home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 19.10.2014 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:00
1450 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Proutky III.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUNSHINE OF GRACIE(FR), 4 64,5 Jakub Kocman TUHÝ BOJ 03:58,58 4 Kousek Jiří 14
2. HOLIN ONE, 5 65,5 Petr Foret krk 03:58,64 5 Jirátová Petra 40
3. ACRE(GER), 5 64,0 Radek Man 14 04:01,31 3 Bartoš st. Josef 120
4. PORTENGO(GB), 6 70,0 ž. Marcel Novák 2 1/4 04:01,84 2 Zobal František 50
5. RETINA, 4 65,5 Vladimír Verner daleko 04:11,05 1 Juránek Petr 120
Nestartovali: DARAT AL AYAM(FR)
Čas: 03:58,58, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-14-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (HOLIN ONE)Buc-Film
3 000 Kč (RETINA)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Kousek Jiří, Chov: de la Heronniere T.
video

2. dostih, start 12:30
1451 CENA GASTRO-FLIGHT (EBF)
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIOMI, 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:19,05 5 Koplík Zdeno 78
2. ELLA(FR), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:19,16 6 Germič Karel 20
3. HARD FIGHTER, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:19,27 8 Germič Karel 50
4. URBI ET ORBI(GER), 2 55,5 Martin Laube 3/4 01:19,40 7 Syslová Lenka 70
5. ROMANTIK, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal 3 3/4 01:20,13 1 Růžičková Martina 150
6. FEJZBUK, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:20,36 2 Derych Vladimír 78
7. HELIOSTAT(IRE), 2 57,0 ž. Jan Rája 3 1/2 01:21,08 4 Vocásková Helena 25
8. ECOLOGICAL DREAM, 2 56,0 ž. Michal Mach 1 1/4 01:21,26 9 Bartoš st. Josef 160
9. COBELEK(FR), 2 55,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:21,45 3 Resulov Artur 80
Čas: 01:19,05, Mezičasy: (26,88 - 26,01 - 26,16)
Výrok: JISTĚ-1/2-3/4-3/4-3 3/4-1 1/4-3 1/2-1 1/4-1 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (FIOMI)DAR
6 000 Kč (HARD FIGHTER)HARMONY
4 000 Kč (ROMANTIK)BoKa Seniors

Majitel: DAR, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Acton s.r.o.
video

3. dostih, start 13:00
1452 CENA PFP INVESTMENT
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOWITKA, 4 54,0 Martin Laube BOJ 02:01,04 8 Pejšková Ivana 100
2. TROPICAL BOND, 3 63,5 ž. Petr Foret 1/2 02:01,17 7 Schillová Barbora 70
3. CREOLA TIGER, 4 53,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:01,40 2 Mimra Zdeněk 50
4. ALLANIS(GB), 6 56,5 Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:01,64 4 Zobal František 60
5. ARMEA, 7 51,0 ž. Martina Havelková 1 02:01,83 9 Šimuni Peter 80
6. FAST GABRIEL(FR), 4 48,0 žk. Valerie Vyhnálková hlava 02:01,87 6 Hanousek Ladislav 300
7. LARIKA, 6 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 02:02,09 5 Fabris Jaroslav 50
8. D`ARTAGNAN, 5 58,0 ž. Jan Rája 3/4 02:02,24 11 Vítek Pavel 100
9. COME LYPI, 4 48,0 Michaela Musialová 1/2 02:02,33 1 Slabý Petr 200
10. PEPA HAVEL(FR), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:02,38 10 Chaloupka Václav 110
11. TAUTOU MONTJEU(IRE), 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 18 02:06,04 3 Šatra Tomáš 70
Čas: 02:01,04, Mezičasy: (14,77 - 26,71 - 26,78 - 26,55 - 26,54)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/4-1 1/4-1-hlava-1 1/4-3/4-1/2-krk-18

Majitel: Juwital - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Křenek
video

4. dostih, start 13:30
1453 CENA T DESIGN
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALLEGRO, 4 62,5 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:59,09 4 Stašková Eva 18
2. WINNER STARS, 3 54,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:59,30 7 Haris Ludvík 60
3. TEMERAF, 3 48,0 Kateřina Hlubučková 1/2 01:59,41 6 Vrba Pavel 50
4. SUN FOR LIFE(GB), 6 52,5 žk. Gabriela Zívalová 3 3/4 02:00,24 8 Drlík Jaroslav 100
5. PETINGO DANCER, 3 53,0 ž. Jan Verner 9 02:02,00 9 Fedorowicz Vladislav 120
6. ROONY, 5 62,5 ž. Petr Foret 3/4 02:02,14 10 Jirátová Petra 55
7. LA LAGION, 4 56,0 Martin Laube 1/2 02:02,26 3 Pejšková Ivana 50
8. TYGR ROKYTENSKÝ, 5 55,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:02,49 2 Hála Libor 150
9. MACK THE KNIFE, 8 48,0 žk. Valerie Vyhnálková 7 02:03,65 1 Hurt Jiří 300
10. ANITHA, 11 50,0 žk. Michal Hrouda 1 1/2 02:03,89 5 Březina Ladislav 300
11. KÁRL, 3 48,0 Michaela Musialová 12 02:06,22 11 Hanousek Ladislav 770
Čas: 01:59,09, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-3 3/4-9-3/4-1/2-1 1/2-7-1 1/2-12

Majitel: TARPON LINE - Stašková, Trenér: Stašková Eva, Ing., Chov: Kunčar Jaroslav
video

5. dostih, start 14:00
1454 CENA LYCIANO GROUP
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MATTER FOR LOVE, 6 50,0 ž. Martina Havelková BOJ 01:59,13 10 Kub Petr 110
2. RABBIT EMPEROR(IRE), 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:59,20 5 Petrlík Allan 25
3. MRAMOR, 3 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:59,29 11 Váňa Tomáš 40
4. ROBINSON, 5 60,5 ž. Petr Foret 2 01:59,64 12 Jirátová Petra 78
5. BYSKOVIC(IRE), 5 54,5 am. Alena Šíchová 1 3/4 01:59,92 2 Michal Jiří 120
6. MAMA CHARLOTTE(IRE), 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 4 02:00,72 3 Chaloupka Jiří 80
7. ATESTACE, 5 54,5 ž. Jan Verner 1 1/2 02:00,98 4 Hulínský Václav 78
8. A DEE JOE(FR), 4 48,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 02:01,00 1 Kotáb Eduard 120
9. LABEL FIVE, 7 54,5 Martin Laube 7 02:02,36 9 Luka Václav 50
10. LARAN(IRE), 6 60,0 am. Martina Luková 2 1/4 02:02,84 7 Luka Václav 60
11. PRINCEZNA ARABELA, 3 58,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 02:03,75 6 Syslová Lenka 140
12. MYSTIC SWING(GER), 5 48,0 Michaela Musialová 3 1/4 02:04,45 8 Kotáb Eduard 140
Čas: 01:59,13, Mezičasy: (13,61 - 26,40 - 26,38 - 26,67 - 26,06)
Výrok: BOJ-krk-1/2-2-1 3/4-4-1 1/2-kr.hlava-7-2 1/4-4 1/2-3 1/4
Maj. prémie:
6 000 Kč (MRAMOR)Stáj VB-Váňa
5 000 Kč (MATTER FOR LOVE)Spedica s.r.o. Kub
2 000 Kč (ROBINSON)Buc-Film

Majitel: Spedica s.r.o. Kub, Trenér: Kub Petr, Chov: Kub Petr
video

6. dostih, start 14:30
1455 CENA BEST PHARMACY
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYCHO BRAHE(IRE), 4 56,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:43,42 3 Šatra Tomáš 78
2. VICTORY MISSILE(GER), 5 53,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:43,93 8 Fedorowicz Vladislav 120
3. TROP, 5 58,5 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:43,95 9 Jelen Jaroslav 45
4. OLD STORY, 7 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:44,12 1 Hlavatý Pavel 130
5. EVEREST HILL(GB), 4 60,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:44,23 4 Koplík Zdeno 100
6. CASTELLON(FR), 3 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:44,60 7 Blažková Helena 50
7. ECHO RULES(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:44,98 6 Chaloupka Jiří 18
8. CHUAN CHE, 6 57,5 ž. Petr Foret 7 01:46,66 5 Pišl Martin 160
9. ROMANE CONTI(GB), 6 60,5 ž. Jan Rája 2 1/4 01:47,06 2 Zobal František 78
10. KITTY LOT(IRE), 3 54,5 Helena Pejšková, Ing. 2 1/4 01:47,47 10 Pejšková Ivana 120
Čas: 01:43,42, Mezičasy: (24,18 - 26,37 - 26,24 -26,63)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-hlava-1-1/2-2 1/4-2 1/4-7-2 1/4-2 1/4
Maj. prémie:
6 250 Kč (TROP)Stáj Pěčín - Jelen

Majitel: Joly, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Quinn L.

Sankce: tr. Koplík 2 Z. 200 Kč za nedovolenou pomoc u startu u koně č.4 Everest Hill (DŘ § 348) Majitelský bonus: 15000 Kč TROP Potrebuje-Jelen 10000 Kč OLD STORY Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

video

7. dostih, start 15:05
1456 76. LERAM CENA ZIMNÍHO FAVORITA
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 2letí
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 4500 + 10500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIRIUS SHINE(IRE), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:45,09 1 Koplík Zdeno 28
2. AMADEON(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 2 3/4 01:45,57 3 Vocásková Helena 70
3. VALMONT OHNE, 2 58,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:45,91 4 Petrlík Allan 40
4. SUMATRA(GER), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:46,00 8 Váňa Tomáš 78
5. RABBIT MOUNTNELSON(GB), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:46,05 2 Petrlík Allan 19
6. TAIMASS(FR), 2 58,0 ž. Radek Koplík 6 01:47,20 9 Resulov Artur 250
7. LOOP LOVE(GB), 2 57,0 ž. Jan Verner daleko 01:51,17 6 Kotáb Eduard 110
8. HAYLEY, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 01:51,89 7 Blažková Helena 300
9. RACHEL TIFFANY(USA), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář daleko 01:55,68 5 Blažková Helena 110
Čas: 01:45,09, Mezičasy: (26,02 - 26,65 - 26,47 - 25,95)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 3/4-1/2-hlava-6-daleko-3 1/2-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (VALMONT OHNE)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: DAR, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Kildaragh Stud

Sankce: ž. Chaloupka J. 500,- Kč za za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 15:35
1457 CENA STEJKR
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POULINE, 3 50,0 Kateřina Hlubučková BOJ 01:31,15 13 Neuberg Filip 120
2. LAFRANCO, 5 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:31,23 15 Seménka Zdeněk 60
3. CAILEAN, 4 54,0 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:31,72 2 Zobal František 120
4. HERBEBOIS, 4 56,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:31,74 3 Germič Karel 140
5. STORMICO, 3 59,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:32,13 11 Hurt Jiří 160
6. LE CAGNARD(GB), 5 53,0 žk. Daniel Vyhnálek kr.hlava 01:32,15 14 Mourek František 300
7. PANDURO(GER), 5 61,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:32,27 10 Koplík Zdeno 35
8. ADRASTEIA(GB), 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:32,77 7 Horová Oliva 140
9. TREVILLA, 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 01:32,87 16 Petrlík Allan 160
10. ULITTA, 5 54,5 Nikola Petrlík 3/4 01:33,03 12 Šimčík Radek 250
11. VALMONT, 5 54,0 Martin Laube 1 1/4 01:33,28 1 Duchoň Tomáš 60
12. LAY(FR), 3 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:33,60 6 Drlík Jaroslav 120
13. TAGUGU(GER), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4 01:34,53 9 Chaloupka Václav 140
14. LUCKY HORSE(POL), 9 59,5 ž. Michal Mach 2 3/4 01:35,08 4 Drlík Jaroslav 60
15. WYOMING, 3 55,0 ž. Jan Verner 5 01:36,02 5 Bartoš st. Josef 100
S TÍO SERGEANT, 5 52,0 žk. Michal Hrouda     8 Sýkorová Marcela 210
Čas: 01:31,15, Mezičasy: (13,46 - 26,83 - 25,27 - 25,60)
Výrok: BOJ-krk-2 3/4-kr.hlava-2 1/4-kr.hlava-3/4-2 1/2-1/2-3/4-1 1/4-1 1/2-4 1/4-2 3/4-5

Majitel: Stáj Habich - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Grote K.

Kůň č.8 TÍO SERGEANT ztratil na startu jezdce, byl v moci startéra.

video

9. dostih, start 16:05
1458 CENA WWW.BETINO.CZ
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FASCINATING HILL, 3 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 02:45,30 9 Michal Jiří 28
2. TALENT, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 02:45,91 1 Kabelková Hana 25
3. LILLY BEAR, 3 56,5 ž. Petr Foret krk 02:46,00 10 Hlavatý Pavel 40
4. ČÁRYREJKA, 3 50,0 Michaela Musialová 1 1/2 02:46,26 6 Vrba Pavel 80
5. RENDETTA, 3 54,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:46,39 5 Horáková Lenka 60
6. SHANNYN, 6 54,5 Nikola Petrlík 4 1/2 02:47,37 7 Šimčík Radek 130
7. CUDAK(POL), 6 58,0 ž. Jan Rája 8 02:48,91 2 Zachrdla Jaroslav 180
8. TRUST ON SCYRIS, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 02:49,20 8 Neuberg Filip 160
9. WOLF, 4 57,0 ž. Jan Verner 6 02:50,47 4 Kantek Petr 180
Nestartovali: ATLETHICA
Čas: 02:45,30, Mezičasy: (27,89 - 29,31 - 26,88 - 27,52 - 26,91 - 26,79)
Výrok: LEHCE-3 1/4-krk-1 1/2-3/4-4 1/2-8-1 1/4-6

Majitel: Equus Caroli, Trenér: Michal Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: Petrlík N. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), tr. Vrba P.Ing. a tr.Neuberg F. Po 200 Kč za pozdní příchod koní č.6 ČÁRYREJKA a č.8 TRUST ON SCYRIS do padocku (DŘ § 332).

video


Dostihová komise: