home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.10.2014 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:30
1407 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY Pilecký
Proutky IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAZALKA(IRE), 3 64,0 Michal Kubík ZADRŽENĚ 02:56,66 3 Váňa Tomáš 15
2. TZIGANE DU BERLAIS(FR), 3 65,0 ž. Pavel Kašný 3 1/2 02:57,36 8 Tůma Pavel 39
3. SORGENTA, 3 65,0 ž. Josef Bartoš 1 1/4 02:57,59 5 Kub Ivan 150
4. THE MERCANTILIST(USA), 3 63,0 žk. Vojtěch Crha 6 02:58,76 2 Váňa st. Josef 120
5. KHABI(GB), 3 62,5 Josef Borč 2 02:59,12 4 Barbořík Jiří 65
6. HEFNER, 3 66,0 ž. Josef Váňa ml. 20 03:03,76 6 Váňa st. Josef 43
7. RAPA, 3 60,5 Radek Man 2 1/2 03:04,34 10 Novák Antonín 150
8. CASERTA, 3 65,5 ž. Marcel Novák 1 1/2 03:04,63 7 Novák Antonín 160
9. RACHEL STAR, 3 66,0 Vladimír Verner daleko 03:14,34 9 Juránek Petr 150
PN LOMBARGINI(GER*), 3 65,0 ž. Marek Stromský     1 Popelka Stanislav 100
Čas: 02:56,66, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-3 1/2-1 1/4-6-2-20-2 1/2-1 1/2-daleko

Majitel: Englicovi a Kulhánkovi, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Kehoe C.& Byrne B.

2. dostih, start 14:00
1408 CENA Pragitrans
Rovina IV.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT EMPEROR(IRE), 3 57,5 ž. Jan Rája V. LEHCE 01:48,65 7 Petrlík Allan 16
2. TAKEELA, 4 57,5 ž. Petr Foret 7 01:50,02 2 Zobal František 60
3. NONETA(FR*), 3 54,5 ž. Michal Mach 4 3/4 01:50,93 6 Wroblewski Grzegorz 22
4. WINROCCO(IRE), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:50,96 1 Luka Václav 78
5. USALAN(POL), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:51,49 3 Bartoš st. Josef 210
6. TEXAS LADY, 3 54,0 Michaela Musialová 5 01:52,54 5 Menclová Aneta 55
7. HIDEKI DANON(GB), 6 58,0 ž. Katarina Barboríková 2 01:52,87 4 Sergeant Filip 78
Čas: 01:48,65, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-4 3/4-hlava-2 3/4-5-2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Ailesbury Bloodstock

Sankce: ž.Mach M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b)


3. dostih, start 14:31
1409 STEEPLECHASE K4K Holding
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD DANCER, 6 70,5 ž. Josef Bartoš V. LEHCE 04:17,99 3 Chaloupka Václav 14
2. MAARJAS, 7 68,5 ž. Marcel Novák 7 04:19,34 5 Vinklárek Vladimír 78
3. VIKING DES BLINS(FR), 5 A 1/2 68,5 ž. Pavel Kašný kr.hlava 04:19,35 6 Vítek Pavel 100
4. HOLLYPO, 10 71,5 ž. Jaroslav Myška 15 04:22,62 4 Myšková Štěpánka 45
Z ELMAL(FR), 5 69,5 ž. Josef Váňa ml.     7 Váňa st. Josef 45
Z LEMUEL, 9 66,0 Vladimír Verner     10 Hovadová Jana 100
Z REGE DANCER, 5 68,0 Jiří Henych     11 Havlík Zdeněk 100
Z SMAJLÍK, 4 64,5 Michal Kubík     1 Chaloupka Jiří 100
Nestartovali: ISHAT RAY, PRVNÍ LÁSKA, SAGITÁRIUS
Čas: 04:17,99, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-kr.hlava-15

Majitel: Chaloupka, Hořejší, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Hořejší P.,Ing.

Sankce: tr. Duchoň T. výstraha za nepřipravanost koně č.8 SAGITÁRIUS do dostihu (DŘ § 411f).


4. dostih, start 15:03
1410 CENA PYROPROTECT
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NASIA(POL), 4 57,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:48,02 2 Hurt Tomáš 150
2. JOHANNES KEPLER(GB), 6 55,5 žk. Nela Jirásková 3/4 01:48,15 6 Mourek František 170
3. ALLEGRO, 4 59,5 ž. Radek Koplík 2 3/4 01:48,61 9 Stašková Eva 25
4. ALLANIS(GB), 6 60,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:48,83 1 Zobal František 40
5. SAOLA(GER), 5 55,5 Michal Demo 3 01:49,33 10 Fedorowicz Vladislav 110
6. VISENYA(GB), 4 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:49,54 4 Luka Václav 35
7. EL CAMINO(FR), 5 58,5 Radek Man 3 01:50,11 5 Váňa Tomáš 40
8. ESO(USA), 8 59,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:50,13 3 Vinklárek Vladimír 78
9. TRUE DESERT(AUT), 3 57,0 ž. Michal Mach 14 01:53,00 7 Kabelková Hana 170
10. MACHIAVELLI(BEL), 4 59,0 ž. Katarina Barboríková 9 01:54,85 8 Sergeant Filip 300
Čas: 01:48,02, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-2 3/4-1 1/4-3-1 1/4-3-kr.hlava-14-9
Maj. prémie:
5 000 Kč (ALLEGRO)TARPON LINE - Stašková

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

5. dostih, start 15:35
1411 CENA REGIONÁLNÍ STAVEBNÍ CZ
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
46.000 Kč (23000 - 10580 - 6900 - 3220 - 2300) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1610 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIGNUM(FR), 2 56,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:23,83 2 Wroblewski Grzegorz 17
2. REVENTON, 2 54,0 Michal Demo 3 3/4 01:24,50 1 Váňa Tomáš 65
3. RACHEL TIFFANY(USA), 2 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:24,74 4 Blažková Helena 78
4. PIERMONT, 2 56,0 ž. Michal Mach 2 1/4 01:25,12 6 Zobal František 110
5. AIDA(POL), 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:25,37 9 Hurt Tomáš 40
6. WAR HORSE(POL), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:25,43 5 Chaloupka Václav 50
7. SVITAVA, 2 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/4 01:25,66 7 Germič Karel 60
8. FIOMI, 2 50,5 Michaela Musialová 1 1/4 01:25,90 8 Koplík Zdeno 60
9. IRION, 2 51,5 Kateřina Hlubučková 3 3/4 01:26,62 3 Neuberg Filip 120
S DONNA SUMMER(POL), 2 55,0 ž. Jan Verner     10 Hurt Tomáš 130
Čas: 01:23,83, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-1 1/4-2 1/4-1 1/2-krk-1 1/4-1 1/4-3 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (REVENTON)MBE
6 000 Kč (PIERMONT)EŽ Praha a.s.

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Azienda Agricola Loreto L.

6. dostih, start 16:01
1412 Velká říjnová cena GHC Genetics
Rovina II.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1275 + 2975 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT KYLLACHY(GB), 6 57,5 ž. Jan Rája BOJ 01:20,51 2 Petrlík Allan 40
2. NYANI TOMBA(IRE), 4 59,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:20,58 7 Blažková Helena 15
3. CHARHIZARD(POL), 6 57,5 ž. Petr Foret 1 1/2 01:20,81 4 Hurt Tomáš 78
4. ROMANE CONTI(GB), 6 57,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:21,00 8 Zobal František 100
5. TRAFFIC TOUR, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:21,18 3 Křídlová Tamara 78
6. DANUBIT, 7 57,5 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:21,60 11 Hurt Jiří 210
7. PRAGMATIK, 3 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:21,71 10 Váňa Tomáš 60
8. VLASTNOST, 5 56,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:21,93 1 Mimra Zdeněk 210
9. CHEMIK, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:21,95 5 Votava Jaroslav 78
10. FREE STAR, 6 56,0 ž. Michal Mach 2 1/4 01:22,39 9 Vašina Josef 210
11. QUAFF, 4 56,0 Kateřina Hlubučková 5 01:23,44 6 Kvapilová Lenka 170
Čas: 01:20,51, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-1 1/4-1 1/4-2 1/4-3/4-1 1/4-kr.hlava-2 1/4-5

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Cheveley Park Stud

7. dostih, start 16:31
1413 HANDICAP VAŠE OPTIKA
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HERBEBOIS, 4 58,0 ž. Jaromír Šafář BOJ 01:22,00 8 Germič Karel 35
2. ARTAGAN, 6 59,0 Martin Laube 1/2 01:22,08 4 Hurt Jiří 35
3. VIOLET FROST, 3 48,0 Michaela Musialová 2 3/4 01:22,53 5 Koplík Zdeno 78
4. WILLY WONKA, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:22,64 7 Pohanka Ladislav 78
5. ORNETTA, 4 53,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:22,88 9 Tykal Milan 210
6. VINNYFRED, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:23,07 3 Neuberg Filip 30
7. REDUL, 11 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:23,43 6 Chaloupka Václav 50
8. LAST TRIBAL, 3 49,0 Markéta Pátková 1 3/4 01:23,72 1 Kub Ivan 78
9. PEPI JOSEPHY, 4 55,5 am. Lenka Janatková 12 01:26,01 2 Křídlová Tamara 160
Čas: 01:22,00, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 3/4-3/4-1 1/2-1 1/4-2-1 3/4-12

Majitel: Tannaberg na Šumavě, Trenér: Germič Karel, Chov: Bečvářová J.


Dostihová komise: