home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 18.10.2014 - Most
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:32
1443 Cena společnosti Brammer
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FUR COAT(FR), 4 58,0 ž. Vendula Korečková BOJ 01:29,97 2 Fedorowicz Vladislav 45
2. TALBEC, 6 48,0 Kateřina Hlubučková 1/2 01:30,06 6 Jirka Petr 60
3. SKY ARROW(FR), 3 54,0 Martin Laube 3 01:30,46 10 Kotáb Eduard 100
4. SAGAJA, 7 58,5 ž. Václav Janáček hlava 01:30,48 7 Zobal František 30
5. SHEBY JAIL, 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:30,60 5 Škrášková Alena 70
6. RŮŽENKA, 6 48,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:31,10 8 Šatra Tomáš 60
7. LEMESÍNA, 4 54,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:31,31 9 Hronová Ilona 90
8. ADINA, 5 55,0 ž. Tomáš Lukášek 9 01:32,87 1 Kub Ivan 60
9. ADDISON(GER), 9 60,5 ž. Jiří Chaloupka 4 01:33,45 4 Chaloupka Václav 35
Nestartovali: VISENYA(GB)
Čas: 01:29,97, Mezičasy: (15,54 - 24,58 - 24,96 - 24,89)
Výrok: BOJ-1/2-3-hlava-3/4-3 1/2-1 1/4-9-4
Maj. prémie:
5 000 Kč (TALBEC)Stáj Talcum-Jirka
2 000 Kč (SHEBY JAIL)U krále Matyáše, UH

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.
video

2. dostih, start 14:01
1444 Cena Vinařství Třebívlice
Steeplechase IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOULIN ROUGE, 4 68,5 Jan Kratochvíl ZADRŽENĚ 04:15,39 3 Zobal František 30
2. PRIMUS PASTORALUS(GB), 6 67,0 Michal Kubík 14 04:18,28 7 Luka Václav 60
3. AMERICKÝ SEN, 6 72,5 ž. Marcel Novák 1/2 04:18,36 1 Kvapilová Lenka 40
4. MIRIAM, 5 64,0 Radek Man 1/2 04:18,45 4 Neuberg Filip 80
5. LUMINEUX(GB), 7 68,5 ž. Josef Váňa ml. 13 04:20,83 6 Váňa st. Josef 23
6. DUBAI LAND(GB), 9 71,5 ž. Dušan Andrés 2 04:21,14 2 Bartoš st. Josef 40
PN ATHABASCA, 6 64,0 Jakub Kocman     5 Sůrová Pavlína 90
Čas: 04:15,39, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-14-1/2-1/2-13-2

Majitel: Václav Luka, Trenér: Zobal František, Chov: Luka V.,Ing.
video

3. dostih, start 14:34
1445 Cena společnosti PASS-DC
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAPASTNIK(POL), 2 58,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:45,88 7 Wroblewski Grzegorz 24
2. FABRISCO, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 01:46,80 1 Bartoš st. Josef 24
3. PRINC BAJAJA, 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 4 01:47,55 2 Škrášková Alena 60
4. DUKE(POL), 2 57,0 ž. František Vávra 2 1/4 01:47,91 6 Votava Jaroslav 40
5. OMBRELETTO(POL), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2 01:48,57 3 Chaloupka Jiří 120
6. MY SUNNY BOY(FR), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 4 01:49,15 5 Váňová Pavla 80
7. DONNA SUMMER(POL), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 17 01:52,62 8 Hurt Tomáš 100
8. AIDA(POL), 2 54,5 Markéta Pátková 4 01:53,20 4 Hurt Tomáš 70
Čas: 01:45,88, Mezičasy: (28,92 - 27,27 - 25,09 - 24,61)
Výrok: LEHCE-6-4-2 1/4-4 1/2-4-17-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (FABRISCO)Vocetka
6 000 Kč (PRINC BAJAJA)U krále Matyáše, UH

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Iwno
video

4. dostih, start 15:02
1446 Cena společnosti AAC PRAGOCEL
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POWER ZAR(GER), 5 70,5 ž. Josef Váňa ml. LEHCE 05:31,82 1 Váňa st. Josef 15
2. LOIRE, 6 64,5 Michal Kubík 6 05:32,81 7 Luka Václav 80
3. SIXTYSEVEN, 5 68,5 ž. Marcel Novák hlava 05:32,83 5 Jirátová Petra 25
4. NEICER(POL), 6 63,5 Jakub Kocman 2 1/4 05:33,15 2 Sůrová Pavlína 50
5. CALVERA, 7 64,5 Jan Kratochvíl 9 05:34,60 6 Baštová Pavlína 200
6. MAIESTAS(IRE), 7 68,0 ž. Luboš Urbánek daleko 05:42,05 3 Špelda Lubomír 80
Nestartovali: KSIEŽNA VEGAS(POL)
Čas: 05:31,82, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-hlava-2 1/4-9-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (LOIRE)Lucky Service, s.r.o.
3 000 Kč (SIXTYSEVEN)Buc-Film
2 000 Kč (CALVERA)Stáj Mikulčák

Majitel: Rennstall Darboven, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Idee

Sankce: ž. Novák M. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

5. dostih, start 15:32
1447 ČESKOMORAVSKÁ CENA ÚSTECKÉHO KRAJE
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEVIS MISTRAL(IRE), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:28,89 1 Šavujev Arslangirej 35
2. NINE OU FOUR(IRE), 3 58,0 ž. Václav Janáček krk 01:28,95 5 Luka Václav 20
3. KENDY(GB), 6 61,0 ž. Radek Koplík 3 1/4 01:29,47 2 Koplík Zdeno 20
4. JUST FLY(POL), 6 61,0 ž. Milan Zatloukal 7 01:30,62 3 Berthier Kateřina 120
5. TRAFFIC TOUR, 7 59,5 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2 01:31,35 4 Křídlová Tamara 120
Čas: 01:28,89, Mezičasy: (15,40 - 24,19 - 24,70 - 24,60)
Výrok: BOJ-krk-3 1/4-7-4 1/2

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Cox D.& Farrington D.

Sankce: ž. Janáček V. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:04
1448 Cena společnosti TRANSROLL
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 3200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAMIRANDA(FR), 5 57,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:13,00 7 Luka Václav 50
2. KHALIDOR(GER), 4 58,5 ž. Václav Janáček 2 1/2 02:13,35 3 Luka Václav 25
3. MYSTIC GOLFER, 3 54,0 ž. Jan Verner krk 02:13,39 6 Hronová Ilona 140
4. CLASA CAFE, 4 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 02:13,40 4 Váňa Tomáš 40
5. YES MAN(FR), 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 02:13,57 1 Germič Karel 40
6. BEST BOX(POL), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 02:14,06 2 Hurt Tomáš 40
7. GOLDY, 7 55,0 ž. Tomáš Lukášek 8 02:15,45 5 Křídlová Tamara 120
Čas: 02:13,00, Mezičasy: (28,39 - 25,73 - 27,14 - 25,60 - 26,15)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-hlava-1-3 1/2-8
Maj. prémie:
12 500 Kč (MYSTIC GOLFER)Hřebčín Křenek
3 750 Kč (CLASA CAFE)Stáj VB-Váňa

Majitel: Stall Philipphof(cz), Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Mme Vayssier E.

Poplatky: stáj Philiphof.cz 500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu s jezdcem v sedle(DU 16/6).

video

7. dostih, start 16:35
1449 Cena společnosti Hipodrom Most a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 625 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUKE OF BEAUMONT(FR), 3 55,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:14,67 7 Šatra Tomáš 70
2. LATRIB, 5 55,0 ž. Jan Verner 1 02:14,86 8 Sýkorová Marcela 200
3. ABRET, 3 48,0 Kateřina Hlubučková krk 02:14,93 2 Luka Václav 50
4. MONTE WELLS, 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 02:15,07 9 Petrlík Allan 50
5. MARKER SUN, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:15,08 4 Fedorowicz Vladislav 60
6. WENDELÍNEK, 5 51,0 žk. Sarah Kynclová nos 02:15,08 10 Mourek František 160
7. POLYANTE(GER), 3 56,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 02:15,45 11 Fedorowicz Vladislav 50
8. VALIANT Z DUBÉ, 6 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 8 02:16,83 6 Bartoš st. Josef 110
9. PORTUGAL, 4 59,5 Helena Pejšková, Ing. 7 02:17,99 5 Pejšková Ivana 80
10. VAGUELY WINGS(AUT), 4 48,0 Michaela Musialová 1 3/4 02:18,30 1 Jirka Petr 400
11. MADANPOUR(IRE), 8 59,0 ž. Dušan Andrés 1/2 02:18,40 3 Jirka Petr 100
S JOKOONO(GER), 8 50,0 žk. Michal Hrouda     12 Chaloupka Václav 200
Čas: 02:14,67, Mezičasy: (27,13 - 27,39 - 27,28 - 26,11 - 26,76)
Výrok: JISTĚ-1-krk-3/4-kr.hlava-nos-2 1/2-8-7-1 3/4-1/2

Majitel: Stáj Charvátová, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mme Watts R.

Kůň č. 11 POLYANTE ztratil na startu asi 6 délek. Kůň č. 12 JOKOONO neodstartoval, byl v moci startéra.

video


Dostihová komise: