home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 09.08.2014 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 16:31
1271 CENA Společnosti Kenox
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALLANIS(GB), 6 61,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 02:23,40 10 Zobal František 100
2. GOLDY, 7 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 02:23,61 7 Křídlová Tamara 40
3. MONTE WELLS, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1 02:23,78 12 Petrlík Allan 30
4. OVERRUN(GER), 3 55,0 Michal Mach krk 02:23,82 4 Germič Karel 100
5. LILLY BEAR, 3 49,0 žk. Simona Molková 1 1/2 02:24,08 13 Picek Milan 140
6. NASIA(POL), 4 61,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:24,17 2 Hurt Tomáš 78
7. LATRIB, 5 59,5 ž. Petr Foret 2 1/4 02:24,59 8 Sýkorová Marcela 60
8. ELEN(FR), 4 58,0 ž. Jakub Pavlíček 3/4 02:24,70 9 Franko Jozef 160
9. WILLY WONKA, 3 52,5 ž. Martina Havelková krk 02:24,74 3 Pohanka Ladislav 140
10. FAST GABRIEL(FR), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:24,79 6 Hanousek Ladislav 30
11. TRUE DREAM, 3 50,0 Kateřina Hlubučková 1 02:24,97 5 Neuberg Filip 50
12. CHEROKEE ROSE, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 02:25,24 14 Blažková Helena 140
13. SERGEJ, 3 54,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:25,72 1 Mimra Zdeněk 65
14. ORPHEA, 5 55,0 Michaela Musialová daleko 02:33,58 11 Vymazal Josef 300
Čas: 02:23,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-krk-1 1/2-1/2-2 1/4-3/4-krk-krk-1-1 1/2-2 1/2-daleko

Majitel: Luka-Vedral, Trenér: Zobal František, Chov: Elsdon Farms

2. dostih, start 17:02
1272 STEEPLECHASE společnosti Alfex
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLD DANCER, 6 68,5 ž. Josef Bartoš V. LEHCE 04:12,21 6 Chaloupka Václav 16
2. POWER ZAR(GER), 5 68,5 ž. Josef Váňa ml. 10 04:14,46 1 Váňa st. Josef 28
3. ANTHON, 5 66,0 Michal Kubík 16 04:18,08 7 Ministr Antonín 50
4. MARUN(GER), 4 64,0 ž. Dušan Andrés daleko 04:23,91 2 Chaloupka Václav 120
5. SONG FOR TRIBAL, 7 62,5 am. Jakub Spáčil 12 04:26,66 3 Theimer Milan 85
6. INNOWACJA(POL), 8 64,0 Radek Man 9 04:28,71 8 Pohanka Ladislav 210
7. METEORIT(IRE), 5 68,5 ž. Marcel Novák 8 04:30,60 4 Votava Jaroslav 130
Z INVAZE, 8 66,5 Martin Liška     9 Mottl Ivan 100
ZN RETINA, 4 63,0 Ivan Siegl, Ing.     5 Juránek Petr 85
Čas: 04:12,21, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-16-daleko-12-9-8

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Hořejší P.,Ing.

3. dostih, start 17:34
1273 HANDICAP společnosti Ecolite
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIJAZ, 3 48,0 Kateřina Hlubučková BOJ 01:46,25 4 Votava Jaroslav 130
2. EL CAMINO(FR), 5 62,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:46,36 7 Váňa Tomáš 30
3. PURPLE RISK, 5 61,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:46,79 11 Petrlík Allan 50
4. MACK THE KNIFE, 8 60,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:47,35 10 Hurt Jiří 40
5. TAGUGU(GER), 4 56,0 ž. Petr Foret 3/4 01:47,47 8 Chaloupka Václav 40
6. TALBEC, 6 48,0 Michaela Musialová 1 3/4 01:47,75 5 Jirka Petr 50
7. MAXIMILLION(GER), 4 61,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:48,17 6 Růžičková Martina 78
8. ULITTA, 5 54,5 Nikola Petrlík 1 1/2 01:48,42 2 Šimčík Radek 50
9. LAV, 8 48,0 žk. Simona Molková 1/2 01:48,51 1 Sýkorová Marcela 120
10. DUBAI LAND(GB), 9 50,0 am. Alena Šíchová 3 01:49,09 3 Bartoš st. Josef 80
Nestartovali: ARCHIE COMICS
Čas: 01:46,25, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-2 1/2-3/4-1 3/4-2 1/2-1 1/2-1/2-3

Majitel: DS Martin Rybár, Trenér: Votava Jaroslav, Chov: Ekofarma Rybár

4. dostih, start 18:05
1274 CENA K4K Holding
Rovina IV.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOLAR POWER(GER), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:20,64 8 Bělka Martin 78
2. GALLONOFGAS(IRE), 8 59,0 Radek Man 1 01:20,81 1 Vašina Josef 55
3. HELLO HOBBY(IRE), 3 57,0 Michal Mach nos 01:20,81 2 Kotáb Eduard 16
4. ZORAYA LUNA(GER), 4 60,0 ž. Dušan Andrés 1 1/2 01:21,05 10 Blecha Jan 35
5. CAILEAN, 4 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:21,27 5 Zobal František 100
6. MONGOL(IRE), 7 56,0 Nikola Petrlík 3/4 01:21,41 11 Hanousek Ladislav 120
7. DABL, 8 58,5 ž. Jiří Chaloupka 13 01:24,02 7 Hurt Jiří 110
8. FRAJER LUKE(GER), 3 55,0 ž. Jan Verner 2 01:24,37 9 Fedorowicz Vladislav 160
9. PETINGO DANCER, 3 52,5 Michaela Musialová 4 1/2 01:25,27 3 Chaloupka Václav 170
10. ZÁPALKA, 3 51,0 Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:25,53 4 Bartoš st. Josef 250
Nestartovali: PRAGMATIK
Čas: 01:20,64, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-nos-1 1/2-1 1/2-3/4-13-2-4 1/2-1 1/2

Majitel: DS Star Opava, Trenér: Bělka Martin, Chov: Gestüt Graditz

Kůň č.3 PETINGO DANCER ztratil na startu asi 8 délek.


5. dostih, start 18:40
1275 CENA Zámečnictví Kosobud
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
46.000 Kč (23000 - 10580 - 6900 - 3220 - 2300) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 690 + 1610 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MURASAKI LADY, 2 57,0 ž. Jan Verner BOJ 01:20,80 3 Petrlík Allan 40
2. ELLA(FR), 2 55,0 Michal Mach krk 01:20,83 6 Germič Karel 70
3. LINNGAR(FR), 2 57,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:21,07 7 Vocásková Helena 55
4. LINNGRID(FR), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek nos 01:21,08 1 Vocásková Helena 27
5. SUMATRA(GER), 2 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 1/4 01:21,48 10 Váňa Tomáš 50
6. FEJZBUK, 2 55,0 Nikola Petrlík 4 3/4 01:22,39 8 Derych Vladimír 150
7. CIRCA(POL), 2 55,0 ž. Martina Havelková 1 01:22,56 9 Wroblewska Iwona 100
8. ORION HOUSE, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 13 01:25,17 4 Blažková Helena 55
9. LADISLAV, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 1/4 01:26,02 5 Chaloupka Václav 50
S JARIKO(POL), 2 56,0 ž. Petr Foret     2 Wroblewska Iwona 150
Nestartovali: FR ACCES
Čas: 01:20,80, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-nos-2 1/4-4 3/4-1-13-4 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (MURASAKI LADY)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.5 LADISLAV ztratil na startu asi 15 délek.


6. dostih, start 19:11
1276 HANDICAP GHC Genetics
Rovina III.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT KYLLACHY(GB), 6 58,5 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:18,86 2 Petrlík Allan 35
2. REGGIE, 5 52,5 ž. Martina Havelková krk 01:18,89 9 Hurt Jiří 100
3. TRAFFIC TOUR, 7 55,0 Josef Borč 4 1/2 01:19,70 8 Křídlová Tamara 140
4. QUAFF, 4 49,0 Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:19,72 7 Hlavatý Pavel 40
5. WLADAN, 6 54,0 ž. Jan Verner 1 01:19,88 1 Chaloupka Václav 30
6. CLASA CAFE, 4 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 01:19,95 5 Váňa Tomáš 78
7. TULUM(FR), 9 60,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:19,96 4 Mimra Zdeněk 60
8. PLATBA, 4 54,5 ž. Jaromír Šafář 3 01:20,50 3 Votava Jaroslav 60
9. DANUBIT, 7 54,0 Martin Laube 1 01:20,68 10 Hurt Jiří 70
10. FUR COAT(FR), 4 58,5 ž. Milan Zatloukal 3 01:21,25 6 Fedorowicz Vladislav 60
Čas: 01:18,86, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-4 1/2-kr.hlava-1-krk-kr.hlava-3-1-3
Maj. prémie:
5 000 Kč (REGGIE)Michaela-Hruboš
2 000 Kč (QUAFF)Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Cheveley Park Stud

Sankce: ž. Zatloukal M.1000 Kč za nahlášenou změnu hmotnosti (o + 1kg) na koni č.6 FUR COAT (DŘ § 326), ž.Havelková M. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)


7. dostih, start 19:44
1277 HANDICAP Agro CS
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 225 + 525 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VLASTNOST, 5 59,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:21,35 10 Mimra Zdeněk 78
2. HERBEBOIS, 4 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:21,75 2 Germič Karel 35
3. REDUL, 11 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:21,81 6 Chaloupka Václav 78
4. NEXTREME, 9 58,0 Martin Laube 3/4 01:21,94 7 Hurt Jiří 110
5. TAKEELA, 4 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:21,96 5 Zobal František 100
6. ERAGON, 6 58,0 am. Jindřich Fabris hlava 01:21,98 8 Pejšková Ivana 160
7. PERITO STIXEN, 7 56,0 Michal Demo 1 3/4 01:22,25 11 Menclová Aneta 120
8. ULTIMA, 4 54,5 Nikola Petrlík hlava 01:22,28 3 Šimčík Radek 78
9. VERA CRUZ, 4 51,5 Kateřina Hlubučková 2 01:22,61 9 Růžičková Martina 160
10. IBAR, 4 53,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:22,71 1 Pohanka Ladislav 120
11. FASCINATING HILL, 3 60,0 ž. Jan Rája krk 01:22,76 4 Michal Jiří 35
12. LENZIR, 10 61,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:23,01 12 Kantek Petr 80
13. ORNETTA, 4 53,5 am. Denisa Valíčková 1 1/4 01:23,19 14 Tykal Milan 350
14. WYOMING, 3 58,5 ž. Milan Zatloukal 20 01:27,32 13 Bartoš st. Josef 50
Čas: 01:21,35, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-3/4-hlava-hlava-1 3/4-hlava-2-1/2-krk-1 1/2-1 1/4-20

Majitel: Nico, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Pšurný Josef

Sankce: tr.Kantek P. 200 Kč za neúplnou výstroj zavaděče (DŘ § 344)


8. dostih, start 20:11
1278 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY společnosti Pilecký
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BRISK MOOS(GB), 6 68,0 ž. Dušan Andrés JISTĚ 04:03,26 8 Luka Václav 40
2. SUNSHINE OF GRACIE(FR), 4 62,0 Jakub Kocman 1/2 04:03,36 4 Kousek Jiří 25
3. HOLIN ONE, 5 66,0 ž. Marcel Novák 6 04:04,68 6 Jirátová Petra 78
4. LAURIE AN, 4 64,0 ž. Josef Bartoš 11 04:07,25 1 Zobal František 70
5. INDREI ILZE, 5 66,0 Martin Liška 1 04:07,49 5 Mottl Ivan 210
D ROMANS, 6 65,5 Michal Kubík 8 04:09,37 2 Ministr Antonín 110
Z MADANPOUR(IRE), 8 66,5 Vladimír Verner     3 Jirka Petr 130
Z WHITE MOTIV(GB), 4 66,0 ž. Jaroslav Myška     7 Vocásková Helena 23
ZN AYRAN, 4 67,0 ž. Jiří Kousek     9 Kousek Jiří 78
Čas: 04:03,26, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-6-11-1-8

Majitel: Lucky Service, s.r.o., Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Juddmonte Farms Ltd

Sankce: j. Kubík M. 1000 Kč za neodvážení se po dostihu, což mělo za následek diskvalifikaci koně č.2 ROMANS(DŘ § 377).



Dostihová komise: