home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 03.10.2015 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:30
1400 CENA SPOLEČNOSTI KENOX
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEEP(FR), 4 62,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 02:40,39 6 Petrlík Allan 15
2. WHITNEY RISK, 5 58,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:40,59 3 Horáková Lenka 50
3. WINNER STARS, 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:40,82 4 Haris Ludvík 45
4. SHEIKA ZUZA, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 02:41,06 5 Luka Václav 45
5. WELL RISK, 4 59,0 Ondřej Velek 7 02:42,87 1 Zobal František 150
Nestartovali: SPARROW
Čas: 02:40,39, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-1 1/2-7

Majitel: Darhorse Syndikát, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Křenek
video

2. dostih, start 14:00
1401 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Steeplechase V.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CONAN ROY(IRE), 6 73,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE 04:12,14 6 Petrlík Allan 25
2. REGE DANCER, 6 70,5 Rostislav Benš 5 04:13,17 15 Havlík Zdeněk 80
3. NORINO(POL), 9 69,5 am. Michal Mikšovský 1/2 04:13,25 11 Soukup Václav 120
4. SINNDARKA(IRE), 4 62,5 Jakub Kocman 7 04:15,03 16 Hrudka ml. Jaromír 250
5. VINNY RAIN, 6 64,0 Ondřej Velek 3 1/2 04:15,68 10 Neuberg Filip 60
6. BIONIC FACE(IRE), 6 70,5 ž. Dušan Andrés krk 04:15,72 1 Lisek Michal 60
7. LETNÍ LÁSKA, 7 67,0 ž. Lukáš Matuský 4 04:16,76 2 Váňa st. Josef 30
8. FLORENDO(GB), 8 65,0 Romana Neslerová 3 04:17,43 4 Neslerová Romana 100
9. LADY BACH(IRE), 5 62,5 am. Veronika Řezáčová 6 04:18,84 8 Řezáčová Jana 120
10. TELAMON, 5 66,0 Sertash Ferhanov 8 04:20,96 12 Holčák František 120
11. NEVERLAND, 9 70,0 Petr Foret 3 04:21,71 5 Schillová Barbora 40
12. ANNO DOMINI(GER), 9 66,0 Martin Liška 2 1/2 04:22,18 7 Horáková Lenka 200
Z KAI(GER), 6 64,0 žk. Patrick Boekhout     13 Váňa st. Josef 100
ZN KARRE DANCER, 5 65,5 Barbora Málková     3 Chaloupka Václav 300
Nestartovali: KHABI(GB), VIKÁRKA
Čas: 04:12,14, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-1/2-7-3 1/2-krk-4-3-6-8-3-2 1/2

Majitel: tribau group s.r.o. ČR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Halligan Jim
video

3. dostih, start 14:35
1402 CENA SPOLEČNOSTI CAVALO ČERNÁ V POŠUMAVÍ
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 2 54,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ 01:43,55 5 Váňa Tomáš 40
2. PALE MARTINI(GER), 2 51,5 Kateřina Hlubučková 2 01:43,88 3 Germič Karel 50
3. BEST BET, 2 53,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:44,37 10 Juránek Petr 60
4. MAR BEAR, 2 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:44,64 14 Pohanka Ladislav 100
5. SYKSTUS(POL), 2 56,0 ž. Petr Foret kr.hlava 01:44,66 8 Lisek Michal 78
6. BIGI(IRE), 2 53,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:44,86 11 Vocásková Helena 25
7. IZIRIS(POL), 2 53,0 ž. Jan Verner 2 01:45,19 12 Hurt Tomáš 210
8. FROZEN BOSON(IRE), 2 55,0 Michal Demo 1 1/4 01:45,42 4 Blažková Helena 120
9. HOLGER(IRE), 2 56,0 ž. Michal Mach hlava 01:45,45 13 Blažková Helena 210
10. RAVIELLA, 2 52,0 Pavlína Filipová krk 01:45,49 2 Tůma Pavel 210
11. NICOLE MEGAN(IRE), 2 55,0 ž. Martin Laube 3 1/4 01:46,10 7 Blažková Helena 130
12. MADAM PERCY(IRE), 2 51,5 Jiřina Andrésová 12 01:48,76 6 Vocásková Helena 60
13. RUBIKON, 2 55,5 ž. Jaromír Šafář 8 01:50,28 1 Nováková Jana 300
14. THEAS, 2 50,5 žk. Michal Hrouda daleko 01:55,52 9 Porkátová Ivana 300
Čas: 01:43,55, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-1 3/4-kr.hlava-1 1/4-2-1 1/4-hlava-krk-3 1/4-12-8-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (BEST BET)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (MAR BEAR)DS Mlékojedy

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Foursome Thoroughbreds

Kůň č. 9 THEAS ztratil na startu cca. 10 délek. Sankce: stáj Joly 400 kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č. 4 FROZEN BOSON (DŘ § 105).

video

4. dostih, start 15:10
1403 CENA SPOLEČNOSTI REGIONÁLNÍ STAVEBNÍ
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP STAR, 4 56,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:47,65 2 Váňa Tomáš 25
2. JOHANNES KEPLER(GB), 7 55,5 žk. Nela Jirásková 3/4 01:47,77 1 Mourek František 70
3. VALIANT Z DUBÉ, 7 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:47,81 10 Bartoš st. Josef 40
4. YES MAN(FR), 7 55,5 Kateřina Hlubučková 1/2 01:47,92 7 Germič Karel 30
5. GOLDEN IRENE, 3 59,5 ž. Martin Laube krk 01:47,97 3 Juránek Petr 60
6. CHUAN CHE, 7 54,5 žk. Michal Hrouda krk 01:48,03 12 Porkátová Ivana 120
7. REINI`S BOY, 5 58,0 ž. Michal Mach 1 1/2 01:48,28 9 Hála Libor 80
8. TAGUGU(GER), 5 60,5 ž. Jiří Chaloupka 5 01:49,65 8 Chaloupka Václav 110
9. SONYATTA, 3 54,5 ž. Jan Verner 4 01:50,69 6 Kub Ivan 200
10. CHUCK, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 11 01:53,66 11 Suchánek Martin 500
11. CAPITAN PLAN, 3 55,0 Michal Demo 11 01:56,40 5 Nováková Jana 500
Z DUKE Z OMLENIČKY, 3 55,5 Josef Borč     4 Míček Milan 500
Čas: 01:47,65, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-krk-1/2-krk-krk-1 1/2-5-4-11-11

Majitel: Stáj VB-Váňa, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Novák Petr

Sankce: ž. Korečková V. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).

video

5. dostih, start 15:36
1404 CENA SPOLEČNOSTI PRAGITRANS
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIN FRONT(USA), 4 63,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:45,52 7 Petrlík Allan 21
2. QUALIFLYER, 3 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:45,76 2 Hlavatý Pavel 21
3. BURNING RULES(IRE), 3 56,0 ž. Michal Mach 5 01:47,03 9 Blažková Helena 45
4. DUPLO(POL), 10 60,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:47,23 1 Hurt Tomáš 90
5. QUIMBY(FR), 4 59,0 ž. Dušan Andrés 1/2 01:47,35 8 Vinklárek Vladimír 140
6. SAGRTON, 4 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 1/2 01:48,10 5 Suchánek Martin 170
7. MONDEGO BAY, 3 56,0 Michal Demo 1 3/4 01:48,45 6 Juránek Petr 78
8. LAMBROZINI, 3 52,0 Jiřina Andrésová 11 01:50,95 4 Popelka Stanislav 210
Nestartovali: SANTINO
Čas: 01:45,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-5-1 1/4-1/2-3 1/2-1 3/4-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (QUALIFLYER)Farma Pavlin Dvůr

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Kidder C.,Cole N.& Levy M.
video

6. dostih, start 16:02
1405 ŘÍJNOVÁ CENA ZÁVODIŠTĚ LYSÁ NAD LABEM
Rovina II.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NYANI TOMBA(IRE), 5 57,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:18,99 7 Blažková Helena 35
2. HELLO HOBBY(IRE), 4 57,5 ž. Petr Foret 2 1/4 01:19,35 5 Kotáb Eduard 70
3. CHARHIZARD(POL), 7 63,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:19,65 3 Hurt Tomáš 50
4. MAJESTIC POWER(GER), 5 60,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:20,12 1 Petrlík Allan 18
5. HARD FIGHTER, 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:20,22 2 Germič Karel 50
6. REGGIE, 6 59,0 ž. Martina Havelková hlava 01:20,24 4 Váňa Tomáš 40
7. EL CAMINO(FR), 6 57,5 ž. Jaromír Šafář 6 01:21,59 6 Bělka Martin 120
Čas: 01:18,99, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2-2 1/2-1/2-hlava-6
Maj. prémie:
12 500 Kč (HARD FIGHTER)HARMONY

Majitel: Joly, Trenér: Blažková Helena, Chov: Triermore Stud

Sankce: tr. Váňa T. 200 Kč za nesprávné nasedlání koně č. 4 REGGIE do dostihu (DŘ § 411 d).

video

7. dostih, start 16:33
1406 HANDICAP SPOLEČNOSTI K4K HOLDING
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADAR, 3 60,5 Ondřej Velek LEHCE 01:21,78 2 Petrlík Allan 30
2. SVITAVA, 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 5 01:22,70 8 Germič Karel 40
3. REVENTON, 3 58,5 Michal Demo 1/2 01:22,79 11 Váňa Tomáš 60
4. PULP FICTION, 5 60,5 Josef Sovka nos 01:22,79 7 Hurt Tomáš 60
5. DELFINA, 3 60,5 ž. Jan Rája 2 01:23,16 9 Bartoš st. Josef 78
6. PIERMONT, 3 59,0 am. Radka Hradcová, Bc. kr.hlava 01:23,17 10 Zobal František 210
7. PORTYR, 6 49,0 Kateřina Hlubučková krk 01:23,23 3 Peťulová Petra 78
8. REDUL, 12 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:23,28 1 Chaloupka Václav 40
9. LAVERONI, 4 58,0 ž. Jan Verner 1 01:23,49 4 Kub Ivan 110
10. MONTANA DREAM, 4 57,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 3 1/2 01:24,19 5 Juránek Petr 210
11. TYGR ROKYTENSKÝ, 6 61,5 am. Adam Florian 1 1/2 01:24,51 12 Hála Libor 120
ZN IRION, 3 56,0 Josef Borč     6 Křídlová Tamara 210
Čas: 01:21,78, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-1/2-nos-2-kr.hlava-krk-krk-1-3 1/2-1 1/2

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Acton s.r.o.

Sankce: j.Velek Ondřej 1000 Kč za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)

video

8. dostih, start 17:00
1407 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPOLEČNOSTI MECHANIK
Proutky V.kat. - 2400 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JONATHAN(IRE), 3 64,0 ž. Dušan Andrés BOJ   5 Lisek Michal 40
2. AKCELERANCE, 3 63,5 Barbora Málková hlava   1 Růžičková Martina 140
3. SPLASH, 3 60,5 Ondřej Velek 4   8 Mimra Zdeněk 140
4. LEGGE DI CHICHIO(IRE), 3 64,0 ž. Lukáš Matuský krk   6 Tůma Pavel 23
5. GOTSCHA, 3 63,0 Jan Derych 1/2   4 Kovář Stanislav 250
6. TIME TO REMEMBER(IRE), 3 66,0 Sertash Ferhanov 5   3 Holčák František 18
7. SEMANTÝNA, 3 62,5 Jakub Kocman 5   2 Růžičková Martina 140
Z MANOL, 3 64,5 ž. Josef Sovka     7 Popelka Stanislav 140
Čas: 02:55,32, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-4-krk-1/2-5-5

Majitel: DS Pegas, Trenér: Lisek Michal, Chov: Connolly J.
video


Dostihová komise: