home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.10.2015 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:03
1408 CENA EBF- společnosti Pražské vodovody a kanalizace
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORIE, 2 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková BOJ 02:02,98 5 Váňová Pavla 250
2. LATIGERA, 2 57,0 ž. Martin Laube krk 02:03,04 3 Juránek Petr 65
3. VICTORY BOWL(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:03,24 8 Toušek Daniel 150
4. MICHELANGELO(GER), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 02:03,44 4 Vocásková Helena 28
5. DIVA DES BIEFFES(FR), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4 02:03,89 1 Resulov Artur 30
6. AGRICOLA(GER), 2 56,0 ž. Jan Verner 2 1/4 02:04,24 2 Schillová Barbora 78
7. NORMAN(FR*), 2 56,0 ž. Michal Mach 3 1/2 02:04,94 6 Lisek Michal 80
8. WALDO PEPPER(FR), 2 57,5 ž. Milan Zatloukal 4 02:05,77 7 Blažková Helena 120
ZN VIKTORIE VALLY, 2 52,5 Kateřina Hlubučková     9 Bieliková Marta 70
Čas: 02:02,98, Mezičasy: (15,32 - 27,30 - 27,53 - 26,14 - 26,71)
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-1 1/4-2 3/4-2 1/4-3 1/2-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (LORIE)Bejana
6 000 Kč (LATIGERA)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Bejana, Trenér: Váňová Pavla, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Kůň č.7 WALDO PEPPER ztratil na startu asi 3 délky a kůň č.9 VIKTORIE VALLY ztratil na startu asi 5 délek. DK přešetřila pád j. Hlubučkové K. z koně č.9 VIKTORIE VALLY a neshledala cizí zavinění.

video

2. dostih, start 13:32
1409 CENA EXPA NAILS (CENA KLUBU FITMIN)
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMIRANDA, 2 54,5 Michal Demo LEHCE 01:43,97 12 Juránek Petr 78
2. PREDÁTOR, 2 58,0 ž. Jan Verner 2 01:44,29 2 Petrlík Allan 25
3. RETEMON, 2 57,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:44,38 6 Šimuni Peter 200
4. GARFIELD, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:45,04 8 Kovačík František 35
5. PATRICIE(FR*), 2 55,0 ž. Vendula Korečková krk 01:45,09 5 Lisek Michal 120
6. MORAVANKA, 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/4 01:45,68 4 Zobal František 35
7. ČARDA, 2 54,5 Pavlína Filipová 6 01:47,31 3 Vrba Pavel 150
8. ZLOMEK, 2 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 01:48,04 9 Michal Jiří 250
9. DAKAR, 2 57,0 ž. Michal Mach 5 01:49,13 7 Bartoš st. Josef 120
10. SEGRETON, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 01:49,91 11 Chaloupka Václav 250
Nestartovali: BONYS, DATAN NASH
Čas: 01:43,97, Mezičasy: (27,49 - 25,60 - 25,70 - 25,18)
Výrok: LEHCE-2-1/2-3 1/2-krk-3 1/4-6-4-5-3 3/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.12 ZAMIRANDA a kůň č.9 ZLOMEK ztratili na startu asi 3 délky. Bonus: ZAMIRANDA 20000 Kč Rabbit Trhový Štěpánov PREDÁTOR 9200 Kč Václav Neckář RETEMON 6000 Kč Drat-Pro Šimuni GARFIELD 2800 Kč Václav Říha PATRICIE(FR*) 2000 Kč DS Pegas

video

3. dostih, start 14:02
1410 CENA SPOLEČNOSTI D & Z VODOVODY A KANALIZACE
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALLANIS(GB), 7 61,5 Ondřej Velek TUHÝ BOJ 01:43,27 12 Zobal František 55
2. LABEL FIVE, 8 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:43,31 11 Luka Václav 40
3. LIA ASHAMAL, 3 60,5 ž. Jan Rája 1 1/4 01:43,50 6 Šatra Tomáš 60
4. MONARCHO, 3 54,5 Michal Demo 1/2 01:43,63 7 Juránek Petr 400
5. ALFA WOLF(IRE), 4 57,0 ž. Martin Laube 1 01:43,81 5 Luka Václav 100
6. WAR HORSE(POL), 3 51,5 Kateřina Hlubučková 1/2 01:43,92 4 Chaloupka Václav 140
7. ADRASTEIA(GB), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:43,94 10 Horová Oliva 78
8. MONELLA, 5 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:44,30 9 Mimra Zdeněk 55
9. LABOND, 4 56,0 ž. Jan Verner krk 01:44,36 2 Sýkorová Marcela 140
10. DECORUS, 6 66,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 01:44,99 3 Syslová Lenka 100
11. ROBINSON, 6 61,0 žk. Patrick Boekhout 2 1/4 01:45,43 13 Jirátová Petra 170
12. LEMESÍNA, 5 64,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:45,49 8 Kantek Petr 80
13. DWICKLUSÍNA, 3 48,5 ž. Martina Havelková 5 01:46,50 1 Hronová Ilona 300
Čas: 01:43,27, Mezičasy: (26,71 - 25,70 - 25,78 - 25,09)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-1 1/4-1/2-1-1/2-hlava-2 1/4-krk-3 1/2-2 1/4-1/2-5

Majitel: Luka-Vedral, Trenér: Zobal František, Chov: Elsdon Farms
video

4. dostih, start 14:33
1411 CENA HOTELU RELAX
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTE CHRISTO, 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:16,09 4 Chaloupka Jiří 40
2. POULINE, 4 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:16,28 7 Křídlová Tamara 40
3. STORMICO, 4 61,5 Michal Demo krk 01:16,31 1 Porkátová Ivana 78
4. LAFRANCO, 6 60,5 Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:16,90 8 Seménka Zdeněk 110
5. HERBEBOIS, 5 49,0 ž. Martina Havelková hlava 01:16,93 9 Drlík Jaroslav 50
6. VLASTNOST, 6 55,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:17,37 3 Bieliková Marta 200
7. CAMELAI, 4 58,5 ž. Jan Verner 2 01:17,68 2 Kub Ivan 100
8. KÁRL, 4 50,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:17,73 10 Hanousek Ladislav 140
9. PETINGO DANCER, 4 50,0 žk. Michal Hrouda 2 1/2 01:18,13 6 Fedorowicz Vladislav 170
10. VALMONT, 6 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:18,30 5 Duchoň Tomáš 30
Čas: 01:16,09, Mezičasy: (26,61 - 25,34 - 24,14)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-3 1/2-hlava-2 1/2-2-krk-2 1/2-1

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Ševčík M.,Ing.
video

5. dostih, start 15:01
1412 CENA SPOLEČNOSTI KOMTES CHRUDIM
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HYACINT(GER*), 6 56,5 Kateřina Hlubučková JISTĚ 01:15,61 6 Seménka Zdeněk 30
2. MOONGLAS(IRE), 8 57,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:15,89 4 Pejšková Ivana 78
3. KITTY LOT(IRE), 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:16,06 1 Pejšková Ivana 30
4. DEMON KING(IRE), 8 55,0 ž. Martina Havelková nos 01:16,06 7 Kub Ivan 70
5. MUFFIN, 6 54,5 Pavlína Filipová krk 01:16,13 2 Berthier Kateřina 60
6. WLADAN, 7 55,0 ž. Jan Verner hlava 01:16,16 3 Chaloupka Václav 90
7. ANNAQUA(FR), 3 61,0 am. Martina Luková 3 1/2 01:16,80 5 Luka Václav 80
Čas: 01:15,61, Mezičasy: (25,91 - 24,81 - 24,89)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1-nos-krk-hlava-3 1/2

Majitel: Team, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Trávníček Jiří, Ing.
video

6. dostih, start 15:32
1413 CENA SPOLEČNOSTI G-SERVIS PRAHA
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. URBI ET ORBI(GER), 3 54,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:55,15 6 Syslová Lenka 130
2. NEE L'AMOUR(GER), 5 50,5 Kateřina Hlubučková 1/2 01:55,27 4 Hlavatý Pavel 78
3. RABBIT EMPEROR(IRE), 4 54,0 ž. Martin Laube krk 01:55,30 2 Juránek Petr 100
4. CHARLES QUATRIEME(FR), 5 55,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:55,34 7 Záhorová Eva 33
5. TROP, 6 57,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:55,42 8 Jelen Jaroslav 27
6. TROPICAL BOND, 4 50,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:56,03 3 Jirátová Petra 45
7. OTTIMA(FR), 5 60,5 ž. Jan Verner 8 01:57,64 5 Petrlík Allan 40
8. AMSSIO(IRE), 6 48,5 Jiřina Andrésová 3/4 01:57,80 1 Hanzlíková Jana 130
Čas: 01:55,15, Mezičasy: (13,95 - 25,44 - 25,36 - 25,98 - 24,39)
Výrok: JISTĚ-1/2-krk-krk-1/2-3 1/2-8-3/4

Majitel: Jezdecké potřeby Ostrava, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Westminster Race Horses GmbH
video

7. dostih, start 16:03
1414 CENA EPLCOND by KOMUNÁLNÍ TECHNIKA
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUN FOR LIFE(GB), 7 59,0 Gabriela Zívalová LEHCE 02:00,66 14 Drlík Jaroslav 50
2. MONTEPUCINI(FR), 5 59,5 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 1 1/2 02:00,91 13 Křídlová Tamara 150
3. ORIC, 3 59,0 žk. Kristýna Hlavínová krk 02:00,97 12 Kroutilík Jaroslav 100
4. TIGGY BLUE, 3 58,0 žk. Lukáš Vladyka krk 02:01,03 6 Jelen Jaroslav 250
5. KHILONA(GER), 7 66,5 žk. Nela Jirásková 1/2 02:01,15 3 Kantek Petr 78
6. LAV, 9 51,0 am. Agáta Čermáková 1/2 02:01,25 11 Sýkorová Marcela 150
7. RADBUL, 4 55,0 am. Adam Florian 1 1/2 02:01,48 10 Jelen Jaroslav 60
8. HEURE, 4 58,5 žk. Daniel Vyhnálek 2 1/2 02:02,01 1 Derych Vladimír 170
9. WYOMING, 4 59,5 žk. Patrick Boekhout 3/4 02:02,15 7 Bartoš st. Josef 85
10. APOPHIS, 3 50,0 am. Pavlína Kacerová 2 1/4 02:02,56 4 Hulínský Václav 250
11. DIVOŽENKA, 3 51,5 am. David Liška krk 02:02,61 2 Váňa Tomáš 78
12. NURSIA(GER), 3 50,0 žk. Michal Hrouda 7 02:03,85 8 Porkátová Ivana 30
Nestartovali: GOLDY, RIGHT
Čas: 02:00,66, Mezičasy: (14,57 - 24,70 - 25,85 - 26,75 - 28,78)
Výrok: LEHCE-1 1/2-krk-krk-1/2-1/2-1 1/2-2 1/2-3/4-2 1/4-krk-7

Majitel: Stáj KUFR, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Stall Amor
video

8. dostih, start 16:32
1415 CENA KSF by IDS PRAHA
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IZYNKA, 4 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:41,60 2 Vrba Pavel 60
2. GLORYLAND(GER), 5 54,0 žk. Michal Hrouda 1 3/4 02:41,88 7 Fedorowicz Vladislav 160
3. HONEY BUNNY, 9 56,0 Helena Pejšková, Ing. krk 02:41,92 1 Pejšková Ivana 40
4. SHADOW MOON, 7 60,5 ž. Radek Koplík hlava 02:41,94 4 Stašková Eva 78
5. ROONY, 6 54,5 Michal Demo 3/4 02:42,07 8 Porkátová Ivana 50
6. PEPA HAVEL(FR), 7 51,0 Kateřina Hlubučková krk 02:42,10 5 Chaloupka Václav 80
7. LUCIE, 3 48,5 Jiřina Andrésová 3/4 02:42,25 6 Luka Václav 35
8. FASCINATING HILL, 4 57,0 ž. Martina Havelková hlava 02:42,28 3 Michal Jiří 70
Čas: 02:41,60, Mezičasy: (28,29 - 27,91 - 27,76 - 27,00 - 26,00 - 24,63)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-krk-hlava-3/4-krk-3/4-hlava
Maj. prémie:
5 000 Kč (IZYNKA)Vrba Rokytnice Slavičín

Majitel: Vrba Rokytnice Slavičín, Trenér: Vrba Pavel, Ing., Chov: Vrba P.,Ing.

Sankce: j.Pejšková H. 2000 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 0,75 kg (DŘ § 383d).

video


Dostihová komise: