home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.10.2015 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 12:00
1453 CENA EŽ PRAHA, a.s. ve spolupráci s ČESKOU TELEVIZÍ
Proutky II.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROCHES CROSS(IRE), 7 68,5 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ 03:59,99 1 Váňa st. Josef 16
2. ADIUTANT(POL), 6 69,0 ž. Jaroslav Myška 8 04:02,02 3 Hurt Tomáš 60
3. SILVERATOR(GB), 7 68,5 Martin Liška 1/2 04:02,14 5 Poles Pavel 100
4. CHERI HONEY, 9 69,0 ž. Marek Stromský 6 04:03,93 2 Vrba Pavel 30
5. OUSSOURI(GER), 6 68,5 ž. Oliver Schnakenberg daleko 04:08,79 4 Schnakenberg Oliver 300
Čas: 03:59,99, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-8-1/2-6-daleko

Majitel: Jasna, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Bolger J. S.

Sankce: ž. Myška J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

2. dostih, start 12:25
1454 CENA SHERLOG
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. A DEE JOE(FR), 5 54,0 žk. Adam Florian JISTĚ 01:46,90 8 Kotáb Eduard 100
2. JOHANNES KEPLER(GB), 7 61,5 žk. Patrick Boekhout 1 1/4 01:47,12 4 Mourek František 25
3. SINGAPORE SPICE(FR), 3 48,0 žk. Valerie Vyhnálková 3 3/4 01:47,97 3 Drlík Jaroslav 120
4. YONAS ART(IRE), 4 56,0 žk. Lukáš Vladyka 1/2 01:48,07 13 Blecha Jan 170
5. LABEL FIVE, 8 56,5 am. David Liška 2 01:48,42 2 Luka Václav 40
6. I WANT DANCE, 7 58,5 am. Petra Florianová, B.Sc. 2 1/4 01:48,86 11 Šatra Tomáš 100
7. SVITAVA, 3 50,0 žk. Simona Molková kr.hlava 01:48,88 7 Germič Karel 100
8. TANITSCHKA(GER), 4 58,0 žk. Daniel Vyhnálek 1/2 01:49,01 5 Chaloupka Václav 140
9. GOLDY, 8 52,5 žk. Michal Hrouda 3/4 01:49,14 1 Křídlová Tamara 80
10. FAWATHEEQ(GER), 3 63,0 am. Tereza Polesná 1 3/4 01:49,48 6 Kovář Stanislav 200
11. ROBINSON, 6 59,0 žk. Kristýna Hlavínová krk 01:49,55 10 Jirátová Petra 150
12. SUN FOR LIFE(GB), 7 52,5 Gabriela Zívalová 3 1/2 01:50,39 12 Drlík Jaroslav 50
13. OUR LASS(IRE), 5 57,5 žk. Nela Jirásková daleko 01:55,10 9 Kantek Petr 120
Čas: 01:46,90, Mezičasy: (27,54 - 26,91 - 26,68 - 25,75)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 3/4-1/2-2-2 1/4-kr.hlava-1/2-3/4-1 3/4-krk-3 1/2-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Haras de Bernesq

Sankce: am. Liška D. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 12:55
1455 CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, VÝROBCE ZNAČKY FITMIN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BULPIT, 2 58,0 Ondřej Velek JISTĚ 01:30,71 2 Petrlík Allan 50
2. BONYS, 2 56,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:30,97 13 Petrlík Allan 250
3. RETEMON, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/4 01:31,61 6 Šimuni Peter 210
4. PREDÁTOR, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:31,81 3 Petrlík Allan 33
5. SURIKATA, 2 54,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:31,82 11 Růžičková Martina 30
6. VADEONA TWO, 2 57,0 ž. Martin Laube 4 01:32,61 4 Juránek Petr 100
7. PATRICIE(FR*), 2 57,0 ž. Petr Foret 3/4 01:32,76 5 Lisek Michal 60
8. BERGERAC, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:32,83 14 Drlík Jaroslav 78
9. FABRYAN, 2 58,0 ž. Martina Havelková 4 01:33,67 10 Váňa Tomáš 90
10. PORTATILE, 2 55,5 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:33,98 8 Okleštěk Miloslav 250
11. ZLOMEK, 2 57,0 ž. Michal Mach 4 1/2 01:35,01 1 Michal Jiří 250
12. FANTASY, 2 53,5 žk. Simona Molková 3 1/4 01:35,71 16 Juránek Petr 130
13. DETERMIS, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:36,29 7 Votava Jaroslav 250
14. ČARDA, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 3 01:36,97 9 Vrba Pavel 250
15. SEGRETON, 2 58,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 01:37,33 15 Chaloupka Václav 500
16. PERFECT STORM, 2 58,0 ž. Romana Neslerová 1 01:37,53 12 Růžičková Martina 250
Čas: 01:30,71, Mezičasy: (14,11 - 26,20 - 25,15 - 24,23)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/4-1-kr.hlava-4-3/4-1/2-4-1 3/4-4 1/2-3 1/4-2 3/4-3-2-1

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Acton s.r.o.

Sankce: ž.Murzabayev B. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b) Bonus: BULPIT 20000 Kč DAR BONYS 9200 Kč DAR RETEMON 6000 Kč Drat-Pro Šimuni PREDÁTOR 2800 Kč Václav Neckář SURIKATA 2000 Kč BoKa Seniors

video

4. dostih, start 13:25
1456 CENA ČP CLOUD
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FUR COAT(FR), 5 53,0 žk. Michal Hrouda TUHÝ BOJ 01:30,40 7 Fedorowicz Vladislav 85
2. FURANO(GB), 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:30,43 3 Koplík Zdeno 150
3. QUALIFLYER, 3 57,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:30,71 6 Hlavatý Pavel 28
4. FINÉS, 3 54,0 Jiřina Andrésová hlava 01:30,74 8 Blecha Jan 150
5. DANG GIA(GER), 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 5 01:32,11 5 Hulínský Václav 40
6. DJAMMA, 3 55,5 ž. Martin Laube 1 1/2 01:32,41 4 Juránek Petr 120
7. TRAFFIC TOUR, 8 59,5 Ondřej Velek 1/2 01:32,49 2 Křídlová Tamara 29
8. LAFRANCO, 6 55,5 Kateřina Hlubučková daleko 01:37,71 1 Seménka Zdeněk 250
Čas: 01:30,40, Mezičasy: (13,95 - 26,89 - 25,10 - 24,43)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1 1/2-hlava-5-1 1/2-1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (QUALIFLYER)Farma Pavlin Dvůr
6 000 Kč (FINÉS)Quartis-Zámecký Vrch

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.

Sankce: ž. Murzabayev B. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

5. dostih, start 13:55
1457 9. ROČNÍK CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZORAYA LUNA(GER), 5 52,0 Jiřina Andrésová JISTĚ 01:43,52 3 Blecha Jan 150
2. BURNING RULES(IRE), 3 50,5 Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:43,79 8 Blažková Helena 50
3. BUKHARI(FR), 3 62,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:43,84 1 Koplík Zdeno 18
4. BAZALKA(IRE), 4 52,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 1/4 01:44,47 4 Váňa Tomáš 50
5. OTTIMA(FR), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 01:45,16 5 Petrlík Allan 40
6. DEMON KING(IRE), 8 53,5 ž. Martina Havelková 7 01:47,07 7 Kub Ivan 150
Nestartovali: COMMANDER PATTEN(IRE), SOLAR POWER(GER)
Čas: 01:43,52, Mezičasy: (26,49 - 26,16 - 25,26 - 25,60)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-3 1/4-3 3/4-7

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Blecha Jan, Chov: Gest.Trona

Kůň č. 3 ZORAYA LUNA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 14:25
1458 CENA PÁNSKÝCH OBLEKŮ BANDI
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOBULL SE NOW, 5 58,0 žk. Adam Florian JISTĚ 01:16,50 4 Voršilková Helena 20
2. HELLO HOBBY(IRE), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:16,97 1 Kotáb Eduard 40
3. DARYAN(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:17,12 5 Petrlík Allan 60
4. REGGIE, 6 59,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:17,14 2 Váňa Tomáš 78
5. HYACINT(GER*), 6 58,0 Kateřina Hlubučková 5 01:18,79 3 Seménka Zdeněk 78
Čas: 01:16,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3/4-kr.hlava-5

Majitel: Herman, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Herman Anton
video

7. dostih, start 14:55
1459 95. MOSER CENA PREZIDENTA REPUBLIKY
Rovina I.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
240.000 Kč (120000 - 55200 - 36000 - 16800 - 12000)
Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3600 + 8400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEK, 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 03:43,05 7 Váňa Tomáš 30
2. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 5 59,0 ž. Zuzana Vokálková 1 1/2 03:43,33 2 Holčák Radek 85
3. ICAR(GB), 3 56,0 ž. Petr Foret 1 03:43,50 12 Lisek Michal 130
4. AMGA RIVER(IRE), 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 03:43,63 4 Šavujev Arslangirej 20
5. FERNANDO, 5 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 03:43,82 11 Haris Ludvík 400
6. LORPEN, 3 56,0 ž. Michal Mach 3/4 03:43,98 6 Myšková Štěpánka 550
7. PAT`S GOLD, 6 58,0 ž. Vendula Korečková 2 03:44,41 8 Popelka Stanislav 440
8. DEKATMIE(FR), 4 56,5 Jiřina Andrésová 2 03:44,78 10 Popelka Stanislav 400
9. LUST, 6 58,5 Beysim Ferhanov 2 03:45,21 1 Holčák František 400
10. IZYNKA, 4 57,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 03:45,69 5 Vrba Pavel 1000
11. NIRGERA, 4 57,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2 03:45,98 3 Schillová Barbora 1500
12. OMNIBUS(POL), 8 60,0 ž. Martin Laube 1/2 03:46,11 9 Bartoš st. Josef 160
13. SUNDARA(IRE), 4 59,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 03:46,23 14 Váňa st. Josef 400
14. AURORA, 5 57,5 Kateřina Hlubučková hlava 03:46,25 13 Germič Karel 770
Čas: 03:43,05, Mezičasy: (14,85 - 26,98 - 27,08 - 26,64 - 26,03 - 26,05 - 25,06 - 25,14 - 25,20)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1-1/2-1-3/4-2-2-2-2 1/2-1 1/2-1/2-1/2-hlava
Maj. prémie:
10 000 Kč (AZTEK)Dr. Charvát

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.

Kůň č. 7 AZTEK byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Chaloupka J. 1000 Kč za tísnění koně č. 6 LORPEN a následně koně č. 12 ICAR, což mělo za následek křižování koně č. 10 DEKATMIE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

video

8. dostih, start 15:30
1460 1. AGROFERT VELKÁ NÁRODNÍ STEEPLECHASE O POHÁR JOSEFA VÁNI
Steeplechase L - 4500 m, cena, 5letí a starší
1.000.000 Kč (500000 - 230000 - 150000 - 70000 - 50000)
Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 10000 + 25000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAFINTADENIENT(GB), 8 68,0 ž. Jaroslav Myška V. LEHCE 05:47,06 5 Váňa st. Josef 16
2. ČÁRIRAY, 8 68,0 ž. Marek Stromský 4 1/2 05:47,95 2 Popelka Stanislav 78
3. MOSS CLOUD(IRE), 8 68,0 ž. Henrik Engblom krk 05:48,01 6 Persson Dennis 120
4. GEJZIR(GB), 8 68,0 ž. Jan Faltejsek 5 05:49,03 1 Lisek Michal 30
5. STROMBERG(GER), 7 68,0 ž. Oliver Schnakenberg 6 05:50,72 3 Schnakenberg Oliver 170
6. JUPITER(GER), 5 68,0 Lukáš Sloup 2 05:51,06 4 Schnakenberg Oliver 170
7. MAZHILIS(FR), 6 68,0 Jan Kratochvíl 11 05:54,68 7 Váňa st. Josef 140
Čas: 05:47,06, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-4 1/2-krk-5-6-2-11

Majitel: Statek Chyše-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Azienda Agricola Francesca

Kůň č. 5 FAFINTADENIENT byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


Dostihová komise: