home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 26.10.2014 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:00
1466 CENA WAGO (EBF)
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAINT MALO(FR), 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:03,14 8 Tůma Pavel 35
2. SONYATTA, 2 56,0 ž. Michal Mach 1 1/4 02:03,32 4 Kub Ivan 110
3. JONATHAN(IRE), 2 56,0 ž. Petr Foret krk 02:03,37 5 Wroblewski Grzegorz 50
4. LORPEN, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 02:04,40 6 Myšková Štěpánka 18
5. JESMOON, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 02:04,55 1 Myšková Štěpánka 140
6. JOURNEY(GER), 2 57,0 ž. Jan Verner 3/4 02:04,71 3 Váňová Pavla 120
7. NAMBRA, 2 53,5 Kateřina Hlubučková 2 1/4 02:05,04 9 Voršilková Helena 160
8. ORION HOUSE, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 4 1/2 02:06,03 2 Blažková Helena 110
9. ALADDIN, 2 56,0 ž. Martin Laube 2 1/4 02:06,44 10 Voršilková Helena 170
10. SOPHRONIUS(IRE), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 12 02:08,63 7 Blažková Helena 78
Čas: 02:03,14, Mezičasy: (16,37 - 26,77 - 26,78 - 26,77 - 26,44)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-5-3/4-3/4-2 1/4-4 1/2-2 1/4-12
Maj. prémie:
10 000 Kč (SONYATTA)DUE
6 000 Kč (LORPEN)Stáj Jeso
4 000 Kč (JESMOON)Stáj Jeso

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Haras des Sablonnets, Chazal J.Y.

Kůň č.7 SOPHRONIUS ztratil na startu asi 5 délek. Sankce: ž. Mach M. 500,-Kč za křižování koní č.9 NAMBRA a č.3 JOURNEY v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu.

video

2. dostih, start 12:25
1467 CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, VÝROBCE ZNAČKY FITMIN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LUSK, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:30,48 3 Horová Oliva 35
2. GOLDEN IRENE, 2 57,5 ž. Jan Rája 3 1/4 01:31,05 11 Petrlík Allan 17
3. SVITAVA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:31,57 13 Germič Karel 100
4. MONTE CHRISTO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:31,66 8 Chaloupka Jiří 60
5. RHEEDIA, 2 56,0 ž. Petr Foret 3 1/2 01:32,32 12 Horáková Lenka 100
6. LUCIE, 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:32,53 1 Luka Václav 78
7. REVENTON, 2 55,5 Michal Demo 1 3/4 01:32,85 9 Váňa Tomáš 90
8. MATTER FOR JOY, 2 56,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:33,41 10 Kub Petr 200
9. DELIFO, 2 56,0 ž. Martin Laube 1 3/4 01:33,69 6 Suchánek Martin 300
10. LADISLAV, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:33,82 2 Chaloupka Václav 170
11. OLD BEER, 2 57,0 ž. Michal Mach 11 01:35,75 14 Voršilková Helena 200
12. DELFINA, 2 51,5 žk. Simona Molková 3 1/2 01:36,51 4 Bartoš st. Josef 160
13. TIGUAN ŠIM, 2 54,5 Michaela Musialová 2 3/4 01:37,12 5 Bartoš st. Josef 300
14. BEYNAC, 2 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:37,27 7 Drlík Jaroslav 300
15. IRION, 2 54,5 Kateřina Hlubučková 11 01:39,09 15 Neuberg Filip 200
Čas: 01:30,48, Mezičasy: (14,63 - 25,55 - 25,76 - 24,54)
Výrok: JISTĚ-3 1/4-3-1/2-3 1/2-1 1/4-1 3/4-3 1/4-1 3/4-3/4-11-3 1/2-2 3/4-3/4-11

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.

Maj. bonus: 20000 Kč (LUSK) Falun 9200 Kč (GOLDEN IRENE) Rabbit Trhový Štěpánov 6000 Kč (SVITAVA) Stáj Nerad-Jana 2800 Kč (MONTE CHRISTO) CK Martin Tour 2000 Kč (RHEEDIA) Stáj JB

video

3. dostih, start 12:55
1468 CENA SECAR BOHEMIA A SYSTÉMŮ ZABEZPEČENÍ SHERLOG
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROBINSON, 5 61,0 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 01:46,25 8 Jirátová Petra 33
2. BYSKOVIC(IRE), 5 57,5 am. Alena Šíchová krk 01:46,30 7 Michal Jiří 78
3. JOHANNES KEPLER(GB), 6 52,5 žk. Valerie Vyhnálková 1 1/4 01:46,50 3 Mourek František 35
4. A DEE JOE(FR), 4 58,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:46,52 6 Kotáb Eduard 110
5. AGRESE, 6 57,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:47,04 4 Hulínský Václav 78
6. BASIC BARA(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:47,06 2 Luka Václav 23
7. ULTIMA, 4 54,5 ž. Jan Verner 3/4 01:47,21 5 Šimčík Radek 160
8. AVARRIO(IRE), 3 52,0 Michaela Musialová 15 01:50,31 1 Pejšková Ivana 160
Čas: 01:46,25, Mezičasy: (26,10 - 26,88 - 25,44 - 25,77)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-1 1/4-kr.hlava-2 1/2-kr.hlava-3/4-15
Maj. prémie:
5 000 Kč (ROBINSON)Buc-Film
3 000 Kč (AGRESE)Protendon-Hulínský

Majitel: Buc-Film, Trenér: Jirátová Petra, Chov: BUC-Film Bouček J.
video

4. dostih, start 13:20
1469 8. ROČNÍK CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 4 61,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:44,88 1 Holčák František 16
2. BAZALKA(IRE), 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:45,08 2 Váňa Tomáš 35
3. ZORAYA LUNA(GER), 4 54,0 Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:45,28 3 Blecha Jan 150
4. MOONGLAS(IRE), 7 55,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:45,34 6 Pejšková Ivana 50
5. NICANORA, 4 56,0 ž. Petr Foret 5 01:46,39 7 Váňa st. Josef 140
6. ARONITA POND, 3 50,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:46,61 4 Šimčík Radek 100
7. SOLAR POWER(GER), 4 55,5 ž. Vendula Korečková 3 1/2 01:47,26 5 Bělka Martin 150
Čas: 01:44,88, Mezičasy: (26,33 - 26,83 - 26,47 - 25,25)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-krk-5-1 1/4-3 1/2
Maj. prémie:
6 250 Kč (NICANORA)Martin Horák

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: Doyle J.

Sankce: ž.Šafář 2 J. 500 Kč za nadměrné použití bíčíku v cílové rovině (DŘ § 316).

video

5. dostih, start 13:50
1470 CENA SAXO BANK
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT KYLLACHY(GB), 6 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:15,90 1 Petrlík Allan 18
2. REGGIE, 5 48,5 ž. Martina Havelková 3 01:16,43 7 Hurt Jiří 65
3. TRAFFIC TOUR, 7 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 01:16,45 6 Křídlová Tamara 60
4. CHARHIZARD(POL), 6 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:16,67 5 Hurt Tomáš 60
5. DEMON KING(IRE), 7 48,0 Michaela Musialová 1 1/4 01:16,90 8 Kub Ivan 100
6. TAPDANCE(GER), 6 56,0 ž. Petr Foret krk 01:16,96 2 Moravec Zdeněk 65
7. LAFRANCO, 5 48,0 Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:17,21 3 Seménka Zdeněk 120
8. ROMANE CONTI(GB), 6 53,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:17,40 4 Zobal František 78
9. DANUBIT, 7 49,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2 01:17,65 9 Hurt Jiří 140
Čas: 01:15,90, Mezičasy: (25,18 - 25,40 - 25,32)
Výrok: JISTĚ-3-kr.hlava-1 1/4-1 1/4-krk-1 1/2-1 1/4-1 1/2
Maj. prémie:
6 250 Kč (REGGIE)Michaela-Hruboš

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Cheveley Park Stud

Sankce: Tr. Moravec Z. a Tr. Seménka Z. á 200 Kč za pozdní příchod koní č.2 TAPDANCE a č.3 LAFRANCO do paddocku (DŘ § 332).

video

6. dostih, start 14:20
1471 CENA EŽ PRAHA, a. s. VE SPOLUPRÁCI S ČESKOU TELEVIZÍ
Proutky II.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZEUS, 5 69,0 Michal Kubík V. LEHCE 03:54,00 6 Váňa Tomáš 16
2. CHERI HONEY, 8 68,5 ž. Marcel Novák 7 03:55,32 3 Vrba Pavel 50
3. TORGON(POL), 4 66,0 ž. Dušan Andrés 6 03:56,37 1 Poles Pavel 30
4. ADIUTANT(POL), 5 68,5 ž. Jaroslav Myška 1 1/4 03:56,58 5 Hurt Tomáš 130
5. NO TIME TO LOSE(GB), 5 69,5 Jan Kratochvíl daleko 04:02,34 4 Váňa st. Josef 50
Z AURELL, 5 69,0 Miroslav Stančík     2 Stančík Miroslav 140
Čas: 03:54,00, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-6-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (ZEUS)Zbyněk Englic
6 000 Kč (CHERI HONEY)TVD a.s.

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.

DK prošetřila zadžení koně č. 2 AURELL a vysvětlení jezdce (zdravotní stav koně) vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 15:00
1472 94. CENA PREZIDENTA REPUBLIKY dotovaná HIC & SERVICES s.r.o.
Rovina I.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
240.000 Kč (120000 - 55200 - 36000 - 16800 - 12000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3600 + 8400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEK, 3 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 03:34,45 3 Váňa Tomáš 30
2. AUTOR(IRE), 4 59,5 ž. Jan Rája 3 03:35,05 4 Holčák František 17
3. MISTER WESTMINSTER(GB), 4 59,5 ž. Milan Zatloukal 3 3/4 03:35,89 7 Váňa st. Josef 35
4. DALLY HIT(IRE), 3 54,5 Helena Pejšková, Ing. 3 1/2 03:36,68 8 Pejšková Ivana 140
5. LORD BECCARI, 4 57,5 ž. Jan Verner 11 03:39,07 2 Horová Oliva 200
6. PAT`S GOLD, 5 57,5 ž. Dušan Andrés 10 03:41,15 5 Popelka Stanislav 300
7. BUONARROTI(GER), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 5 03:41,98 1 Váňa st. Josef 140
8. TIZIANO VECELLIO(GB), 5 57,5 ž. Vendula Korečková 6 03:42,99 6 Stančík Miroslav 500
Čas: 03:34,45, Mezičasy: (27,28 - 26,88 - 26,12 - 28,67 - 26,01 - 26,50 - 26,32 - 26,68)
Výrok: JISTĚ-3-3 3/4-3 1/2-11-10-5-6
Maj. prémie:
20 000 Kč (AZTEK)Zbyněk Englic
6 000 Kč (LORD BECCARI)Falun

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.
video

8. dostih, start 15:30
1473 CENA RADNÍ HL. M. PRAHY, Mgr. LUDMILY ŠTVÁNOVÉ
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší, dostih žáků
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTEPUCINI(FR), 4 52,0 žk. Michal Hrouda JISTĚ 01:47,59 1 Křídlová Tamara 60
2. TEXAS LADY, 3 48,0 žk. Simona Molková 3 01:48,13 6 Menclová Aneta 22
3. BEAUTIFUL BOND, 4 52,0 žk. Gabriela Zívalová 4 1/2 01:48,83 3 Drlík Jaroslav 30
4. LARIKA, 6 58,5 žk. Nela Jirásková 2 1/2 01:49,25 10 Fabris Jaroslav 55
5. ARTAGAN, 6 55,5 žk. Valerie Vyhnálková 2 1/4 01:49,70 9 Hurt Jiří 70
6. ZÁPAĎÁK, 5 51,0 žk. Sarah Kynclová 1/2 01:49,82 2 Bartoš st. Josef 160
7. SWAKOPMUND(GER), 9 62,0 žk. Kristýna Hlavínová 1 3/4 01:50,14 5 Mourek František 78
8. TAKEELA, 4 59,0 žk. Lucie Polaštíková 2 1/4 01:50,54 8 Zobal František 78
9. CALABRIE, 9 51,0 žk. Daniel Vyhnálek 1/2 01:50,63 7 Kantek Petr 210
10. PICCA BIO, 7 54,0 žk. Barbora Blažková hlava 01:50,67 11 Vymazal Josef 100
Nestartovali: BARLETTA
Čas: 01:47,59, Mezičasy: (27,67 - 27,11 - 26,11 - 26,70)
Výrok: JISTĚ-3-4 1/2-2 1/2-2 1/4-1/2-1 3/4-2 1/4-1/2-hlava

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Haras de Bernesq

Kůň č.5 SWAKOPMUND ztratil na startu 3 délky.

video

9. dostih, start 16:00
1474 CENA LIONELA
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP STAR, 3 48,0 Michaela Musialová BOJ 02:28,49 10 Menclová Aneta 78
2. NIRGERA, 3 54,5 ž. Michal Mach krk 02:28,53 8 Schillová Barbora 35
3. FERNANDO, 4 58,5 Josef Sovka 2 02:28,82 4 Haris Ludvík 55
4. TEMERAF, 3 48,0 Kateřina Hlubučková 7 02:30,42 7 Vrba Pavel 150
5. QUIMBY(FR), 3 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:30,70 11 Wroblewski Grzegorz 78
6. BLACK STARLIGHT(GB), 3 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 3/4 02:31,20 2 Maršíčková Miroslava 60
7. HONEY BUNNY, 8 55,0 Helena Pejšková, Ing. 1/2 02:31,32 1 Pejšková Ivana 78
8. FASCINATING HILL, 3 48,0 žk. Simona Molková 4 02:32,13 3 Michal Jiří 35
9. ESO(USA), 8 53,0 ž. Vendula Korečková 3 02:32,80 9 Vinklárek Vladimír 100
10. PAHEELI(GER), 5 53,0 ž. Jan Verner 1 3/4 02:33,14 5 Horová Oliva 500
11. DILINGER(GER), 5 49,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 02:33,41 6 Pišl Martin 250
Čas: 02:28,49, Mezičasy: (16,45 - 26,87 - 25,65 - 25,89 - 26,03 -25,61)
Výrok: BOJ-krk-2-7-1 1/2-2 3/4-1/2-4-3-1 3/4-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (STEP STAR)DS Jeníkov
6 000 Kč (NIRGERA)Stáj Fano
4 000 Kč (TEMERAF)Vrba Rokytnice Slavičín

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr
video


Dostihová komise: