home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 05.09.2015 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:06
1330 CENA SPOLEČNOSTI KENOX
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HARD FIGHTER, 3 57,5 ž. Michal Mach JISTĚ 01:21,48 8 Germič Karel 23
2. TANITSCHKA(GER), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:21,96 7 Chaloupka Václav 100
3. LADISLAV, 3 57,5 ž. Petr Foret 3/4 01:22,09 9 Chaloupka Václav 150
4. FINÉS, 3 54,5 Jiřina Andrésová krk 01:22,13 13 Blecha Jan 35
5. SERESCO, 5 55,0 am. Radka Hradcová, Bc. 2 01:22,46 3 Brož Jiří 130
6. GALLONOFGAS(IRE), 9 59,5 ž. Martin Laube 1/2 01:22,54 2 Vašina Josef 78
7. ROMANTIK, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:22,95 6 Růžičková Martina 100
8. HALLINGOVA(IRE), 4 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:23,34 11 Luka Václav 40
9. PIERMONT, 3 53,5 Pavlína Filipová 3 1/4 01:23,88 5 Zobal František 150
10. DELFINA, 3 58,5 ž. Jan Rája 3/4 01:24,01 10 Bartoš st. Josef 80
11. ANNIE, 3 51,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:24,13 4 Zobal František 130
12. DRAMA, 3 51,0 žk. Simona Molková 5 01:25,02 14 Berthier Kateřina 250
13. TAMID, 3 55,0 ž. Jan Verner 4 1/2 01:25,70 1 Petrlík Allan 78
S JUSTICIUS, 3 55,0 žk. Nikola Štroblová     12 Vinklárek Vladimír 250
Čas: 01:21,48, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3/4-krk-2-1/2-2 1/2-2 1/4-3 1/4-3/4-1/2-5-4 1/2

Majitel: HARMONY, Trenér: Germič Karel, Chov: Rathouský Z.

Kůň č. 12 JUSTICIUS ztratil jezdce po vstupu do startovacích boxů, do dostihu neodstartoval, byl v moci startéra. Proti výsledku dostihu byl vznesen protest ex-offo proti koni č.1 TAMID pro naražení koně č.2 GALLONOFGAS v průběhu dostihu. DK vyslechla ž.Vernera J. a jeho vysvětlení (špatná ovladatelnost koně) vzala na vědomí. Sankce: ž. Verner J. 500,- Kč za naražení koně v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c). tr. Petrlík A. výstraha za nepřipravenost koně do dostihu.(DŘ § 411 f).

video

2. dostih, start 14:42
1331 CENA SPOLEČNOSTI MECHANIK
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEEP(FR), 4 60,5 ž. Jaromír Šafář LEHCE 02:25,85 4 Petrlík Allan 19
2. SHEIKA ZUZA, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3 3/4 02:26,36 5 Luka Václav 70
3. WINNER STARS, 4 60,5 ž. Milan Zatloukal hlava 02:26,39 6 Haris Ludvík 50
4. DEKATMIE(FR), 4 52,5 Jiřina Andrésová 1 1/2 02:26,62 3 Popelka Stanislav 30
5. LE PAYDA, 6 60,5 ž. Jan Verner 2 02:26,90 12 Hronová Ilona 78
6. SPARROW, 4 58,0 ž. Vendula Korečková hlava 02:26,92 8 Seménka Zdeněk 160
7. VICTORY BOND, 5 56,0 ž. Petr Foret 1 02:27,06 9 Jirátová Petra 160
8. WELL RISK, 4 59,5 Ondřej Velek 1/2 02:27,15 10 Zobal František 350
9. LIMONADE(SWI), 4 54,0 Kateřina Hlubučková 1/2 02:27,23 11 Blažková Helena 110
10. WENDELÍNEK, 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 02:27,76 7 Mourek František 210
11. ARMANNO, 4 54,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1/2 02:27,87 1 Mimra Zdeněk 280
Nestartovali: SORAHHO
Čas: 02:25,85, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-hlava-1 1/2-2-hlava-1-1/2-1/2-4-1/2

Majitel: Darhorse Syndikát, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Křenek

Kůň č.2 SORAHHO ztratil jezdce v průběhu zkušebního cvalu, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra.

video

3. dostih, start 15:02
1332 STEEPLECHASE SOLIGHT
Steeplechase V.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEVERLAND, 9 69,0 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:28,14 1 Schillová Barbora 22
2. PYŠNÝ PÁV, 5 68,0 Sertash Ferhanov 1 1/2 04:28,39 4 Holčák František 35
3. KRÓL POPU(POL), 5 65,5 Josef Borč 4 1/2 04:29,12 7 Neslerová Romana 100
4. ANTHON, 6 65,0 žk. Adam Eliáš 1/2 04:29,21 6 Ministr Antonín 78
5. SIR BLACK, 5 69,5 am. František Plšek ml. 9 04:31,02 9 Sergeant Filip 120
6. NODDY, 5 65,5 Jan Odložil 1 1/2 04:31,11 10 Novák Antonín 60
7. VALENCIA SKY, 4 64,5 ž. Dušan Andrés 1 1/4 04:31,29 3 Růžičková Martina 120
Z OLMAIUS, 4 63,0 Ondřej Velek     8 Zobal František 35
Z VINNYFRED, 4 63,0 ž. Josef Sovka     2 Neuberg Filip 100
PN LARRY, 4 65,0 am. Pavel Složil ml.     5 Hrbáček Vít 120
Čas: 04:28,14, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-4 1/2-1/2-9-1 1/2-1 1/4

Majitel: Martin Horák, Trenér: Schillová Barbora, MVDr., Chov: HAT spol. s r.o.
video

4. dostih, start 15:40
1333 HANDICAP PYROPROTECT
Rovina V.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALIANT Z DUBÉ, 7 61,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 01:48,95 9 Bartoš st. Josef 29
2. LATRIB, 6 59,0 ž. Jan Verner 5 01:49,92 2 Sýkorová Marcela 29
3. SAVAGE, 5 65,5 Josef Sovka 2 01:50,26 13 Kantek Petr 50
4. RIVERSIDE, 6 59,5 am. Petra Hrubá 1/2 01:50,37 12 Kantek Petr 78
5. TAURUS, 5 55,0 ž. Martin Laube 1 1/2 01:50,61 11 Jirka Petr 40
6. LAV, 9 54,0 am. Aneta Peštová 1/2 01:50,71 6 Sýkorová Marcela 170
7. TRIPHI DIABLO, 3 54,5 am. Adam Florian krk 01:50,74 4 Voršilková Helena 120
8. HAIWA, 7 56,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:50,94 8 Kantek Petr 70
9. MERYL, 3 53,5 Pavlína Filipová 4 1/4 01:51,80 3 Zobal František 170
10. APOPHIS, 3 48,0 Kateřina Hlubučková daleko 01:56,35 1 Hulínský Václav 78
Nestartovali: DIVOŽENKA, LADAR, SENZOR
Čas: 01:48,95, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-2-1/2-1 1/2-1/2-krk-1 1/4-4 1/4-daleko

Majitel: Černá-Černý, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Černý Miroslav
video

5. dostih, start 16:10
1334 CENA REGIONÁLNÍ STAVEBNÍ
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIN FRONT(USA), 4 60,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:46,18 1 Petrlík Allan 18
2. QUALIFLYER, 3 56,0 ž. Petr Foret 1 01:46,34 4 Hlavatý Pavel 28
3. DUPLO(POL), 10 60,5 ž. Jaromír Šafář 4 1/2 01:47,07 3 Hurt Tomáš 78
4. PEPA HAVEL(FR), 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 01:47,71 6 Chaloupka Václav 100
5. QUIMBY(FR), 4 58,0 ž. Michal Mach 3 01:48,18 9 Vinklárek Vladimír 160
6. AFFINITY(GER), 3 49,5 Jiřina Andrésová 3 1/2 01:48,75 5 Luka Václav 100
7. MANDALOUN BOY(FR), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 4 3/4 01:49,56 7 Hurt Tomáš 210
8. A DEE JOE(FR), 5 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:49,75 2 Popelka Stanislav 160
9. ROBINSON, 6 59,0 Ondřej Velek 2 1/2 01:50,17 10 Jirátová Petra 78
10. COTIL RED(FR), 3 55,0 Josef Borč daleko 01:56,46 8 Neslerová Romana 210
Čas: 01:46,18, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-4 1/2-3 1/2-3-3 1/2-4 3/4-1 1/4-2 1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (QUALIFLYER)Farma Pavlin Dvůr

Majitel: DAR, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Kidder C.,Cole N.& Levy M.
video

6. dostih, start 16:44
1335 CENA SPOLEČNOSTI PILECKÝ
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 0 + 2250 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT PERCY(GB), 2 54,5 Michal Demo JISTĚ 01:43,42 3 Juránek Petr 40
2. FIONYS, 2 58,0 ž. Jan Rája 3 1/4 01:43,93 2 Petrlík Allan 120
3. MARMELADA(IRE), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:44,24 5 Germič Karel 20
4. VADEONA TWO, 2 57,0 ž. Martin Laube hlava 01:44,26 9 Juránek Petr 50
5. WILLIANN, 2 57,0 ž. Michal Mach krk 01:44,30 4 Germič Karel 40
6. BEST BET, 2 55,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:44,70 10 Juránek Petr 210
7. MAR BEAR, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:44,89 8 Pohanka Ladislav 170
8. TOM YAM, 2 56,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:44,95 6 Zobal František 290
9. RAVIELLA, 2 51,5 žk. Simona Molková 3 01:45,40 1 Tůma Pavel 130
10. DAKAR, 2 57,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:45,81 7 Bartoš st. Josef 70
Čas: 01:43,42, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-2 1/4-hlava-krk-2 1/2-1 1/2-1/2-3-2 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (FIONYS)DAR
6 000 Kč (VADEONA TWO)Rabbit Trhový Štěpánov
4 000 Kč (WILLIANN)HARMONY

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Miss Rausing K.& BBA 2010 Ltd
video

7. dostih, start 17:06
1336 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY PÍSKOVNY ZLOSYŇ
Proutky V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILLUMINATI, 4 65,0 ž. Josef Bartoš LEHCE 03:52,90 1 Neuberg Filip 16
2. TAKEELA, 5 64,0 Ondřej Velek 4 1/4 03:53,65 7 Zobal František 78
3. SANTANDER, 6 64,0 am. Michal Mikšovský 7 03:55,21 10 Sergeant Filip 60
4. SINNDARKA(IRE), 4 60,0 Josef Borč 4 1/2 03:56,09 4 Hrudka ml. Jaromír 120
5. LAVERONI, 4 62,0 ž. Josef Sovka 5 03:57,14 2 Kub Ivan 100
6. ZACHARY, 6 65,0 žk. Adam Eliáš 4 03:58,08 6 Ministr Antonín 100
7. ALL SCATER, 5 64,0 am. Veronika Řezáčová 14 04:01,20 5 Řezáčová Jana 150
ZN AFTER THE GOLDRUSH(GB), 4 65,0 Sertash Ferhanov     3 Holčák František 60
Z EL GERTON, 5 65,0 Ján Mach, MVDr.     8 Soukup Václav 210
Z CARTIER, 5 A 1/2 65,0 Jan Odložil     9 Novák Antonín 100
Čas: 03:52,90, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-7-4 1/2-5-4-14

Majitel: Paradise Park - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Grote K.

DK přešetřila pád j. Ferhanova S. a neshledala cizí zavinění. Sankce: tr. Soukup V. výstraha za nepřipravenost koně č.8 EL GERTON do dostihu (DŘ § 411 f).

video


Dostihová komise: