home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.04.2015 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1001 CENA STEJKR
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANOK(POL), 3 58,0 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 01:44,81 6 Wroblewski Grzegorz 110
2. APENIN, 3 58,0 ž. Jan Rája hlava 01:44,84 8 Vocásková Helena 40
3. TAMARIND COVE(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:45,82 4 Váňa st. Josef 78
4. FAWATHEEQ(GER), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 3 3/4 01:46,52 3 Votava Jaroslav 250
5. LE CIRQUE(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner krk 01:46,58 12 Váňa st. Josef 70
6. DARKAS(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:46,66 2 Petrlík Allan 30
7. GIBB`S BEACH(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 3 01:47,20 1 Váňa st. Josef 100
8. GLAVALINO(SRB), 3 55,5 Kateřina Hlubučková krk 01:47,27 9 Blažková Helena 250
9. SINGAPORE SPICE(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:47,44 7 Fedorowicz Vladislav 250
10. WATHAAB(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:47,65 11 Hanáček Jaroslav 100
11. TIGGY BLUE, 3 55,5 Miroslava Přibylová 1 3/4 01:47,99 10 Jelen Jaroslav 400
12. TRIXI(SVK), 3 55,0 Michal Abík 2 1/4 01:48,38 5 Hanáček Jaroslav 360
13. RABBIT ZAMINDARMAN(GB), 3 55,5 Michal Demo 4 1/4 01:49,17 13 Juránek Petr 160
14. TRIPHI DIABLO, 3 55,0 Pavlína Filipová 2 1/2 01:49,71 16 Voršilková Helena 400
15. THAILAND(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7 01:50,92 14 Chaloupka Jiří 160
Nestartovali: CHUCK
Čas: 01:44,81, Mezičasy: (25,58 - 26,88 - 25,62 - 25,94)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-5-3 3/4-krk-1/2-3-krk-1 1/4-1 1/4-1 3/4-2 1/4-4 1/4-2 1/2-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (APENIN)Vesiba

Majitel: Nýznerov, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Golejewko

Koně č 14 a 16 ztratili na startu asi 5 délek

video

2. dostih, start 14:30
1002 CENA MGR. LUĎKA RŮŽIČKY
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PLAYMONA, 4 62,0 ž. Jan Rája V. LEHCE 01:59,14 14 Vocásková Helena 30
2. ABRET, 4 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 11 02:01,18 8 Luka Václav 35
3. SERGEJ, 4 54,5 ž. Zdenko Šmida krk 02:01,23 3 Mimra Zdeněk 70
4. MARKER SUN, 6 61,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 02:01,25 2 Pišl Martin 85
4. TRUE DREAM, 4 51,5 Kateřina Hlubučková současně 02:01,25 11 Neuberg Filip 60
6. AUSTIN, 8 60,0 Josef Sovka 5 02:02,26 13 Franko Jozef 200
7. SPARROW, 4 60,0 Michal Abík kr.hlava 02:02,26 1 Seménka Zdeněk 300
8. ANITHA, 12 55,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:02,52 12 Březina Ladislav 1000
9. PETINGO DANCER, 4 62,0 ž. Radek Koplík 2 02:02,85 7 Fedorowicz Vladislav 140
10. REDARMOON, 5 60,0 ž. Michal Mach 4 1/4 02:03,61 4 Vymazal Josef 600
11. ATLETHICA, 5 52,0 am. Helena Březinová hlava 02:03,65 6 Březina Ladislav 770
12. TAURUS, 5 52,0 ž. Jan Verner hlava 02:03,69 5 Jirka Petr 110
13. SILBERMOND, 5 54,5 ž. Martina Havelková 3/4 02:03,86 10 Hála Libor 150
14. WILLY WONKA, 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:04,24 9 Pohanka Ladislav 400
Čas: 01:59,14, Mezičasy: (15.63 - 25.42 - 26.04 - 26.57 - 25.49)
Výrok: VELMI LEHCE-11-krk-hlava-současně-5-kr.hlava-1 1/4-2-4 1/4-hlava-hlava-3/4-2

Majitel: Vesiba - Voestalpine, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.
video

3. dostih, start 15:00
1003 CENA STEM/MARK
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRISCO, 3 62,5 ž. Radek Koplík BOJ 01:59,66 10 Bartoš st. Josef 55
2. NINETEEN, 3 56,0 ž. Jiří Palík hlava 01:59,69 14 Schillová Barbora 100
3. AMGA RIVER(IRE), 3 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:59,91 15 Šavujev Arslangirej 29
4. KALANISIA(IRE), 3 61,0 ž. Jan Rája 1 3/4 02:00,21 4 Vocásková Helena 45
5. JESSI, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:00,29 13 Votava Jaroslav 100
6. LOOP LOVE(GB), 3 55,5 ž. Martina Havelková 5 02:01,05 8 Kotáb Eduard 130
7. MY SUNNY BOY(FR), 3 57,0 ž. Tomáš Lukášek 13 02:02,94 6 Váňa st. Josef 160
8. CANDLE IN THE WIND, 3 53,0 Markéta Pátková 2 1/4 02:03,39 7 Šatra Tomáš 200
9. ROMANTIK, 3 54,5 Kateřina Hlubučková 1/2 02:03,49 5 Růžičková Martina 200
10. SVITAVA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 02:03,94 2 Germič Karel 120
11. DELIFO, 3 57,0 ž. Jan Verner krk 02:04,02 12 Suchánek Martin 300
12. HARD FIGHTER, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 02:04,20 11 Germič Karel 40
13. BEYNAC, 3 53,5 žk. Simona Molková daleko 02:07,76 1 Drlík Jaroslav 600
14. ALADDIN, 3 57,0 am. Adam Florian 3 1/4 02:08,47 16 Voršilková Helena 1000
15. LADAR, 3 55,0 Nikola Petrlík daleko 02:12,63 9 Petrlík Allan 400
Nestartovali: JESMOON
Čas: 01:59,66, Mezičasy: (14,80 - 26,42 - 25,90 - 26,30)
Výrok: BOJ-hlava-1 1/4-1 3/4-1/2-5-13-2 1/4-1/2-2 1/2-krk-1-daleko-3 1/4-daleko

Majitel: Vocetka, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla
video

4. dostih, start 15:30
1004 CENA PIPNI
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONEY FOR DANNY(IRE), 4 55,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:45,81 12 Germič Karel 35
2. TALAR(GB), 5 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:46,40 6 Luka Václav 20
3. THE MOLE CATCHER(IRE), 7 57,0 ž. Michal Mach 3/4 01:46,54 5 Török Dalibor 60
4. TROP, 6 59,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:46,68 9 Jelen Jaroslav 78
5. BYSKOVIC(IRE), 6 58,5 am. Alena Šíchová krk 01:46,75 7 Michal Jiří 210
6. BATTLE HERO(GB), 9 55,5 Pavlína Filipová nos 01:46,75 11 Maršíčková Miroslava 250
7. RABBIT EMPEROR(IRE), 4 54,0 Michal Demo 1 1/4 01:46,94 8 Juránek Petr 200
8. SUPER DARLIN(IRE), 6 55,5 ž. Martina Havelková krk 01:46,99 2 Fedorowicz Vladislav 160
9. MALÝ MOŘSKÝ PRINC, 4 57,0 ž. Vendula Korečková 7 01:48,33 10 Votava Jaroslav 150
10. SOLINI(GER), 6 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:48,47 4 Neuberg Filip 140
11. RADBUL, 4 55,5 Miroslava Přibylová krk 01:48,53 1 Jelen Jaroslav 770
12. ARCTIC GALAXY(CAN), 6 58,0 ž. Jakub Pavlíček krk 01:48,62 3 Holčák František 160
13. MONTANA DREAM, 4 53,0 ž. Martin Laube 2 01:48,99 13 Juránek Petr 400
Čas: 01:45,81, Mezičasy: (26,99 - 26,04 - 26,72 - 26,06)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3/4-3/4-krk-nos-1 1/4-krk-7-1/2-krk-krk-2

Majitel: Avarrio Praha, Trenér: Germič Karel, Chov: Mrs Faeste Ch.

Sankce: ž.Laube M.500 Kč za křižování v cílové rovině koně č.10 MALÝ MOŘSKÝ PRINC, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

5. dostih, start 16:00
1005 CENA T DESIGN
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LONGMUS, 7 55,0 ž. Michal Mach JISTĚ 01:46,04 11 Okleštěk Miloslav 78
2. JOHANNES KEPLER(GB), 7 57,5 žk. Nela Jirásková 4 01:46,75 7 Mourek František 25
3. LA LAGION, 5 54,5 ž. Martin Laube 1/2 01:46,85 8 Pejšková Ivana 80
4. ARMEA, 8 51,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:47,14 12 Šimuni Peter 78
5. LABEL FIVE, 8 59,5 am. Martina Luková 1 1/2 01:47,46 4 Luka Václav 45
6. LASTORMO, 4 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:47,62 10 Okleštěk Miloslav 120
7. WHITE GHOST, 4 53,5 am. Petra Hrubá 1 01:47,82 6 Kantek Petr 500
8. OUR LASS(IRE), 5 59,5 Josef Sovka 2 01:48,20 9 Kantek Petr 180
9. CHARMING DREAM, 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 7 01:49,31 1 Germič Karel 65
10. AGRESE, 7 61,5 Radek Man 1 01:49,52 3 Hulínský Václav 100
S PRINCEZNA ARABELA, 4 62,0 Michal Abík     5 Berthier Kateřina 180
Nestartovali: APINOA
Čas: 01:46,04, Mezičasy: (26,54 - 26,04 - 26,27 - 27,21)
Výrok: JISTĚ-4-1/2-1 3/4-1 1/2-3/4-1-2-7-1

Majitel: Stáj El Halem Okleštěk, Trenér: Okleštěk Miloslav, Chov: Okleštěk M.

Kůň č. 5 PRINCEZNA ARABELA neodstartoval, byl v moci startéra. DK nařizuje přezkoušení koně č.5 PRINCEZNA ARABELA ze způsobilosti startu ze startovacích boxů před příštím startem (DŘ § 346b). Sankce: Trenéři Okleštěk M. a Berthier K. á 200 Kč za pozdní příchod koní č. 10, 11 a č. 5 do paddocku (DŘ § 332).

video

6. dostih, start 16:30
1006 CENA GASTRO-FLIGHT
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VICTORY MISSILE(GER), 6 49,0 Kateřina Hlubučková BOJ 01:45,51 3 Fedorowicz Vladislav 45
2. AURORA, 5 59,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:45,57 2 Germič Karel 78
3. WICKER STONE(IRE), 4 60,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:45,85 4 Kotáb Eduard 80
4. TYCHO BRAHE(IRE), 5 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 01:45,85 1 Šatra Tomáš 30
5. KOBI(GER), 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:45,98 6 Hulínský Václav 90
6. STINGER(GER*), 7 63,5 ž. Jakub Pavlíček 8 01:47,16 7 Holčák František 60
7. EVEREST HILL(GB), 5 62,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/4 01:47,78 5 Koplík Zdeno 50
Čas: 01:45,51, Mezičasy: (26,10 - 25,96 - 26,50 - 26,96)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-kr.hlava-3/4-8-3 1/4

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Lindenhof

Kůň č. 3 VICTORY MISSILE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:00
1007 CENA BEST PHARMACY
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RUSSIAN HOCKEY(USA), 3 58,0 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:17,31 3 Šavujev Arslangirej 20
2. DARYAN(IRE), 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:17,65 1 Petrlík Allan 38
3. SANTIN(IRE), 3 55,5 ž. Jan Verner 3 1/2 01:18,22 4 Tajmr Michal 140
4. MURASAKI LADY, 3 55,5 Michal Demo 1 1/2 01:18,44 7 Juránek Petr 55
5. CHROM, 3 54,5 ž. Vendula Korečková krk 01:18,48 6 Votava Jaroslav 78
6. RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 3 54,5 ž. Martin Laube 13 01:20,50 5 Juránek Petr 100
7. SOPHRONIUS(IRE), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 6 01:21,54 8 Blažková Helena 55
Nestartovali: PITOCCHETTO(IRE)
Čas: 01:17,31, Mezičasy: (26,67 - 25,11 - 25,53)
Výrok: JISTĚ-2-3 1/2-1 1/2-krk-13-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (MURASAKI LADY)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (CHROM)Lokotrans

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Barronstown
video

8. dostih, start 17:40
1008 89. LERAM GOMBA HANDICAP
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIKESH(IRE), 6 62,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:15,53 6 Šatra Tomáš 23
2. KENDY(GB), 7 58,5 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:15,73 7 Koplík Zdeno 150
3. NINE OU FOUR(IRE), 4 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:15,86 2 Luka Václav 28
4. HELLO HOBBY(IRE), 4 54,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:16,16 9 Kotáb Eduard 100
5. PRINCE ORPEN(FR), 4 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:16,46 8 Blažková Helena 65
6. FRANCIE(IRE), 4 57,5 ž. Jan Rája krk 01:16,50 3 Vocásková Helena 78
7. ALL THE EVIL(IRE), 7 56,0 ž. Zdenko Šmida 2 3/4 01:17,04 5 Holčák František 180
8. RABBIT KYLLACHY(GB), 7 53,0 ž. Martin Laube 4 01:17,81 4 Juránek Petr 250
Nestartovali: LEVIS MISTRAL(IRE)
Čas: 01:15,53, Mezičasy: (25,22 - 25,27 - 25,04)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-1 3/4-1 3/4-krk-2 3/4-4

Majitel: Kelso Stables-Nagy, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Foley Kevin

Kůň č. 4 MIKESH byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


Dostihová komise: