home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 14.06.2014 - Pardubice
stav dráhy: 2.5 (pevná / Firm)
1. dostih, start 13:00
1158 Cena Dostihového spolku a.s.
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAINBOW RAKTI(IRE), 3 66,0 ž. Josef Bartoš LEHCE 03:29,29 2 Vocásková Helena 17
2. CESMINA(FR*), 3 64,0 Rostislav Benš 4 1/2 03:30,10 7 Wroblewski Grzegorz 78
3. NOS GALAN(IRE), 3 66,0 ž. Josef Váňa ml. kr.hlava 03:30,11 1 Váňa st. Josef 50
4. TRAUTENBERG, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška 2 1/4 03:30,44 6 Olehla Čestmír 50
5. VALENCIA SKY, 3 64,0 ž. Thomas Boyer 1 1/4 03:30,64 4 Růžičková Martina 120
6. CHODÓW(POL), 3 63,5 Jakub Kocman 15 03:33,77 5 Sůrová Pavlína 160
7. VINSON HILL, 3 64,5 Jan Kratochvíl 7 03:35,16 3 Váňa st. Josef 50
Čas: 03:29,29, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-kr.hlava-2 1/4-1 1/4-15-7

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: McElroy O.
video

2. dostih, start 13:35
1159 Cena bratranců Veverkových
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAQUARI(IRE), 6 66,0 ž. Josef Váňa ml. LEHCE 05:33,85 6 Váňa st. Josef 30
2. ZUGOR, 8 66,0 ž. Michal Köhl 7 05:35,16 12 Horáková Lenka 35
3. TARAS(POL), 5 66,0 Lukáš Matuský 2 3/4 05:35,67 10 Kabelková Hana 40
4. VINNY RAIN, 5 66,0 Ondřej Velek daleko 05:43,51 18 Neuberg Filip 80
5. FLORIDAS, 5 69,5 ž. Thomas Boyer 1/2 05:43,60 4 Růžičková Martina 80
6. APASIONATA, 5 62,0 Jan Kratochvíl 3/4 05:43,77 7 Vinklárek Vladimír 60
7. DON CASTRO, 5 63,0 Ján Mach, MVDr. daleko 05:56,00 17 Kolář Josef 120
8. RIVER KWAI(GER), 8 71,0 Josef Vašina daleko 06:00,64 1 Růžičková Martina 250
Z DIONYSIOS(GER), 5 64,5 Ivan Siegl, Ing.     5 Řezáčová Jana 250
Z LA ROCHELL, 5 66,5 ž. Josef Bartoš     3 Hanáček Jaroslav 60
Z ROSI(GER), 6 69,0 ž. Marek Stromský     9 Popelka Stanislav 70
Z SAN LORENZO, 7 66,0 ž. Pavel Kašný     2 Hrudka ml. Jaromír 250
ZN EL VIENTO(POL), 6 66,5 Jakub Kocman     11 Holčák Radek 80
PN BUGABOO, 6 61,5 am. Jakub Spáčil     15 Lempochnerová Veronika 250
Nestartovali: ANTHON, BARAK(FR), JESKING, MAARJAS
Čas: 05:33,85, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-2 3/4-daleko-1/2-3/4-daleko-daleko

Majitel: Statek Chyše-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Fährhof

Sankce: ž. Köhl M. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 14:10
1160 Cena Služeb města Pardubic
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RYANA, 6 66,5 Michal Kubík JISTĚ 04:08,53 2 Junková Jana 16
2. HABITAT ONE, 8 66,0 Martin Liška 2 1/4 04:08,92 1 Ilíková Kateřina 78
3. CUX, 6 63,5 am. Pavel Složil ml. daleko 04:13,58 11 Složil Pavel 100
4. WAVELIGHT LASER(GER), 10 64,5 Jakub Kocman 1 1/4 04:13,79 4 Kousek Jiří 80
5. RABBIT LIBRETTIST(GB), 6 66,0 Ivan Siegl, Ing. 4 04:14,60 9 Juránek Petr 130
6. GECOSS, 11 66,5 Ján Mach, MVDr. 3 1/2 04:15,33 7 Novák Antonín 210
7. AGDAR, 8 64,5 Jan Derych 3 1/4 04:15,95 5 Hovadová Jana 210
8. CATCH THE CASH(FR), 6 64,5 Zdeněk Bodlák 6 04:17,22 12 Bodlák Radim 130
9. ABSINT, 8 65,5 Josef Borč 3/4 04:17,39 6 Slavíček Josef 150
10. DZAZZIL(POL), 7 63,0 Ondřej Velek daleko 04:23,33 10 Olehlová Monika 210
ZN LIMBA, 5 60,0 žk. Radek Man     3 Vinklárek Vladimír 210
Z KADYNY(GB), 5 63,5 Lukáš Matuský     8 Holčák Radek 50
Čas: 04:08,53, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-daleko-1 1/4-4-3 1/2-3 1/4-6-3/4-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Junková J.

Proti výsledku dostihu byl podán protest stájí DS JOKI z důvodu neabsolvování skoku č.10 koněm č.2 RYANA, následně po vyjádření jezdce Lišky M. byl se schválením DK protest stažen(DŘ § 455). DK vyslechla j. Matuského L. k zadržení koně č.8 KADYNY a jeho vysvětlení(zdravotní indispozice koně) vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 14:45
1161 Cena Lady Anne
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší - klisny
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARMITAGE(GER), 4 60,0 žk. Radek Man BOJ 04:13,58 6 Baštová Pavlína 140
2. NICANORA, 4 60,0 Jan Kratochvíl 1/2 04:13,66 9 Váňa st. Josef 35
3. SIRAN, 7 69,0 ž. Jaroslav Myška 2 3/4 04:14,14 8 Barbořík Jiří 25
4. LOTA Z RUSÍNA, 5 A 1/2 65,5 František Kovačík 1 3/4 04:14,46 13 Kovačík František 78
5. BALERÍNA, 10 68,0 ž. Marcel Novák krk 04:14,51 12 Soukup Václav 40
6. DELIGHT MY FIRE(FR), 4 62,0 Zdeněk Bodlák 2 1/4 04:14,93 7 Bodlák Radim 100
7. ACRE(GER), 5 71,0 ž. Josef Bartoš 11 04:17,12 5 Bartoš st. Josef 60
8. ULTIMA(POL), 4 64,5 Michal Kubík hlava 04:17,16 4 Zobal František 55
9. EMOTIONAL, 6 65,5 Adam Čmiel 1 1/4 04:17,35 2 Havlíčková Zdena 140
Z LISA MONA, 5 65,5 Josef Borč     3 Baluchová Lucie 120
PN MEDIA, 6 68,0 ž. Michal Köhl     10 Junková Jana 140
Nestartovali: CUDNA SPRAWA(POL), NINA VARADARI
Čas: 04:13,58, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 3/4-1 3/4-krk-2 1/4-11-hlava-1 1/4

Majitel: Stáj Mikulčák, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Gest.Jettenhausen

DK přešetřila pád koně č.10 MEDIA a neshledala cizí zavinění.

video

5. dostih, start 15:20
1162 Cena podporovaná společností Agrovenkov, o.p.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, handicap, 4letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAPFÓ, 7 66,0 ž. Jaroslav Myška BOJ 04:56,76 10 Suchánek Martin 110
2. KING OF GRACIE(GER), 8 70,0 ž. Jiří Kousek 3/4 04:56,93 3 Kousek Jiří 60
3. WILD DANGER(GER), 7 67,0 Jan Kratochvíl 1 04:57,09 11 Váňa st. Josef 80
4. SONGSTER(GB), 6 66,5 Lukáš Matuský hlava 04:57,10 1 Holčák Radek 55
5. MACAONE, 7 65,0 ž. Josef Bartoš krk 04:57,15 7 Růžičková Martina 120
6. TRIPOLIS, 6 65,0 Michal Kubík 1 1/4 04:57,37 4 Novák Antonín 170
7. LORD JAGMIN, 5 61,0 Josef Sovka 3/4 04:57,50 12 Holčák Radek 160
8. TAMMY`N CLASSY, 9 66,5 Jan Derych 6 04:58,79 9 Kovář Stanislav 78
9. SIXTYSEVEN, 5 68,5 ž. Josef Váňa ml. 6 05:00,11 5 Váňa st. Josef 25
10. MAKLER(POL), 8 67,0 ž. Marcel Novák 6 05:01,42 8 Votava Jaroslav 100
11. GEMANUS, 8 69,0 ž. Thomas Boyer 12 05:04,17 14 Pecháček Jaroslav 78
12. CATCH LIFE(ITY), 6 71,0 ž. Pavel Kašný daleko 05:09,01 2 Kašný Pavel 150
Z ROMANTIQUE ROUGE(FR), 5 64,0 ž. Marek Stromský     13 Popelka Stanislav 100
Nestartovali: POINT TIME
Čas: 04:56,76, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1-hlava-krk-1 1/4-3/4-6-6-6-12-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (SAPFÓ)K-K Metal a.s.
3 000 Kč (MACAONE)Orling

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Suchánek Martin, Chov: K-K Metal, a.s.

Kůň č.10 SAPFO byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 15:55
1163 Memoriál Ing. Jiřího Šindlera - startéra Velké pardubické
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR LOUISE, 5 70,0 ž. Pavel Kašný JISTĚ 05:14,58 6 Růžičková Martina 40
2. KIMENNE, 5 63,0 Ondřej Velek 3 05:15,17 4 Mimra Zdeněk 90
3. FLORENDO(GB), 7 66,0 Jan Derych 1 3/4 05:15,47 10 Neslerová Romana 220
4. QUATIKI(FR), 6 69,5 ž. Jiří Kousek krk 05:15,53 8 Kousek Jiří 35
5. GARGANTUS(GER), 7 65,5 Lukáš Matuský 2 05:15,82 2 Holčák Radek 78
6. LETNÍ LÁSKA, 6 64,0 Jan Kratochvíl 13 05:18,38 7 Váňa st. Josef 120
7. LERAK, 8 64,5 Josef Sovka 16 05:21,48 13 Luka Václav 100
8. MAUGLÍ, 8 66,0 Martin Liška 11 05:23,64 12 Slabý Petr 140
Z ARABIAN GEM(IRE), 9 66,5 ž. Josef Váňa ml.     3 Váňa st. Josef 17
ZN GREEK SUN, 11 66,5 ž. Marcel Novák     11 Kejzlar Přemek 120
Nestartovali: BELMONT(POL), GOSCATER, KSIEŽNA VEGAS(POL), ZULEJKA
Čas: 05:14,58, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-1 3/4-krk-2-13-16-11
Maj. prémie:
5 000 Kč (MR LOUISE)Orling
3 000 Kč (KIMENNE)MANEKO

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Hřebčín Napajedla
video

7. dostih, start 16:30
1164 Zlatý pohár předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
Steeplechase NL - 4400 m, cena, 5letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 3000 + 7500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BROG DEAS(IRE), 5 67,5 Lukáš Matuský BOJ 05:28,68 12 Holčák Radek 50
2. GEJZIR(GB), 7 68,0 ž. Thomas Boyer 1/2 05:28,78 11 Wroblewski Grzegorz 24
3. RABBIT WELL(GB), 8 68,0 Jan Kratochvíl daleko 05:33,54 1 Váňa st. Josef 45
4. KHALSHANI(FR), 7 68,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4 05:33,92 3 Olehla Čestmír 45
5. BETPAK DALA(GB), 5 67,5 ž. Jaroslav Myška 2 1/2 05:34,35 2 Olehla Čestmír 200
6. OLDFIELDROAD(IRE), 6 68,0 ž. Jaroslav Brečka 3/4 05:34,52 8 Brečka Jaroslav 350
Z ALANBROOKE(GB), 8 68,0 ž. Josef Váňa ml.     5 Váňa st. Josef 110
Z CORBELLINO(FR), 7 68,0 ž. Pavel Kašný     7 Vítek Pavel 210
Z ČÁRIRAY, 7 68,0 ž. Marek Stromský     9 Popelka Stanislav 110
Z TARO(POL), 7 68,0 Josef Sovka     10 Váňa st. Josef 170
Nestartovali: NIKAN, SHERARDO
Čas: 05:28,68, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-daleko-2 1/4-2 1/2-3/4

Majitel: Monte Negro, Trenér: Holčák Radek, Chov: Molloy T.

Kůň č.12 BROG DEAS byl vybrán k antidopingové kontrole. DK přešetřila zadržení koně č.10 TARO, vyslechla jezdce Sovku J. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí. Poplatky: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za pomoc u startu u koně RABBIT WELL DU 16/8

video

8. dostih, start 17:05
1165 Cena Dostihového klubu
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARATEUS(IRE), 4 67,0 ž. Josef Bartoš LEHCE 04:13,86 7 Vocásková Helena 14
2. LORAX, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 5 04:14,96 4 Myšková Štěpánka 80
3. AMFORA, 4 60,0 Jan Kratochvíl 1 1/2 04:15,21 5 Baštová Pavlína 100
4. AL BUSTAN(IRE), 4 64,0 ž. Marek Stromský 1 1/2 04:15,46 6 Popelka Stanislav 100
5. EXOTIC VALLEY(GB), 4 67,0 ž. Josef Váňa ml. daleko 04:22,05 8 Váňa st. Josef 30
6. CHARMER(POL), 4 62,5 Josef Sovka 4 1/4 04:22,93 2 Blecha Jan 100
Z ALL SCATER, 4 65,0 ž. Pavel Kašný     3 Valášek Josef 500
Z MARUN(GER), 4 66,0 ž. Marcel Novák     1 Chaloupka Václav 300
Čas: 04:13,86, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-1 1/2-1 1/2-daleko-4 1/4

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Major D.

DK přešetřila zadržení koně č.4 ALL SCATER, vyslechla ž. Kašného P. a jeho vysvětlení vzala na vědomí s tím, že výkony koně budou nadále sledovány.

video

9. dostih, start 17:40
1166 Cena mladých jezdců
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PIEROT(FR*), 5 68,0 Martin Liška ZADRŽENĚ 04:52,93 4 Wroblewski Grzegorz 16
2. CARINKA, 6 63,0 am. Pavel Složil ml. daleko 04:58,79 3 Hrbáček Vít 78
3. RUSSELL, 5 63,0 žk. Adam Eliáš hlava 04:58,80 1 Brečka Jaroslav 130
4. REMINO(GER), 5 64,5 Michal Kubík daleko 05:08,25 6 Zobal František 35
5. HAZARD, 8 63,5 Zdeněk Bodlák 3 1/2 05:09,09 5 Vinklárek Antonín 150
Z CENTURIA(POL), 7 63,5 Josef Sovka     2 Sergeant Filip 70
Čas: 04:52,93, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-daleko-hlava-daleko-3 1/2

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce: žk.Eliáš Adam 2000 Kč za vyšší zjištěnou hmotnost po dostihu o 1 kg (DŘ § 383d).

video

10. dostih, start 18:20
1167 Cena mezinárodní výstavy Koně v akci
Bumper IV.kat. - 2900 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TZIGANE DU BERLAIS(FR), 3 63,5 Josef Borč LEHCE 03:14,49 6 Tůma Pavel 40
2. DRAN(POL), 3 63,5 Josef Sovka 4 1/4 03:15,35 1 Blecha Jan 70
3. SEGAL(POL), 3 66,0 Martin Liška 10 03:17,42 7 Popelka Stanislav 60
4. INTIQUILLA, 3 62,0 Zdeněk Bodlák krk 03:17,48 4 Škrášková Alena 120
5. SEGONA, 3 62,0 Michal Abík 1/2 03:17,61 2 Hanáček Jaroslav 100
6. VIKÁRKA, 3 65,0 František Kovačík 3 03:18,16 8 Kovačík František 120
7. DASHENKA, 3 64,5 Kateřina Hájková 1/2 03:18,27 10 Vítek Pavel 120
8. NICK(POL), 3 63,0 am. Pavel Složil ml. 1 1/4 03:18,49 5 Složil Pavel 40
9. OLMAIUS, 3 64,5 Michal Kubík daleko 03:23,41 3 Zobal František 20
10. VERRACIOUS, 3 61,0 žk. Radek Man 4 1/4 03:24,40 12 Růžičková Martina 140
11. INJESTAS, 3 64,5 Martin Laube 14 03:27,20 13 Barbořík Jiří 100
12. ČETAŘ, 3 63,5 Jan Kratochvíl 3 3/4 03:28,15 9 Votava Jaroslav 100
Z LIBERKA, 3 62,0 Adam Čmiel     11 Ilíková Kateřina 140
Čas: 03:14,49, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-10-krk-1/2-3-1/2-1 1/4-daleko-4 1/4-14-3 3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Lucas Jean-Marc

Poplatky: stáj Latina 200 Kč za pomoc u startu u koně DASHENKA (DU 16/8)

video


Dostihová komise: