home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 06.09.2015 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1337 CENA FONDŮ PARVEST
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAGARO, 2 56,0 ž. Jan Verner JISTĚ   6 Petrlík Allan 200
2. RABBIT FOCUS(IRE), 2 56,0 ž. Martin Laube 1/2   8 Juránek Petr 78
3. SOSON(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája 3/4   10 Vocásková Helena 17
4. LACORANA, 2 55,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4   4 Horáková Lenka 200
5. PREDÁTOR, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2   2 Petrlík Allan 60
6. ROYAL FLYER, 2 57,5 ž. Milan Zatloukal 6   3 Růžičková Martina 200
7. RAYLENE, 2 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4   5 Wroblewski Grzegorz 45
8. WITTY, 2 54,5 Jiřina Andrésová 3/4   1 Horová Oliva 80
9. ISHMIR, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4   7 Váňa Tomáš 200
10. MACHR(IRE), 2 56,0 ž. Petr Foret 5   9 Váňa Tomáš 50
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-3/4-1 3/4-3 1/2-6-4-3/4-3 1/4-5
Maj. prémie:
10 000 Kč (LAGARO)DAR
6 000 Kč (LACORANA)Albert Stolany
4 000 Kč (PREDÁTOR)Václav Neckář

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Acton s.r.o.
video

2. dostih, start 14:32
1338 CENA NN FONDŮ
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARMIDA(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:30,79 7 Luka Václav 100
2. MONELLA, 5 62,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:30,95 10 Mimra Zdeněk 220
3. VALMONT, 6 57,0 ž. Martina Havelková krk 01:30,99 3 Duchoň Tomáš 40
4. MONTE CHRISTO, 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:31,06 8 Chaloupka Jiří 40
5. POULINE, 4 61,5 Josef Borč 1 1/2 01:31,30 5 Křídlová Tamara 80
6. REVENTON, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:31,42 4 Váňa Tomáš 50
7. DRTINA, 4 56,5 Pavlína Filipová nos 01:31,43 2 Berthier Kateřina 55
8. SONYATTA, 3 59,0 ž. Michal Mach 2 1/2 01:31,87 1 Kub Ivan 140
9. RABBIT LOPEDE VEGA(IRE), 3 60,0 ž. Martin Laube 3/4 01:32,00 9 Juránek Petr 80
10. VLASTNOST, 6 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:32,47 6 Bieliková Marta 100
Čas: 01:30,79, Mezičasy: (14,96 - 25,47 - 25,34 - 25,01)
Výrok: BOJ-1-krk-1/2-1 1/2-1/2-nos-2 1/2-3/4-2 1/2

Majitel: Zámecký vrch, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o.

Sankce: j. Borč J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

3. dostih, start 15:00
1339 CENA ZFP
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEIK YERBOUTI, 3 50,0 Jiřina Andrésová JISTĚ 01:27,98 8 Drlík Jaroslav 100
2. WOBULL SE NOW, 5 60,0 am. Adam Florian 1 1/4 01:28,20 12 Voršilková Helena 150
3. FUR COAT(FR), 5 58,0 Michal Demo krk 01:28,24 13 Fedorowicz Vladislav 250
4. ELLA(FR), 3 48,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:28,36 10 Drlík Jaroslav 300
5. NAMID STAR(FR), 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:28,46 6 Růžičková Martina 500
6. COLLEGE SUCCES(FR), 4 59,0 ž. Jan Rája 1/2 01:28,59 3 Germič Karel 50
7. MOONGLAS(IRE), 8 56,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:28,72 9 Pejšková Ivana 100
8. LAFRANCO, 6 51,5 Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:28,88 7 Seménka Zdeněk 400
9. FIOMI, 3 61,5 Ondřej Velek 1 1/2 01:29,08 4 Petrlík Allan 150
10. BATTLE HERO(GB), 9 52,0 Pavlína Filipová 1/2 01:29,15 1 Maršíčková Miroslava 120
11. ANNAQUA(FR), 3 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:29,29 2 Luka Václav 30
12. ADRASTEIA(GB), 5 52,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:29,53 14 Horová Oliva 130
13. TOZAN(FR), 5 55,5 ž. Zuzana Vokálková 1 3/4 01:29,83 11 Holčák Radek 150
14. LIA ASHAMAL, 3 50,0 žk. Michal Hrouda 1 1/2 01:30,09 5 Šatra Tomáš 150
Čas: 01:27,98, Mezičasy: (13,86 - 25,13 - 24,70 - 24,28)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-3/4-1/2-1/2-3/4-1 1/4-1 1/2-1/2-3/4-1 1/2-1 3/4-1 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (SHEIK YERBOUTI)EHORSE - TRM - Frances

Majitel: EHORSE - TRM - Frances, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Stall Amor
video

4. dostih, start 15:30
1340 CENA FONDŮ CONSEQ INVEST
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANSHOA, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:14,89 3 Petrlík Allan 27
2. HASAN(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:15,13 4 Vocásková Helena 21
3. ČAMILLA, 2 57,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:15,67 6 Hurt Tomáš 78
4. RABBIT MAKFI(GB), 2 56,0 ž. Martin Laube kr.hlava 01:15,68 1 Juránek Petr 50
5. ZAFFER(FR), 2 56,0 ž. Martina Havelková 5 01:16,57 2 Kotáb Eduard 130
6. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 2 56,0 ž. Petr Foret 13 01:19,10 5 Váňa Tomáš 78
Čas: 01:14,89, Mezičasy: (25,47 - 25,01 - 24,42)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3 1/4-kr.hlava-5-13
Maj. prémie:
12 500 Kč (ANSHOA)DAR
7 500 Kč (ČAMILLA)Pepa z lesa

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Acton s.r.o.
video

5. dostih, start 16:00
1341 CENA CONSEQ PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MYSTIC GOLFER, 4 54,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:36,73 11 Hronová Ilona 250
2. TEMERAF, 4 48,5 Kateřina Hlubučková 3/4 02:36,85 5 Vrba Pavel 100
3. CHERRIES, 3 48,5 Jiřina Andrésová 3/4 02:37,00 9 Blecha Jan 100
4. STINGER(GER*), 7 60,5 Beysim Ferhanov nos 02:37,01 2 Holčák František 250
5. NOWITKA, 5 55,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:37,35 10 Pejšková Ivana 140
6. KHALIDOR(GER), 5 60,0 am. Martina Luková 6 02:38,33 4 Luka Václav 50
7. NIRGERA, 4 58,5 am. Jindřich Fabris 1 1/2 02:38,57 8 Schillová Barbora 30
8. PLAYSTARABAD, 3 55,5 ž. Zuzana Vokálková 3 1/2 02:39,22 3 Holčák Radek 100
9. FASCINATING HILL, 4 55,5 ž. Martina Havelková 3 02:39,80 1 Michal Jiří 40
10. LORD BECCARI, 5 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:39,99 6 Horová Oliva 110
11. SHADOW MOON, 7 59,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 02:40,28 7 Stašková Eva 100
Čas: 02:36,73, Mezičasy: (26,53 - 25,96 - 26,34 - 25,86 - 26,10 - 25,94)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-nos-2 1/4-6-1 1/2-3 1/2-3-1-1 1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (MYSTIC GOLFER)DS Hronovi
4 000 Kč (CHERRIES)Quartis-Zámecký Vrch
3 000 Kč (TEMERAF)Vrba Rokytnice Slavičín

Majitel: DS Hronovi, Trenér: Hronová Ilona, Chov: Hřebčín Křenek

Sankce: stáj Valgroup 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky - č.4 KHALIDOR (DU 16/13).

video

6. dostih, start 16:35
1342 37. CONSEQ VELKÁ CENA ČESKÉHO TURFU
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (275000 - 126500 - 82500 - 38500 - 27500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 8250 + 19250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEANDRE(FR), 7 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 02:40,59 7 Šavujev Arslangirej 19
2. AUTOR(IRE), 5 59,0 ž. Pierantonio Convertino 1 1/2 02:40,84 1 Holčák František 60
3. AZTEK, 4 59,0 ž. Petr Foret 3 3/4 02:41,57 2 Váňa Tomáš 35
4. FERNANDO, 5 59,0 ž. Milan Zatloukal 4 1/4 02:42,40 6 Haris Ludvík 100
5. CHEEKY CHAPPIE(IRE), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 02:42,57 5 Holčák Radek 55
6. DONN HALLING(IRE), 7 59,0 ž. Jan Rája hlava 02:42,60 3 Luka Václav 150
7. GLAVALINO(SRB), 3 54,5 Kateřina Hlubučková 8 02:44,23 4 Blažková Helena 500
Čas: 02:40,59, Mezičasy: (31,91 - 29,55 - 25,59 - 25,34 - 25,33 - 22,87)
Výrok: LEHCE-1 1/2-3 3/4-4 1/4-1-hlava-8
Maj. prémie:
10 000 Kč (AZTEK)Dr. Charvát

Majitel: Said Shaptukayev, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Rothschild famille

Kůň č.3 DONN HALLING ztratil na startu asi 5 délek.

video

7. dostih, start 17:10
1343 37. VELKÁ CENA PRAHY CK MARTIN TOUR
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (275000 - 126500 - 82500 - 38500 - 27500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 8250 + 19250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMARIND COVE(IRE), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:40,71 1 Váňa st. Josef 78
2. DASHING HOME(GER), 3 56,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:40,82 3 Šavujev Arslangirej 50
3. ZAZOU(GER), 8 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 01:40,83 5 Šavujev Arslangirej 20
4. CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 7 59,0 ž. Jan Rája 3 1/2 01:41,40 4 Šatra Tomáš 29
5. NYANI TOMBA(IRE), 5 59,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/4 01:41,98 2 Blažková Helena 210
6. IDEAL APPROACH(IRE), 3 56,5 ž. Petr Foret 3 01:42,51 6 Koplík Zdeno 220
Čas: 01:40,71, Mezičasy: (27,60 - 24,85 - 24,05 - 24,20)
Výrok: BOJ-1/2-nos-3 1/2-3 1/4-3

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Cahermorris Stables Ltd

Sankce: ž.Šafář J.1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:45
1344 CENA MĚSTSKÉ POLICIE PRAHA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANDLE IN THE WIND, 3 50,0 žk. Simona Molková TUHÝ BOJ 01:56,23 6 Šatra Tomáš 50
2. YES MAN(FR), 7 59,5 am. Pavlína Kacerová krk 01:56,27 2 Germič Karel 50
3. LABEL FIVE, 8 54,0 am. David Liška 1 1/4 01:56,46 9 Luka Václav 100
4. MARKER SUN, 6 55,0 žk. Nela Jirásková krk 01:56,52 1 Pišl Martin 60
5. JOHANNES KEPLER(GB), 7 61,0 žk. Daniel Vyhnálek 1 3/4 01:56,82 3 Mourek František 100
6. I WANT DANCE, 7 60,5 am. Adam Florian 1 1/2 01:57,06 10 Šatra Tomáš 25
7. MATTER FOR LOVE, 7 55,0 žk. Michal Hrouda 1 1/2 01:57,30 7 Kub Petr 78
8. WHITE GHOST, 4 56,0 žk. Lukáš Vladyka 3/4 01:57,46 8 Kantek Petr 210
9. MONTEPUCINI(FR), 5 51,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 3 1/4 01:58,10 5 Křídlová Tamara 150
10. BARLETTA, 14 48,0 žk. Valerie Vyhnálková 1 3/4 01:58,41 4 Kantek Petr 150
Čas: 01:56,23, Mezičasy: (13,96 - 24,59 - 25,85 - 25,98 - 25,85)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-1 1/4-krk-1 3/4-1 1/2-1 1/2-3/4-3 1/4-1 3/4

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Stall Amor
video


Dostihová komise: