home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.06.2014 - Pardubice
stav dráhy: ( / )
1. dostih, start 13:00
1190 Cena Dostihového spolku a.s.
Proutky III.kat. - 2800 m, cena, 3letí
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLD AS ICE(POL), 3 61,5 Jan Rája JISTĚ 03:23,65 4 Vocásková Helena 45
2. NOS GALAN(IRE), 3 66,5 ž. Josef Váňa ml. 2 1/2 03:24,07 7 Váňa st. Josef 30
3. MESI, 3 67,0 ž. Marcel Novák 3 3/4 03:24,76 1 Luka Václav 25
4. FUJARA(GB), 3 64,5 ž. Josef Bartoš 3 03:25,31 9 Vocásková Helena 45
5. MARMITON(FR), 3 64,5 Lukáš Matuský 1 03:25,49 10 Holčák Radek 140
6. NICK(POL), 3 63,0 am. Pavel Složil ml. 19 03:29,26 3 Složil Pavel 160
7. RENDETTA, 3 64,0 ž. Thomas Boyer 9 03:31,22 5 Horáková Lenka 120
8. LIGA(POL), 3 64,0 Rostislav Benš daleko 03:38,52 2 Wroblewska Iwona 60
Z CHODÓW(POL), 3 63,5 Jakub Kocman     8 Sůrová Pavlína 210
Z SPRING(POL), 3 66,0 Michal Kubík     6 Swiatek Robert 78
Čas: 03:23,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3 3/4-3-1-19-9-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (MESI)Sectori Ševčík-Vlachovice

Majitel: Vesiba, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Cybernetycki Investment s.a.

Sankce: tr.Swiatek R. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.6 SPRING do dostihu (DŘ § 411 d).

video

2. dostih, start 13:35
1191 Cena společnosti Synthesia, a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BUGABOO, 6 61,5 am. Jakub Spáčil LEHCE 05:52,97 6 Lempochnerová Veronika 200
2. LEWIN, 8 65,5 František Kovačík 6 05:54,28 1 Novák Antonín 50
3. VIVIENNE OF GRACIE(GB), 5 62,5 Radek Man 5 05:55,23 4 Kousek Jiří 120
4. RABBIT LIBRETTIST(GB), 6 67,0 Vladimír Verner krk 05:55,30 12 Juránek Petr 28
5. CUX, 6 63,5 am. Pavel Složil ml. 2 1/4 05:55,69 8 Složil Pavel 35
6. LISA MONA, 5 61,5 Josef Borč 7 05:57,10 11 Baluchová Lucie 70
7. LA ROCHELL, 5 64,5 Ondřej Velek daleko 06:03,92 7 Hanáček Jaroslav 100
8. SAN LORENZO, 7 61,5 žk. Adam Eliáš 18 06:08,35 3 Hrudka ml. Jaromír 200
Z MAUGLÍ, 8 67,5 Martin Liška     5 Slabý Petr 65
Z PERFECT MATE(POL*), 8 63,5 Jakub Kocman     10 Fedorowicz Vladislav 60
Z RUNNING WILD, 5 62,5 Ján Mach, MVDr.     2 Záhorová Eva 200
ZN ROMANS, 6 65,0 Michal Kubík     9 Ministr Antonín 100
Čas: 05:52,97, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-5-krk-2 1/4-7-daleko-18

Majitel: Pálenice Pavlovice, Trenér: Lempochnerová Veronika, Chov: Kovařík - Velký Újezd

Sankce: am. Složil P. 200 Kč za nadměrné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 14:10
1192 Nagroda Toru Wyscigowego Služewiec - Warszawa
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MODERATOR, 4 66,0 ž. Marcel Novák JISTĚ 04:58,55 5 Junková Jana 170
2. MIRAX, 4 67,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/2 04:59,29 11 Myšková Štěpánka 55
3. VIVAT, 4 65,5 Josef Sovka 3/4 04:59,43 2 Blecha Jan 78
4. NIFTY FOX(POL), 4 66,0 ž. Josef Bartoš 3 05:00,03 13 Holčák František 45
5. DELIGHT MY FIRE(FR), 4 62,0 Zdeněk Bodlák 3/4 05:00,18 1 Bodlák Radim 140
6. SIMON SET, 4 63,5 Jan Kratochvíl 1 1/4 05:00,41 10 Baštová Pavlína 210
7. FLICKER, 4 66,0 ž. Dušan Andrés 18 05:04,23 6 Blecha Jan 120
8. JAMIL, 4 66,0 ž. Marek Stromský 12 05:06,61 4 Popelka Stanislav 210
9. KRÓL POPU(POL), 4 61,5 Josef Borč 1 3/4 05:06,94 8 Šimek Jaroslav 310
10. LINCOLN(GER), 4 66,0 Martin Liška 3 1/2 05:07,76 9 Blecha Jan 160
Z CROSS ICE(IRE), 4 67,0 ž. Josef Váňa ml.     3 Váňa st. Josef 18
ZN TEMAT(POL), 4 63,0 Ondřej Velek     7 Kabelková Hana 310
SN MARCUS AURELIUS(FR), 4 64,5 Lukáš Matuský     12 Holčák Radek 100
Čas: 04:58,55, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-3/4-3-3/4-1 1/4-18-12-1 3/4-3 1/2

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Junková J.

DK přešetřila vybočení koně č.12 MARCUS AURELIUS, vyslechla j. Matuského L. a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 14:45
1193 Memoriál Kamila Kuchovského
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
110.000 Kč (55000 - 25300 - 16500 - 7700 - 5500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1650 + 3850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOSCATER, 6 66,0 ž. Jaroslav Myška V. LEHCE 05:32,19 4 Myšková Štěpánka 120
2. MODENA, 7 64,5 ž. Dušan Andrés 16 05:35,45 9 Popelka Stanislav 70
3. TIUMEN(POL), 13 68,0 ž. Josef Váňa st. 11 05:37,85 1 Váňa st. Josef 35
4. SHAMAN, 10 68,5 Lukáš Matuský 1/2 05:37,95 8 Holčák Radek 50
5. KINDLY BOY, 9 66,0 ž. Marcel Novák 8 05:39,77 5 Kejzlar Přemek 120
6. MATT, 9 66,0 Martin Liška 16 05:43,09 6 Syslová Lenka 160
7. BASSO(POL), 8 69,5 ž. Josef Bartoš 1 3/4 05:43,55 2 Holčák František 40
8. FOLIE D`OCEAN(FR), 9 66,5 ž. Thomas Boyer 17 05:47,11 3 Růžičková Martina 120
9. SILVER REGENT(USA), 9 69,0 ž. Josef Váňa ml. daleko 05:52,72 7 Váňa st. Josef 25
Čas: 05:32,19, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-16-11-1/2-8-16-1 3/4-17-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (GOSCATER)Stáj Jeso
6 000 Kč (MODENA)EŽ Praha a.s.
4 000 Kč (SHAMAN)K-K Metal a.s.

Majitel: Stáj Jeso, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso

DK přešetřila nevyjetí koně č.8 SHAMAN v cílové rovině, vyslechla j. Matuského L. a jeho vysvětlení (podezření na zdravotní indispozici koně) vzala na vědomí.

video

5. dostih, start 15:25
1194 Memoriál Mjr Miloše Svobody - II. Kvalifikace na Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 3000 + 7500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TREZOR(POL), 10 68,0 Ondřej Velek BOJ 07:29,99 18 Kabelková Hana 35
2. ZARIF(IRE), 7 68,0 ž. Thomas Boyer 3/4 07:30,14 20 Váňa st. Josef 160
3. KASIM, 9 68,0 ž. Marcel Novák 11 07:32,62 5 Kejzlar Přemek 170
4. SISI MERBLE, 6 67,0 Vladimír Verner daleko 07:36,59 8 Hrudka ml. Jaromír 170
5. BORDERLAND(IRE), 8 68,0 ž. Marek Stromský 3 1/4 07:37,30 17 Popelka Stanislav 35
6. PUNTARENAS, 8 68,0 Jan Kratochvíl 2 1/2 07:37,80 14 Holčák František 400
7. SHERON, 9 68,0 Ján Mach, MVDr. 7 07:39,21 12 Berthier Kateřina 210
8. CARDAM(FR), 10 68,0 ž. Jaroslav Brečka 2 07:39,69 6 Brečka Jaroslav 210
9. TER MILL, 8 A 1/2 65,0 Jakub Kocman 1 07:39,98 13 Novák Antonín 160
10. SUN BELINA(POL), 7 66,0 Martin Liška daleko 07:43,96 9 Popelka Stanislav 300
11. SORTINA, 7 66,0 Michal Kubík 6 07:45,21 1 Votava Jaroslav 350
12. BUDAPEST(IRE), 9 68,0 ž. Josef Váňa ml. daleko 07:58,33 2 Váňa st. Josef 50
Z AGE OF JAPE(POL), 8 68,0 ž. Dušan Andrés     10 Holčák Radek 100
PN MARL BORA, 8 68,0 Josef Sovka     3 Blecha Jan 400
PN PARETO, 7 68,0 František Kovačík     7 Olehla Čestmír 400
PN RENARD ARGENTÉ, 8 68,0 ž. Josef Bartoš     11 Zobal František 210
ZN CANTRIDARA(SLO), 8 66,0 James Banks     15 Papoušek ml. Jan 210
ZN GAUNER DANON(GER), 8 68,0 Lukáš Matuský     19 Holčák Radek 210
ZN RIBELINO(FR), 6 68,0 Jan Derych     4 Kovář Stanislav 500
SN CHERWICK, 7 68,0 ž. Jaroslav Myška     16 Olehla Čestmír 78
Čas: 07:29,99, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-11-daleko-3 1/4-2 1/2-7-2-1-daleko-6-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (KASIM)Stáj Kejzlar
9 000 Kč (SISI MERBLE)H&H Hrudka

Majitel: EPICOS, Trenér: Kabelková Hana, Chov: SK Moszna

Kůň č.20 ZARIF byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Hospůdka Malá-Hradčany 5000 Kč za osvobození koně č.12 SHERON od slavnostní přehlídky(DU 16/9). Sankce: j. Velek O. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357) a 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž. Boyer T. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:00
1195 Nagroda Polskiego Klubu Wyscigów Konnych
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HINTON(POL), 7 70,0 Martin Liška JISTĚ 05:53,54 1 Složil Pavel 160
2. JESKING, 5 66,5 ž. Jaroslav Myška 1 05:53,72 3 Myšková Štěpánka 35
3. WAVELIGHT LASER(GER), 10 67,0 ž. Jiří Kousek 1 05:53,93 4 Kousek Jiří 35
4. VAL DE GUYE(FR), 5 A 1/2 63,5 Jan Derych 3/4 05:54,06 7 Kovář Stanislav 50
5. RENDEZ VOUS, 5 68,0 ž. Marcel Novák 6 05:55,21 2 Votava Jaroslav 60
6. ANTHON, 5 65,0 Michal Kubík 2 1/4 05:55,67 8 Ministr Antonín 120
ZN KSIEŽNA VEGAS(POL), 9 63,5 Ján Mach, MVDr.     6 Berthier Kateřina 50
ZN ORIX, 7 67,0 Vladimír Verner     5 Horáková Lenka 35
Nestartovali: HIPO JAPE
Čas: 05:53,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-1-3/4-6-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (JESKING)Jerie & syn
3 000 Kč (RENDEZ VOUS)EŽ Praha a.s.

Majitel: Maxa-Nýznerov, Trenér: Složil Pavel, Chov: SK Golejewko

Sankce: j. Kubík M.500 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu před pokynem dostihového tajemníka.DŘ § 377)

video

7. dostih, start 16:35
1196 Červnová cross country Válečníka
Steeplechase crosscountry I.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
130.000 Kč (65000 - 29900 - 19500 - 9100 - 6500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1950 + 4550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TUDUL(POL), 6 66,0 Ondřej Velek JISTĚ 03:59,77 4 Olehla Čestmír 40
2. DOROTKA(FR)*, 6 66,0 ž. Thomas Boyer 2 1/4 04:00,19 3 Wroblewski Grzegorz 23
3. RAMPULINA, 5 64,5 Jakub Kocman 2 1/4 04:00,57 1 Novák Antonín 78
4. HANDSOME JACK(IRE), 6 65,5 Lukáš Matuský 3/4 04:00,73 5 Holčák Radek 35
5. O`KEY(POL), 11 65,0 ž. Josef Bartoš 8 04:02,55 2 Zobal František 60
6. VIRVÁL, 7 65,0 Josef Sovka 12 04:05,22 7 Blecha Jan 90
SN FALCON WING(IRE), 7 65,5 ž. Marek Stromský     6 Ribarszki Sándor 78
Z BALERÍNA, 10 66,0 ž. Marcel Novák     8 Soukup Václav 150
Čas: 03:59,77, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2 1/4-3/4-8-12
Maj. prémie:
15 000 Kč (DOROTKA(FR)*)DS Pegas
9 000 Kč (RAMPULINA)Stáj Annaberg

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Piwko R.

Kůň č.4 TUDUL byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr.Wroblewski G.W.400 Kč za neohlášení škrtnutí stínidel u koně č.3 DOROTKA(DŘ § 310), stáj Vimar - Dvorníky (HUN) 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.6 FALCON WING (DŘ § 105)

video

8. dostih, start 17:10
1197 Cena za podpory společnosti SEED SERVICE
Steeplechase III.kat. - 3900 m, handicap, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEKOLT(POL), 8 65,5 ž. Josef Bartoš JISTĚ 04:46,35 4 Hurt Tomáš 90
2. PUDŘÍK, 6 60,0 Josef Sovka 2 1/4 04:46,80 3 Horáková Lenka 110
3. SPIKE, 8 65,5 František Kovačík krk 04:46,85 6 Kovačík František 70
4. APARTMAN, 9 62,0 Ján Mach, MVDr. 2 1/4 04:47,28 13 Jelínková Petra 400
5. LAURIAN, 5 63,0 Ondřej Velek daleko 04:53,88 1 Syslová Lenka 300
6. ESO(USA), 8 63,0 Rostislav Benš daleko 05:00,02 8 Wroblewski Grzegorz 160
Z RUSSELL, 5 62,0 žk. Adam Eliáš     2 Brečka Jaroslav 500
Z GARGANTUS(GER), 7 64,5 Lukáš Matuský     5 Holčák Radek 60
Z AVERE(FR), 6 62,5 ž. Dušan Andrés     7 Popelka Stanislav 50
Z STARBUCK, 5 67,0 ž. Marcel Novák     9 Olehla Čestmír 40
Z ANGE GUARDIAN(GER), 6 68,0 ž. Josef Váňa ml.     10 Ministr Antonín 60
Z PONTE, 10 60,0 Josef Borč     11 Šimek Jaroslav 400
Z TIMBER(GER), 7 60,0 Jan Kratochvíl     12 Váňa st. Josef 80
Čas: 04:46,35, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-2 1/4-daleko-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (PUDŘÍK)PP Zámrsk
3 000 Kč (SPIKE)Václav Říha
2 000 Kč (APARTMAN)Šancová

Majitel: Gabriela-Trachtová, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna
video

9. dostih, start 17:45
1198 Nagroda Toru Wyscigowego Partynice - Wroclaw
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, handicap, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ELDORADO(GER), 7 63,0 Rostislav Benš JISTĚ 04:59,78 4 Vymazal Josef 110
2. FANTAGHIRO, 6 69,0 ž. Marcel Novák 2 1/4 05:00,15 8 Votava Jaroslav 40
3. ROMANTIQUE ROUGE(FR), 5 64,0 ž. Marek Stromský 7 05:01,63 1 Popelka Stanislav 78
4. LUANDO(GER), 7 62,0 Jan Kratochvíl 12 05:03,87 2 Váňa st. Josef 78
5. LIBERTY SON(FR), 5 62,0 Josef Sovka 3 1/4 05:04,53 9 Blecha Jan 35
6. DUMÁGO, 5 60,0 ž. Dušan Andrés 3/4 05:04,67 7 Holčák Radek 100
Z KATCHABA(USA), 5 67,5 ž. Josef Váňa ml.     3 Váňa st. Josef 60
Z LORD JAGMIN, 5 63,5 Lukáš Matuský     5 Holčák Radek 40
Nestartovali: MACAONE
Čas: 04:59,78, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-7-12-3 1/4-3/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (FANTAGHIRO)EŽ Praha a.s.

Majitel: Dostihová stáj Zhoř, Trenér: Vymazal Josef, Chov: Nienstädt A.
video

10. dostih, start 18:20
1199 Nagroda Agencji Jezdzieckiej Bober/Stadnina Koni Krasne
Bumper IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZANZIBAR, 4 64,5 Lukáš Matuský ZADRŽENĚ 03:47,70 1 Horáková Lenka 40
2. LEAR, 4 62,5 am. Jakub Spáčil 8 03:49,24 7 Theimer Milan 100
3. ZACHARY, 5 64,0 Petr Tůma krk 03:49,31 5 Šomanová Lenka 40
4. ISHAT RAY, 5 63,5 Josef Sovka 2 1/2 03:49,73 4 Toušek Daniel 70
5. SCOTY, 4 68,5 Michal Mach 6 03:51,10 2 Kroutilík Jaroslav 16
6. ESTACA DE BARES, 5 61,0 žk. Simona Molková daleko 03:58,32 8 Demele Jan 150
PN PEGY, 4 60,5 am. Markéta Krejčí     6 Popelka Stanislav 300
Nestartovali: SANTANDER
Čas: 03:47,70, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-8-krk-2 1/2-6-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: Vocásek F.
video


Dostihová komise: