home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 14.09.2014 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1353 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SUN FOR LIFE(GB), 6 52,0 žk. Gabriela Zívalová LEHCE 01:45,37 4 Drlík Jaroslav 50
2. TEXAS LADY, 3 48,0 žk. Simona Molková 4 1/4 01:46,09 1 Menclová Aneta 30
3. NEXTREME, 9 48,0 žk. Valerie Vyhnálková 1 3/4 01:46,37 3 Hurt Jiří 60
4. MARKER SUN, 5 57,0 žk. Daniel Vyhnálek 1 3/4 01:46,65 2 Fedorowicz Vladislav 30
5. JOKOONO(GER), 8 53,5 žk. Michal Hrouda 6 01:47,80 8 Chaloupka Václav 78
6. BARLETTA, 13 57,0 žk. Nela Jirásková 7 01:49,06 6 Kantek Petr 130
7. SAVAGE, 4 61,0 žk. Vojtěch Crha 8 01:50,52 5 Kantek Petr 78
ZN TÍO SERGEANT, 5 54,0 žk. Barbora Blažková     7 Sýkorová Marcela 120
Čas: 01:45,37, Mezičasy: (26,16 - 26,83 - 26,92 - 25,47)
Výrok: LEHCE-4 1/4-1 3/4-1 3/4-6-7-8

Majitel: Stáj KUFR, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Stall Amor

DK přešetřila pád žk. Blažkové B. z koně č.7 TÍO SERGEANT a neshledala cizí zavinění. Poplatek: Stáj LOKOTRANS 1000 Kč za osvobození koně č.5 SAVAGE od zkušebního cvalu a vedení koně ke startu bez jezdce (DU 16/7).

video

2. dostih, start 14:30
1354 CENA FONDŮ FRANKLIN TEMPLETON
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARTABAN, 2 57,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:47,70 13 Vocásková Helena 24
2. NAPASTNIK(POL), 2 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:47,96 2 Wroblewski Grzegorz 78
3. LORPEN, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka nos 01:47,96 5 Myšková Štěpánka 150
4. YARA, 2 57,0 ž. Dušan Andrés 3/4 01:48,12 6 Blecha Jan 110
5. AMGA RIVER(IRE), 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 01:48,34 3 Šavujev Arslangirej 40
6. RAJČI ŠIMON, 2 52,5 Kateřina Hlubučková krk 01:48,39 10 Olehla Čestmír 140
7. LAD IN, 2 55,5 Michal Mach 6 01:49,50 1 Kabelková Hana 130
8. SHEIKA ZUZA, 2 55,5 Martin Laube 5 01:50,32 7 Luka Václav 50
9. CANDLE IN THE WIND, 2 56,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:50,53 8 Drlík Jaroslav 110
10. MYSTIC, 2 A 1/2 51,5 Markéta Pátková 2 01:50,85 11 Resulov Artur 250
11. TAIMASS(FR), 2 56,0 ž. Jan Verner 2 01:51,22 12 Resulov Artur 78
12. KALATEA(AUT), 2 55,0 ž. Katarina Barboríková 16 01:54,70 9 Kroutilík Jaroslav 300
DD RUSSIAN TIGER(SVK), 2 56,0 Michal Demo daleko 02:11,24 14 Drlík Jaroslav 140
Nestartovali: CHARISMATIC
Čas: 01:47,70, Mezičasy: (27,23 - 27,78 - 27,13 - 25,57)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-nos-3/4-1 1/2-krk-6-5-1 1/4-2-2-16-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (ARTABAN)Vesiba - Voestalpine
6 000 Kč (LORPEN)Stáj Jeso
4 000 Kč (YARA)Quartis-Zámecký Vrch

Majitel: Vesiba - Voestalpine, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Kůň č.14 RUSSIAN TIGER ztratil na startu cca 4 délky a kůň č.9 KALATEA ztratil na startu cca 7 délek. Sankce: j. Demo M. 500 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 15:00
1355 CENA FONDŮ PARVEST
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEE L'AMOUR(GER), 4 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 01:44,81 6 Hlavatý Pavel 28
2. LABEL FIVE, 7 54,0 Martin Laube 2 01:45,17 1 Luka Václav 60
3. LA LAGION, 4 50,5 žk. Simona Molková kr.hlava 01:45,19 4 Pejšková Ivana 85
4. AGRESE, 6 59,5 Radek Man 1/2 01:45,29 9 Hulínský Václav 80
5. MONELLA, 4 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:45,38 7 Mimra Zdeněk 100
6. LEMESÍNA, 4 49,0 Markéta Pátková 1 01:45,56 10 Hronová Ilona 140
7. ADINA, 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:45,68 5 Kub Ivan 35
8. A DEE JOE(FR), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:46,63 3 Kotáb Eduard 65
9. TANITSCHKA(GER), 3 50,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:46,78 2 Chaloupka Václav 78
10. OUR LASS(IRE), 4 57,0 ž. Dušan Andrés 7 01:48,31 8 Blecha Jan 140
11. WOBULL SE NOW, 4 54,0 Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:48,65 11 Voršilková Helena 110
Čas: 01:44,81, Mezičasy: (25,21 - 26,40 - 26,84 - 26,36)
Výrok: JISTĚ-2-kr.hlava-1/2-1/2-1-3/4-5-3/4-7-1 1/2
Maj. prémie:
3 000 Kč (LA LAGION)Hippolit Star - Pejšková
2 000 Kč (AGRESE)Protendon-Hulínský

Majitel: Stall Negra, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Berndt Anne
video

4. dostih, start 15:30
1356 CENA FONDŮ ING
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAGAJA, 7 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:17,85 5 Zobal František 19
2. AKADEMIA(IRE), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 4 01:18,62 8 Matysík Zdeněk 130
3. SAOLA(GER), 5 58,5 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:18,77 10 Fedorowicz Vladislav 50
4. WYOMING, 3 58,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4 01:18,97 4 Bartoš st. Josef 70
5. MONRRO, 3 56,0 ž. Petr Foret 1/2 01:19,08 2 Mimra Zdeněk 78
6. CAILEAN, 4 58,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:19,37 6 Zobal František 50
7. LAVERONI, 3 56,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:19,58 3 Kub Ivan 120
8. PERITO STIXEN, 7 55,5 Michal Demo 2 01:19,93 1 Menclová Aneta 250
9. LADY BECCARI, 3 51,0 Kateřina Hlubučková 9 01:21,94 9 Horová Oliva 140
Nestartovali: VAGUELY WINGS(AUT)
Čas: 01:17,85, Mezičasy: (26,35 -. 26,06 - 25,44)
Výrok: JISTĚ-4-3/4-1 1/4-1/2-1 1/2-1 1/4-2-9

Majitel: Luka-Fechtner-Kábrt, Trenér: Zobal František, Chov: Pe Gaz International
video

5. dostih, start 16:00
1357 VELKÁ CENA CONSEQ
Rovina II.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HELLO HOBBY(IRE), 3 54,5 ž. Jaromír Šafář LEHCE 01:01,35 2 Kotáb Eduard 65
2. REGGIE, 5 49,0 ž. Martina Havelková 6 01:02,29 6 Hurt Jiří 50
3. TRAFFIC TOUR, 7 56,0 Radek Man 1 1/4 01:02,49 4 Křídlová Tamara 78
4. RABBIT KYLLACHY(GB), 6 59,5 ž. Jan Verner krk 01:02,54 7 Petrlík Allan 35
5. CHEMIK, 4 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:02,93 3 Votava Jaroslav 20
6. WLADAN, 6 48,0 Kateřina Hlubučková 1 1/4 01:03,16 1 Chaloupka Václav 78
7. SOLAR POWER(GER), 4 56,0 ž. Petr Foret 13 01:05,59 5 Bělka Martin 140
Čas: 01:01,35, Mezičasy: (13,37 - 24,00 - 23,96)
Výrok: LEHCE-6-1 1/4-krk-2 1/4-1 1/4-13
Maj. prémie:
6 250 Kč (REGGIE)Michaela-Hruboš
2 500 Kč (CHEMIK)Lokotrans

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Gest.Küssaburg

Sankce: ž. Šafář 2 J. odnětí bičíku za jeho nadměrné použití na jeden dostihový den, t.j. 27.9.2014 (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:30
1358 CENA ZFP
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LORD BECCARI, 4 56,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:45,65 4 Horová Oliva 60
2. HONEY BUNNY, 8 54,5 Helena Pejšková, Ing. 1 1/4 02:45,88 7 Pejšková Ivana 110
3. KHALIDOR(GER), 4 60,0 Martin Laube 3/4 02:46,04 6 Luka Václav 40
4. SHADOW MOON, 6 64,0 ž. Radek Koplík 4 02:46,81 1 Stašková Eva 65
5. TALENT, 3 48,5 Kateřina Hlubučková kr.hlava 02:46,82 5 Kabelková Hana 78
6. MYSTIC GOLFER, 3 51,0 ž. Martina Havelková krk 02:46,90 8 Hronová Ilona 20
7. ADIUTANT(POL), 5 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 02:47,25 3 Hurt Tomáš 78
8. DUPLO(POL), 9 58,5 ž. Jiří Chaloupka krk 02:47,32 2 Hurt Tomáš 200
Čas: 02:45,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-4-kr.hlava-krk-2 3/4-krk
Maj. prémie:
5 000 Kč (LORD BECCARI)Falun
2 000 Kč (SHADOW MOON)TARPON LINE - Stašková

Majitel: Falun, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Falta I.

Poplatky: stáj Benda s.r.o.-Stašková 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.1 SHADOW MOON (DU 16/1) Sankce: Hlubučková K. 200 Kč za křižování koně č.3 ADIUTANT koněm č.5 TALENT v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).

video

7. dostih, start 17:00
1359 CENA CONSEQ PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI
Rovina IV.kat. - 2210 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ESO(USA), 8 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 02:29,91 4 Vinklárek Vladimír 250
2. BEST BOX(POL), 3 53,0 Markéta Pátková 3/4 02:30,04 9 Hurt Tomáš 30
3. CHARROS, 3 56,0 Michal Mach krk 02:30,08 1 Růžičková Martina 35
4. LOMBARDA, 4 48,0 Kateřina Hlubučková 2 1/4 02:30,55 5 Berthier Kateřina 120
5. DUKE OF BEAUMONT(FR), 3 49,5 ž. Martina Havelková hlava 02:30,58 8 Šatra Tomáš 60
6. NASIA(POL), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 7 02:31,90 2 Hurt Tomáš 78
7. TEMERAF, 3 48,0 žk. Simona Molková 3 02:32,47 6 Vrba Pavel 250
8. TYGR ROKYTENSKÝ, 5 61,5 ž. Petr Foret 4 1/2 02:33,36 3 Hála Libor 120
9. MADANPOUR(IRE), 8 54,0 Martin Laube 5 02:34,35 7 Jirka Petr 45
Čas: 02:29,91, Mezičasy: (15,25 - 27,55 - 27,49 - 26,31 - 26,74 - 26,57)
Výrok: BOJ-3/4-krk-2 1/4-hlava-7-3-4 1/2-5

Majitel: Vinklárek-Dešná, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Berenton C.Jones

Kůň č.9 BEST BOX ztratil na startu cca 4 délky.

video

8. dostih, start 17:30
1360 CENA MESSENGER, a. s.
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LARIKA, 6 58,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ 02:02,53 1 Fabris Jaroslav 60
2. NONETA(FR*), 3 48,5 žk. Simona Molková 1/2 02:02,66 5 Wroblewski Grzegorz 45
3. ROLLING OCEAN, 10 59,0 ž. Petr Foret krk 02:02,73 11 Hála Libor 65
4. SWAKOPMUND(GER), 9 55,5 žk. Sarah Kynclová 3 02:03,27 8 Mourek František 60
5. WASKA, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 02:03,57 9 Horová Oliva 50
6. RUMBA, 3 54,0 ž. Jan Verner 7 02:04,88 6 Berthier Kateřina 210
7. LYNYRD, 3 54,0 Martin Laube 1 1/4 02:05,14 7 Luka Václav 160
8. LAST TRIBAL, 3 53,5 ž. Martina Havelková 3/4 02:05,29 10 Kub Ivan 35
9. KLEONNE, 3 51,0 Kateřina Hlubučková 4 1/2 02:06,13 2 Vrba Pavel 350
10. FRAJER LUKE(GER), 3 54,5 Michal Demo 3 3/4 02:06,90 3 Fedorowicz Vladislav 140
11. KÁRL, 3 55,0 Nikola Petrlík daleko 02:17,30 4 Hanousek Ladislav 440
S DUKATKA, 3 54,5 ž. Jaromír Šafář     12 Matysík Zdeněk 300
ZN BARIKA, 3 51,0 Markéta Pátková     13 Hanousek Ladislav 200
Čas: 02:02,53, Mezičasy: (14,74 - 24,10 - 25,25 - 28,32 - 30,14)
Výrok: BOJ-1/2-krk-3-1 3/4-7-1 1/4-3/4-4 1/2-3 3/4-daleko

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Fabris Jaroslav, Chov: Špačková Jindřiška

DK nařídila přezkoušení koně č.12 DUKATKA ze způsobilosti startu ze startovacích boxů před příštím startem (DŘ § 346b).

video


Dostihová komise: