home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 11.10.2014 - Pardubice
stav dráhy: 3.8 (dobrá / Good)
1. dostih, start 12:00
1428 Charvát Group - FEGENTRI MS amatérů
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší, dostih amatérů
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CORVINA, 6 68,0 am. Radim Petřík BOJ 04:06,78 3 Ilíková Kateřina 50
2. SORGENIO, 4 66,0 am. Alice Mills 1/2 04:06,89 6 Vašina Josef 50
3. RUSSELL, 5 72,0 am. Frederick Tett 5 04:07,91 1 Brečka Jaroslav 25
4. CLAAS, 4 66,0 am. Michal Mikšovský krk 04:07,96 7 Tůma Pavel 120
5. APARTMAN, 9 70,0 am. Barbara Guenet 3 04:08,63 5 Jelínková Petra 130
6. AYRAN, 4 66,0 am. Maxime Denuault 7 04:10,23 4 Kousek Jiří 70
PN LA BRUSCO, 6 71,0 am. Pavel Peprna     2 Votava Jaroslav 50
Z HOLLYBEAR, 5 70,0 am. Jiří Štencel     8 Myšková Štěpánka 50
Čas: 04:06,78, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-5-krk-3-7

Majitel: Jezdecký oddíl Beňov, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: am Mills Alice 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

2. dostih, start 12:45
1429 Cena Dostihového spolku a.s.
Bumper IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 0 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZANZIBAR, 4 65,5 Martin Liška ZADRŽENĚ 03:57,21 1 Horáková Lenka 13
2. ZACHARY, 5 64,5 Petr Tůma 10 03:59,30 4 Šomanová Lenka 50
3. NICAMIA(POL), 5 64,0 Lukáš Vymazal 9 04:01,25 5 Novák Antonín 40
4. LADA Z RUSÍNA, 4 A 1/2 62,0 Jakub Kocman 17 04:05,07 3 Kovačík František 170
5. VITALITA, 5 60,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. daleko 04:11,88 2 Křídlová Tamara 170
Čas: 03:57,21, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-10-9-17-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vocásek F.
video

3. dostih, start 13:14
1430 Dostih amazonek
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP STAR, 3 56,0 Michaela Musialová JISTĚ 02:05,85 9 Menclová Aneta 18
2. ARMANNO, 3 55,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:06,24 7 Mimra Zdeněk 78
3. NICANORA, 4 61,0 am. Barbara Guenet 6 02:07,33 12 Váňa st. Josef 60
4. WINNER STARS, 3 57,5 Markéta Pátková 1 3/4 02:07,64 5 Haris Ludvík 35
5. NINE(GER), 3 55,0 ž. Katarina Barboríková 4 02:08,41 10 Váňa st. Josef 80
6. RUMBA, 3 51,0 Kateřina Hlubučková 1/2 02:08,49 3 Berthier Kateřina 78
7. APOLENKA, 4 56,0 am. Hana Juránková 5 02:09,49 11 Berthier Kateřina 250
8. ERAGON, 6 59,0 am. Veronika Marková 4 02:10,26 8 Pejšková Ivana 210
9. CALABRIE, 9 56,0 am. Petra Hrubá 1 3/4 02:10,60 1 Kantek Petr 210
10. LATRIB, 5 56,5 žk. Simona Molková 1/2 02:10,70 2 Sýkorová Marcela 100
11. RETINA, 4 57,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. hlava 02:10,74 6 Juránek Petr 210
12. TRAUTENBERG, 3 57,0 am. Veronika Olehlová 3/4 02:10,88 4 Olehla Čestmír 78
Čas: 02:05,85, Mezičasy: (18,36 - 26,11 - 27,26 - 27,57 - 26,54)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-6-1 3/4-4-1/2-5-4-1 3/4-1/2-hlava-3/4

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr

Koně č.5 WINNER STARS a č.6 RETINA ztratili na startu cca 5 délek.

video

4. dostih, start 13:43
1431 Cena mílařů
Rovina I.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší
320.000 Kč (160000 - 73600 - 48000 - 22400 - 16000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 4800 + 11200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HONZIK CHIPERA(GB), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal TUHÝ BOJ 02:03,20 1 Šatra Tomáš 17
2. EQUESTR(FR), 4 60,5 ž. Petr Foret 1/2 02:03,28 2 Váňa Tomáš 110
3. BERYASKA(FR), 4 59,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 02:03,31 9 Koplík Zdeno 100
4. TALAR(GB), 4 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 02:03,54 4 Luka Václav 100
5. LEY PERCY(GB), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:03,82 3 Luka Václav 55
6. NOEM, 7 60,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:04,06 6 Tomková Kristína 140
7. LYSYAN(IRE), 6 60,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:04,14 8 Blažková Helena 45
8. WIN FRONT(USA), 3 58,0 ž. Radek Koplík 3 1/4 02:04,86 7 Koplík Zdeno 40
9. ALL THE EVIL(IRE), 6 60,5 ž. Zdenko Šmida 1 3/4 02:05,13 5 Holčák František 80
Čas: 02:03,20, Mezičasy: (17,47 - 26,18 - 26,26 - 26,88 - 26,42)
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-hlava-1 1/2-2-1 3/4-1/2-3 1/4-1 3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: G.B.Partnership

Kůň č.1 HONZIK CHIPERA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 14:12
1432 Dostih obranného průmyslu Pardubicka podporovaný společností RETIA
Rovina II.kat. - 1750 m, cena, 2letí
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARTABAN, 2 58,0 ž. Jan Rája LEHCE 01:59,63 10 Vocásková Helena 19
2. SPLASH, 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 02:00,75 6 Mimra Zdeněk 100
3. FANTAGGIRA LADY, 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 02:00,95 9 Petrlík Allan 23
4. YARA, 2 58,0 ž. Dušan Andrés hlava 02:00,98 1 Blecha Jan 78
5. LAD IN, 2 58,0 ž. Michal Mach 1 1/2 02:01,22 5 Kabelková Hana 150
6. CARRY THE GLORY, 2 57,0 ž. Petr Foret 3/4 02:01,35 4 Bartoš st. Josef 50
7. FURANO(GB), 2 57,0 ž. Radek Koplík 1/2 02:01,43 7 Koplík Zdeno 120
8. VEGAS LAS, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 02:02,70 8 Piruch Jozef 110
9. FR ACCES, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 02:03,20 3 Tykal Milan 200
10. BE BEST, 2 57,0 Martin Laube 4 02:04,03 2 Syslová Lenka 170
Čas: 01:59,63, Mezičasy: (12,36 - 27,95 - 27,34 - 27,41 - 26,56)
Výrok: LEHCE-6-1 1/4-hlava-1 1/2-3/4-1/2-6-2 1/2-4
Maj. prémie:
12 500 Kč (ARTABAN)Zeas Staré Hradiště
7 500 Kč (SPLASH)MVDr. Richard Minařík - Mimra
5 000 Kč (FANTAGGIRA LADY)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Poplatky: tr.Tykal M. 1000 Kč za pozdní hlášení změn u koně č. 3 FR ACCES (DU 16/4).

video

6. dostih, start 14:48
1433 Cena sprinterů podporovaná Dostihovým klubem
Rovina I.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
320.000 Kč (160000 - 73600 - 48000 - 22400 - 16000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 4800 + 11200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WAKA LAURA(IRE), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:08,64 6 Luka Václav 35
2. BRIGHT SAND(FR), 8 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:08,81 9 Kousek Jiří 150
3. HELLO HOBBY(IRE), 3 57,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:09,04 3 Kotáb Eduard 78
4. SIGN OF THE ZODIAC(IRE), 4 59,0 ž. Zdenko Šmida 3/4 01:09,20 2 Holčák František 25
5. LEVIS MISTRAL(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:09,39 1 Šavujev Arslangirej 65
6. PRINCE ORPEN(FR), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:09,73 7 Blažková Helena 100
7. INWIN SPIRIT(GB), 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 3/4 01:09,99 8 Koplík Zdeno 130
8. DIXON, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 2 01:10,36 4 Votava Jaroslav 120
9. PETIT ARC EN CIEL(GB), 3 59,5 ž. Jaroslav Línek 3/4 01:10,50 5 Hanáček Jaroslav 35
10. CHEMIK, 4 58,0 ž. František Vávra 15 01:13,51 10 Votava Jaroslav 210
Čas: 01:08,64, Mezičasy: (17,22 - 26,35 - 25,08)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/2-3/4-1 1/4-2 1/4-1 3/4-2-3/4-15

Majitel: DS Go, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Bergin D.& T.

Kůň č.10 CHEMIK ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: ž. Korečková V. 500 Kč za tísnění koně č.1 LEVIS MISTRAL koněm č.4 DIXON v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c).

video

7. dostih, start 15:15
1434 Velká cena Pardubic
Rovina I.kat. - 2500 m, cena, 3letí a starší
330.000 Kč (165000 - 75900 - 49500 - 23100 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 4950 + 11550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MISTER WESTMINSTER(GB), 4 61,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 02:51,57 9 Váňa st. Josef 110
2. AUTOR(IRE), 4 61,0 ž. Zdenko Šmida krk 02:51,65 2 Holčák František 14
3. MONSIEUR BACHIR(FR), 3 58,0 ž. Petr Foret 4 02:52,46 8 Wroblewski Grzegorz 50
4. POLONAISE, 3 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:52,66 4 Luka Václav 170
5. BUONARROTI(GER), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 4 3/4 02:53,70 5 Váňa st. Josef 110
6. WALLISTO(GER), 6 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 02:53,99 3 Török Dalibor 210
7. ORATORY DAVIS(FR), 4 61,0 ž. Milan Zatloukal 4 02:54,81 6 Piruch Jozef 110
8. SALTANAT(IRE), 4 59,5 ž. Radek Koplík 3 02:55,39 7 Resulov Artur 45
9. RABBIT THOMAS(IRE), 4 61,0 ž. Jan Verner 8 02:57,27 10 Juránek Petr 300
Nestartovali: LOVE ME
Čas: 02:51,57, Mezičasy: (35,56 - 28,10 - 27,95 - 27,26 - 26,03 - 26,64)
Výrok: BOJ-krk-4-1-4 3/4-1 1/2-4-3-8
Maj. prémie:
20 000 Kč (POLONAISE)Stáj Mikon

Majitel: Spedition Zavřel, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Söhrenhof

Kůň č.9 MISTER WESTMINSTER byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Lukášek T. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).

video


Dostihová komise: