home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 20.09.2015 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:01
1370 CENA SEKTŮ ZNOVÍN CLASSIC
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIP TO SYDNEY(FR), 2 58,0 ž. Radek Koplík BOJ 01:41,96 5 Tůma Pavel 20
2. SOSON(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:42,02 13 Vocásková Helena 35
3. WASTE NO TIME, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:42,23 10 Horáková Lenka 45
4. PREDÁTOR, 2 58,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:42,45 4 Petrlík Allan 140
5. LODGIAN WHISTLE, 2 58,0 ž. Michal Mach 5 01:43,43 2 Myšková Štěpánka 110
6. DUDLIK(GB), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:43,62 12 Chaloupka Jiří 300
7. LUCIFER, 2 57,0 ž. Martin Laube 1/2 01:43,68 3 Bartoš st. Josef 150
8. MACHR(IRE), 2 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:43,83 11 Váňa Tomáš 200
9. SYKSTUS(POL), 2 56,0 ž. Petr Foret 6 01:45,21 7 Lisek Michal 300
10. SHENGEL(FR), 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 01:45,55 6 Resulov Artur 110
11. HOLGER(IRE), 2 57,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:45,67 9 Blažková Helena 200
12. THEAS, 2 56,0 ž. Jiří Palík 6 01:46,86 8 Porkátová Ivana 300
13. GINNIE LEE, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:47,50 1 Wroblewski Grzegorz 130
Čas: 01:41,96, Mezičasy: (26,05 - 25,84 - 25,97 - 24,10)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-1 1/2-5-1 1/4-1/2-3/4-6-2-3/4-6-3 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (WASTE NO TIME)DS Tasava
6 000 Kč (PREDÁTOR)Václav Neckář
4 000 Kč (LODGIAN WHISTLE)Stáj Jeso

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Mme Jeffroy S.,S.C.E.A.des Prairies
video

2. dostih, start 14:30
1371 CENA PORTÁLU FITMIN & TURF MAGAZÍN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TIALINE, 2 56,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:27,38 15 Petrlík Allan 70
2. LACORANA, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:27,88 9 Horáková Lenka 120
3. DIREDAWA, 2 57,5 ž. Jan Rája 5 01:28,82 4 Petrlík Allan 130
4. OLD SPIRIT, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:29,00 16 Voršilková Helena 70
5. LATIGERA, 2 57,0 ž. Martin Laube 1 1/2 01:29,21 12 Juránek Petr 78
6. BERGERAC, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:29,24 1 Drlík Jaroslav 19
7. HARWEY(FR*), 2 57,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:29,53 11 Lisek Michal 110
8. WILLIANN, 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:29,81 3 Germič Karel 50
9. RETEMON, 2 57,0 ž. Jiří Palík 2 01:30,13 5 Šimuni Peter 250
10. HÁDÉS, 2 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:30,21 6 Mourek František 300
11. LORIE, 2 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:30,38 13 Váňová Pavla 600
12. CAROLINS, 2 54,5 Kateřina Hlubučková 3/4 01:30,53 14 Mourek František 600
13. AIGER, 2 58,0 ž. Michal Mach 1 3/4 01:30,81 2 Hála Libor 600
14. RAYLENE, 2 56,0 ž. Martina Havelková krk 01:30,84 8 Wroblewski Grzegorz 210
15. ISHMIR, 2 55,0 Michal Demo 3 1/2 01:31,38 7 Váňa Tomáš 600
16. SEGRETON, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 16 01:34,60 10 Chaloupka Václav 160
Čas: 01:27,38, Mezičasy: (13,84 - 24,55 - 24,92 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-5-1 1/4-1 1/2-krk-1 3/4-1 3/4-2-1/2-3/4-3/4-1 3/4-krk-3 1/2-16

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Acton s.r.o.

Sankce: tr.Wroblewski G. 200 Kč za chybějící zaváděcí řemínek u koně č.8 RAYLENE (DU 15b). Bonus: TIALINE 20000 Kč Dar LACORANA 9200 Kč Sen Senohraby DIREDAWA 6000 Kč ZZN Polabí-Luka OLD SPIRIT 2800 Kč Zeman-Florian LATIGERA 2000 Kč Rabbit Trhový Štěpánov

video

3. dostih, start 15:00
1372 CENA MESSENGER
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IBAR, 5 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:28,40 3 Pohanka Ladislav 30
2. KÁRL, 4 54,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:28,84 11 Hanousek Ladislav 330
3. TAMID, 3 59,5 ž. Jan Verner 3/4 01:28,99 7 Petrlík Allan 200
4. RADBUL, 4 55,0 Miroslava Přibylová 1/2 01:29,09 6 Jelen Jaroslav 200
5. HERBEBOIS, 5 59,0 ž. Petr Foret nos 01:29,10 1 Drlík Jaroslav 78
6. SVITAVA, 3 56,0 Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:29,29 8 Germič Karel 78
7. ARMEA, 8 55,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:29,37 12 Šimuni Peter 240
8. WILLY WONKA, 4 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:29,46 9 Pohanka Ladislav 60
9. REVENTON, 3 60,5 Michal Demo 3/4 01:29,60 5 Váňa Tomáš 40
10. WASKA, 4 61,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 01:30,26 2 Horová Oliva 45
11. IRION, 3 58,5 Josef Borč 2 3/4 01:30,80 4 Křídlová Tamara 220
12. APOPHIS, 3 50,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3 01:31,37 10 Hulínský Václav 360
Čas: 01:28,40, Mezičasy: (14,16 - 24,06 - 24,31 - 25,87)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3/4-1/2-nos-1 1/2-1/2-1/2-3/4-3 1/2-2 3/4-3

Majitel: DS Mlékojedy, Trenér: Pohanka Ladislav, Ing., Chov: Blažej Jan
video

4. dostih, start 15:33
1373 CENA SUSPRO, s r. o.
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TWINKY, 4 55,0 Miroslava Přibylová BOJ 01:13,66 6 Jelen Jaroslav 770
2. VALMONT, 6 50,5 ž. Martina Havelková krk 01:13,72 4 Duchoň Tomáš 50
3. POULINE, 4 56,0 ž. Petr Foret 3/4 01:13,87 13 Křídlová Tamara 78
4. STORMICO, 4 57,5 Michal Demo krk 01:13,90 1 Porkátová Ivana 60
5. LAFRANCO, 6 57,0 Kateřina Hlubučková krk 01:13,97 9 Seménka Zdeněk 250
6. CHARMIDA(IRE), 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:14,03 12 Luka Václav 19
7. DRTINA, 4 52,0 Pavlína Filipová 1/2 01:14,10 3 Berthier Kateřina 500
8. PULP FICTION, 5 52,0 ž. Jan Verner 3 01:14,59 10 Hurt Tomáš 250
9. MATTER FOR JOY, 3 55,5 ž. Jiří Palík 3/4 01:14,74 5 Kub Petr 150
10. MONRRO, 4 55,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:14,76 8 Mimra Zdeněk 250
11. TAGUGU(GER), 5 53,0 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:15,11 7 Chaloupka Václav 40
12. CHROM, 3 51,5 žk. Michal Hrouda 3/4 01:15,25 2 Votava Jaroslav 660
Nestartovali: RACHEL TIFFANY(USA)
Čas: 01:13,66, Mezičasy: (24,62 - 24,67 - 24,37)
Výrok: BOJ-krk-3/4-krk-krk-krk-1/2-3-3/4-hlava-1 3/4-3/4

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Hlaváčová J.
video

5. dostih, start 16:02
1374 CENA RELAY
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOBULL SE NOW, 5 59,5 am. Adam Florian LEHCE 01:11,40 6 Voršilková Helena 45
2. HYACINT(GER*), 6 49,5 Kateřina Hlubučková 4 01:12,11 4 Seménka Zdeněk 70
3. DEMON KING(IRE), 8 50,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:12,38 10 Kub Ivan 200
4. CHEMIK, 5 60,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:12,52 5 Votava Jaroslav 210
5. MUFFIN, 6 52,0 Pavlína Filipová 3/4 01:12,64 2 Berthier Kateřina 150
6. HARD FIGHTER, 3 56,0 ž. Michal Mach kr.hlava 01:12,65 8 Germič Karel 50
7. TRAFFIC TOUR, 8 64,5 Ondřej Velek hlava 01:12,67 3 Křídlová Tamara 150
8. WLADAN, 7 52,5 ž. Jan Verner 1/2 01:12,77 7 Chaloupka Václav 250
9. KITTY LOT(IRE), 4 54,0 Jiřina Andrésová 1 3/4 01:13,06 11 Pejšková Ivana 100
10. DETEKCE, 4 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:13,25 1 Vrba Pavel 30
11. TAPDANCE(GER), 7 59,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:13,45 9 Moravec Zdeněk 160
Čas: 01:11,40, Mezičasy: (23,85 - 23,05 - 24,51)
Výrok: LEHCE-4-1 3/4-3/4-3/4-kr.hlava-hlava-1/2-1 3/4-1 3/4-1 1/4

Majitel: Herman, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Herman Anton

DK vyslechla ž. Murzabayeva B. a tr. Ing. Vrbu P. k výkonu koně č.1 DETEKCE a vysvětlení jezdce i trenéra vzala na vědomí.

video

6. dostih, start 16:30
1375 CENA ZNOVÍNU ZNOJMO
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WICKER STONE(IRE), 4 61,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:42,75 4 Kotáb Eduard 55
2. TROP, 6 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:42,99 6 Jelen Jaroslav 30
3. ECHO RULES(IRE), 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:43,05 1 Chaloupka Jiří 23
4. FUR COAT(FR), 5 53,0 ž. Vendula Korečková krk 01:43,11 5 Fedorowicz Vladislav 50
5. MONDEGO BAY, 3 57,5 ž. Martin Laube 3 3/4 01:43,71 2 Juránek Petr 80
6. SANTIN(IRE), 3 59,0 ž. Jan Verner 1/2 01:43,79 3 Tajmr Michal 70
Čas: 01:42,75, Mezičasy: (26,51 - 26,64 - 25,30 - 25,30)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-krk-3 3/4-1/2
Maj. prémie:
7 500 Kč (MONDEGO BAY)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Padraig Travers & S.O`Sullivan

Sankce: ž. Zatloukal M. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:04
1376 CENA VÍN ŘADY GENUS REGIS
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARKER SUN, 6 48,0 Kateřina Hlubučková JISTĚ 01:41,38 10 Pišl Martin 150
2. LUSK, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:41,73 3 Horová Oliva 78
3. NEE L'AMOUR(GER), 5 60,0 ž. Jan Verner 1/2 01:41,83 9 Hlavatý Pavel 250
4. AMSSIO(IRE), 6 58,0 ž. Jan Rája krk 01:41,87 7 Hanzlíková Jana 120
5. TROPICAL BOND, 4 60,5 ž. Petr Foret krk 01:41,93 4 Jirátová Petra 60
6. ELLA(FR), 3 49,0 ž. Martina Havelková krk 01:41,97 6 Drlík Jaroslav 60
7. SHEIK YERBOUTI, 3 55,0 Jiřina Andrésová 1 1/4 01:42,15 5 Drlík Jaroslav 100
8. NAMID STAR(FR), 4 57,5 ž. Michal Mach hlava 01:42,17 8 Růžičková Martina 250
9. ATESTACE, 6 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:42,32 11 Hulínský Václav 25
10. FIOMI, 3 59,5 Ondřej Velek 1/2 01:42,42 2 Petrlík Allan 120
11. SKY ARROW(FR), 4 59,0 ž. Martin Laube 3/4 01:42,56 12 Vymazal Josef 40
12. CHUAN CHE, 7 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:42,90 1 Porkátová Ivana 250
Čas: 01:41,38, Mezičasy: (25,98 - 25,87 - 24,81 - 24,73)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1/2-krk-krk-krk-1 1/4-hlava-3/4-1/2-3/4-2
Maj. prémie:
6 000 Kč (LUSK)Falun
2 000 Kč (TROPICAL BOND)Buc-Film

Majitel: Rozkovec, Trenér: Pišl Martin, Chov: Vácha Martin
video

8. dostih, start 17:34
1377 CENA EVROPSKÉHO POHÁRU ŽOKEJŮ 2015
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RHEEDIA, 3 55,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:53,66 11 Horáková Lenka 40
2. DANG GIA(GER), 5 59,0 ž. Jan Rája 3/4 01:53,81 8 Hulínský Václav 40
3. WINNER STARS, 4 60,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:54,22 3 Haris Ludvík 60
4. HALCYON CHARM(IRE), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 5 01:55,14 5 Luka Václav 25
5. THAILAND(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka nos 01:55,15 1 Chaloupka Jiří 78
6. YES MAN(FR), 7 55,5 Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:55,42 12 Germič Karel 60
7. FURANO(GB), 3 54,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:55,58 6 Koplík Zdeno 160
8. VICTORY BOND, 5 56,0 ž. Petr Foret nos 01:55,58 13 Jirátová Petra 160
9. CHARISMATIC, 3 59,5 am. Radka Hradcová, Bc. 1 1/4 01:55,80 7 Váňa Tomáš 140
10. KLEONNE, 4 59,5 žk. Simona Molková 1/2 01:55,89 10 Vrba Pavel 200
11. LE PAYDA, 6 60,5 ž. Jan Verner 2 01:56,25 14 Hronová Ilona 150
12. SORAHHO, 3 56,0 Josef Borč 1 3/4 01:56,54 4 Brož Jiří 770
13. WAR HORSE(POL), 3 55,0 Michal Demo 10 01:58,48 2 Chaloupka Václav 210
14. BOUŘKA, 4 52,0 žk. Michal Hrouda 9 01:59,24 9 Mourek František 400
Čas: 01:53,66, Mezičasy: (12,87 - 25,84 - 25,64 - 25,73 - 23,60)
Výrok: BOJ-3/4-2 1/4-5-nos-1 3/4-3/4-nos-1 1/4-1/2-2-1 3/4-10-9

Majitel: Stáj JB, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.9 BOUŘKA ztratil na startu cca 4 délky.

video


Dostihová komise: