home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.10.2014 - Praha
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:01
1419 CENA SPOLEČNOSTI G-SERVIS PRAHA (Memoriál Františka Huleše, EBF)
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:16,03 3 Petrlík Allan 20
2. SANTIN(IRE), 2 56,0 ž. Jan Verner 3 01:16,54 5 Tajmr Michal 60
3. SEMANTÝNA, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:16,72 6 Růžičková Martina 150
4. FEJZBUK, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:16,89 8 Derych Vladimír 60
5. LOOP LOVE(GB), 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:17,40 2 Kotáb Eduard 35
6. URBI ET ORBI(GER), 2 54,5 Martin Laube 2 1/4 01:17,71 1 Syslová Lenka 50
7. OLD BEER, 2 53,5 Kateřina Hlubučková 5 01:18,51 9 Voršilková Helena 60
8. TAPAJO(GER), 2 56,0 ž. Petr Foret 9 01:20,36 7 Chaloupka Václav 150
9. TIGUAN ŠIM, 2 53,5 Michaela Musialová 7 01:21,69 4 Bartoš st. Josef 150
Čas: 01:16,03, Mezičasy: (25,26 - 25,50 - 25,27)
Výrok: JISTĚ-3-1 1/4-1 1/4-3 1/4-2 1/4-5-9-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (SEMANTÝNA)BoKa Seniors
6 000 Kč (FEJZBUK)Stáj Liboš-Derych

Majitel: Salvator Racing Club, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Cheveley Park Stud
video

2. dostih, start 13:31
1420 CENA SPOLEČNOSTI ELEKTROTRANS
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONRRO, 3 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:14,34 3 Mimra Zdeněk 130
2. LAVERONI, 3 53,5 ž. Jan Verner 2 01:14,67 6 Kub Ivan 150
3. TAGUGU(GER), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka nos 01:14,87 5 Chaloupka Václav 60
4. VALMONT, 5 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:14,87 1 Duchoň Tomáš 30
5. GIRL OF FIRE, 3 55,5 Martin Laube krk 01:14,92 4 Luka Václav 40
6. ULTIMA, 4 53,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:14,99 11 Šimčík Radek 180
7. POULINE, 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:15,35 12 Neuberg Filip 100
8. FABRITTANA, 3 48,0 Michaela Musialová 1 1/4 01:15,55 7 Petrlík Allan 180
9. AKADEMIA(IRE), 4 60,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:15,67 8 Matysík Zdeněk 55
10. BLACKANDGREEN(GB), 5 58,0 Nikola Petrlík 3 01:16,32 2 Zobal František 120
11. ERAGON, 6 55,0 am. Veronika Marková 3 01:16,90 9 Pejšková Ivana 300
Nestartovali: WYOMING
Čas: 01:14,34, Mezičasy: (25,97 - 23,55 - 24,83)
Výrok: JISTĚ-2-nos-1 1/4-krk-1/2-2 1/4-1 1/4-3/4-3-3-BOJ

Majitel: MANEKO, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Kunčar Jaroslav
video

3. dostih, start 14:01
1421 CENA CHOVATELSKÉHO KLUBU FITMIN A SPOLEČNOSTI IDS PRAHA
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONDEGO BAY, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:42,86 2 Petrlík Allan 85
3. FABRISCO, 2 58,0 Radek Man 2 3/4 01:43,35 6 Bartoš st. Josef 45
2. GOLDEN IRENE, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:43,36 3 Petrlík Allan 18
4. PHANTASIE, 2 57,0 ž. František Vávra 1 1/2 01:43,61 7 Votava Jaroslav 180
5. NANA ANGELA(GER*), 2 57,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:44,05 4 Wroblewski Grzegorz 35
6. CHERRIES, 2 57,5 ž. Dušan Andrés 1/2 01:44,15 10 Blecha Jan 120
7. SONYATTA, 2 56,0 ž. Michal Mach 3 1/2 01:44,71 12 Kub Ivan 160
8. CHARISMATIC, 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:44,87 5 Váňa Tomáš 55
9. NAMBRA, 2 52,5 Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:45,13 11 Voršilková Helena 120
10. MONARCHO, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:45,26 8 Demele Jan 180
Nestartovali: ORION HOUSE, RHEEDIA
Čas: 01:42,86, Mezičasy: (26,78 - 25,73 - 25,36 - 24,99)
Výrok: BOJ-2 3/4-(kr.hlava)-1 1/2-2 1/2-1/2-3 1/2-1-1 3/4-3/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Proti výsledku dostihu byl podán protest stájí Rabbit Trhový Štěpánov pro tísnění koně č.3 GOLDEN IRENE koněm č.6 FABRISCO. DK protest prošetřila a uznala s tím, že tísnění mělo vliv na výsledek dostihu a přesunula koně č.6 FABRISCO za poškozeného koně č.3 GOLDEN IRENE. Sankce: j. Man R. odnětí licence na jeden dostihový den tj. 11.10.2014 (na žádost jezdce) za tísnění koně č.3 GOLDEN IRENE koněm č.6 FABRISCO v cílové rovině, které mělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c). Maj. bonus: 20000 Kč (MONDEGO BAY) Rabbit Trhový Štěpánov 9200 Kč (GOLDEN IRENE) Rabbit Trhový Štěpánov 6000 Kč (FABRISCO) Vocetka 2800 Kč (PHANTASIE) Lokotrans 2000 Kč (NANA ANGELA(GER*)) DS Pegas

video

4. dostih, start 14:40
1422 CENA SPOLEČNOSTI D&Z
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 3 57,0 ž. Petr Foret BOJ 01:43,46 3 Schillová Barbora 40
2. MONELLA, 4 59,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 01:43,64 7 Mimra Zdeněk 23
3. CAILEAN, 4 49,0 Markéta Pátková 2 3/4 01:44,12 8 Zobal František 110
4. NAMID STAR(FR), 3 59,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:44,43 2 Růžičková Martina 78
5. COME LYPI, 4 48,0 Michaela Musialová 3/4 01:44,56 9 Slabý Petr 400
6. TALBEC, 6 53,0 Kateřina Hlubučková hlava 01:44,59 1 Jirka Petr 60
7. PETINGO DANCER, 3 55,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:44,73 10 Fedorowicz Vladislav 180
8. SUN FOR LIFE(GB), 6 58,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:44,77 4 Drlík Jaroslav 60
9. EARLIEN, 8 48,0 žk. Simona Molková krk 01:44,81 5 Demele Jan 770
10. D`ARTAGNAN, 5 58,0 am. Lenka Rájová 3/4 01:44,96 6 Vítek Pavel 80
Čas: 01:43,46, Mezičasy: (27,58 - 26,34 - 24,32 - 25,21)
Výrok: BOJ-1-2 3/4-2 1/4-3/4-hlava-3/4-krk-krk-3/4

Majitel: Buc-Film, Trenér: Schillová Barbora, MVDr., Chov: BUC-Film Bouček J.
video

5. dostih, start 15:11
1423 CENA SPOLEČNOSTI KOMTES CHRUDIM
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEMESÍNA, 4 55,0 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 01:42,27 8 Hronová Ilona 60
2. OUR LASS(IRE), 4 57,5 Kateřina Hlubučková 1/2 01:42,36 4 Blecha Jan 200
3. QUIMBY(FR), 3 59,5 ž. Michal Mach 2 01:42,69 7 Wroblewski Grzegorz 23
4. NOWITKA, 4 53,0 Martin Laube hlava 01:42,72 9 Pejšková Ivana 140
5. ADRASTEIA(GB), 4 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:42,97 6 Horová Oliva 120
6. ARMEA, 7 53,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:43,05 10 Šimuni Peter 80
7. LARIKA, 6 58,0 ž. Petr Foret 1/2 01:43,13 5 Fabris Jaroslav 65
8. FAST GABRIEL(FR), 4 48,0 Michaela Musialová 1 1/4 01:43,35 1 Hanousek Ladislav 100
9. TWINKY, 3 49,0 Markéta Pátková 2 1/2 01:43,86 2 Jelen Jaroslav 200
10. DILINGER(GER), 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:43,96 3 Pišl Martin 40
Čas: 01:42,27, Mezičasy: (26,82 - 25,09 - 24,70 - 25,67)
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-2-hlava-1 1/2-1/2-1/2-1 1/4-2 1/2-1/2

Majitel: Hřebčín Křenek, Trenér: Hronová Ilona, Chov: Hřebčín Křenek
video

6. dostih, start 15:40
1424 CENA SPOLEČNOSTI PRAŽSKÉ VODOVODY A KANALIZACE
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TYCHO BRAHE(IRE), 4 56,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:41,03 5 Šatra Tomáš 55
2. LABEL FIVE, 7 53,0 Martin Laube 2 01:41,35 6 Luka Václav 78
3. LARAN(IRE), 6 60,0 am. Martina Luková 4 01:42,06 3 Luka Václav 65
4. LA LAGION, 4 48,0 Michaela Musialová 2 01:42,39 2 Pejšková Ivana 78
5. MALÝ MOŘSKÝ PRINC, 3 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:42,57 7 Votava Jaroslav 24
6. FREDDIE MERC(IRE), 6 59,0 ž. Petr Foret kr.hlava 01:42,59 4 Luka Václav 55
7. AGRESE, 6 58,0 Radek Man 5 01:43,57 1 Hulínský Václav 80
Nestartovali: A DEE JOE(FR)
Čas: 01:41,03, Mezičasy: (25,52 - 23,68 - 25,47 - 26,36)
Výrok: JISTĚ-2-4-2-1 1/4-kr.hlava-5
Maj. prémie:
4 000 Kč (MALÝ MOŘSKÝ PRINC)EŽ Praha a.s.
3 000 Kč (LA LAGION)Hippolit Star - Pejšková

Majitel: Joly, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Mrs Quinn L.
video

7. dostih, start 16:05
1425 VELKÁ CENA EXPA NAILS (12. Memoriál Harryho Petrlíka)
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLY HIT(IRE), 3 57,5 Helena Pejšková, Ing. BOJ 01:40,90 10 Pejšková Ivana 35
2. SAPSIREE(IRE), 4 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:41,02 11 Šatra Tomáš 25
3. KOBI(GER), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 01:41,67 6 Hulínský Václav 78
4. MAMBO LADY(FR), 6 58,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:41,69 4 Jirka Petr 45
5. DIANA ROSENSTURM, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:42,05 9 Héč Karel 80
6. BASIC BARA(IRE), 3 56,5 Martin Laube 3 01:42,52 2 Luka Václav 100
7. PRINCEZNA ARABELA, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 01:43,32 8 Syslová Lenka 250
8. ARONITA POND, 3 56,5 Nikola Petrlík 1 3/4 01:43,59 1 Šimčík Radek 500
9. DANCING MELODY, 5 58,0 ž. Michal Mach 1 3/4 01:43,88 5 Héč Karel 500
10. DARIANE(IRE), 3 56,5 Michaela Musialová 1 1/2 01:44,13 7 Koplík Zdeno 500
11. DETEKCE, 3 56,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:44,14 13 Vrba Pavel 400
S NOVELLETTE(GER), 4 58,0 ž. Jan Verner     12 Hronová Ilona 400
Nestartovali: NIDARA(FR*)
Čas: 01:40,90, Mezičasy: (26,48 - 25,35 - 24,45 - 24,62)
Výrok: BOJ-3/4-4-kr.hlava-2 1/4-3-4 1/2-1 3/4-1 3/4-1 1/2-kr.hlava

Majitel: HIT LOT Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Naughton R.J.

Kůň č.10 DALLY HIT byl vybrán k antidopingové kontrole

video

8. dostih, start 16:35
1426 CENA SPOLEČNOSTI STASANET (Memoriál Josefa Šacha)
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARROS, 3 48,0 Kateřina Hlubučková BOJ 02:35,74 7 Růžičková Martina 200
2. SHADOW MOON, 6 53,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:35,84 1 Stašková Eva 40
3. LORD BECCARI, 4 53,5 ž. Jan Verner 3/4 02:35,99 6 Horová Oliva 78
4. KHALIDOR(GER), 4 53,0 Martin Laube 1 3/4 02:36,27 4 Luka Václav 78
5. YES MAN(FR), 6 53,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 02:36,29 5 Germič Karel 78
6. CLASA CAFE, 4 48,0 Michaela Musialová 2 1/4 02:36,69 9 Váňa Tomáš 100
7. WHITNEY RISK, 4 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 02:36,95 2 Horáková Lenka 200
8. VER, 8 56,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:37,12 10 Matysík Zdeněk 35
9. PAT`S GOLD, 5 57,5 ž. Dušan Andrés 2 02:37,45 8 Popelka Stanislav 35
10. BRUTAL ROCCO(IRE), 5 57,0 ž. Michal Mach 10 02:39,39 3 Török Dalibor 200
Čas: 02:35,74, Mezičasy: (26,34 - 26,88 - 25,21 - 25,98 - 24,58 - 26,74)
Výrok: BOJ-1/2-3/4-1 3/4-kr.hlava-2 1/4-1 1/2-3/4-2-10
Maj. prémie:
12 500 Kč (CHARROS)Orling
3 750 Kč (SHADOW MOON)TARPON LINE - Stašková
2 500 Kč (LORD BECCARI)Falun

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Vanda V.

Kůň č.7 CHARROS byl vybrán k antidopingové kontrole Sankce: j.Hlubučková Kateřina 500 Kč za křižování koně č.5 YES MAN koněm č.7 CHARROS v cílové rovině, které nemělo vliv na na výsledek dostihu (DŘ § 364 c)

video

9. dostih, start 17:06
1427 CENA SPOLEČNOSTI PROTRADE
Rovina IV.kat. - 2240 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FASCINATING HILL, 3 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev ZADRŽENĚ 02:27,64 3 Michal Jiří 35
2. KLEONNE, 3 52,0 Kateřina Hlubučková 9 02:29,47 4 Vrba Pavel 50
3. SWAKOPMUND(GER), 9 55,5 žk. Simona Molková 3/4 02:29,60 1 Mourek František 35
4. ROLLING OCEAN, 10 59,0 ž. Petr Foret 10 02:31,67 6 Hála Libor 25
5. RADBUL, 3 55,5 Miroslava Přibylová 5 02:32,72 2 Jelen Jaroslav 120
6. KÁRL, 3 55,0 ž. Michal Mach 7 02:34,18 8 Hanousek Ladislav 170
Z WELL RISK, 3 57,5 ž. Dušan Andrés     5 Duchoň Tomáš 78
Nestartovali: OSTKÖNIG(IRE)
Čas: 02:27,64, Mezičasy: (16,40 - 25,19 - 26,22 - 27,44 - 26,42 - 25,98)
Výrok: ZADRŽENĚ-9-3/4-10-5-7

Majitel: Equus Caroli, Trenér: Michal Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr.Duchoň T. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.5 WELL RISK do dostihu (DŘ § 411 d)

video


Dostihová komise: