home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.06.2014 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:05
1135 CENA CHOVATELSKÉHO CENTRA FITMIN
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 200 + 1800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AKCELERANCE, 2 55,0 žk. Michal Mach BOJ 01:02,09 2 Růžičková Martina 250
2. QUALIFLYER, 2 52,5 žk. Kateřina Hlubučková hlava 01:02,12 4 Picek Milan 140
3. REALITY SHOW, 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:02,34 8 Mimra Zdeněk 140
4. CASSIE(FR*), 2 56,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:02,56 12 Wroblewski Grzegorz 30
5. SHEIKA ZUZA, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:02,91 6 Luka Václav 17
6. VALMONT OHNE, 2 56,0 ž. Jan Verner hlava 01:02,94 1 Petrlík Allan 70
7. MONTE CHRISTO, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:03,43 10 Chaloupka Jiří 200
8. MADAM EGERTA, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 01:04,22 5 Bartoš st. Josef 200
9. NINETEEN, 2 56,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:04,41 7 Schillová Barbora 200
10. YARA, 2 57,0 Josef Sovka 4 3/4 01:05,28 3 Blecha Jan 300
11. RIDERI CROSS, 2 55,0 Michal Demo 1 1/2 01:05,56 11 Horová Oliva 400
S PIERMONT, 2 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev     9 Zobal František 200
Čas: 01:02,09, Mezičasy: (14,01 - 23,52 - 23,62)
Výrok: BOJ-hlava-1 1/4-1 1/4-2 1/4-hlava-2 1/2-4 1/4-1 1/4-4 3/4-1 1/2

Majitel: Orling, Trenér: Růžičková Martina, Chov: Theimer M.Ing.

Kůň č.9 PIERMONT neodstartoval, byl v moci startéra. Maj. bonus: 20000 Kč (AKCELERANCE) Orling 9200 Kč (QUALIFLYER) Hřebčín Pavlin Dvůr-Picek 6000 Kč (REALITY SHOW) D.+ P. Kopálek, CZ 2800 Kč (CASSIE(FR*)) DS Pegas 2000 Kč (SHEIKA ZUZA) DS MAENTIVA

video

2. dostih, start 14:33
1136 CENA ZENOVA
Rovina III.kat. - 1000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WLADAN, 6 61,0 ž. Petr Foret JISTĚ 00:59,51 5 Chaloupka Václav 40
2. IRTSIS FIRE(GB), 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 00:59,69 2 Šavujev Arslangirej 40
3. RABBIT KYLLACHY(GB), 6 56,5 ž. Tomáš Lukášek hlava 00:59,71 12 Petrlík Allan 65
4. LORD SILVANO(GER), 10 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 00:59,96 8 Chaloupka Jiří 100
5. PALETA, 7 55,0 žk. Pavlína Filipová 1 1/2 01:00,21 7 Berthier Kateřina 80
6. PLATBA, 4 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:00,30 6 Votava Jaroslav 40
7. AKADEMIA(IRE), 4 53,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:00,60 1 Matysík Zdeněk 150
8. ANOTHER TRUE STORY(GB), 10 54,5 žk. Michal Mach 2 01:00,92 10 Török Dalibor 100
9. MR DARIO(IRE), 10 58,0 žk. Radek Man 1 3/4 01:01,15 11 Hanousek Ladislav 400
10. HAIWA, 6 57,5 Josef Sovka 2 1/4 01:01,51 9 Kantek Petr 1500
ZN DANUBIT, 7 60,5 am. Jindřich Fabris     4 Hurt Jiří 200
Nestartovali: FREE STAR
Čas: 00:59,51, Mezičasy: (13,47 - 23,62 - 22,42)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-1 1/2-1 1/2-1/2-1 3/4-2-1 3/4-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (WLADAN)Görgl`s Farm

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Pšurný Josef

DK prošetřila pád am. Fabrise J. z koně č.4 DANUBIT a neshledala cizí zavinění.

video

3. dostih, start 15:05
1137 CENA HÄSTENS
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HELLO HOBBY(IRE), 3 58,5 žk. Michal Mach ZADRŽENĚ 01:12,87 2 Kotáb Eduard 30
2. JIGO(POL), 3 60,0 ž. Jaromír Šafář 8 01:14,44 7 Hurt Tomáš 24
3. TREVILLA, 3 57,5 ž. Jan Verner 4 1/4 01:15,23 3 Petrlík Allan 80
4. LAVERONI, 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 01:15,24 8 Kub Ivan 170
5. TWINKY, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 01:15,53 6 Jelen Jaroslav 150
6. VIOLET FROST, 3 56,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:15,73 1 Koplík Zdeno 100
7. WILLY WONKA, 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 01:15,92 9 Pohanka Ladislav 360
8. RADBUL, 3 56,0 Miroslava Přibylová 2 01:16,21 5 Jelen Jaroslav 200
9. NINE(GER), 3 58,0 ž. Petr Foret 2 3/4 01:16,70 10 Váňa st. Josef 78
10. LENTINO, 3 58,0 ž. Radek Koplík 7 01:18,04 4 Koplík Zdeno 400
Čas: 01:12,87, Mezičasy: (25,10 - 22,85 - 24,92)
Výrok: ZADRŽENĚ-8-4 1/4-nos-1 3/4-1 1/4-1 1/4-2-2 3/4-7

Majitel: Lokotrans, Trenér: Kotáb Eduard, Chov: Gest.Küssaburg
video

4. dostih, start 15:37
1138 CENA METROSTAV, a. s.
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA CHARLOTTE, 3 57,0 Martin Laube BOJ 02:37,18 4 Škrášková Alena 100
2. NIRGERA, 3 58,5 ž. Petr Foret krk 02:37,24 9 Schillová Barbora 40
3. TURDUS(POL), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:37,31 2 Kabelková Hana 40
4. ALFA WOLF(IRE), 3 59,0 ž. Jan Rája 1/2 02:37,41 10 Luka Václav 30
5. TAUTOU MONTJEU(IRE), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář 2 02:37,78 7 Šatra Tomáš 50
6. LYDAROSE, 3 56,5 ž. Martina Havelková 2 02:38,09 5 Růžičková Martina 500
7. VALERO, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček hlava 02:38,11 11 Míček Milan 500
8. CHAGALL, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 5 02:39,09 6 Drlík Jaroslav 140
9. MAQUIA, 3 55,0 Michal Demo 6 02:40,34 8 Horová Oliva 1110
10. MIJAZ, 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 9 02:42,15 3 Koplík Zdeno 250
Nestartovali: LORD TIGER
Čas: 02:37,18, Mezičasy: (26,14 - 27.55 - 26.50 - 26,02 - 24,97 - 26,02)
Výrok: BOJ-krk-1/2-1/2-2-2-hlava-5-6-9

Majitel: DS Jalubí Škrášková, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: stáj DS Martin Rybár 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky (DŘ § 105), tr. Růžičková M. Výstraha za nepřipravenost koně č.5 LYDAROSE do dostihu (DŘ § 411f)

video

5. dostih, start 16:05
1139 62. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA PROFIREAL GROUP
Rovina I.kat. - 2235 m, cena, 3letí
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TANNHAEUSER(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:20,81 7 Váňa Tomáš 65
2. JAMBUL(GB), 3 59,5 ž. Jan Rája 2 02:21,16 8 Resulov Artur 140
3. CHEEKY CHAPPIE(IRE), 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:21,17 3 Holčák Radek 20
4. CASTELLON(FR), 3 58,0 ž. Darren Moffatt 3/4 02:21,28 12 Blažková Helena 200
5. ZAKHAR STAR(USA), 3 58,0 ž. Radek Koplík 3 02:21,78 2 Šavujev Arslangirej 78
6. VAJGAROS, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal hlava 02:21,81 10 Myšková Štěpánka 78
7. SÁZAVA(IRE), 3 58,0 Martin Laube 2 1/2 02:22,25 14 Blažková Helena 200
8. OKRINEK(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková hlava 02:22,27 9 Šatra Tomáš 200
9. VAINAKH(FR), 3 58,0 ž. Štefan Budovič hlava 02:22,29 13 Šavujev Arslangirej 250
10. NAVIKA(FR), 3 56,5 ž. Petr Foret 2 02:22,58 1 Wroblewski Grzegorz 110
11. LE CONTE NOIRE(FR), 3 58,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:22,87 6 Resulov Artur 300
12. DASHO TOP(FR), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 1/2 02:23,13 4 Šavujev Arslangirej 180
13. DUNAGIRI(FR*), 3 58,0 Josef Sovka 2 1/4 02:23,49 16 Blecha Jan 400
14. SOLDIER OF FUTURE(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek daleko 02:29,06 5 Koplík Zdeno 400
ZN NEW ATTACK(SPA), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida     11 Holčák František 200
Nestartovali: BUONARROTI(GER)
Čas: 02:20,81, Mezičasy: (15,94 - 25,25 - 25,03 - 24,60 - 24,56)
Výrok: JISTĚ-2-kr.hlava-3/4-3-hlava-2 1/2-hlava-hlava-2-1 3/4-1 1/2-2 1/4-daleko

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Miss Kneip L.

Sankce: tr. Holčák František výstraha za nesprávné nasedlání koně č.11 NEW ATTACK do dostihu (DŘ § 411 d), j.Sovka J.1000 Kč za nadměrné a nesprávné použití bičíku (DŘ § 316)

video

6. dostih, start 16:37
1140 CENA M&M REALITY
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEK, 3 60,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:54,22 3 Váňa Tomáš 35
2. NOWITKA, 4 54,0 Martin Laube 1 1/2 01:54,50 14 Pejšková Ivana 120
3. CREOLA TIGER, 4 51,0 ž. Zdenko Šmida 1 1/4 01:54,70 12 Mimra Zdeněk 210
3. QUIMBY(FR), 3 57,0 žk. Michal Mach současně 01:54,70 2 Wroblewski Grzegorz 35
5. LA LAGION, 4 51,5 ž. Martina Havelková krk 01:54,78 1 Pejšková Ivana 70
6. AUSTIN, 7 58,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:54,99 7 Chaloupka Václav 100
7. LOMBARDA, 4 49,5 žk. Kateřina Hlubučková krk 01:55,05 11 Berthier Kateřina 120
8. LIVES OF CLAY(USA), 6 60,5 žk. Radek Man 1 01:55,21 13 Jelen Jaroslav 150
9. SUN FOR LIFE(GB), 6 54,0 žk. Pavlína Filipová 1/2 01:55,29 6 Drlík Jaroslav 100
10. CAMELAI, 3 53,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:55,45 10 Kub Ivan 100
11. ALLANIS(GB), 6 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev hlava 01:55,48 4 Zobal František 100
12. ARS VIVENDI(IRE), 3 48,0 žk. Michaela Musialová 6 01:56,77 5 Koplík Zdeno 160
13. A DEE JOE(FR), 4 60,0 am. Jindřich Fabris 3 1/2 01:57,42 9 Kotáb Eduard 150
14. INARCA, 4 48,0 žk. Simona Molková 7 01:58,76 8 Vrba Pavel 210
Čas: 01:54,22, Mezičasy: (15,79 - 23,52 - 24,48 - 25,25 - 25,19)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-současně-krk-1 1/4-krk-1-1/2-3/4-hlava-6-3 1/2-7

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.
video

7. dostih, start 17:06
1141 CENA PRAŽSKÉHO DENÍKU
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROP, 5 60,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:39,34 11 Jelen Jaroslav 70
2. ADDISON(GER), 9 58,5 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:39,35 2 Chaloupka Václav 40
3. MATTER FOR LOVE, 6 56,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:39,62 10 Kub Petr 170
4. LE PAYDA, 5 55,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:39,72 14 Hronová Ilona 140
5. VER, 8 60,0 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:39,86 15 Matysík Zdeněk 78
6. RŮŽENKA, 6 53,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:40,11 1 Šatra Tomáš 120
7. FUR COAT(FR), 4 55,0 ž. Vendula Korečková krk 01:40,17 4 Fedorowicz Vladislav 30
8. ZORAYA LUNA(GER), 4 54,5 Michal Demo 3/4 01:40,28 13 Blecha Jan 400
9. LONGMUS, 6 53,5 žk. Kateřina Hlubučková hlava 01:40,30 16 Okleštěk Miloslav 160
10. EL CAMINO(FR), 5 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 01:40,54 6 Váňa Tomáš 160
11. BYSKOVIC(IRE), 5 59,5 am. Alena Šíchová 3/4 01:40,69 9 Michal Jiří 100
12. LABEL FIVE, 7 54,0 Martin Laube kr.hlava 01:40,70 7 Luka Václav 78
13. RABBIT THOMAS(IRE), 4 61,5 ž. Jan Verner 3/4 01:40,85 3 Petrlík Allan 170
14. PANDURO(GER), 5 60,5 žk. Michal Mach 1 01:41,05 5 Török Dalibor 170
15. MUFFIN, 5 53,0 žk. Pavlína Filipová 1 01:41,24 8 Berthier Kateřina 170
16. NASIA(POL), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:41,68 12 Hurt Tomáš 250
Čas: 01:39,34, Mezičasy: (25,20 - 23,43 - 24,58 - 26,14)
Výrok: BOJ-kr.hlava-1 3/4-1/2-3/4-1 1/4-krk-3/4-hlava-1 1/4-3/4-kr.hlava-3/4-1-1-2 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (TROP)Stáj Pěčín - Jelen
3 000 Kč (MATTER FOR LOVE)Spedica s.r.o. Kub
2 000 Kč (LE PAYDA)Hřebčín Křenek

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Pšurný Josef
video

8. dostih, start 17:36
1142 CENA WHISTLER PROMOTION
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRAFFIC TOUR, 7 64,0 žk. Radek Man TUHÝ BOJ 01:28,65 4 Křídlová Tamara 60
2. OUR LASS(IRE), 4 59,5 Josef Sovka krk 01:28,70 2 Blecha Jan 110
3. ADRASTEIA(GB), 4 54,5 ž. Martina Havelková 2 01:29,00 1 Horová Oliva 80
4. LAFRANCO, 5 48,0 žk. Kateřina Hlubučková krk 01:29,05 9 Seménka Zdeněk 85
5. VALMONT, 5 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:29,47 8 Duchoň Tomáš 40
6. SERESCO, 4 58,5 žk. Michal Mach 2 1/4 01:29,84 7 Hurt Jiří 100
7. BLONDYNA(GB), 6 48,0 žk. Michaela Musialová 1/2 01:29,93 3 Hanousek Ladislav 110
8. FANTASTIC LIFE(FR), 3 59,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:30,33 6 Bodlák Radim 25
9. I WANT DANCE, 6 50,5 žk. Markéta Pátková 1 01:30,52 10 Šatra Tomáš 85
10. NONHALEMA(GB), 4 62,0 žk. Pavlína Filipová 1/2 01:30,65 5 Kantek Petr 120
Čas: 01:28,65, Mezičasy: (15,95 - 23,04 - 24,77 - 24,89)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-2-krk-2 1/4-2 1/4-1/2-2 1/4-1-1/2

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: CK Martin Tour

Sankce: Stáj Aliance Jičín 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č.4 TRAFFIC TOUR (DŘ § 105)

video

9. dostih, start 18:04
1143 CENA MÁŠA AGENCY
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ECHO RULES(IRE), 5 61,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:26,93 6 Chaloupka Jiří 78
2. MONELLA, 4 62,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:27,07 9 Mimra Zdeněk 70
3. YONAS ART(IRE), 3 57,5 ž. Jan Rája 3/4 01:27,20 2 Luka Václav 18
4. SAGAJA, 7 61,0 am. Jindřich Fabris hlava 01:27,22 3 Zobal František 78
5. DETEKCE, 3 54,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:27,50 8 Vrba Pavel 50
6. DARIANE(IRE), 3 48,0 žk. Michaela Musialová 3/4 01:27,62 1 Koplík Zdeno 250
7. ERAGON, 6 54,0 Martin Laube 4 01:28,38 5 Pejšková Ivana 120
8. MONTEPUCINI(FR), 4 59,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:28,61 7 Křídlová Tamara 78
9. DABL, 8 55,0 ž. Petr Foret 20 01:32,58 4 Hurt Jiří 110
Čas: 01:26,93, Mezičasy: (14,50 - 25,09 - 23,43 - 25,92)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-hlava-1 3/4-3/4-4-1 1/4-20

Majitel: CK Martin Tour, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Connolly J.
video


Dostihová komise: