home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 26.07.2014 - Pardubice
stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná / Firm)
1. dostih, start 13:00
1238 Cena Dostihového spolku a.s.
Proutky III.kat. - 2800 m, cena, 3letí
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPRING(POL), 3 66,0 Michal Kubík ZADRŽENĚ 03:16,97 7 Swiatek Robert 60
2. NOS GALAN(IRE), 3 68,0 ž. Josef Váňa ml. 12 03:19,15 2 Váňa st. Josef 16
3. SALIENT OF GRACIE, 3 68,0 ž. Jiří Kousek 7 03:20,38 11 Kousek Jiří 45
4. YASHADREAM(GB), 3 64,0 ž. Josef Bartoš 3/4 03:20,52 10 Luka Václav 55
5. LOHIJAZ, 3 63,5 Jan Derych 7 03:21,94 8 Kovář Stanislav 150
6. SYMPATIA(POL), 3 64,0 Rostislav Benš 6 03:23,06 6 Wroblewski Patryk 120
7. RENDETTA, 3 64,0 ž. Thomas Boyer 18 03:26,36 5 Horáková Lenka 140
8. VINSON HILL, 3 63,0 žk. Vojtěch Crha 3/4 03:26,55 4 Váňa st. Josef 160
9. TZIGANE DU BERLAIS(FR), 3 66,0 ž. Dušan Andrés 1 1/4 03:26,79 12 Tůma Pavel 35
Z LIGA(POL), 3 65,5 ž. Marcel Novák     9 Wroblewska Iwona 120
Nestartovali: CHARMIENA, READY FOR BOND
Čas: 03:16,97, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-12-7-3/4-7-6-18-3/4-1 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (SALIENT OF GRACIE)BORS Břeclav a.s.
3 000 Kč (LOHIJAZ)Kameňák s.r.o.

Majitel: SK Iwno, Trenér: Swiatek Robert, Chov: SK Iwno
video

2. dostih, start 13:35
1239 Cena Almanzora
Proutky III.kat. - 3900 m, cena, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SO FANTASTIC(GB), 8 69,0 ž. Jaroslav Brečka JISTĚ 04:43,31 10 Brečka Jaroslav 80
2. MAKLER(POL), 8 66,5 Jan Kratochvíl 4 1/4 04:44,12 12 Votava Jaroslav 100
3. ATACK(GER), 5 69,0 Lukáš Matuský 3 04:44,69 8 Holčák František 45
4. GREEK WEDDING(IRE), 7 70,0 ž. Jiří Kousek 7 04:46,26 11 Kousek Jiří 35
5. DESSON(ITY), 5 66,5 am. Jakub Spáčil 13 04:49,15 7 Olehla Čestmír 160
6. LITTLE RAKTI(IRE), 4 70,0 ž. Josef Bartoš daleko 04:54,92 1 Vocásková Helena 23
Z FERACLOS(FR), 4 63,5 ž. Dušan Andrés     4 Tůma Pavel 40
Z KASIR, 4 65,5 ž. Marcel Novák     3 Kejzlar Přemek 200
Z MUCH MORE(GER), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška     9 Blecha Jan 130
Z SPIKE, 8 70,0 František Kovačík     5 Kovačík František 80
Nestartovali: COTTON EYE JOE, KLAN(POL)
Čas: 04:43,31, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/4-3-7-13-daleko

Majitel: MPL Racing (SVK), Trenér: Brečka Jaroslav, Chov: Gest.Görlsdorf
video

3. dostih, start 14:10
1240 Steeplechase cross country mladých jezdců
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP DANCER, 6 63,5 Jan Kratochvíl JISTĚ 04:21,38 9 Váňa st. Josef 28
2. ORIENTAL LION(GB), 8 66,0 Martin Liška 2 1/4 04:21,79 8 Vašina Josef 30
3. LORD JAGMIN, 5 70,5 Lukáš Matuský 4 3/4 04:22,74 3 Holčák Radek 35
4. PRIMUS PASTORALUS(GB), 6 63,0 Ondřej Velek 1 1/4 04:22,96 6 Luka Václav 140
5. AGDAR, 8 63,5 Jan Derych 4 1/4 04:23,90 1 Hovadová Jana 200
6. LETNÍ LÁSKA, 6 65,5 žk. Vojtěch Crha 17 04:26,96 4 Váňa st. Josef 110
7. RING OF LOVE, 5 65,0 Jan Odložil 2 04:27,32 2 Odložil Pavel 80
8. SONG FOR TRIBAL, 7 60,0 am. Jakub Spáčil 6 04:28,74 7 Theimer Milan 140
Z ROBINSON, 5 64,5 Michal Kubík     5 Jirátová Petra 78
Čas: 04:21,38, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-4 3/4-1 1/4-4 1/4-17-2-6

Majitel: Orling, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla
video

4. dostih, start 14:45
1241 Cena ZOO Dvůr Králové nad Labem
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIFTY FOX(POL), 4 64,5 Lukáš Matuský V. LEHCE 04:53,34 6 Holčák František 30
2. AMFORA, 4 61,5 Jan Kratochvíl 8 04:54,98 2 Baštová Pavlína 50
3. ARMITAGE(GER), 4 62,5 Radek Man 1 1/4 04:55,16 9 Baštová Pavlína 50
4. DELIGHT MY FIRE(FR), 4 65,0 ž. Pavel Kašný 2 3/4 04:55,66 1 Kašný Pavel 90
5. ULTIMA(POL), 4 63,0 Ondřej Velek 2 3/4 04:56,20 3 Zobal František 60
6. NICANORA, 4 66,0 ž. Josef Váňa ml. 6 04:57,45 10 Váňa st. Josef 35
7. LINCOLN(GER), 4 65,0 ž. Dušan Andrés 6 04:58,70 8 Blecha Jan 120
8. KRÓL POPU(POL), 4 62,5 Josef Borč daleko 05:11,85 11 Šimek Jaroslav 400
Z DARK DIAMOND(POL), 4 62,0 Jakub Kocman     5 Sůrová Pavlína 180
PN LINTON, 4 65,0 ž. Josef Bartoš     4 Zobal František 140
ZN VIPERA, 4 64,5 Michal Kubík     7 Novák Antonín 70
Čas: 04:53,34, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-1 1/4-2 3/4-2 3/4-6-6-daleko

Majitel: Stáj Magog, Trenér: Holčák František, Chov: Gula Stanislaw

SankceStáj Magog 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.6 NIFTY FOX(DŘ § 105), j. Man R. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

5. dostih, start 15:25
1242 Letní steeplechase cross country
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
110.000 Kč (55000 - 25300 - 16500 - 7700 - 5500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1650 + 3850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KLAUS(POL), 9 70,0 ž. Jaroslav Myška LEHCE 06:49,37 3 Olehla Čestmír 30
2. HINTON(POL), 7 66,5 ž. Marcel Novák 6 06:50,68 1 Složil Pavel 200
3. OHIO, 6 67,0 ž. Dušan Andrés 6 06:51,94 2 Blecha Jan 25
4. DOROTKA(FR)*, 6 68,0 ž. Thomas Boyer kr.hlava 06:51,96 7 Wroblewski Grzegorz 40
5. TEMPLÁŘ, 7 A 1/2 64,0 ž. Josef Bartoš kr.hlava 06:51,97 4 Novák Antonín 100
6. ORIX, 7 65,5 ž. Michal Köhl 13 06:54,14 5 Horáková Lenka 250
7. SOROS(POL), 8 70,0 ž. Josef Váňa ml. daleko 07:03,47 8 Váňa st. Josef 40
PN JAM TAKI(POL), 6 66,5 Martin Liška     6 Poles Pavel 70
Čas: 06:49,37, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-6-kr.hlava-kr.hlava-13-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (OHIO)DC Zámrsk MUDr. Bruna
9 000 Kč (DOROTKA(FR)*)DS Pegas
6 000 Kč (TEMPLÁŘ)Stáj Luka-trdelnik.com

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: SK Golejewko
video

6. dostih, start 16:00
1243 Cross country Amant Grise
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, handicap, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SONGSTER(GB), 6 66,5 Lukáš Matuský BOJ 04:52,30 7 Holčák Radek 40
2. TARAS(POL), 5 63,0 Ondřej Velek 1/2 04:52,38 4 Kabelková Hana 60
3. TARANT(IRE), 5 67,0 Martin Liška 17 04:55,46 5 Poles Pavel 40
4. MARL BORA, 8 65,0 ž. Dušan Andrés 3 04:55,92 6 Blecha Jan 120
5. RENDEZ VOUS, 5 65,5 ž. Marcel Novák 3 04:56,48 3 Votava Jaroslav 80
6. SIXTYSEVEN, 5 66,0 ž. Josef Váňa ml. hlava 04:56,51 1 Váňa st. Josef 40
7. LISA MONA, 5 61,5 Jakub Kocman krk 04:56,57 8 Baluchová Lucie 140
8. RABBIT SARAH(GB), 6 60,0 Jan Kratochvíl 17 04:59,51 10 Váňa st. Josef 100
9. ELDORADO(GER), 7 69,0 Rostislav Benš 3/4 04:59,69 11 Vymazal Josef 60
10. FOLIE D`OCEAN(FR), 9 68,0 Martina Růžičková 7 05:01,20 9 Růžičková Martina 100
Z AZKABAN(POL), 7 64,0 ž. Josef Bartoš     2 Novák Antonín 140
Čas: 04:52,30, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-17-3-3-hlava-krk-17-3/4-7
Maj. prémie:
5 000 Kč (MARL BORA)Quartis-Zámecký Vrch
3 000 Kč (RENDEZ VOUS)EŽ Praha a.s.

Majitel: Red Rebels, Trenér: Holčák Radek, Chov: Strawbridge G.
video

7. dostih, start 16:35
1244 Cena Dostihového klubu
Steeplechase II.kat. - 3400 m, handicap, 4letí a starší
110.000 Kč (55000 - 25300 - 16500 - 7700 - 5500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1650 + 3850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEKOLT(POL), 8 60,0 ž. Dušan Andrés ZADRŽENĚ 04:10,37 3 Hurt Tomáš 30
2. MANIFESTATION(GB), 6 64,0 ž. Josef Bartoš 4 3/4 04:11,42 2 Olehla Čestmír 35
3. RUSSELL, 5 60,0 Josef Borč 1 3/4 04:11,75 1 Brečka Jaroslav 250
4. BIG MAGO(IRE), 4 60,0 Jan Kratochvíl daleko 04:16,50 5 Váňa st. Josef 25
5. PUDŘÍK, 6 60,0 Jakub Kocman 18 04:19,91 4 Horáková Lenka 80
Čas: 04:10,37, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-4 3/4-1 3/4-daleko-18
Maj. prémie:
10 000 Kč (RUSSELL)MPL Racing (SVK)
6 000 Kč (PUDŘÍK)PP Zámrsk

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Sankce: j.Kratochvíl J. 200 Kč za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)

video

8. dostih, start 17:10
1245 Cena za podpory PRORODEO TOUR 2014
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VINNY RAIN, 5 66,5 Ondřej Velek BOJ 05:38,89 3 Neuberg Filip 80
2. GAUNER DANON(GER), 8 66,5 Lukáš Matuský 1 05:39,08 6 Holčák František 80
3. MACAONE, 7 63,0 Barbora Málková daleko 05:44,17 12 Růžičková Martina 60
4. BUGABOO, 6 64,5 am. Jakub Spáčil hlava 05:44,22 1 Lempochnerová Veronika 50
5. VIVIENNE OF GRACIE(GB), 5 64,5 Radek Man 3 05:44,84 11 Kousek Jiří 30
6. PUMAG, 7 66,0 Vladimír Verner 2 1/4 05:45,26 9 Hrudka st. Jaromír 140
7. SAN LORENZO, 7 63,0 žk. Adam Eliáš daleko 05:56,60 7 Hrudka ml. Jaromír 400
Z BARAK(FR), 7 65,5 František Kovačík     2 Olehlová Monika 25
Z WICHER(POL), 8 65,0 Adam Čmiel     4 Slavíček Josef 140
PN ARAMIS, 5 64,5 Jakub Kocman     13 Novák Antonín 200
Z LEMUEL, 9 63,5 Jan Derych     5 Hovadová Jana 140
Nestartovali: CUX, HIPO JAPE
Čas: 05:38,89, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-daleko-hlava-3-2 1/4-daleko

Majitel: Orling, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Orling, spol. s r. o.

Sankce: j. Velek O. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

9. dostih, start 17:45
1246 Cross country Cipíska
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZUGOR, 8 67,0 ž. Thomas Boyer JISTĚ 05:15,27 2 Horáková Lenka 60
2. ZULEJKA, 9 64,0 ž. Josef Bartoš 3 1/4 05:15,89 4 Zobal František 60
3. CIM(POL), 10 66,5 ž. Dušan Andrés 12 05:18,06 12 Blecha Jan 50
4. KING OF GRACIE(GER), 8 68,0 ž. Jiří Kousek 5 05:19,04 6 Kousek Jiří 50
5. KIMENNE, 5 63,0 Ondřej Velek 2 05:19,35 10 Mimra Zdeněk 30
6. LEWIN, 8 65,5 František Kovačík 1/2 05:19,44 11 Novák Antonín 100
7. RAIN MAGNA, 6 69,0 ž. Jaroslav Brečka 3 1/4 05:20,05 13 Brečka Jaroslav 20
8. SAPFÓ, 7 69,0 ž. Marcel Novák 1 1/4 05:20,29 9 Suchánek Martin 65
9. VAL DE GUYE(FR), 5 A 1/2 64,0 Jan Derych daleko 05:33,67 8 Kovář Stanislav 250
Z JESKING, 5 67,5 ž. Jaroslav Myška     1 Myšková Štěpánka 60
Nestartovali: MATT, ROMANS, TAQUARI(IRE)
Čas: 05:15,27, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-12-5-2-1/2-3 1/4-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (ZUGOR)EŽ Praha a.s.
3 000 Kč (ZULEJKA)Luka-Vedral
2 000 Kč (KIMENNE)MANEKO

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vocásek F.

Kůň č.5 ROMANS neabsolvoval zkušební skok, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Sankce: ž. Brečka J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o +1kg v průběhu dostihového dne na koni č.13 RAIN MAGNA (DŘ § 326).

video


Dostihová komise: