy: (13,07 - 24,27 - 24,35 - 25,06)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1/2-1/2-nos-krk-1 3/4-1/2-2-3

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pietrzak A.
video

5. dostih, start 16:00
1013 41. MEMORIÁL RUDOLFA DEYLA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CASSIE(FR*), 3 57,5 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 01:26,86 16 Lisek Michal 50
2. AGNES SEICE(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 01:26,87 2 Luka Václav 40
3. OCARA(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:27,10 6 Maršíčková Miroslava 78
4. AKCELERANCE, 3 57,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:27,41 10 Růžičková Martina 300
5. FURANO(GB), 3 57,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:27,51 9 Koplík Zdeno 200
6. ZAMIRA, 3 59,0 ž. Martin Laube krk 01:27,56 14 Juránek Petr 78
7. MISS MIKROP, 3 57,5 Michal Demo 1 1/4 01:27,76 7 Juránek Petr 110
8. FINÉS, 3 57,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:28,05 8 Blecha Jan 400
9. FIOMI, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:28,10 11 Petrlík Allan 200
10. SEMANTÝNA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:28,14 12 Růžičková Martina 360
11. BELLA CULLEN, 3 57,5 ž. Jan Verner 1 01:28,29 1 Myšková Štěpánka 160
12. SANTIN(IRE), 3 57,5 ž. Michal Mach 1/2 01:28,37 4 Tajmr Michal 300
13. LUXANA(GB), 3 57,5 ž. Jan Rája 3/4 01:28,52 13 Vocásková Helena 40
14. POINSETTIA, 3 57,5 ž. Jiří Palík 5 01:29,48 15 Demele Jan 220
15. CARRY THE GLORY, 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2 01:30,03 5 Bartoš st. Josef 120
16. ELLA(FR), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 6 01:30,89 3 Germič Karel 140
Čas: 01:26,86, Mezičasy: (13,52 - 24,35 - 24,81 - 24,20)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-1 1/2-1 3/4-1/2-krk-1 1/4-1 3/4-krk-hlava-1-1/2-3/4-5-3 1/2-6
Maj. prémie:
20 000 Kč (CASSIE(FR*))DS Pegas
12 000 Kč (AKCELERANCE)Orling

Majitel: DS Pegas, Trenér: Lisek Michal, Chov: Trávníček Jiří, Ing.
video

6. dostih, start 16:30
1014 CENA AGROEFEKT, s r. o.
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. YARA, 3 56,5 ž. Jan Verner V. LEHCE 02:25,83 10 Blecha Jan 33
2. VEGAS LAS, 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 13 02:27,59 3 Piruch Jozef 40
3. NANA ANGELA(GER*), 3 57,5 ž. Petr Foret krk 02:27,64 5 Lisek Michal 25
4. EMYRTON, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 4 02:28,32 2 Neuberg Filip 160
5. VINNEGGA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 6 02:29,17 1 Růžičková Martina 160
6. LE ROCK, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:29,26 8 Růžičková Martina 120
7. ARKÁDA, 3 54,0 Pavlína Filipová kr.hlava 02:29,27 4 Zobal František 100
8. SHEIKA ZUZA, 3 56,0 am. Martina Luková kr.hlava 02:29,29 7 Luka Václav 50
9. MONARCHO, 3 57,0 ž. Jiří Palík 3 1/2 02:29,79 9 Demele Jan 90
10. SHEIK YERBOUTI, 3 57,0 ž. Michal Mach 2 02:30,12 6 Drlík Jaroslav 170
Čas: 02:25,83, Mezičasy: (16,70 - 26,49 - 26,80 - 25,65 - 25,57 - 24,61)
Výrok: VELMI LEHCE-13-krk-4-6-1/2-kr.hlava-kr.hlava-3 1/2-2

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Blecha Jan, Chov: Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o.

Sankce: tr. Lisek M., tr. Demele J. a tr. Blecha J. á 200,-Kč za pozdní příchod koní č.5, 9 a 10 do paddocku (DŘ § 332).

video

7. dostih, start 17:00
1015 CENA ZNOVÍNU CLASSIC
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIRGERA, 4 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:22,88 3 Schillová Barbora 25
2. ILLUMINATI, 4 61,5 ž. Milan Zatloukal 2 02:23,19 6 Neuberg Filip 55
3. MYSTIC GOLFER, 4 56,5 ž. Jan Verner kr.hlava 02:23,20 10 Hronová Ilona 130
4. MUCH MORE(GER), 6 51,0 Jiřina Andrésová nos 02:23,20 1 Blecha Jan 170
5. FERNANDO, 5 59,5 Josef Sovka 1 1/2 02:23,48 5 Haris Ludvík 35
6. ADIUTANT(POL), 6 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:23,53 8 Hurt Tomáš 78
7. HONEY BUNNY, 9 54,5 Helena Pejšková, Ing. 2 02:23,83 2 Pejšková Ivana 110
8. GLORYLAND(GER), 5 50,5 ž. Martina Havelková krk 02:23,90 9 Fedorowicz Vladislav 78
9. IZYNKA, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 02:23,93 4 Vrba Pavel 140
10. NEE L'AMOUR(GER), 5 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/2 02:24,35 7 Hlavatý Pavel 60
Čas: 02:22,88, Mezičasy: (15,99 - 25,65 - 25,76 - 25,44 - 25,69 - 24,38)
Výrok: JISTĚ-2-kr.hlava-nos-1 1/2-krk-2-krk-hlava-2 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (NIRGERA)Stáj Fano
3 000 Kč (ILLUMINATI)Paradise Park - Neuberg
2 000 Kč (MYSTIC GOLFER)DS Hronovi

Majitel: Stáj Fano, Trenér: Schillová Barbora, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla
video

8. dostih, start 17:30
1016 CENA DOSTIHOVÝCH SÁZEK VE FORTUNĚ
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FASCINATING HILL, 4 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:23,95 3 Michal Jiří 17
2. TEMERAF, 4 58,5 ž. Jiří Palík 3/4 02:24,08 6 Vrba Pavel 150
3. OSTKÖNIG(IRE), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:24,18 1 Bartoš st. Josef 110
4. PORTUGAL, 5 53,5 ž. Martin Laube hlava 02:24,21 2 Pejšková Ivana 110
5. TYGR ROKYTENSKÝ, 6 56,5 ž. Petr Foret krk 02:24,25 4 Hála Libor 100
6. POLYANTE(GER), 4 54,0 ž. Vendula Korečková 3/4 02:24,39 9 Fedorowicz Vladislav 100
7. LILLY BEAR, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:24,50 8 Hlavatý Pavel 60
8. TAUTOU MONTJEU(IRE), 4 60,0 ž. Radek Koplík daleko 02:28,04 5 Šatra Tomáš 150
Nestartovali: CHRISTERA
Čas: 02:23,95, Mezičasy: (15,27 - 26,11 - 26,34 - 26,50 - 25,38 - 24,37)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-hlava-krk-3/4-3/4-daleko

Majitel: Equus Caroli, Trenér: Michal Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise: