home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.09.2014 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1327 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY PILECKÝ
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CRUEL MOLE JOE(IRE), 4 66,0 ž. Marek Stromský LEHCE 04:03,60 8 Tůma Pavel 17
2. LAURIE AN, 4 60,5 Radek Man 6 04:04,76 6 Zobal František 90
3. SECRETKA, 7 64,0 Jan Derych 1 1/4 04:04,98 3 Tajmr Michal 100
4. DUBLÉR, 7 67,0 Martin Liška 3 3/4 04:05,72 9 Suchánek Martin 33
5. RABBIT KING(GB), 7 66,0 Vladimír Verner 3 04:06,32 7 Juránek Petr 78
6. QUIRLY(GER), 5 66,5 ž. Dušan Andrés 4 1/2 04:07,27 4 Růžičková Martina 140
7. KAMIENCZYK(POL), 11 68,5 ž. Pavel Kašný 1/2 04:07,35 2 Marcová Petra 120
8. REBECA, 7 64,0 Ján Mach, MVDr. daleko 04:13,62 5 Matysík Zdeněk 120
9. HUGO KUB, 8 65,0 am. Veronika Řezáčová daleko 04:25,51 1 Řezáčová Jana 50
Čas: 04:03,60, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-1 1/4-3 3/4-3-4 1/2-1/2-daleko-daleko

Majitel: EvaTůmová, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Hugh Ryan

2. dostih, start 14:30
1328 CENA K4K
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DIAMOND RACE(IRE), 6 59,0 ž. František Vávra JISTĚ 02:21,52 10 Kučera Karel 160
2. LORD TIGER, 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 02:21,64 3 Votava Jaroslav 35
3. NASIA(POL), 4 62,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 02:22,37 12 Hurt Tomáš 78
4. ALLEGRO, 4 62,5 ž. Radek Koplík hlava 02:22,40 6 Stašková Eva 40
5. ANITHA, 11 57,0 Michal Mach 2 1/4 02:22,73 11 Březina Ladislav 310
6. RABBIT EMPEROR(IRE), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 02:22,81 1 Petrlík Allan 23
7. RENDETTA, 3 53,5 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:23,42 5 Horáková Lenka 160
8. FAST GABRIEL(FR), 4 59,0 Radek Man 13 02:25,67 4 Hanousek Ladislav 100
9. ELEN(FR), 4 60,5 ž. Jan Rája 1 1/4 02:25,87 7 Franko Jozef 70
10. PURPLE HEART, 3 58,5 ž. Martina Havelková 6 02:26,97 9 Růžičková Martina 120
11. ARS VIVENDI(IRE), 3 54,5 ž. Jan Verner 7 02:28,24 8 Koplík Zdeno 210
12. PLEASE BABY PLEASE, 4 62,0 Jan Derych 20 02:32,40 2 Vymazal Josef 140
Čas: 02:21,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-4 1/4-hlava-2 1/4-1/2-3 1/2-13-1 1/4-6-7-20

Majitel: Autodoprava Klimeš-Slabý, Trenér: Kučera Karel, Chov: Molony Pierce

Sankce: j. Mach M. 1000 Kč za křižování koně č.9 PURPLE HEART koněm č.11 ANITHA v průběhu dostihu, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c).


3. dostih, start 15:00
1329 STEEPLECHASE REGIONÁLNÍ STAVEBNÍ
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRVNÍ LÁSKA, 6 66,0 ž. Marek Stromský BOJ 04:18,05 5 Popelka Stanislav 78
2. DEKO(POL), 8 66,5 Ján Mach, MVDr. hlava 04:18,09 4 Bělka Martin 23
3. CORNWELL, 6 65,5 Ivan Siegl, Ing. 3 3/4 04:18,75 8 Slabý Petr 100
4. SPEED OF GRACIE(IRE), 6 68,0 ž. Pavel Kašný 7 04:19,84 9 Kašný Pavel 78
5. CARDINAL, 5 A 1/2 69,0 Josef Vašina 3 1/4 04:20,54 6 Jelínková Petra 78
6. VENTURIO, 5 67,5 Radek Man 3 1/4 04:21,24 2 Růžičková Martina 90
7. SAN LORENZO, 7 65,5 žk. Adam Eliáš 10 04:22,94 7 Hrudka ml. Jaromír 120
Z TEMAT(POL), 4 65,0 ž. Dušan Andrés     1 Kabelková Hana 23
Z PLAYBEC, 5 66,0 Vladimír Verner     3 Hrudka st. Jaromír 150
Čas: 04:18,05, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-3 3/4-7-3 1/4-3 1/4-10

Majitel: Sectori Ševčík-Vlachovice, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Ševčík M.,Ing.

Sankce: žk. Eliáš A. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti v průběhu dostihového dne o +1kg na koni č.7 SAN LORENZO (DŘ § 326)


4. dostih, start 15:30
1330 Vzpomínková cena přátel dostihů Ladislava Šilhavého a Josefa Sloupa
Rovina V.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODAS, 7 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:47,04 6 Vocásková Helena 50
2. STEP STAR, 3 54,0 Michal Demo 2 1/4 01:47,39 5 Menclová Aneta 100
3. WHITE GHOST, 3 55,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:47,49 13 Hronová Ilona 100
4. SERESCO, 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:48,01 2 Hurt Jiří 78
5. HERBEBOIS, 4 61,5 ž. Jaromír Šafář 4 1/2 01:48,85 11 Germič Karel 35
6. TAURUS, 4 57,5 Martin Laube 3 1/2 01:49,47 4 Jirka Petr 78
7. VINNYFRED, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:49,86 9 Neuberg Filip 35
8. ATLETHICA, 4 58,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:49,96 8 Březina Ladislav 300
9. SORGENTA, 3 54,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:50,01 12 Kub Ivan 60
10. CHEROKEE ROSE, 4 56,5 Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:50,35 14 Blažková Helena 80
11. WELL RISK, 3 58,0 ž. Dušan Andrés hlava 01:50,38 7 Duchoň Tomáš 160
12. KÁRL, 3 55,5 Michal Mach hlava 01:50,39 3 Hanousek Ladislav 110
13. DEBORAH, 3 56,0 ž. Petr Foret 13 01:52,48 10 Berthier Kateřina 210
Nestartovali: CALABRIE
Čas: 01:47,04, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1/2-3 1/4-4 1/2-3 1/2-2 1/4-1/2-krk-2 1/4-hlava-hlava-13

Majitel: Vesiba - Voestalpine, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Sankce: ž. Zatloukal M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364 b).


5. dostih, start 16:00
1331 CENA GHC GENETICS
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT THOMAS(IRE), 4 59,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:38,83 3 Juránek Petr 70
2. MRAMOR, 3 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 02:39,05 10 Váňa Tomáš 23
3. ALLANIS(GB), 6 58,0 Michal Mach 3 1/4 02:39,78 6 Zobal František 60
4. MATTER FOR LOVE, 6 58,0 ž. Petr Foret kr.hlava 02:39,80 7 Kub Petr 50
5. DUNÁTA, 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:39,97 2 Suchánek Martin 78
6. WHITNEY RISK, 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 02:40,15 5 Horáková Lenka 40
7. MONTEPUCINI(FR), 4 59,0 Radek Man 8 02:41,47 4 Křídlová Tamara 100
8. WENDELÍNEK, 5 56,0 žk. Sarah Kynclová krk 02:41,55 11 Mourek František 210
9. ALONE, 6 57,0 Michal Demo daleko 02:45,18 9 Petrlíková Ivona 140
10. LIMONADE(SWI), 3 51,0 Kateřina Hlubučková 4 02:45,86 1 Blažková Helena 150
11. TORNADIC, 3 51,5 žk. Simona Molková 4 02:46,63 8 Petrlíková Ivona 210
Čas: 02:38,83, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3 1/4-kr.hlava-1 1/4-1 1/4-8-krk-daleko-4-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (MRAMOR)Stáj VB-Váňa
3 000 Kč (MATTER FOR LOVE)Spedica s.r.o. Kub
2 000 Kč (DUNÁTA)K-K Metal a.s.

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Juránek Petr, Chov: Keappock J.P.

Koně č.1 LIMONADE a č.3 RABBIT THOMAS ztratili na startu cca 7 délek.


6. dostih, start 16:30
1332 CENA ECOLITE
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HELLO HOBBY(IRE), 3 61,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:19,86 2 Kotáb Eduard 19
2. VLASTNOST, 5 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2 01:20,10 5 Mimra Zdeněk 40
3. ZORAYA LUNA(GER), 4 62,0 ž. Dušan Andrés 1 3/4 01:20,39 3 Blecha Jan 50
4. LONGMUS, 6 60,5 Michal Mach 2 1/2 01:20,79 7 Okleštěk Miloslav 60
5. JOKOONO(GER), 8 58,5 ž. Jiří Chaloupka 4 01:21,50 8 Chaloupka Václav 110
6. VERA CRUZ, 4 58,0 ž. Martina Havelková 2 01:21,81 1 Růžičková Martina 210
7. MAGENT(POL), 3 54,0 Markéta Pátková 6 01:22,86 4 Hurt Tomáš 210
Čas: 01:19,86, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 3/4-2 1/2-4-2-6

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Gest.Küssaburg

7. dostih, start 17:00
1333 HANDICAP SPOLEĆNOSTI KENOX
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 300 + 700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALBEC, 6 58,0 ž. Jan Rája BOJ 01:20,86 10 Jirka Petr 100
2. REDUL, 11 61,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:20,89 5 Chaloupka Václav 60
3. LASTORMO, 3 57,0 Michal Mach 1/2 01:21,00 1 Okleštěk Miloslav 150
4. TAKEELA, 4 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:21,14 8 Zobal František 78
5. NEXTREME, 9 60,5 ž. Petr Foret 1 1/2 01:21,39 4 Hurt Jiří 40
6. VIOLET FROST, 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 01:21,43 9 Koplík Zdeno 78
7. PERITO STIXEN, 7 56,5 Michal Demo krk 01:21,49 2 Menclová Aneta 78
8. DRTINA, 3 61,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:21,67 7 Berthier Kateřina 120
9. PORTYR, 5 53,5 Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:21,92 3 Peťulová Petra 130
10. FABRITTANA, 3 61,0 ž. Jan Verner 3 3/4 01:22,83 6 Petrlík Allan 23
Nestartovali: LENZIR
Čas: 01:20,86, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-1/2-3/4-1 1/2-hlava-krk-1 1/4-1 1/2-3 3/4

Majitel: Stáj Talcum-Jirka, Trenér: Jirka Petr, Chov: Jirka P.

Sankce: j. Mach M. odnětí bičíku na jeden dostihový den, t.j. 20.9.2014 za jeho nadměrné použití (DŘ § 316).



Dostihová komise: