home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 19.09.2015 - Slušovice
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:01
1362 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MAKFI(GB), 2 58,0 ž. Martin Laube JISTĚ 01:44,40 9 Juránek Petr 24
2. BLACK BET(GB), 2 57,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:44,79 2 Syslová Lenka 60
3. DARWIN, 2 56,0 ž. Róbert Šara 5 01:45,91 8 Piruch Jozef 75
4. RUSALKA, 2 56,0 ž. Martina Havelková krk 01:45,93 7 Podhányi Jan 90
5. DATAN NASH, 2 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:46,11 1 Piruch Jozef 65
6. STRING(GER*), 2 55,0 Michal Demo 1 1/4 01:46,29 4 Holčák František 65
7. ROLLINE`S BOY(GB), 2 56,0 Beysim Ferhanov 5 01:47,25 12 Holčák František 45
8. MICHALANGELO, 2 54,5 žk. Simona Molková 4 01:48,06 11 Tůma Pavel 45
9. NASK, 2 56,0 Josef Borč 3 01:48,74 10 Složil Pavel 120
10. LETEGERTO, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 8 01:49,24 3 Demele Jan 120
11. RUBIKON, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:50,89 6 Nováková Jana 130
12. ICE RYAN, 2 56,0 ž. Zuzana Vokálková 14 01:53,79 5 Vízdalová Marta 130
Čas: 01:44,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-5-krk-1 1/4-1 1/4-5-4-3-8-5-14
Maj. prémie:
10 000 Kč (RUSALKA)Krásno-Podhányi
6 000 Kč (DATAN NASH)www.Piruch.cz

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Tellwright P.T.
video

2. dostih, start 14:30
1363 Cena města Slušovice
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POINSETTIA, 3 55,0 ž. Martina Havelková BOJ 01:53,66 4 Demele Jan 50
2. REINI`S BOY, 5 59,0 ž. Michal Mach 1/2 01:53,76 11 Hála Libor 70
3. STINGER(GER*), 7 59,0 Beysim Ferhanov 2 01:54,09 5 Holčák František 18
4. SHEBY JAIL, 5 61,5 ž. Jaromír Šafář hlava 01:54,12 7 Bodlák Radim 35
5. NID(POL), 5 61,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:54,23 2 Demele Jan 70
6. APINOA, 9 55,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:54,71 9 Váňová Hana 85
7. VALERO, 4 54,0 Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:55,12 1 Seménka Zdeněk 160
8. LARDEO, 7 58,0 Josef Sovka 1 1/2 01:55,37 10 Kantek Petr 130
9. LA PETITE GERI, 5 51,5 žk. Simona Molková 5 01:56,25 6 Vajsnerová Jana 130
10. CENTORION, 4 59,0 ž. Zuzana Vokálková 3/4 01:56,39 3 Podhányi Jan 120
11. FEJZBUK, 3 56,5 ž. Martin Laube 6 01:57,66 8 Derych Vladimír 100
Čas: 01:53,66, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2-hlava-1/2-2 1/2-2 1/4-1 1/2-5-3/4-6

Majitel: www.honey-bunny.cz, Trenér: Demele Jan, Chov: Hřebčín Napajedla
video

3. dostih, start 15:05
1364 Cena společnosti D Plast
Rovina III.kat. - 1160 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULUM(FR), 10 63,0 am. Jindřich Fabris TUHÝ BOJ 01:07,30 2 Mimra Zdeněk 35
2. APRILIUS(IRE), 7 59,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:07,35 6 Havlíčková Zdena 20
3. SHARP BROOK, 7 66,5 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 01:07,95 3 Demele Jan 33
4. PARDONIE, 3 54,0 ž. Martina Havelková 4 01:08,64 5 Kašný Pavel 120
5. SIDNEY(IRE), 3 56,5 ž. Zuzana Vokálková 3/4 01:08,77 1 Holčák Radek 75
6. TRICIO(HUN), 6 56,5 ž. Jiří Palík 13 01:10,13 4 Složil Pavel 150
Čas: 01:07,30, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3 1/2-4-3/4-13
Maj. prémie:
6 000 Kč (PARDONIE)DS Průdek & Baloun

Majitel: Syndikát 2007, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Haras De Beauvoir

Poplatky: stáj AGA-Vlachovice 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu bez jezdce (DU 16/5) -č.1 SIDNEY Sankce: ž.Šafář J. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

4. dostih, start 15:35
1365 Cena Salet Teč
Rovina IV.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUAFF, 5 53,5 Kateřina Hlubučková V. LEHCE 00:59,53 8 Bělka Martin 45
2. MAJOLICA MAYA(GB), 5 64,0 ž. Milan Zatloukal 6 01:00,64 7 Demele Jan 40
3. EPOLETTA(POL*), 5 63,0 Beysim Ferhanov krk 01:00,69 9 Holčák František 30
4. OUR LASS(IRE), 5 62,5 Josef Sovka 2 1/2 01:01,13 2 Kantek Petr 45
5. BEST SAND(IRE), 3 59,0 ž. Zuzana Vokálková kr.hlava 01:01,15 6 Holčák Radek 45
6. GASO, 3 49,0 Jiřina Andrésová 1 01:01,35 4 Kašný Pavel 85
7. CINCÉR, 8 48,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:01,50 3 Podhányi Jan 80
8. CALABRIE, 10 52,0 am. Petra Hrubá 6 01:02,56 1 Kantek Petr 170
9. SETINKA, 7 50,0 žk. Simona Molková 1 1/2 01:02,80 5 Složil Pavel 170
Čas: 00:59,53, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-krk-2 1/2-kr.hlava-1-3/4-6-1 1/2

Majitel: Ondra,Matyáš+Flash, Trenér: Bělka Martin, Chov: Picek M.

DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu Sankce: j.Sovka J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), j. Hlubučková K. 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)

video

5. dostih, start 16:02
1366 Cena Zlínského kraje
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 5 55,5 ž. Zuzana Vokálková LEHCE 02:21,73 5 Holčák Radek 15
2. SEBASTIANO, 6 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:21,91 4 Demele Jan 90
3. URBI ET ORBI(GER), 3 59,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:22,19 1 Syslová Lenka 50
4. OUR DUCHESS(IRE), 4 56,0 Beysim Ferhanov 1/2 02:22,27 8 Holčák František 60
5. RABBIT EMPEROR(IRE), 4 60,5 ž. Martin Laube 1/2 02:22,38 6 Juránek Petr 45
5. IRYKLON(POL), 9 58,0 ž. Jakub Pavlíček současně 02:22,38 2 Blecha Jan 85
7. CRUEL MOLE JOE(IRE), 5 54,5 am. Soňa Bodláková 3 02:22,88 10 Tůma Pavel 170
8. GLOUSHEK(GB), 7 58,0 ž. Jaromír Šafář hlava 02:22,91 9 Havlíčková Zdena 85
9. ONEGIN(FR), 5 60,5 ž. Michal Mach hlava 02:22,93 7 Štěpánek Milan 150
10. ARONITA POND, 4 54,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:23,07 3 Šimčík Radek 120
Čas: 02:21,73, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-1 1/4-1 3/4-1/2-1/2-současně-3-hlava-hlava-3/4

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák Radek, Chov: S.C.E.A.des Prairies a Le Baut P.

Sankce: tr.Havlíčková Z. 400 Kč za nenahlášení stínidel u koně č.9 GLOUSHEK (DŘ § 310), ž.Pavlíček J. 200 Kč za neuposlechnutí pokynu dostihového tajemníka (DŘ § 377)

video

6. dostih, start 16:34
1367 Vzpomínková cena pana Františka Tihelky
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SARAS(FR), 5 59,5 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ 03:30,22 10 Holčák Radek 30
2. DEKATMIE(FR), 4 55,0 Jiřina Andrésová 2 3/4 03:30,67 6 Popelka Stanislav 50
3. LAURIAN, 6 59,5 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 03:30,93 9 Olehla Čestmír 50
4. SIENIT(GER*), 8 61,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 03:31,49 8 Suchánek Martin 50
5. CAFFI, 5 58,0 ž. Michal Mach 5 03:32,64 5 Štěpánek Milan 130
D DECORUS, 6 61,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 03:33,06 3 Syslová Lenka 45
6. ESDARKA, 5 58,0 ž. Jiří Palík krk 03:33,09 4 Mimra Zdeněk 90
7. PICCA BIO, 8 57,0 Michal Demo 8 03:34,70 1 Bělka Martin 100
8. SWORN SHOT(GER), 4 56,0 Beysim Ferhanov 2 3/4 03:35,25 12 Holčák František 55
9. ALMANY, 4 58,0 ž. Róbert Šara 2 03:35,59 11 Šomanová Lenka 130
10. SPARROW, 4 58,0 Josef Sovka 2 1/4 03:36,00 7 Seménka Zdeněk 150
11. PRINCEZNA ARABELA, 4 56,5 ž. Martina Havelková daleko 03:40,15 2 Berthier Kateřina 170
Čas: 03:30,22, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 3/4-3 1/4-5-(2 1/4)-krk-8-2 3/4-2-2 1/4-daleko

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Ecurie des Monceaux

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo z důvodu neodvážení se ž. Korečkové V. - kůň č.3 DECORUS. Kůň č.3 DECORUS byl diskvalifikován pro neodvážení ž. Korečkové (DŘ § 429b). Sankce: ž. Korečková V. 500 Kč za neodvážení se po dostihu (DŘ § 377). ž. Mach M. 200 Kč za neuposlechnutí pokynu dostihového tajemníka (DŘ § 377).

video

7. dostih, start 17:08
1368 Cena společnosti Komerc Plus, s.r.o.
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HEURE, 4 55,0 ž. Martin Laube JISTĚ 02:22,57 6 Derych Vladimír 65
2. ORIC, 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 02:23,20 5 Kroutilík Jaroslav 27
3. SILBERMOND, 5 48,0 Kateřina Hlubučková 1/2 02:23,28 4 Hála Libor 80
4. WHITE GHOST, 4 65,5 am. Jindřich Fabris 1/2 02:23,38 3 Kantek Petr 55
5. SAVAGE, 5 66,0 Josef Sovka hlava 02:23,41 1 Kantek Petr 55
6. ČÁRYREJKA, 4 55,0 Pavlína Filipová 3 1/2 02:23,96 7 Vrba Pavel 45
7. RIVERSIDE, 6 59,5 am. Petra Hrubá 1/2 02:24,05 9 Kantek Petr 55
8. SENZOR, 3 59,5 ž. Milan Zatloukal 8 02:25,55 8 Seménka Zdeněk 55
9. SADBA, 5 63,0 am. Michal Mikšovský 2 02:25,92 2 Kašný Pavel 80
Čas: 02:22,57, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/4-1/2-1/2-hlava-3 1/2-1/2-8-2

Majitel: Stáj Lucie - Derych, Trenér: Derych Vladimír, Chov: ATOS-jezdecká stáj s.r.o.
video

8. dostih, start 17:34
1369 Cena společnosti TIPPLER Group, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VĚDMA, 3 56,5 Jiřina Andrésová BOJ 03:41,03 8 Blecha Jan 35
2. KOPRETINA, 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 03:41,18 4 Piruch Jozef 33
3. PLAYSTARABAD, 3 58,5 Beysim Ferhanov 1 3/4 03:41,44 6 Holčák Radek 17
4. LEDO, 3 58,0 Josef Sovka 1 1/2 03:41,68 3 Odložil Pavel 90
5. GILBERT, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 5 03:42,65 7 Kovačík František 100
6. DUKE Z OMLENIČKY, 3 56,5 ž. Michal Mach 3 3/4 03:43,31 2 Míček Milan 170
7. BAROSA, 3 56,5 ž. Martin Laube 1 03:43,55 5 Derych Vladimír 70
Nestartovali: NIDDAX
Čas: 03:41,03, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-1 3/4-1 1/2-5-3 3/4-1

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Blecha Jan, Chov: Bruna V.MUDr.
video


Dostihová komise: