home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 16.08.2014 - Kolesa
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:00
1279 CENA POŘADATELE
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CIMO, 4 55,0 Martin Laube BOJ 02:24,90 2 Brož Jiří 80
2. CHEROKEE ROSE, 4 48,0 Kateřina Hlubučková 3/4 02:25,03 6 Blažková Helena 120
3. ESDARKA, 4 59,0 ž. Jan Verner 3 1/2 02:25,76 8 Mimra Zdeněk 25
4. MONTEPUCINI(FR), 4 57,0 Radek Man krk 02:25,81 7 Křídlová Tamara 55
5. CORNWELL, 6 60,5 Josef Borč 1 02:25,97 4 Slabý Petr 70
6. CALABRIE, 9 58,0 Josef Sovka 2 1/4 02:26,42 9 Kantek Petr 140
7. VALJEVO, 5 53,5 am. Jakub Spáčil 3/4 02:26,55 5 Lempochnerová Veronika 300
8. KATALFAMUS(GB), 4 60,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 02:26,81 1 Blažková Helena 40
9. VA BIEN, 4 63,0 ž. Dušan Andrés 3/4 02:26,93 10 Demele Jan 100
10. APOLENKA, 4 48,0 žk. Simona Molková krk 02:26,98 3 Berthier Kateřina 70
Čas: 02:24,90, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-3 1/2-krk-1-2 1/4-3/4-1 3/4-3/4-krk

Majitel: Stáj Cikáda, Trenér: Brož Jiří, Chov: Kozel V.,Ing.

Sankce: am. Spáčil J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti v průběhu dostihového dne o +1kg na koni č.5 VALJEVO (DŘ § 326).


2. dostih, start 14:35
1280 CENA SPOLEČNOSTI NERGOLAND (bumper)
Bumper IV.kat. - 2900 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRAN(POL), 3 64,5 Josef Sovka JISTĚ 03:33,96 3 Blecha Jan 19
2. BALTYK(POL), 3 64,0 Petr Tůma 1 03:34,12 7 Sůrová Pavlína 50
3. INJESTAS, 3 63,5 Josef Borč 2 03:34,49 12 Barbořík Jiří 130
4. PURGETTA, 3 62,0 Jakub Kocman 1 03:34,69 8 Sůrová Pavlína 40
5. VIKÁRKA, 3 61,0 am. Jakub Spáčil 3 03:35,36 10 Kovačík František 70
6. DURANGO, 3 64,5 Martin Laube 1 1/2 03:35,66 1 Baštová Pavlína 60
7. SILVER STREAK, 3 63,5 Radek Man 1 3/4 03:35,99 2 Baštová Pavlína 120
8. MESIASH, 3 62,5 am. Markéta Krejčí 4 03:36,89 5 Popelka Stanislav 150
9. SAGRTON, 3 66,0 Vladimír Verner 1 3/4 03:37,23 9 Suchánek Martin 60
10. VERRACIOUS, 3 63,0 Barbora Málková 1 1/4 03:37,45 6 Růžičková Martina 110
11. SOMMELIER MASINI(POL), 3 66,0 Martin Liška hlava 03:37,49 11 Křídlová Tamara 70
ZN ČETAŘ, 3 64,5 Michal Kubík     4 Votava Jaroslav 100
Čas: 03:33,96, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-2-1-3-1 1/2-1 3/4-4-1 3/4-1 1/4-hlava

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Blecha Jan, Chov: SK Moszna

DK přešetřila vybočení koně č.4 ČETAŘ a pád jezdce Kubíka M. a neshledala cizí zavinění.


3. dostih, start 15:05
1281 CENA ZÁMEČNICTVÍ KOSOBUD
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREVILLA, 3 59,5 ž. Jan Verner TUHÝ BOJ 01:43,98 7 Petrlík Allan 23
2. CHRONIKA, 3 57,0 Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:44,00 5 Votavová Jitka 23
3. FABRITTANA, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 6 01:45,20 3 Petrlík Allan 120
4. SPARROW, 3 56,0 am. Jakub Spáčil 3 1/2 01:45,97 1 Seménka Zdeněk 60
5. ABRET, 3 59,5 ž. Vendula Korečková 10 01:47,72 2 Luka Václav 90
6. USALAN(POL), 3 58,5 Radek Man krk 01:47,77 8 Bartoš st. Josef 120
7. DUKATKA, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář daleko 01:51,37 6 Matysík Zdeněk 120
8. LYNYRD, 3 56,5 Martin Laube 8 01:52,84 4 Luka Václav 90
Čas: 01:43,98, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-6-3 1/2-10-krk-daleko-8

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Pietrzak A.

Sankce: ž. Verner J. odnětí bičíku na jeden dostihový den, t.j. 30.8.2014 za jeho nadměrné použití (DŘ § 316).


4. dostih, start 15:40
1282 CENA FIRMY DADRUS KARLA DACHOVSKÉHO
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. READY FOR SMILE, 8 73,5 ž. Josef Váňa ml. BOJ 04:58,96 9 Váňa st. Josef 30
2. NEICER(POL), 6 68,0 Jakub Kocman hlava 04:59,00 10 Sůrová Pavlína 28
3. MUCH MORE(GER), 5 69,0 Josef Sovka 5 04:59,95 7 Blecha Jan 78
4. BONĎA, 8 68,5 ž. Jaroslav Myška 2 05:00,26 1 Myšková Štěpánka 35
5. GECOSS, 11 68,5 am. Jiří Štencel 12 05:02,55 2 Novák Antonín 78
6. SAN LORENZO, 7 67,0 žk. Adam Eliáš 1 05:02,72 3 Hrudka ml. Jaromír 130
7. AGDAR, 8 68,0 Petr Tůma daleko 05:07,12 8 Hovadová Jana 100
8. NOLEJAN, 7 68,0 am. Pavel Syrový 1 3/4 05:07,47 5 Hrudka st. Jaromír 170
ZN PLAYBEC, 5 68,0 Vladimír Verner     4 Hrudka st. Jaromír 100
Nestartovali: HOLY LIFE
Čas: 04:58,96, Mezičasy:
Výrok: BOJ-hlava-5-2-12-1-daleko-1 3/4

Majitel: JUDr.Jana Fialová-Estrella, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: BUC-Film Bouček J.

Sankce: žk.Eliáš Adam 500 Kč za opakované tísnění a narážení koní v průběhu dostihu(DŘ § 364c).


5. dostih, start 16:15
1283 CENA DOSTIHOVÉ STÁJE JESO
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CROSS ICE(IRE), 4 69,0 ž. Josef Váňa ml. JISTĚ 04:40,37 3 Váňa st. Josef 15
2. FLICKER, 4 67,0 ž. Dušan Andrés 2 04:40,77 8 Blecha Jan 45
3. RICORDAMI(FR), 4 62,0 Jakub Kocman 2 1/2 04:41,25 9 Sůrová Pavlína 120
4. OUR PRESENT, 4 65,5 ž. Marcel Novák 15 04:43,99 7 Votava Jaroslav 160
5. WOOLFILLY(IRE), 4 66,0 Martin Liška 17 04:47,22 2 Liška Martin 100
6. LINTON, 4 66,0 ž. Josef Bartoš 10 04:49,06 5 Zobal František 60
Z CHARMER(POL), 4 64,5 Josef Sovka     6 Blecha Jan 78
SN JAMIL, 4 66,0 ž. Marek Stromský     1 Popelka Stanislav 40
Nestartovali: VERBAN
Čas: 04:40,37, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-15-17-10

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Wertheimer et Frere

Sankce: ž. Váňa 3 J. 500 Kč za naražení koně č.2 WOOLFILLY koněm č.3 CROSS ICE v průběhu dostihu (DŘ § 364c).


6. dostih, start 16:50
1284 CENA ZEMĚDĚLSKÉ FARMY FRANČÁK s.r.o.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 900 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEBRIUS(POL), 6 67,0 Jakub Kocman BOJ 05:17,49 10 Sůrová Pavlína 22
3. GEMANUS, 8 68,0 ž. Thomas Boyer 1/2 05:17,59 4 Pecháček Jaroslav 78
2. NEVERLAND, 8 69,0 ž. Josef Váňa ml. 1 05:17,76 2 Váňa st. Josef 45
4. VIRVÁL, 7 67,0 Josef Sovka 1 1/4 05:18,01 11 Blecha Jan 80
5. HOLLYPO, 10 67,5 ž. Jaroslav Myška 7 05:19,30 9 Myšková Štěpánka 78
6. JACUZZI(POL), 12 67,5 ž. Marek Stromský 1/2 05:19,39 6 Blažek Svatoslav 35
7. PUMAG, 7 66,0 žk. Adam Eliáš 5 05:20,31 1 Hrudka st. Jaromír 1000
8. NORINO(POL), 8 66,5 ž. Marcel Novák 3 05:21,06 5 Soukup Václav 170
Z RABBIT KING`S BEST(GB), 7 64,5 Michal Kubík     8 Vymazal Josef 200
ZN LEMUEL, 9 64,0 Petr Tůma     7 Hovadová Jana 140
ZN REGINE(GER*), 6 61,5 am. Jakub Spáčil     3 Olehla Čestmír 70
Čas: 05:17,49, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-1-1 1/4-7-1/2-5-3
Maj. prémie:
5 000 Kč (NEVERLAND)Martin Horák
3 000 Kč (GEMANUS)R-A-Pecháček
2 000 Kč (VIRVÁL)Dostihová stáj Virvál

Majitel: Vasury Kolesa, Trenér: Sůrová Pavlína, Chov: SK Golejewko

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex offo pro křižování koně č.2 NEVERLAND koňmi č.10 NEBRIUS a č.4 GEMANUS v cilové rovině. DK protest projednala, vyslechla ž. Váňu 3 J., ž. Boyera T. aj. Kocmana J. a protest uznala s tím, že křižování mělo vliv na výsledek dostihu. Kůň č.10 NEBRIUS a kůň č.4 GEMANUS byli přesunuti za koně č.2 NEVERLAND(DŘ § 429). Sankce: j. Kocman J. a ž. Boyer T. odnětí licence na jeden dostihový den, tj. 30.8.2014 za křižování v cílové rovině, které mělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c). Stáj Vasury Kolesa se proti rozhodnutí DK odvolala k Dostihovému soudu, který po shlédnutí záznamů a prošetření protokolu potvrdil jako vítěze koně č.10 NEBRIUS(POL), kůň č.4 GEMANUS byl přesunut za poškozeného koně č.2 NEVERLAND (VČT 16).


7. dostih, start 17:25
1285 CENA FIRMY DROMY DARINY HORÁKOVÉ
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BAZALKA(IRE), 3 64,0 Michal Kubík LEHCE 03:41,52 6 Váňa Tomáš 20
2. OLMAIUS, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška 6 03:42,60 7 Zobal František 70
3. INTIQUILLA, 3 63,0 Zdeněk Bodlák 3/4 03:42,73 2 Škrášková Alena 50
4. OVERRUN(GER), 3 65,0 ž. Josef Bartoš 3/4 03:42,85 3 Germič Karel 40
5. VALENCIA SKY, 3 63,0 ž. Dušan Andrés 9 03:44,32 4 Růžičková Martina 60
6. FONSIE(GER), 3 66,0 ž. Josef Váňa ml. 9 03:45,97 8 Váňa st. Josef 40
7. LOMBARGINI(GER*), 3 65,0 ž. Marek Stromský 10 03:47,91 1 Popelka Stanislav 100
Z LEGARTO, 3 63,0 Barbora Málková     5 Růžičková Martina 140
Čas: 03:41,52, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-3/4-3/4-9-9-10

Majitel: Englicovi a Kulhánkovi, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Kehoe C.& Byrne B.

8. dostih, start 18:00
1286 CENA FC PANTER KOLESA
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZEUS, 5 68,0 Michal Kubík JISTĚ 03:45,36 8 Váňa Tomáš 14
2. REMINO(GER), 5 70,5 ž. Josef Bartoš 2 1/4 03:45,80 4 Zobal František 40
3. ARCIONE(GER), 6 67,5 ž. Jaroslav Myška 6 03:46,93 7 Myšková Štěpánka 60
4. AZKABAN(POL), 7 70,5 ž. Thomas Boyer daleko 03:50,62 5 Novák Antonín 55
5. KASIR, 4 65,5 ž. Marcel Novák 9 03:52,28 9 Kejzlar Přemek 120
6. SEABRA(GB), 6 67,0 am. Pavel Blaha daleko 03:58,40 10 Kovář Stanislav 250
Z NICAMIA(POL), 5 66,0 Josef Sovka     3 Novák Antonín 80
Z NIRTON, 5 68,0 am. Pavel Syrový     6 Hrudka st. Jaromír 300
Nestartovali: FERACLOS(FR), LINE HONEY
Čas: 03:45,36, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-6-daleko-9-daleko

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.


Dostihová komise: