home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 20.09.2014 - Slušovice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1368 Cena společnosti MAMIAN, s.r.o.
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
46.000 Kč (23000 - 10580 - 6900 - 3220 - 2300) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PARKETA, 2 56,0 ž. Zuzana Vokálková JISTĚ   1 Berthier Kateřina 35
2. BE BEST, 2 54,5 Martin Laube 1 3/4   7 Syslová Lenka 35
3. FEJZBUK, 2 55,0 Nikola Petrlík 1 3/4   9 Derych Vladimír 100
4. VEGAS LAS, 2 52,5 žk. Simona Molková 3   2 Piruch Jozef 78
5. MONARCHO, 2 57,0 ž. Stanislav Georgiev 3 1/2   6 Demele Jan 45
6. PHANTASIE, 2 57,0 ž. František Vávra nos   4 Votava Jaroslav 100
7. LAMBROZINI, 2 56,0 ž. Katarina Barboríková hlava   5 Popelka Stanislav 78
8. SENZOR, 2 56,0 ž. Peter Hodáň 7   3 Seménka Zdeněk 100
9. BEST SAND(IRE), 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček daleko   8 Holčák František 50
Čas: 01:01,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1 3/4-3-3 1/2-nos-hlava-7-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (PARKETA)Stáj Filip
6 000 Kč (BE BEST)Antonín Šimera
4 000 Kč (FEJZBUK)Stáj Liboš-Derych

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

Kůň č. 8 BEAT SAND ztratil na startu asi 5 délek.

video

2. dostih, start 14:25
1369 Cena stáje Monte Negro
Rovina V.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 330 + 670 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LASTORMO, 3 55,0 Martin Laube JISTĚ   3 Okleštěk Miloslav 38
2. SANTINO, 4 59,5 ž. Štefan Budovič 1 1/4   1 Váňová Hana 38
3. LENZIR, 10 55,0 Nikola Petrlík 1/2   6 Kantek Petr 100
4. PANÁČEK, 8 64,0 ž. Stanislav Georgiev 3   4 Demele Jan 45
5. HAIWA, 6 56,5 ž. Peter Hodáň krk   5 Kantek Petr 100
6. VIKTORIE, 4 59,0 Michal Demo 3/4   2 Mocek Květoslav 100
7. EPOLETTA(POL*), 4 62,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/2   8 Holčák František 30
8. HRAVÁ HOLKA, 6 62,5 Josef Borč 1 1/2   9 Vinklárek Antonín 70
9. RAINSTORM, 3 50,0 žk. Simona Molková daleko   7 Petrlíková Ivona 100
Čas: 01:01,27, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-3-krk-3/4-2 1/2-1 1/2-daleko

Majitel: Stáj El Halem Okleštěk, Trenér: Okleštěk Miloslav, Chov: Hlačík L.,MVDr.

Sankce:ž. Budovič Š. 500 Kč za křižování koně č. 6 LENZIR koněm č 1 SANTINO v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (§ 364c)

video

3. dostih, start 14:50
1370 Cena společnosti JSB Match Diabolo, a.s.
Rovina III.kat. - 1160 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APRILIUS(IRE), 6 61,5 Martin Laube JISTĚ   8 Havlíčková Zdena 20
2. SHARP BROOK, 6 59,0 ž. Stanislav Georgiev 1 1/2   4 Demele Jan 38
3. SHEBY JAIL, 4 61,0 ž. Štefan Budovič hlava   9 Škrášková Alena 40
4. MAJOLICA MAYA(GB), 4 57,5 ž. Zuzana Vokálková 3/4   3 Demele Jan 80
5. LA STESSA(IRE), 6 58,0 ž. Peter Hodáň 3 1/2   2 Štěpánek Milan 78
6. PLATBA, 4 62,0 ž. František Vávra hlava   10 Votava Jaroslav 70
7. VAIT, 6 56,5 Nikola Petrlík 3 1/2   7 Mocek Květoslav 150
8. MERIDIAN`S HOPE(IRE), 3 53,0 Marie Trnková 1 3/4   6 Holčák František 65
9. ORPHEA, 5 54,0 am. Markéta Krejčí daleko   5 Vymazal Josef 1110
10. RISK DE SALSA(FR), 3 61,0 žk. Tomáš Stražický 13   1 Sergeant Filip 500
Čas: 01:09,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-hlava-3/4-3 1/2-hlava-3 1/2-1 3/4-daleko-13
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHARP BROOK)Stáj Latén
3 000 Kč (SHEBY JAIL)U krále Matyáše, UH

Majitel: Stáj Kika, Trenér: Havlíčková Zdena, Ing., Chov: Murphy Seamus

Kůň č. 1 RISK DE SALSA ztratil na startu asi 3 délky

video

4. dostih, start 15:15
1371 Cena Zlínského kraje
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší - klisny
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FARTINA, 8 64,5 Jan Derych JISTĚ   1 Derych Vladimír 88
2. CATCH THE CASH(FR), 6 72,0 ž. Marek Stromský 3 1/2   7 Škrášková Alena 35
3. DZAZZIL(POL), 7 66,0 Martin Liška daleko   6 Olehlová Monika 35
4. OUR PRESENT, 4 60,5 František Vávra 14   5 Votava Jaroslav 70
5. LADY GAGA, 4 65,0 Jan Odložil daleko   2 Baluchová Lucie 140
Z WAIKITA, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška     4 Olehla Čestmír 40
ZN OPENLY(GB), 5 70,0 ž. Pavel Kašný     3 Holčák František 23
Čas: 03:53,48, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-daleko-14-daleko

Majitel: Stáj Liboš-Derych, Trenér: Derych Vladimír, Chov: Kovář V.

DK prošetřila pád koní č.3 OPENLY a nezjistila cizí zavinění a zadržení koně č. 4 WAIKITA a vysvětlení jezdce vzala na vědomí. .

video

5. dostih, start 15:45
1372 Cena hejtmana Zlínského kraje
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORATORY DAVIS(FR), 4 60,5 Martin Laube JISTĚ   6 Piruch Jozef 18
2. MAINLY ROCCO, 5 60,5 ž. Katarina Barboríková 3 1/2   2 Popelka Stanislav 78
3. CENTORION, 3 51,5 žk. Simona Molková 1 1/2   5 Podhányi Jan 180
4. TOZAN(FR), 4 59,0 ž. Zuzana Vokálková 2   8 Holčák Radek 78
5. ONEGIN(FR), 4 59,0 ž. Peter Hodáň nos   1 Štěpánek Milan 160
6. APINOA, 8 59,5 ž. Štefan Budovič 6   11 Váňová Hana 90
7. ARCTIC GALAXY(CAN), 5 61,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2   7 Holčák František 65
8. PRINCEZNA ARABELA, 3 55,0 Josef Borč 3 1/2   10 Syslová Lenka 130
9. GLOUSHEK(GB), 6 62,5 ž. Stanislav Georgiev 5   4 Havlíčková Zdena 27
10. CAFFI, 4 56,5 Michal Demo 3 1/2   3 Štěpánek Milan 250
11. REINI`S BOY, 4 59,5 Nikola Petrlík 2   12 Hála Libor 130
Nestartovali: HORKA(POL)
Čas: 02:21,57, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-1 1/2-2-nos-6-1 1/2-3 1/2-5-3 1/2-2
Maj. prémie:
6 000 Kč (CENTORION)Krásno-Podhányi
5 000 Kč (MAINLY ROCCO)Kubíček ČPK

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Piruch Jozef, Chov: Mr Claude Quellier
video

6. dostih, start 16:10
1373 Cena Podřevnicka - sponzorují 1. místopředsedkyně Senátu Parlamentu ČR PaeDr. Alena Gajdůšková a náměstek ministra zemědělství Ing. Jindřich Šnejdrla
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VA BIEN, 4 53,0 ž. Zuzana Vokálková BOJ   7 Demele Jan 40
2. VALTZ, 3 48,0 žk. Simona Molková 1/2   5 Demele Jan 45
3. STIGRIS, 3 52,0 Marie Trnková 3/4   1 Holčák František 60
4. SILBERMOND, 4 49,5 Michaela Musialová 1/2   6 Hála Libor 35
5. CALABRIE, 9 51,0 ž. Peter Hodáň 3 1/2   4 Kantek Petr 100
6. SHANNYN, 6 59,0 Nikola Petrlík 3/4   2 Šimčík Radek 29
7. SPARROW, 3 48,0 žk. Valerie Vyhnálková 4   3 Seménka Zdeněk 80
Čas: 02:38,33, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-3/4-1/2-3 1/2-3/4-4

Majitel: Veselá bída, Trenér: Demele Jan, Chov: Michalcová J.

Kůň č. 1 STIGRIS ztratil na startu asi 6 délek

video

7. dostih, start 16:36
1374 Cena TIPPLER Group s.r.o.
Rovina IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA MILLA, 4 66,0 am. Radim Petřík ZADRŽENĚ   6 Ilíková Kateřina 50
2. LUKYTTA, 8 65,0 Petr Tůma 4   4 Šomanová Lenka 60
3. SIR BLACK, 4 65,0 am. František Plšek ml. 5   1 Sergeant Filip 160
4. VALJEVO, 5 65,0 Jan Odložil 2   3 Lempochnerová Veronika 100
5. PURPLE ROSE(SVK), 4 62,0 Martin Laube 11   2 Piruch Jozef 25
6. A GENTLEMAN(FR), 5 65,0 Pavel Kašný 1   5 Tůma Pavel 14
Čas: 03:42,83, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-4-5-2-11-1

Majitel: Jezdecký oddíl Beňov, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: Hřebčín Napajedla
video

8. dostih, start 17:00
1375 Cena města Slušovice
Steeplechase III.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 800 + 1700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIPOLIS, 6 67,5 Jakub Kocman JISTĚ   2 Novák Antonín 18
2. BUGABOO, 6 66,0 Martin Liška 2 1/2   1 Lempochnerová Veronika 40
3. ANTHON, 5 68,0 ž. Marek Stromský 5   6 Ministr Antonín 50
4. SEŠLOST, 10 66,0 ž. Thomas Boyer 11   5 Matysík Zdeněk 60
5. STARBUCK, 5 69,0 ž. Jaroslav Myška 1 1/2   3 Olehla Čestmír 37
6. SHERSON, 7 66,0 Jan Derych 1 3/4   4 Derych Vladimír 100
Z CLAAS, 4 65,0 ž. Pavel Kašný     7 Tůma Pavel 100
Čas: 04:51,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-5-11-1 1/2-1 3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (TRIPOLIS)DS Malá Morávka
3 000 Kč (BUGABOO)Pálenice Pavlovice
2 000 Kč (ANTHON)DS Paragan

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál

DK prošetřila zadržení koně č. 7 CLAAS a vysvětlení jezdce vzala na vědomí

video

9. dostih, start 17:30
1376 Cena občanského sdružení DOSTIHY SLUŠOVICE
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FANTASTIC LIFE(FR), 3 57,0 ž. Štefan Budovič JISTĚ   2 Škrášková Alena 45
2. HIDEKI DANON(GB), 6 53,0 ž. Katarina Barboríková 2   3 Sergeant Filip 100
3. ČARODĚJKA, 5 53,5 ž. Zuzana Vokálková krk   8 Berthier Kateřina 40
4. NIGHT SWEET(IRE), 4 58,0 Marie Trnková 1 1/2   4 Holčák František 45
5. KINGSTON JAIL, 3 55,0 Martin Laube 1/2   5 Piruch Jozef 25
6. COME LYPI, 4 48,0 Michaela Musialová 1 3/4   6 Slabý Petr 80
7. STRAIGHTWHISKEY(FR), 5 62,5 Nikola Petrlík 2   1 Kantek Petr 45
8. EARLIEN, 8 48,0 žk. Simona Molková 1   9 Demele Jan 78
9. CINCÉR, 7 53,0 ž. Peter Hodáň 5   7 Podhányi Jan 100
Nestartovali: LONGMUS
Čas: 01:43,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-krk-1 1/2-1/2-1 3/4-2-1-5

Majitel: U krále Matyáše, UH, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Mr Lambert C.

Kůň č. 6 COME LYPI ztratil na startu asi 6 délek Sankce: ž. Budovič Š. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video


Dostihová komise: