home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 12.07.2014 - Světlá Hora
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:10
1215 Cena Dostihového střediska Moravskoslezský Kočov
Proutky IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORGON(POL), 4 68,5 Martin Liška ZADRŽENĚ 04:06,63 4 Poles Pavel  
2. CORVINA, 6 67,0 ž. Marcel Novák 6 04:07,89 7 Ilíková Kateřina  
3. CELADON(FR), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška 3 3/4 04:08,64 5 Olehla Čestmír  
4. RAPPER`S MUSIC, 4 60,5 Ján Mach, MVDr. 15 04:12,07 3 Novák Antonín  
5. LAGNUS, 6 65,5 Michal Kubík daleko 04:24,10 6 Ministr Antonín  
S SIR BLACK, 4 66,5 am. František Plšek ml.     1 Sergeant Filip  
Nestartovali: OPENLY(GB)
Čas: 04:06,63, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-6-3 3/4-15-daleko

Majitel: Maxa-Nýznerov, Trenér: Poles Pavel, Chov: SK Krasne

Kůň č.1 SIR BLACK do dostihu neodstartoval z důvodu zranění jezdce am. Plška F. na startu, byl v moci startéra.


2. dostih, start 13:50
1216 Cena Agrotechnic Moravia a.s.
Proutky IV.kat. - 2600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEGONA, 3 60,5 Josef Borč LEHCE 03:16,68 5 Hanáček Jaroslav  
2. INTIQUILLA, 3 63,0 Zdeněk Bodlák 5 03:17,61 4 Škrášková Alena  
3. TRAUTENBERG, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška hlava 03:17,64 6 Olehla Čestmír  
4. VALENCIA SKY, 3 63,0 ž. Dušan Andrés 5 03:18,65 2 Růžičková Martina  
5. FONSIE(GER), 3 66,0 ž. Josef Váňa ml. 10 03:20,99 8 Váňa st. Josef  
6. SECT MASINI(POL), 3 61,5 am. Jakub Spáčil 19 03:25,53 3 Olehla Čestmír  
7. SEGAL(POL), 3 66,0 Martin Liška 10 03:27,96 1 Poles Pavel  
PN LOMBARGINI(GER*), 3 65,0 ž. Marek Stromský     7 Popelka Stanislav  
ZN LOHIJAZ, 3 62,5 Ján Mach, MVDr.     9 Kovář Stanislav  
Čas: 03:16,68, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-hlava-5-10-19-10

Majitel: Agrolipt SK, Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Agrolipt s.r.o.

DK prošetřila pád j. Macha J. z koně č.9 LOHIJAZ a pád koně č.7 LOMBARGINI a neshledala cizí zavinění.


3. dostih, start 14:20
1217 Cena Rumpold s.r.o. Ostrava
Steeplechase III.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 900 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEREBESZ(POL), 10 70,5 ž. Pavel Kašný ZADRŽENĚ 04:24,71 7 Bělka Martin  
2. KATRIBA, 6 68,0 am. Jiří Štencel daleko 04:31,05 2 Moravec Zdeněk  
3. STARBUCK, 5 67,5 ž. Jaroslav Myška 1 1/2 04:31,31 4 Olehla Čestmír  
4. STAGER, 5 65,0 Jan Odložil 1 1/4 04:31,53 1 Novák František  
5. LAURIAN, 5 66,0 Martin Liška 5 04:32,42 9 Syslová Lenka  
6. GECOSS, 11 65,0 Michal Kubík 6 04:33,60 6 Novák Antonín  
7. MIKKILIE, 5 67,0 ž. Marcel Novák 1 3/4 04:33,90 3 Uhl Jiří  
8. FARTINA, 8 63,0 am. Pavel Složil ml. 1/2 04:33,97 8 Derych Vladimír  
Z RABBIT DUKE(GB), 7 62,5 am. Jakub Spáčil     5 Vinklárek Antonín  
Čas: 04:24,71, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko-1 1/2-1 1/4-5-6-1 3/4-1/2
Maj. prémie:
5 000 Kč (KATRIBA)Bartusch-Kovář-Kirschner
3 000 Kč (STARBUCK)Wrbna Racing
2 000 Kč (STAGER)FaBio Světlá Hora

Majitel: Hugo Racing, Trenér: Bělka Martin, Chov: SO Lack Spólka z o.o.

DK prošetřila zadržení koně č.5 RABBIT DUKE a vysvětlení jezdce (zdravotní stav koně) vzala na vědomí.


4. dostih, start 15:00
1218 Cena EP Rožnov, a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 900 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIPOLIS, 6 65,0 Michal Kubík LEHCE 05:30,69 3 Novák Antonín  
2. REGINE(GER*), 6 61,5 am. Jakub Spáčil 4 05:31,49 2 Olehla Čestmír  
3. TWIST DANCER, 7 67,5 Martin Liška daleko 05:34,71 8 Hanáček Jaroslav  
4. ROSI(GER), 6 65,5 ž. Dušan Andrés 1/2 05:34,80 1 Popelka Stanislav  
5. VALLDEMOSO, 10 67,0 ž. Marcel Novák 9 05:36,61 5 Uhl Jiří  
6. GAUNER DANON(GER), 8 67,0 ž. Marek Stromský daleko 05:40,73 7 Holčák František  
Z DZAZZIL(POL), 7 66,0 ž. Jaroslav Myška     6 Olehlová Monika  
Z STEP DANCER, 6 66,0 ž. Josef Váňa ml.     4 Váňa st. Josef  
Čas: 05:30,69, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-daleko-1/2-9-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (TRIPOLIS)DS Malá Morávka
3 000 Kč (REGINE(GER*))Wrbna Racing
2 000 Kč (TWIST DANCER)Agrolipt SK

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál

DK přešetřila zadržení koní č.4 STEPDANCER, č.6 DZAZZIL a vysvětlení jezdců (vyčerpání koní) vzala na vědomí.


5. dostih, start 15:30
1219 Cena Landbau s.r.o. Opava
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4600 m, cena, 5letí a starší
85.000 Kč (42500 - 19550 - 12750 - 5950 - 4250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1700 + 2550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CATCH LIFE(ITY), 6 67,0 ž. Pavel Kašný TUHÝ BOJ 06:21,37 2 Kašný Pavel  
2. TOMIS, 13 A 1/2 65,0 Michal Kubík 1/2 06:21,48 4 Novák Antonín  
3. WILD DANGER(GER), 7 67,0 ž. Josef Váňa ml. 19 06:26,17 8 Váňa st. Josef  
4. MÉDIUM, 6 66,5 Martin Liška daleko 06:37,87 5 Ilíková Kateřina  
Z GODEA, 10 69,0 ž. Marek Stromský     1 Popelka Stanislav  
PN CHERWICK, 7 66,5 ž. Jaroslav Myška     3 Olehla Čestmír  
PN RUBÍN, 12 71,0 Martina Růžičková     6 Růžičková Martina  
PN MOULA, 6 68,0 ž. Marcel Novák     7 Uhl Jiří  
Čas: 06:21,37, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-19-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (TOMIS)DS Malá Morávka
6 000 Kč (MÉDIUM)DS JOKI - Ilíková

Majitel: Viktorie-UH, Trenér: Kašný Pavel, Chov: Stall Amor

DK prošetřila pády koní č.3 CHERWICK, č.6 RUBÍN a č.7 MOULA a neshledala cizí zavinění. DK prošetřila zadržení koně č.1 GODEA a vysvětlení jezdce vzala na vědomí.


6. dostih, start 16:05
1220 Cena společnosti Malý a Velký s.r.o. Opava
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STRETTON, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 04:44,67 3 Olehla Čestmír  
2. TYMIAN, 4 A 1/2 60,0 Ján Mach, MVDr. 2 1/2 04:45,07 1 Novák Antonín  
3. MOSQUITO, 4 65,0 Jan Odložil 1/2 04:45,16 5 Odložil Pavel  
4. EXOTIC VALLEY(GB), 4 66,0 ž. Josef Váňa ml. 2 3/4 04:45,62 6 Váňa st. Josef  
5. WOODY, 4 67,0 ž. Marcel Novák 1 1/4 04:45,82 7 Uhl Jiří  
6. INARCA, 4 62,0 Jan Derych 3 04:46,39 4 Kovář Stanislav  
Nestartovali: JAMIL
Čas: 04:44,67, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1/2-2 3/4-1 1/4-3

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.2 JAMIL ztratil jezdce na zkušebním skoku, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra.


7. dostih, start 16:32
1221 Cena Feromagnet s.r.o. Světlá Hora
Bumper IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 600 + 900 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NICAMIA(POL), 5 62,0 Ján Mach, MVDr. JISTĚ 04:01,00 6 Novák Antonín  
2. CLAAS, 4 64,5 Josef Borč 4 1/4 04:01,85 1 Tůma Pavel  
3. RAFA, 4 62,5 am. Veronika Olehlová 3 1/2 04:02,58 3 Olehla Čestmír  
4. LIMBA, 5 62,0 Radek Man 5 04:03,48 7 Vinklárek Vladimír  
5. ESTACA DE BARES, 5 63,0 Adam Čmiel 17 04:07,32 4 Demele Jan  
DD CHARAKI(GB), 4 65,0 Michal Kubík daleko 04:19,32 2 Tůma Pavel  
Nestartovali: MACHIAVELLI(BEL)
Čas: 04:01,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/4-3 1/2-5-17-daleko

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Dziuba A.


Dostihová komise: