home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 07.09.2014 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:03
1334 CENA SWING, a. s. ( EBF)
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUST MAMBO(IRE), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:14,79 3 Hlavenka Peter 23
2. KALANISIA(IRE), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:14,96 2 Vocásková Helena 27
3. FINÉS, 2 55,0 ž. Jaromír Šafář 6 01:16,08 7 Blecha Jan 230
4. REALITY SHOW, 2 57,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:16,39 1 Mimra Zdeněk 40
5. PIERMONT, 2 54,5 Kateřina Hlubučková 15 01:19,41 4 Zobal František 100
6. FR ACCES, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:19,63 5 Tykal Milan 210
7. SENZOR, 2 56,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:19,96 6 Seménka Zdeněk 100
Čas: 01:14,79, Mezičasy: (26,90 - 23,78 - 24,11)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-6-2 1/4-15-1 1/4-2 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (FINÉS)Quartis-Zámecký Vrch
6 000 Kč (REALITY SHOW)D.+ P. Kopálek, CZ
4 000 Kč (PIERMONT)EŽ Praha a.s.

Majitel: Autoopravovňa Strnisko (SVK), Trenér: Hlavenka Peter, Chov: Kelly P.
video

2. dostih, start 14:31
1335 CENA SPOLEČNOSTI ČESKOMORAVSKÁ ŽELEZNIČNÍ OPRAVNA, spol. s r. o.
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT VERGLAS(IRE), 5 66,0 Vladimír Verner V. LEHCE 03:50,90 9 Juránek Petr 55
2. HOLIN ONE, 5 66,5 ž. Dušan Andrés 6 03:52,23 3 Jirátová Petra 35
3. AZKABAN(POL), 7 69,5 ž. Josef Bartoš 2 3/4 03:52,80 2 Zobal František 60
4. I WANT DANCE, 6 64,0 Ivan Siegl, Ing. 4 1/2 03:53,76 4 Šatra Tomáš 150
5. RUSSELL, 5 69,0 Josef Borč 3 03:54,41 1 Brečka Jaroslav 35
6. AYRAN, 4 67,0 ž. Jiří Kousek daleko 04:01,75 6 Kousek Jiří 130
7. SAGITÁRIUS, 9 68,5 ž. Thomas Boyer daleko 04:10,65 5 Duchoň Tomáš 350
8. ANATOL ARTIST(GER), 4 66,0 ž. Josef Váňa ml. daleko 04:17,31 7 Váňa st. Josef 50
PN LINE HONEY, 7 66,0 Zdeněk Bodlák     8 Škrášková Alena 150
Čas: 03:50,90, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-6-2 3/4-4 1/2-3-daleko-daleko-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Morgan M.

DK prošetřila pád koně č.8 LINE HONEY a neshledala cizí zavinění. DK vyslechla ž. Váňu 3 J. k výkonu koně č.7 ANATOL ARTIST a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video

3. dostih, start 15:01
1336 CENA SPOLEČNOSTI SIGNALBAU, a. s.
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUFFIN, 5 55,0 ž. Tomáš Lukášek TUHÝ BOJ 01:15,10 5 Berthier Kateřina 78
2. VISENYA(GB), 4 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev kr.hlava 01:15,13 8 Luka Václav 25
3. TROP, 5 63,5 Miroslava Přibylová 3/4 01:15,27 9 Jelen Jaroslav 150
4. DANUBIT, 7 54,5 ž. Jan Verner kr.hlava 01:15,29 10 Hurt Jiří 140
5. TRAFFIC TOUR, 7 63,5 Radek Man 1/2 01:15,36 3 Křídlová Tamara 78
6. AQUILIS(GER), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:15,45 2 Chaloupka Jiří 130
7. RŮŽENKA, 6 51,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:15,68 6 Šatra Tomáš 60
8. PLATBA, 4 50,5 Kateřina Hlubučková 1 01:15,83 7 Votava Jaroslav 45
9. WLADAN, 6 56,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:16,04 1 Chaloupka Václav 40
10. ROMANE CONTI(GB), 6 65,5 Thomas Boyer 2 01:16,37 4 Zobal František 150
Čas: 01:15,10, Mezičasy: (26,22 - 24,06 - 24,83)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-3/4-kr.hlava-1/2-1/2-1 1/4-1-1 1/4-2
Maj. prémie:
5 000 Kč (MUFFIN)Stáj Filip
3 000 Kč (TROP)Stáj Pěčín - Jelen

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Filip V.
video

4. dostih, start 15:35
1337 CENA SPOLEČNOSTI SOM VELKÝ OSEK, spol. s r. o.
Rovina II.kat. - 1400 m, cena, 2letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1350 + 3150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MOUNTNELSON(GB), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:27,88 4 Petrlík Allan 30
2. ALDZARB(IRE), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:27,99 7 Šavujev Arslangirej 18
3. GOLDEN IRENE, 2 55,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:28,22 2 Petrlík Allan 120
4. KALYPSO OF GRACIE, 2 56,0 ž. Petr Foret 4 1/2 01:29,09 1 Kousek Jiří 55
5. SKI MARATHON(IRE), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 19 01:32,78 3 Šavujev Arslangirej 60
6. NURSIA(GER), 2 55,0 Martin Laube 5 01:33,76 6 Kotáb Eduard 400
7. RACHEL TIFFANY(USA), 2 55,0 Kateřina Hlubučková 14 01:36,64 5 Blažková Helena 250
Čas: 01:27,88, Mezičasy: (14,64 - 22,77 - 24,33 - 26,15)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/4-4 1/2-19-5-14
Maj. prémie:
12 500 Kč (GOLDEN IRENE)Rabbit Trhový Štěpánov
7 500 Kč (KALYPSO OF GRACIE)BORS Břeclav a.s.

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Natton House Thoroughbreds

Kůň č.4 RABBIT MOUNTNELSON byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:11
1338 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP BRNO, spol. s r. o.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ECHO RULES(IRE), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:55,58 5 Chaloupka Jiří 30
2. KIND GIRL, 7 53,0 ž. Jan Verner krk 01:55,65 12 Vinklárek Antonín 200
3. VICTORY MISSILE(GER), 5 53,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:55,83 7 Fedorowicz Vladislav 140
4. OUR LASS(IRE), 4 52,5 Kateřina Hlubučková 2 01:56,13 6 Blecha Jan 250
5. YES MAN(FR), 6 62,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:56,22 4 Germič Karel 40
6. LABEL FIVE, 7 54,0 Martin Laube kr.hlava 01:56,24 11 Luka Václav 170
7. ATESTACE, 5 57,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:56,25 2 Hulínský Václav 140
8. FUR COAT(FR), 4 60,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:56,40 9 Fedorowicz Vladislav 78
9. AMSSIO(IRE), 5 54,5 Michal Mach 3/4 01:56,51 1 Hanzlíková Jana 60
10. TAUTOU MONTJEU(IRE), 3 52,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:56,95 10 Šatra Tomáš 65
11. CHAMPAGNE ROSE(FR), 5 61,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:56,99 3 Drlík Jaroslav 60
12. REINI`S BOY, 4 60,0 ž. Petr Foret 16 02:00,14 8 Hála Libor 220
Čas: 01:55,58, Mezičasy: (15,87 - 24,53 - 25,60 - 25,00 - 24,58)
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-2-1/2-kr.hlava-kr.hlava-3/4-3/4-2 1/2-krk-16

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Connolly J.
video

6. dostih, start 16:52
1339 8. ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Proutky I.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
360.000 Kč (180000 - 82800 - 54000 - 25200 - 18000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 5400 + 12600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEJZIR(GB), 7 69,0 ž. Thomas Boyer JISTĚ 04:59,55 6 Wroblewski Grzegorz 19
2. SO FANTASTIC(GB), 8 69,0 ž. Jaroslav Brečka 2 1/4 04:59,90 4 Brečka Jaroslav 78
3. BARATEUS(IRE), 4 64,5 ž. Josef Bartoš 1 1/4 05:00,12 1 Vocásková Helena 25
4. ZEUS, 5 69,0 Radek Man 1 1/2 05:00,39 8 Váňa Tomáš 130
5. GREEK WEDDING(IRE), 7 67,0 ž. Jiří Kousek 3/4 05:00,54 11 Kousek Jiří 260
6. BRISK MOOS(GB), 6 69,0 Vendula Korečková 2 1/4 05:00,95 2 Luka Václav 250
7. NIKAN, 8 69,0 František Kovačík 5 05:02,07 7 Kovačík František 110
8. DEKOLT(POL), 8 69,0 ž. Dušan Andrés daleko 05:07,65 9 Hurt Tomáš 140
9. TARO(POL), 7 69,0 ž. Josef Váňa ml. daleko 05:21,02 10 Váňa st. Josef 70
Z MAKLER(POL), 8 69,0 ž. Marek Stromský     5 Votava Jaroslav 250
Nestartovali: CHERI HONEY
Čas: 04:59,55, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1 1/4-1 1/2-3/4-2 1/4-5-daleko-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (ZEUS)Zbyněk Englic

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Munnis A.& Walwin L.

Kůň č.6 GEJZÍR byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:21
1340 CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA, PARDUBICE, a. s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAFRANCO, 5 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:27,69 8 Seménka Zdeněk 50
2. NAMID STAR(FR), 3 60,0 Michal Mach 2 1/2 01:28,12 7 Růžičková Martina 78
3. D`ARTAGNAN, 5 62,0 am. Lenka Rájová 1 01:28,28 10 Vítek Pavel 140
4. LABOND, 3 59,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:28,48 5 Sýkorová Marcela 55
5. CAILEAN, 4 59,0 Martin Laube 1 1/4 01:28,71 9 Zobal František 60
6. RAVIENNA, 3 48,0 žk. Simona Molková 2 1/4 01:29,14 3 Záhorová Eva 140
7. ARMANNO, 3 48,0 Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:29,56 4 Mimra Zdeněk 60
8. LAVERONI, 3 53,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:29,79 1 Kub Ivan 78
9. GIRL OF FIRE, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 20 01:33,83 2 Luka Václav 25
Nestartovali: FLURRY
Čas: 01:27,69, Mezičasy: (14,34 - 23,25 -24,67 - 25,44)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1-1 1/4-1 1/4-2 1/4-2 1/4-1 1/4-20

Majitel: Team, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Halík M.

Sankce: tr. Luka V. 200 Kč za pozdní příchod koně č.2 GIRL OF FIRE do paddocku (DŘ § 377), am.Dušková L. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

8. dostih, start 17:51
1341 CENA TIPA TELEKOM PLUS, a. s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MALÝ MOŘSKÝ PRINC, 3 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:29,20 5 Votava Jaroslav 30
2. ADRASTEIA(GB), 4 57,5 Martin Laube 3/4 01:29,36 3 Horová Oliva 60
3. TWINKY, 3 49,0 Markéta Pátková 1 1/2 01:29,64 4 Jelen Jaroslav 250
4. ARTAGAN, 6 54,0 ž. Jan Verner 3/4 01:29,79 6 Hurt Jiří 120
5. ERAGON, 6 53,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:29,93 9 Pejšková Ivana 120
6. LAY(FR), 3 60,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:29,99 8 Drlík Jaroslav 25
7. LE CAGNARD(GB), 5 61,0 žk. Nela Jirásková 1/2 01:30,07 1 Mourek František 500
8. POULINE, 3 61,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:30,30 2 Neuberg Filip 60
9. JIGO(POL), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář daleko 01:35,51 7 Hurt Tomáš 80
Čas: 01:29,20, Mezičasy: (14,61 - 23,79 - 24,06 - 26,76)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/2-3/4-3/4-krk-1/2-1 1/4-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Votava J.
video

9. dostih, start 18:25
1342 CENA SPOLEČNOSTI CZ LOKO, a. s.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LILLY BEAR, 3 48,0 Kateřina Hlubučková LEHCE 02:41,73 10 Picek Milan 50
2. POLYANTE(GER), 3 53,5 ž. Vendula Korečková 3 1/4 02:42,26 12 Fedorowicz Vladislav 140
3. OVERRUN(GER), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:42,39 3 Germič Karel 70
4. TRUE DREAM, 3 49,0 Markéta Pátková 5 02:43,15 8 Neuberg Filip 250
5. SILBERMOND, 4 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:43,28 6 Hála Libor 150
6. SHEIKRA, 4 57,5 ž. Petr Foret krk 02:43,34 4 Berthier Kateřina 60
7. PORTUGAL, 4 56,0 Helena Pejšková, Ing. krk 02:43,39 7 Pejšková Ivana 40
8. GOLDY, 7 62,5 ž. Jiří Chaloupka 3 02:43,95 11 Křídlová Tamara 35
9. CUDAK(POL), 6 58,0 ž. Dušan Andrés 1 02:44,16 9 Zachrdla Jaroslav 160
10. CHRISSIO(GER), 9 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 02:44,31 5 Drlík Jaroslav 100
11. ESDARKA, 4 59,5 ž. Tomáš Lukášek 17 02:47,85 2 Mimra Zdeněk 120
Nestartovali: ČÁRYREJKA
Čas: 02:41,73, Mezičasy: (29,53 - 27.75 - 27,74 - 26,49 - 25,06 - 25,16)
Výrok: LEHCE-3 1/4-3/4-5-3/4-krk-krk-3-1-3/4-17

Majitel: Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek, Trenér: Picek Milan, Chov: Brettová K.
video


Dostihová komise: