home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 31.08.2014 - Praha
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:01
1319 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALDAR(FR), 2 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev V. LEHCE 01:27,86 11 Šavujev Arslangirej 20
2. FANTAGGIRA LADY, 2 55,0 ž. Jan Verner 4 3/4 01:28,67 10 Petrlík Allan 100
3. LUSK, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:28,73 1 Horová Oliva 40
4. KALANISIA(IRE), 2 57,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:28,92 4 Vocásková Helena 55
5. SIGNUM(FR), 2 57,0 Michal Mach 3 1/2 01:29,48 6 Wroblewski Grzegorz 100
6. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:29,70 9 Petrlík Allan 40
7. SANTIN(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 3 01:30,22 7 Tajmr Michal 100
8. MY SUNNY BOY(FR), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 3/4 01:30,67 2 Váňová Pavla 120
9. LORPEN, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:30,80 8 Myšková Štěpánka 100
10. PHANTASIE, 2 52,5 Kateřina Hlubučková 5 01:31,79 5 Votava Jaroslav 130
11. SZMYTRY, 2 55,0 Michal Demo krk 01:31,84 3 Novák František 200
Čas: 01:27,86, Mezičasy: (38,84 - 25,06 - 23,96)
Výrok: VELMI LEHCE-4 3/4-krk-1 1/4-3 1/2-1 1/4-3-2 3/4-3/4-5-krk
Maj. prémie:
10 000 Kč (FANTAGGIRA LADY)Rabbit Trhový Štěpánov
6 000 Kč (LUSK)Falun

Majitel: Ramzan Kadyrov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Ecurie des Monceaux

Kůň č.8 LORPEN ztratil na startu cca 8 délek.

video

2. dostih, start 14:32
1320 CENA VÝŽIVOVÝCH PROGRAMŮ FITMIN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CASSIE(FR*), 2 57,0 ž. Petr Foret TUHÝ BOJ 01:14,24 7 Wroblewski Grzegorz 30
2. ZAMIRA, 2 55,0 ž. Tomáš Lukášek kr.hlava 01:14,26 13 Petrlík Allan 24
3. LADISLAV, 2 57,0 ž. Radek Koplík 9 01:16,01 5 Chaloupka Václav 100
4. MONTE CHRISTO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:16,39 6 Chaloupka Jiří 40
5. PARKETA, 2 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:16,79 9 Berthier Kateřina 270
6. LUCIE, 2 55,0 ž. Vendula Korečková krk 01:16,83 11 Luka Václav 100
7. MADAM EGERTA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 4 01:17,50 2 Bartoš st. Josef 170
8. ORION HOUSE, 2 54,5 Kateřina Hlubučková krk 01:17,54 10 Blažková Helena 130
9. MATTER FOR JOY, 2 55,0 ž. Zdenko Šmida 2 01:17,88 4 Kub Petr 210
10. REVENTON, 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 5 01:18,93 1 Váňa Tomáš 140
11. LADY`S MAN, 2 54,5 Martin Laube krk 01:19,00 8 Luka Václav 140
12. ECOLOGICAL DREAM, 2 55,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:19,57 14 Bartoš st. Josef 140
13. ROMANTIK, 2 55,0 Michal Mach 1 1/2 01:19,82 12 Růžičková Martina 360
Nestartovali: NINETEEN
Čas: 01:14,24, Mezičasy: (25,91 - 24,87 - 23,47)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-9-2 1/2-2 1/2-krk-4-krk-2-5-krk-3 1/4-1 1/2

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Maj. bonus: 20000 Kč (CASSIE(FR*)) DS Pegas 9200 Kč (ZAMIRA) Rabbit Trhový Štěpánov 6000 Kč (LADISLAV)Görgl`s Farm 2800 Kč (MONTE CHRISTO) CK Martin Tour 2000 Kč PARKETA) Stáj Filip

video

3. dostih, start 15:03
1321 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRAGMATIK, 3 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev BOJ 01:14,49 1 Váňa Tomáš 45
2. DIXON, 3 62,5 ž. Milan Zatloukal hlava 01:14,53 8 Votava Jaroslav 30
3. TAGUGU(GER), 4 48,5 Kateřina Hlubučková 3/4 01:14,69 7 Chaloupka Václav 100
4. STORMICO, 3 56,0 ž. Petr Foret 1/2 01:14,80 11 Hurt Jiří 78
5. ADRASTEIA(GB), 4 54,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:14,85 9 Horová Oliva 140
6. DETEKCE, 3 55,0 ž. Tomáš Lukášek nos 01:14,86 5 Vrba Pavel 50
7. DEMON KING(IRE), 7 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:15,00 13 Kub Ivan 60
8. MAJOLICA MAYA(GB), 4 55,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:15,22 14 Demele Jan 140
9. SYMPATICO, 3 52,0 ž. Zuzana Vokálková 1/2 01:15,33 2 Růžičková Martina 80
10. MONRRO, 3 51,0 ž. Zdenko Šmida kr.hlava 01:15,34 10 Mimra Zdeněk 150
11. LARIKA, 6 60,0 ž. Vendula Korečková hlava 01:15,37 4 Fabris Jaroslav 160
12. YONAS ART(IRE), 3 56,5 Martin Laube 2 1/4 01:15,77 12 Luka Václav 78
13. LE CAGNARD(GB), 5 59,0 žk. Michal Hrouda 2 1/4 01:16,13 3 Mourek František 300
14. DABL, 8 48,0 Michaela Musialová 6 01:17,37 6 Hurt Jiří 70
Čas: 01:14,49, Mezičasy: (24,66 - 23,32 - 26,51)
Výrok: BOJ-hlava-3/4-1/2-krk-nos-3/4-1 1/4-1/2-kr.hlava-hlava-2 1/4-2 1/4-6

Majitel: Mersin, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Pšurný Josef
video

4. dostih, start 15:34
1322 CENA TATTERSALLS
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1500 + 3500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PAT`S GOLD, 5 60,0 ž. Dušan Andrés TUHÝ BOJ 02:38,04 7 Popelka Stanislav 160
2. VER, 8 60,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 02:38,06 9 Matysík Zdeněk 150
3. ORATORY DAVIS(FR), 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 02:38,15 4 Piruch Jozef 70
4. SHADOW MOON, 6 60,0 ž. Jan Rája 2 02:38,46 11 Stašková Eva 110
5. INNSBRUCK, 7 62,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 02:38,48 10 Stašková Eva 55
6. SWORN SHOT(GER), 3 52,5 ž. Zdenko Šmida 3/4 02:38,60 3 Holčák František 70
7. BERYASKA(FR), 4 60,5 ž. Tomáš Lukášek krk 02:38,64 8 Koplík Zdeno 28
8. FERNANDO, 4 60,0 ž. Jaromír Šafář hlava 02:38,67 5 Haris Ludvík 80
9. MAMA CHARLOTTE(IRE), 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:39,02 1 Chaloupka Jiří 120
10. WALLISTO(GER), 6 62,0 ž. Petr Foret 3/4 02:39,14 2 Török Dalibor 30
Nestartovali: JOVELL(POL)
Čas: 02:38,04, Mezičasy: (29,71 - 26,78 - 26,21 - 26,11 - 24,58 - 24,61)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1/2-2-kr.hlava-3/4-krk-hlava-2 1/4-3/4
Maj. prémie:
6 250 Kč (PAT`S GOLD)Stajňa Corinne ČR
2 500 Kč (SHADOW MOON)TARPON LINE - Stašková

Majitel: Stajňa Corinne ČR, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Šenigla P,+Popelka S.

Kůň č.7 PAT`S GOLD byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:11
1323 69. ST LEGER S PRAHOU 5
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí
440.000 Kč (176000 - 96800 - 61600 - 44000 - 30800 - 17600 - 13200)
Zápisné: 2600 + 11900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHEEKY CHAPPIE(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka BOJ 03:01,96 1 Holčák Radek 20
2. NEW ATTACK(SPA), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida krk 03:02,01 5 Holčák František 78
3. AZTEK, 3 58,0 ž. Petr Foret kr.hlava 03:02,02 6 Váňa Tomáš 120
4. RABBIT RAILINK(GB), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 2 03:02,36 4 Petrlík Allan 700
5. LOVE ME, 3 58,0 ž. Jan Verner kr.hlava 03:02,37 11 Petrlík Allan 50
6. BUONARROTI(GER), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 03:02,52 12 Váňa st. Josef 100
7. VAJGAROS, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 03:02,89 8 Myšková Štěpánka 170
8. DASHO TOP(FR), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 03:02,98 7 Šavujev Arslangirej 170
9. POLONAISE, 3 56,5 ž. Vendula Korečková krk 03:03,02 9 Luka Václav 700
10. HONZIK CHIPERA(GB), 3 58,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 03:03,49 2 Šatra Tomáš 50
11. CASTELLON(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4 03:03,61 3 Blažková Helena 250
12. ALDAN RIVER(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 3 03:04,20 10 Šavujev Arslangirej 150
Čas: 03:01,96, Mezičasy: (26,91 - 26,29 - 25,92 - 26,40 - 27,17 - 25,34 - 23,93)
Výrok: BOJ-krk-kr.hlava-2-kr.hlava-3/4-2 1/4-1/2-krk-2 1/2-3/4-3
Maj. prémie:
80 000 Kč (AZTEK)Zbyněk Englic

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák Radek, Chov: Gibbons P.and Forde D.

Kůň č.1 CHEEKY CHAPPIE byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:44
1324 CENA VYŠŠÍ ODBORNÉ ŠKOLY A STŘEDNÍ ZEMĚDĚLSKÉ ŠKOLY BENEŠOV
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
70.000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500)
Zápisné: 1150 + 2350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ILLUMINATI, 3 57,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:55,10 2 Neuberg Filip 30
2. ADINA, 5 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:55,54 8 Kub Ivan 30
3. APINOA, 8 55,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:56,16 4 Váňová Hana 40
4. MIJAZ, 3 55,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:56,32 6 Votava Jaroslav 78
5. ROBINSON, 5 61,5 ž. Petr Foret krk 01:56,36 9 Jirátová Petra 45
6. IZYNKA, 3 48,5 Kateřina Hlubučková 2 3/4 01:56,84 3 Vrba Pavel 78
7. PETINGO DANCER, 3 53,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:57,06 5 Chaloupka Václav 140
8. DELI PLAN, 3 54,0 ž. Jan Verner 8 01:58,57 1 Suchánek Martin 120
9. SERGEJ, 3 52,5 ž. Zdenko Šmida 4 01:59,36 7 Mimra Zdeněk 120
Čas: 01:55,10, Mezičasy: (15,04 - 24,57 - 25,15 - 25,54 - 24,80)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3 1/4-3/4-krk-2 3/4-1 1/4-8-4

Majitel: Paradise Park - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Grote K.

Sankce: ž. Zatloukal M. 500 Kč za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

7. dostih, start 17:11
1325 CENA 80. NAROZENIN PANA BŘETISLAVA KARLA
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINNER STARS, 3 49,0 Markéta Pátková JISTĚ 01:56,19 4 Haris Ludvík 100
2. NOWITKA, 4 54,0 Martin Laube 1 1/2 01:56,45 12 Pejšková Ivana 78
3. LAKAR, 4 60,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:56,73 11 Matysík Zdeněk 100
4. ARMEA, 7 57,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 01:56,77 10 Šimuni Peter 40
5. PEPA HAVEL(FR), 6 61,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:56,98 8 Chaloupka Václav 50
6. WINROCCO(IRE), 4 59,0 am. Martina Luková 3/4 01:57,08 1 Luka Václav 30
7. VA BIEN, 4 58,0 ž. Dušan Andrés 1/2 01:57,17 7 Demele Jan 50
8. SUN FOR LIFE(GB), 6 54,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:57,29 5 Drlík Jaroslav 120
9. MONTEPUCINI(FR), 4 52,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 2 1/4 01:57,71 6 Křídlová Tamara 160
10. SANTINO, 4 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 01:58,85 9 Váňová Hana 140
11. WASKA, 3 48,0 Kateřina Hlubučková 5 01:59,90 2 Horová Oliva 100
12. PICCA BIO, 7 57,0 ž. Petr Foret 1 1/2 02:00,17 3 Vymazal Josef 140
Čas: 01:56,19, Mezičasy: (40,11 - 25,15 - 25,83 - 25,11)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 3/4-kr.hlava-1 1/4-3/4-1/2-3/4-2 1/4-6-5-1 1/2

Majitel: Dostihová stáj Sedrik, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: Stáj Petrov - Matysík 500 Kč za nahlášenou změnu dresu u koně č.11 LAKAR (DU 16/2).

video

8. dostih, start 17:41
1326 CENA LADYCAP
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA LAGION, 4 55,5 Martin Laube BOJ 01:55,98 10 Pejšková Ivana 78
2. MARKER SUN, 5 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:56,13 11 Fedorowicz Vladislav 78
3. CREOLA TIGER, 4 53,5 ž. Zdenko Šmida 2 1/4 01:56,49 6 Mimra Zdeněk 30
4. TROPICAL BOND, 3 57,5 ž. Jan Rája krk 01:56,56 12 Schillová Barbora 110
5. DUKE OF BEAUMONT(FR), 3 56,5 ž. Martina Havelková 5 01:57,29 8 Šatra Tomáš 60
6. MONTE WELLS, 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2 01:57,56 7 Petrlík Allan 23
7. BEAUTIFUL BOND, 4 51,5 Michaela Musialová 1 01:57,74 5 Drlík Jaroslav 140
8. ZÁPAĎÁK, 5 52,0 ž. Zuzana Vokálková 3 01:58,30 3 Bartoš st. Josef 140
9. MACK THE KNIFE, 8 60,0 Michal Mach 6 01:59,43 9 Hurt Jiří 100
10. MAXIMILLION(GER), 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 13 02:02,15 2 Růžičková Martina 140
11. DEBORAH, 3 48,0 Kateřina Hlubučková 3 3/4 02:02,92 4 Berthier Kateřina 210
Nestartovali: CAMELAI
Čas: 01:55,98, Mezičasy: (14,82 - 24,97 - 25,62 - 24,87 - 25,71)
Výrok: BOJ-3/4-2 1/4-krk-5-1 1/2-1-3-6-13-3 3/4

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise: