home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 

Výsledky ze dne 27.09.2014 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.8 (měkká / Soft)
1. dostih, start 14:30
1393 CENA KARLOVARSKÉHO DENÍKU
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
35.000 Kč (17500 - 8050 - 5250 - 2450 - 1750)
Zápisné: 525 + 1225 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TÍO SERGEANT, 5 48,0 žk. Simona Molková BOJ 01:29,58 5 Sýkorová Marcela 100
2. TANITSCHKA(GER), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:29,68 2 Chaloupka Václav 40
3. VALMONT, 5 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:29,73 6 Duchoň Tomáš 40
4. SAOLA(GER), 5 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:30,03 7 Fedorowicz Vladislav 60
5. TREVILLA, 3 58,0 ž. Jan Verner 3 01:30,53 1 Petrlík Allan 25
6. SYMPATICO, 3 56,0 ž. Petr Foret 1 01:30,71 3 Růžičková Martina 45
7. VERA CRUZ, 4 48,0 Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:31,47 4 Růžičková Martina 120
Čas: 01:29,58, Mezičasy: (13,73 - 25,83 - 25,11 - 24,91)
Výrok: BOJ-1/2-krk-2-3-1-3 1/2

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Hrabák J.Ing.

Sankce: žk. Molková S. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

2. dostih, start 15:00
1394 CENA SPOLEČNOSTI MAREK, s.r.o
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PORTUGAL, 4 48,0 Michaela Musialová BOJ 02:42,54 2 Pejšková Ivana 21
2. ADIUTANT(POL), 5 65,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:42,60 3 Hurt Tomáš 55
3. ROONY, 5 62,5 ž. Petr Foret kr.hlava 02:42,61 5 Jirátová Petra 19
4. ESDARKA, 4 53,0 ž. Vendula Korečková 6 02:43,89 4 Mimra Zdeněk 80
5. ANITHA, 11 48,5 Kateřina Hlubučková 6 02:45,07 1 Březina Ladislav 110
Čas: 02:42,54, Mezičasy: (27,19 - 27,16 - 27,31 - 27,19 - 26,73 - 26,96)
Výrok: BOJ-1/2-kr.hlava-6-6

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Agrobyškovice s.r.o.

Sankce: ž. Chaloupka J. a ž.Foret P po 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:30
1395 CENA ŠLECHTITELŮ SPOLEČNOSTI SELGEN, a.s.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ATESTACE, 5 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:44,32 7 Hulínský Václav 30
2. RABBIT EMPEROR(IRE), 3 57,5 ž. Jan Rája hlava 01:44,36 5 Petrlík Allan 40
3. ROBINSON, 5 60,5 ž. Petr Foret 1/2 01:44,46 8 Jirátová Petra 30
4. PANDURO(GER), 5 57,5 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:44,81 4 Koplík Zdeno 50
5. DARIANE(IRE), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:45,03 3 Koplík Zdeno 50
6. WINROCCO(IRE), 4 57,0 am. Martina Luková 8 01:46,46 1 Luka Václav 50
7. PORTYR, 5 57,5 ž. Jaromír Šafář 10 01:48,26 2 Peťulová Petra 120
8. JOKOONO(GER), 8 59,0 ž. Jiří Chaloupka 9 01:49,90 6 Chaloupka Václav 120
Čas: 01:44,32, Mezičasy: (26,97 - 26,37 - 25,88 - 25,10)
Výrok: BOJ-hlava-1/2-2 1/4-1 1/4-8-10-9

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Pšurný Josef

Kůň č.6 JOKOONO ztratil na startu nesčetné délky. Sankce: ž. Rája J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

4. dostih, start 16:07
1396 SVATOVÁCLAVSKÁ ZIMNÍ KRÁLOVNA pod záštitou JCČR
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 2letí - klisny
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMIRA, 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:42,33 6 Petrlík Allan 30
2. CASSIE(FR*), 2 58,0 ž. Petr Foret 1/2 01:42,44 3 Wroblewski Grzegorz 35
3. LUXANA(GB), 2 58,0 ž. Jan Rája 3 1/2 01:43,18 5 Vocásková Helena 25
4. AMGA RIVER(IRE), 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:43,54 2 Šavujev Arslangirej 50
5. ENERGY STORE(FR), 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 8 01:45,01 1 Šavujev Arslangirej 100
6. MURASAKI LADY, 2 58,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:45,74 7 Petrlík Allan 40
Nestartovali: SPLASH
Čas: 01:42,33, Mezičasy: (25,00 - 25,98 - 25,61 - 25,75)
Výrok: BOJ-1/2-3 1/2-2 1/4-8-3 1/4
Maj. prémie:
20 000 Kč (ZAMIRA)Rabbit Trhový Štěpánov
12 000 Kč (CASSIE(FR*))DS Pegas

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.4 SPLASH nestartoval pro pád jezdce ve zkušebním cvalu, nebyl v moci startéra.

video

5. dostih, start 16:30
1397 CENA GALOPP REPORTER
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ABRET, 3 48,0 Kateřina Hlubučková JISTĚ 02:13,47 3 Luka Václav 50
2. ATLETHICA, 4 53,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:13,67 2 Březina Ladislav 100
3. WENDELÍNEK, 5 57,0 žk. Sarah Kynclová 3 1/4 02:14,27 7 Mourek František 100
4. WOLF, 4 62,0 ž. Jan Verner 3 1/4 02:14,94 1 Kantek Petr 60
5. TRUE DREAM, 3 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:15,32 8 Neuberg Filip 25
5. TAURUS, 4 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev současně 02:15,32 6 Jirka Petr 30
7. CALABRIE, 9 56,5 am. Petra Hrubá 2 1/2 02:15,78 5 Kantek Petr 78
8. FABRITTANA, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2 3/4 02:16,35 4 Petrlík Allan 40
Čas: 02:13,47, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3 1/4-3 1/4-2 1/4-současně-2 1/2-2 3/4

Majitel: Šťastná hvězda, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Rimkevič S.,Ing.
video

6. dostih, start 17:00
1398 CENA STATKU CHYŠE
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALMACIO(GER), 7 68,5 am. Vladimír Černý JISTĚ 04:53,64 1 Baštová Pavlína 40
2. RABBIT LIBRETTIST(GB), 6 70,5 Vladimír Verner 3/4 04:53,78 3 Juránek Petr 20
3. LETNÍ LÁSKA, 6 68,5 Jan Kratochvíl 3/4 04:53,93 2 Váňa st. Josef 25
SN KLAN(POL), 5 70,0 ž. Thomas Boyer     4 Olehlová Monika 45
ZN LUMINEUX(GB), 7 66,5 žk. Vojtěch Crha     5 Váňa st. Josef 78
Čas: 04:53,64, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4

Majitel: Jan Červenka, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Gestüt Graditz

DK přešetřila pád žk. Crhy V. z koně č.5 LUMINEUX a neshledala cizí zavinění. Sankce: j. Kratochvíl J. 200 Kč za nadměrné a nevhodné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:30
1399 CENA SPOLEČNOSTI KAREL HOLOUBEK TRADE GROUP, a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEST BOX(POL), 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 02:13,64 5 Hurt Tomáš 50
2. BLACK STARLIGHT(GB), 3 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 02:13,79 2 Maršíčková Miroslava 30
3. NOVELLETTE(GER), 4 60,5 ž. Jan Verner 2 02:14,05 4 Hronová Ilona 25
4. FREDDIE MERC(IRE), 6 57,0 ž. Petr Foret 3 3/4 02:14,66 3 Luka Václav 40
5. HONEY BUNNY, 8 60,5 Helena Pejšková, Ing. 1/2 02:14,77 1 Pejšková Ivana 60
Čas: 02:13,64, Mezičasy: (27,07 - 27,26 - 26,13 - 26,29 - 26,88)
Výrok: JISTĚ-3/4-2-3 3/4-1/2

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: ž. Murzabayev B. odnětí bičíku na jeden dostihový den, tj. 4.10.2014 za jeho nadměrné použití( sankce přeložena na žádost jezdce) - DŘ §316

video


Dostihová komise: