home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 30.08.2015 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:01
1322 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORVINA, 7 66,5 am. Pavel Složil ml. JISTĚ 03:54,30 9 Ilíková Kateřina 70
2. ČÁRIRAY, 8 69,0 ž. Marek Stromský 3/4 03:54,46 4 Popelka Stanislav 25
3. FANTASTIC LIFE(FR), 4 63,0 Zdeněk Bodlák 1/2 03:54,58 8 Bodlák Radim 65
4. CHERI HONEY, 9 70,0 Ondřej Velek 1 03:54,76 5 Vrba Pavel 30
5. MAKLER(POL), 9 70,5 ž. Marcel Novák kr.hlava 03:54,78 6 Votava Jaroslav 110
6. RABBIT THOMAS(IRE), 5 69,0 Rostislav Benš daleko 03:59,42 2 Juránek Petr 130
7. HOLIN ONE, 6 66,5 Petr Foret 12 04:02,15 10 Jirátová Petra 78
PN BIONIC FACE(IRE), 6 68,0 Martin Liška     3 Lisek Michal 110
Nestartovali: SORGENIO, VRAK
Čas: 03:54,30, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-1-kr.hlava-daleko-12

Majitel: Jezdecký oddíl Beňov, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: Hřebčín Napajedla

DK přešetřila pád koně č.3 BIONIC FACE a neshledala cizí zavinění.

video

2. dostih, start 14:35
1323 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SECRETIVE LORD, 2 58,0 ž. Martin Laube JISTĚ 01:29,30 7 Juránek Petr 150
2. GARFIELD, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:29,65 5 Kovačík František 35
3. JOHNNY WHISTLE, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:29,74 1 Myšková Štěpánka 50
4. FANTASTICADVENTURE(GER), 2 57,0 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:30,16 3 Kotáb Eduard 200
5. LODGIAN WHISTLE, 2 56,0 ž. Michal Mach 1/2 01:30,25 4 Myšková Štěpánka 200
6. LUCIFER, 2 57,0 ž. Jan Rája 3 1/2 01:30,87 6 Bartoš st. Josef 70
7. PALE MARTINI(GER), 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 7 01:31,94 2 Germič Karel 40
8. BIGI(IRE), 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:32,08 8 Vocásková Helena 30
9. ZAFFER(FR), 2 56,5 ž. Václav Janáček 2 1/2 01:32,56 9 Kotáb Eduard 78
Čas: 01:29,30, Mezičasy: (15,02 - 24,48 - 24,70 - 25,10)
Výrok: JISTĚ-2-1/2-2 3/4-1/2-3 1/2-7-3/4-2 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (SECRETIVE LORD)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (GARFIELD)Václav Říha
4 000 Kč (JOHNNY WHISTLE)Stáj Jeso

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.6 LUCIFER EX LIMONÁDOVÝ JOE ztratil na startu asi 3 délky.

video

3. dostih, start 15:10
1324 CENA VÝŽIVOVÝCH PROGRAMŮ FITMIN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KATRYEN, 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:16,11 11 Pohanka Ladislav 78
2. BERGERAC, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:16,17 13 Drlík Jaroslav 130
3. MORAVANKA, 2 57,0 ž. Václav Janáček 3/4 01:16,33 9 Zobal František 140
4. LATIGERA, 2 56,0 ž. Martin Laube 2 1/4 01:16,68 2 Juránek Petr 290
5. CAROLINS, 2 54,5 Kateřina Hlubučková krk 01:16,71 8 Mourek František 290
6. FIONYS, 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:16,90 4 Petrlík Allan 200
7. WASTE NO TIME, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:17,20 10 Horáková Lenka 280
8. AIGER, 2 58,0 ž. Michal Mach kr.hlava 01:17,21 14 Hála Libor 280
9. RETEMON, 2 56,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:17,50 7 Šimuni Peter 150
10. NELIA, 2 54,5 Jiřina Andrésová 3/4 01:17,63 12 Votava Jaroslav 78
11. GINNIE LEE, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 6 01:18,74 1 Wroblewski Grzegorz 60
12. LUTIGER, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:19,01 5 Mimra Zdeněk 35
13. HARWEY(FR*), 2 56,0 ž. Petr Foret 4 1/2 01:19,95 3 Lisek Michal 30
Nestartovali: PREDÁTOR
Čas: 01:16,11, Mezičasy: (25,93 - 25,19 - 24,99)
Výrok: BOJ-krk-3/4-2 1/4-krk-1 1/4-1 3/4-kr.hlava-1 3/4-3/4-6-1 1/2-4 1/2

Majitel: DS Mlékojedy, Trenér: Pohanka Ladislav, Ing., Chov: Hř.Mlékojedy s.r.o.

Sankce: stáj Vocetka 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č. GINNIE LEE (DŘ § 105)¨ Maj. bonus: 20000 Kč KATRYEN DS Mlékojedy 9200 Kč BERGERAC Jasna 6000 Kč MORAVANKA DS Malá Morávka 2800 Kč LATIGERA Rabbit Trhový Štěpánov 2000 Kč CAROLINS Dr.Leimgruber (

video

4. dostih, start 15:47
1325 CENA DARSALAMA
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROONY, 6 55,5 Michal Demo LEHCE 02:37,56 9 Porkátová Ivana 120
2. LUCIE, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 4 02:38,24 3 Luka Václav 25
3. KLEONNE, 4 51,0 Pavlína Filipová 2 1/4 02:38,60 2 Vrba Pavel 60
4. NAMBRA, 3 48,5 ž. Martina Havelková 3/4 02:38,76 11 Voršilková Helena 120
5. PORTUGAL, 5 48,5 Jiřina Andrésová krk 02:38,82 1 Pejšková Ivana 55
6. LADY`S MAN, 3 55,0 am. Martina Luková 3 1/2 02:39,41 5 Luka Václav 120
7. DILINGER(GER), 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 02:39,98 4 Pišl Martin 50
8. SINGAPORE SPICE(FR), 3 50,0 žk. Michal Hrouda 14 02:42,82 8 Drlík Jaroslav 78
9. SHELLY, 3 50,0 žk. Simona Molková 1 1/2 02:43,09 6 Zobal František 210
10. VEGAS LAS, 3 54,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:43,57 7 Piruch Jozef 100
Nestartovali: TRUE DREAM
Čas: 02:37,56, Mezičasy: (26,96 - 26,32 - 26,63 - 26,77 - 26,50 - 26,37)
Výrok: LEHCE-4-2 1/4-3/4-krk-3 1/2-3-14-1 1/2-2 1/4

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Porkátová Ivana, Chov: BUC-Film Bouček J.

Sankce: ž.Murzabayev B.1000 Kč za křižování koně č.2 KLEONNE v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

5. dostih, start 16:22
1326 CENA FOTOSOUTĚŽE NIKON 2015
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEMESÍNA, 5 65,5 Ondřej Velek BOJ 01:43,08 7 Kantek Petr 120
2. FLYING EAGLE(POL), 8 59,5 Pavlína Filipová 1/2 01:43,19 16 Berthier Kateřina 210
3. WYOMING, 4 60,0 ž. Václav Janáček 1 1/4 01:43,40 12 Bartoš st. Josef 50
4. SVITAVA, 3 52,5 Kateřina Hlubučková 3/4 01:43,53 11 Germič Karel 60
5. WILLY WONKA, 4 55,0 ž. Jaromír Šafář nos 01:43,53 10 Pohanka Ladislav 45
6. SWAKOPMUND(GER), 10 60,0 žk. Nela Jirásková krk 01:43,59 3 Mourek František 210
7. RADBUL, 4 54,5 Miroslava Přibylová 1 1/2 01:43,85 13 Jelen Jaroslav 210
8. DWICKLUSÍNA, 3 49,5 Jiřina Andrésová 1/2 01:43,94 9 Hronová Ilona 210
9. ARMEA, 8 50,5 žk. Michal Hrouda hlava 01:43,98 14 Šimuni Peter 130
10. LAV, 9 52,0 am. Agáta Čermáková kr.hlava 01:43,99 8 Sýkorová Marcela 500
11. NURSIA(GER), 3 52,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:44,14 15 Kotáb Eduard 300
12. PETINGO DANCER, 4 55,5 žk. Simona Molková 1/2 01:44,23 6 Fedorowicz Vladislav 60
13. LAMBROZINI, 3 57,5 am. Markéta Krejčí hlava 01:44,26 2 Popelka Stanislav 300
14. TAMID, 3 59,0 ž. Jan Rája kr.hlava 01:44,28 4 Petrlík Allan 78
15. KÁRL, 4 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:44,51 5 Hanousek Ladislav 150
16. ZÁPAĎÁK, 6 54,0 ž. Martin Laube 6 01:45,48 1 Michal Jiří 60
Čas: 01:43,08, Mezičasy: (26,85 - 25,22 - 25,60 - 25,41)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-3/4-nos-krk-1 1/2-1/2-hlava-kr.hlava-3/4-1/2-hlava-kr.hlava-1 1/4-6

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hřebčín Křenek

Kůň č.3 SWAKOPMUND ztratil na startu asi 5 délek.

video

6. dostih, start 16:57
1327 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KITTY LOT(IRE), 4 55,5 Jiřina Andrésová JISTĚ 01:14,21 11 Pejšková Ivana 100
2. STORMICO, 4 55,5 Michal Demo 3 01:14,69 12 Porkátová Ivana 100
3. OUR LASS(IRE), 5 61,0 ž. Václav Janáček 1/2 01:14,76 5 Kantek Petr 80
4. MATTER FOR JOY, 3 51,5 Kateřina Hlubučková 1 01:14,93 6 Kub Petr 120
5. MONRRO, 4 50,0 žk. Simona Molková hlava 01:14,95 7 Mimra Zdeněk 160
6. CAMELAI, 4 57,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:15,19 3 Kub Ivan 35
7. LAY(FR), 4 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:15,28 10 Drlík Jaroslav 30
8. RACHEL TIFFANY(USA), 3 55,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:15,69 1 Chaloupka Jiří 78
9. BARIKA, 4 58,0 ž. Vendula Korečková krk 01:15,75 8 Hanousek Ladislav 300
10. GALLONOFGAS(IRE), 9 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:15,94 9 Vašina Josef 140
11. LADISLAV, 3 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:16,14 4 Chaloupka Václav 300
12. DELFINA, 3 50,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:16,32 2 Bartoš st. Josef 70
Čas: 01:14,21, Mezičasy: (25,79 - 24,44 - 23,98)
Výrok: JISTĚ-3-1/2-1-hlava-1 1/2-1/2-2 1/2-krk-1 1/4-1 1/4-1 1/4

Majitel: HIT LOT Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Gleeson P.J.

Sankce: žk.Molková S. 500 Kč za tísnění koně č.3 CAMELAI v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c)

video

7. dostih, start 17:33
1328 CENA ČASOPISU JEZDECTVÍ
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RUSSIAN HOCKEY(USA), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:13,52 8 Šavujev Arslangirej 25
2. REGGIE, 6 54,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:13,66 5 Váňa Tomáš 90
3. EL CAMINO(FR), 6 55,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:13,89 9 Bělka Martin 80
4. SEASONAL MISSILE(IRE), 3 59,0 ž. Václav Janáček 1 1/2 01:14,12 3 Wroblewski Grzegorz 45
5. HYACINT(GER*), 6 48,0 Kateřina Hlubučková 3/4 01:14,26 7 Seménka Zdeněk 110
6. DARYAN(IRE), 3 57,0 ž. Jan Rája 1/2 01:14,33 1 Petrlík Allan 35
7. MUFFIN, 6 51,0 Pavlína Filipová 2 3/4 01:14,78 2 Berthier Kateřina 180
8. DIXON, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:14,95 4 Votava Jaroslav 78
9. CHUAN CHE, 7 53,0 ž. Vendula Korečková 4 1/2 01:15,69 6 Pišl Martin 180
Čas: 01:13,52, Mezičasy: (24,41 - 24,58 - 24,52)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/2-1 1/2-3/4-1/2-2 3/4-1-4 1/2

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Barronstown

Kůň č.8 RUSSIAN HOCKEY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

8. dostih, start 18:09
1329 70. PEGAS ST LEGER
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelská prémie: 40.000 Kč
Zápisné: 3300 + 14850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANOK(POL), 3 58,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 03:04,00 5 Wroblewski Grzegorz 55
2. AMGA RIVER(IRE), 3 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 03:04,20 4 Šavujev Arslangirej 35
3. TOUCH OF GENIUS(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 03:04,73 3 Váňa st. Josef 17
4. LORPEN, 3 58,0 ž. Michal Mach 1 1/2 03:04,97 6 Myšková Štěpánka 250
5. AMADEON(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája krk 03:05,04 2 Vocásková Helena 140
6. GIBB`S BEACH(IRE), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 9 03:06,47 8 Váňa st. Josef 210
7. PRINC BAJAJA, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka nos 03:06,47 9 Bodlák Radim 100
8. ALEGORIA, 3 56,5 Radek Man 1 1/4 03:06,67 7 Vocásková Helena 250
9. MONDEGO BAY, 3 58,0 ž. Martin Laube 2 3/4 03:07,18 1 Juránek Petr 120
Čas: 03:04,00, Mezičasy: (27,78 - 26,74 - 26,78 - 26,53 - 25,57 - 25,63 - 24,96)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/2-1 1/2-krk-9-nos-1 1/4-2 3/4
Maj. prémie:
40 000 Kč (LORPEN)Stáj Jeso

Majitel: Nýznerov, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Golejewko

Kůň č.5 SANOK byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


Dostihová komise: