home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.05.2014 - Pardubice
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:00
1110 Cena Dostihového spolku a.s.
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMANT DE BOND, 3 68,0 ž. Josef Váňa ml. LEHCE 03:28,05 7 Váňa st. Josef 19
2. MESI, 3 66,0 ž. Marcel Novák 8 03:29,86 6 Luka Václav 78
3. VINSON HILL, 3 63,5 Jan Kratochvíl 13 03:33,03 2 Váňa st. Josef 100
4. KOLIN(POL), 3 64,5 Rostislav Benš 9 03:35,18 5 Wroblewski Grzegorz 90
5. SINNDARKA(IRE), 3 65,0 ž. Josef Bartoš 2 1/4 03:35,63 9 Vocásková Helena 45
6. LEGARTO, 3 63,5 Barbora Málková 3 1/2 03:36,43 3 Růžičková Martina 140
Z INTIQUILLA, 3 63,0 Zdeněk Bodlák     1 Škrášková Alena 170
Z TZIGANE DU BERLAIS(FR), 3 66,0 ž. Marek Stromský     10 Tůma Pavel 45
ZN TRAUTENBERG, 3 66,0 ž. Jaroslav Myška     8 Olehla Čestmír 65
Nestartovali: CHODÓW(POL)
Čas: 03:28,05, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-8-13-9-2 1/4-3 1/2

Majitel: Vocetka, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Kubíček E.,MVDr.

DK přešetřila pád ž. Myšky J. z koně č.8 TRAUTENBERG a neshledala cizí zavinění.

video

2. dostih, start 13:35
1111 Cena dne dopravy
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PIEROT(FR*), 5 67,0 Martin Liška BOJ 03:54,17 3 Wroblewski Grzegorz 120
2. GREEK WEDDING(IRE), 7 67,0 Jakub Kocman krk 03:54,21 16 Kousek Jiří 35
3. PUDŘÍK, 6 67,0 František Kovačík 8 03:56,17 6 Horáková Lenka 120
4. DESSON(ITY), 5 69,0 am. Jakub Spáčil 5 03:57,36 12 Olehla Čestmír 60
5. ANKARA, 7 65,0 Zdeněk Bodlák 9 03:59,48 11 Vašina Josef 600
6. LADY BACH(IRE), 4 65,0 Zdeněk Řezáč 4 3/4 04:00,42 15 Řezáčová Jana 70
7. SAOLA(GER), 5 64,0 žk. Jiří Henych 7 04:02,11 5 Fedorowicz Vladislav 500
8. RUSSELL, 5 66,0 žk. Adam Eliáš 2 1/4 04:02,51 9 Brečka Jaroslav 300
9. RABBIT KING(GB), 7 66,0 Ivan Siegl, Ing. 20 04:07,24 13 Juránek Petr 90
Z FÜRST FEIVEL(GER), 7 66,0 Jan Kratochvíl     4 Váňa st. Josef 100
Z MILERYT(POL), 7 66,0 Josef Borč     7 Koplík Zdeno 300
Z VIVIENNE OF GRACIE(GB), 5 66,0 Miroslav Korenek     2 Kousek Jiří 300
ZN ZEUS, 5 66,0 Michal Kubík     8 Váňa Tomáš 40
ZN BURBON(POL), 6 68,0 am. Pavel Složil ml.     10 Popelka Stanislav 40
SN LUITGARDA, 6 66,0 žk. Jiří Štěpánek ml.     1 Štěpánek Jiří 2000
Nestartovali: AL BUSTAN(IRE)
Čas: 03:54,17, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-8-5-9-4 3/4-7-2 1/4-20

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Kůň č.14 AL BUSTAN neabsolvoval zkušební skok, v dostihu nestartoval, nebyl v moci startéra. Sankce: Tr. Popelka S. výstraha za nepřipravenost koně č.14 AL BUSTAN do překážkového dostihu (DŘ § 411 f)

video

3. dostih, start 14:10
1112 Cena Dostihového klubu
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIRAX, 4 67,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 04:24,70 1 Myšková Štěpánka 60
2. EXOTIC VALLEY(GB), 4 64,5 Jan Kratochvíl 2 3/4 04:25,27 15 Váňa st. Josef 100
3. VIPERA, 4 64,5 Michal Kubík 3/4 04:25,41 8 Novák Antonín 110
4. MARCUS AURELIUS(FR), 4 64,5 Lukáš Matuský 8 04:27,39 9 Holčák Radek 140
5. FLICKER, 4 64,5 Josef Sovka 13 04:31,08 4 Blecha Jan 55
6. JAMIL, 4 66,0 ž. Marek Stromský 1/2 04:31,17 3 Popelka Stanislav 180
7. PYŠNÝ PÁV, 4 65,5 Ondřej Velek daleko 04:42,44 12 Holčák František 70
Z MOULIN ROUGE, 4 66,5 ž. Josef Váňa ml.     5 Váňa st. Josef 35
Z OUR PRESENT, 4 66,5 ž. Marcel Novák     7 Votava Jaroslav 160
PN MOSQUITO, 4 65,0 žk. Jan Odložil     11 Odložil Pavel 300
PN NIFTY FOX(POL), 4 66,0 ž. Josef Bartoš     6 Holčák František 35
ZN BARAKIN, 4 66,0 ž. Pavel Kašný     13 Ilíková Kateřina 120
ZN CÍSAŘ NERO, 4 63,5 Zdeněk Bodlák     14 Šomanová Lenka 500
ZN VERBAN, 4 66,0 ž. Michal Köhl     2 Mimra Zdeněk 300
Nestartovali: KRÓL POPU(POL)
Čas: 04:24,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3/4-8-13-1/2-daleko

Majitel: Martina Poláková, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Szotková L.
video

4. dostih, start 14:45
1113 Cena Univerzity Pardubice
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RYANA, 6 65,0 Martin Liška ZADRŽENĚ 04:18,55 3 Junková Jana 40
2. RAMPULINA, 5 66,5 Michal Kubík 7 04:20,37 8 Novák Antonín 40
3. NIKAN, 8 70,5 František Kovačík 5 04:21,43 1 Kovačík František 40
4. WILLBILL, 8 64,5 am. Pavel Složil ml. 1/2 04:21,53 9 Složil Pavel 80
5. KING OF GRACIE(GER), 8 63,5 Jakub Kocman 1/2 04:21,62 5 Kousek Jiří 30
6. AGDAR, 8 63,5 Jan Derych 14 04:24,46 6 Hovadová Jana 160
7. HIT, 11 63,5 Zdeněk Bodlák 5 04:25,56 7 Mocek Květoslav 300
Z BUGABOO, 6 61,5 am. Jakub Spáčil     2 Lempochnerová Veronika 140
Z RING OF LOVE, 5 65,0 žk. Jan Odložil     10 Odložil Pavel 180
ZN LAURIAN, 5 66,5 Adam Čmiel     4 Syslová Lenka 100
ZN NUCALS STAR(IRE), 6 63,0 Ondřej Velek     11 Holčák František 120
Čas: 04:18,55, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-7-5-1/2-1/2-14-5

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Junková J.
video

5. dostih, start 15:20
1114 Cena podporovaná Destinační společností východní Čechy
Steeplechase III.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GEJZIR(GB), 7 67,5 ž. Thomas Boyer V. LEHCE 05:00,89 14 Wroblewski Grzegorz 23
2. BETPAK DALA(GB), 5 67,5 ž. Jaroslav Myška 13 05:04,20 2 Olehla Čestmír 60
3. SHERARDO, 10 64,0 Lukáš Matuský 4 05:05,05 6 Syslová Lenka 250
4. ATACK(GER), 5 63,5 Ondřej Velek 3 3/4 05:06,03 8 Holčák František 30
5. SPIKE, 8 66,0 František Kovačík 1/2 05:06,15 13 Kovačík František 140
6. POWER PRIZE(GER), 8 69,0 ž. Marcel Novák 2 3/4 05:06,80 5 Fedorowicz Vladislav 170
7. ROMANTIQUE ROUGE(FR), 5 66,0 ž. Marek Stromský 6 05:08,16 4 Popelka Stanislav 120
8. RABBIT LIBRETTIST(GB), 6 63,5 Ivan Siegl, Ing. 6 05:09,58 3 Juránek Petr 130
Z AZKABAN(POL), 7 66,0 ž. Josef Bartoš     7 Novák Antonín 140
Z CORVINA, 6 65,5 ž. Pavel Kašný     9 Ilíková Kateřina 300
Z GULÁN, 10 66,0 Martin Liška     10 Hrudka ml. Jaromír 250
Z POWER ZAR(GER), 5 67,5 Michal Kubík     12 Váňa st. Josef 160
ZN CORBELLINO(FR), 7 66,0 ž. Jan Faltejsek     11 Vítek Pavel 60
Nestartovali: TIMBER(GER)
Čas: 05:00,89, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-13-4-3 3/4-1/2-2 3/4-6-6
Maj. prémie:
5 000 Kč (SHERARDO)Bea-www.fotokisza.com
3 000 Kč (SPIKE)Václav Říha

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Munnis A.& Walwin L.

Sankce: j. Velek O. výstraha za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 15:55
1115 Cena společnosti VESNA a.s.
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, handicap, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000) Majitelské prémie: 10.000 Kč (5000 - 3000 - 2000)
Zápisné: 1200 + 2800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REAPER(GER*), 5 71,0 ž. Jaroslav Myška TUHÝ BOJ 05:27,80 4 Olehla Čestmír 23
2. SIXTYSEVEN, 5 66,5 ž. Josef Váňa ml. hlava 05:27,83 11 Váňa st. Josef 40
3. MR LOUISE, 5 65,5 ž. Pavel Kašný krk 05:27,89 10 Růžičková Martina 80
4. GEMANUS, 8 69,0 ž. Thomas Boyer 2 05:28,27 9 Pecháček Jaroslav 120
5. MARL BORA, 8 65,5 Josef Sovka 8 05:29,93 5 Blecha Jan 160
6. LIBERTIN(GB), 5 67,0 ž. Josef Bartoš 10 05:31,97 1 Zobal František 55
7. SORTINA, 7 69,0 ž. Marcel Novák 2 1/4 05:32,49 3 Votava Jaroslav 50
8. HAWA BALI(IRE), 7 70,0 ž. Marek Stromský 1 05:32,73 2 Popelka Stanislav 50
9. MAIESTAS(IRE), 7 65,5 Jakub Kocman daleko 05:38,58 7 Špelda Lubomír 200
ZN DUMÁGO, 5 63,0 Lukáš Matuský     6 Holčák Radek 100
Nestartovali: KATCHABA(USA)
Čas: 05:27,80, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-krk-2-8-10-2 1/4-1-daleko
Maj. prémie:
5 000 Kč (REAPER(GER*))Wrbna Racing
3 000 Kč (SIXTYSEVEN)Buc-Film
2 000 Kč (MR LOUISE)Orling

Majitel: Wrbna Racing, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Wrbna Racing a.s.

Kůň č.10 MR LOUISE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Kašný P. a ž.Váňa J ml. Po 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

7. dostih, start 16:30
1116 Cena vítězů Velké pardubické
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5100 m, cena, 5letí a starší
110.000 Kč (55000 - 25300 - 16500 - 7700 - 5500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1650 + 3850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHEE DES BLINS(FR), 12 A 1/2 69,0 ž. Jan Faltejsek V. LEHCE 06:43,29 15 Wroblewski Grzegorz 14
2. BUDAPEST(IRE), 9 68,0 ž. Josef Váňa ml. 13 06:46,13 18 Váňa st. Josef 100
3. OHIO, 6 67,5 Josef Sovka 1/2 06:46,23 1 Blecha Jan 60
4. JAM TAKI(POL), 6 66,5 Martin Liška krk 06:46,31 2 Popelka Stanislav 170
5. SHERON, 9 66,0 Ján Mach, MVDr. krk 06:46,39 9 Berthier Kateřina 250
5. FRASINI(GB), 9 66,5 ž. Marcel Novák současně 06:46,39 5 Vinklárek Vladimír 180
7. CANTRIDARA(SLO), 8 64,0 Thomas Garner daleko 06:52,19 3 Papoušek ml. Jan 150
8. PARETO, 7 69,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/4 06:53,02 7 Olehla Čestmír 120
9. RENARD ARGENTÉ, 8 70,0 ž. Josef Bartoš 8 06:55,21 6 Zobal František 120
10. HINTON(POL), 7 67,0 ž. Michal Köhl daleko 07:01,30 16 Složil Pavel 300
Z LOIRE, 6 64,5 Ondřej Velek     8 Luka Václav 210
Z MATT, 9 66,0 ž. Pavel Kašný     4 Syslová Lenka 210
PN MODENA, 7 65,0 ž. Marek Stromský     11 Popelka Stanislav 150
ZN CATCH LIFE(ITY), 6 67,0 Jakub Kocman     12 Seménka Zdeněk 300
ZN FOLIE D`OCEAN(FR), 9 66,5 ž. Thomas Boyer     13 Růžičková Martina 130
ZN RIBELINO(FR), 6 69,0 Jan Derych     14 Kovář Stanislav 300
ZN STEP DANCER, 6 67,0 Jan Kratochvíl     10 Váňa st. Josef 250
Nestartovali: LE JACKPOT(FR)
Čas: 06:43,29, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-13-1/2-krk-krk-současně-daleko-3 1/4-8-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (OHIO)DC Zámrsk MUDr. Bruna
6 000 Kč (SHERON)Hospůdka Malá-Hradčany

Majitel: DS Pegas, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Cahu G. Suc.

Sankce: ž. Faltejsek J. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357).

video

8. dostih, start 17:05
1117 Velká cena města Pardubic – XXII.ročník - I. kval.na VP s Českou pojišťovnou
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
300.000 Kč (150000 - 69000 - 45000 - 21000 - 15000) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 3000 + 7500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIKAS, 9 68,0 ž. Marek Stromský BOJ 07:39,90 9 Popelka Stanislav 60
2. PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 8 68,0 Lukáš Matuský 1 07:40,10 14 Holčák Radek 200
3. SPERANZA, 9 68,0 ž. Thomas Boyer 1 1/4 07:40,38 3 Pecháček Jaroslav 120
4. KLAUS(POL), 9 68,0 ž. Josef Bartoš nos 07:40,39 13 Olehla Čestmír 23
5. UNIVERSE OF GRACIE(GER), 9 68,0 ž. Jiří Kousek 2 1/2 07:40,92 8 Kousek Jiří 140
6. ZARIF(IRE), 7 68,0 ž. Josef Váňa ml. 1 1/2 07:41,19 11 Váňa st. Josef 60
7. AMARAGON, 9 68,0 ž. Jan Faltejsek 10 07:43,63 10 Popelka Stanislav 140
8. KINDLY BOY, 9 68,0 ž. Marcel Novák 16 07:47,42 2 Kejzlar Přemek 160
9. AL JAZ, 8 68,0 Josef Sovka daleko 07:52,98 12 Blecha Jan 45
Z NEBRIUS(POL), 6 68,0 Jakub Kocman     1 Sůrová Pavlína 400
PN CIM(POL), 10 68,0 ž. Jaroslav Myška     5 Myšková Štěpánka 120
PN GAUNER DANON(GER), 8 68,0 ž. Jaroslav Brečka     7 Holčák Radek 300
PN GRILIAS, 10 68,0 Jan Kratochvíl     4 Váňa st. Josef 140
PN READY FOR SMILE, 8 68,0 Michal Kubík     15 Váňa st. Josef 400
ZN BASSO(POL), 8 68,0 Ondřej Velek     16 Holčák František 100
ZN PUNTARENAS, 8 68,0 Rostislav Benš     6 Holčák František 140
Čas: 07:39,90, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-1 1/4-nos-2 1/2-1 1/2-10-16-daleko
Maj. prémie:
15 000 Kč (NIKAS)Stáj Castor
9 000 Kč (SPERANZA)R-A-Pecháček

Majitel: Stáj Castor, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Vocásek F.

Kůň č.9 NIKAS byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j. Matuský L. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

9. dostih, start 17:40
1118 Květnová steeplechase cross country
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4000 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 750 + 1750 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. QUATIKI(FR), 6 70,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE 05:08,02 17 Kousek Jiří 100
2. CHERWICK, 7 70,0 ž. Thomas Boyer 6 05:09,16 11 Olehla Čestmír 20
3. LIBERTY SON(FR), 5 66,5 Josef Sovka 7 05:10,57 10 Blecha Jan 140
4. VAL DE GUYE(FR), 5 A 1/2 63,0 Jan Derych kr.hlava 05:10,58 8 Kovář Stanislav 210
5. GARGANTUS(GER), 7 67,5 Lukáš Matuský 2 05:10,95 20 Holčák Radek 40
6. APASIONATA, 5 62,5 Jan Kratochvíl hlava 05:10,97 14 Vinklárek Vladimír 100
7. MAARJAS, 7 65,5 Jakub Kocman 4 1/2 05:11,86 5 Vinklárek Vladimír 70
8. DICKINSONA, 9 66,0 žk. Jiří Štěpánek ml. 1 05:12,08 1 Štěpánek Jiří 400
9. NEW TIGER(GER), 12 66,0 Martin Liška 6 05:13,23 13 Urbánek Luboš 160
10. APARTMAN, 9 64,5 Zdeněk Bodlák hlava 05:13,28 9 Jelínková Petra 210
11. ARAMIS, 5 67,0 ž. Michal Köhl 2 05:13,66 16 Novák Antonín 120
12. FLORENDO(GB), 7 64,5 Barbora Málková 13 05:16,43 4 Neslerová Romana 160
13. RIVER KWAI(GER), 8 72,0 Josef Vašina 7 05:17,67 2 Růžičková Martina 350
14. HOLLYBEAR, 5 66,0 ž. Jaroslav Myška 11 05:19,93 19 Myšková Štěpánka 140
15. RENDEZ VOUS, 5 70,0 ž. Marcel Novák daleko 05:27,07 7 Votava Jaroslav 78
Z ACRE(GER), 5 65,0 ž. Josef Bartoš     6 Bartoš st. Josef 80
Z RAWENI, 6 65,0 Rostislav Benš     3 Vymazal Josef 350
Z ROSI(GER), 6 69,0 ž. Marek Stromský     12 Popelka Stanislav 80
Z VINNY RAIN, 5 65,5 Michal Kubík     15 Neuberg Filip 100
SN PERFECT MATE(POL*), 8 64,5 Josef Borč     18 Fedorowicz Vladislav 140
Čas: 05:08,02, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-7-kr.hlava-2-hlava-4 1/2-1-6-hlava-2-13-7-11-daleko

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Kousek Jiří, Chov: Haimet J-Ch, Liberge J-P

Sankce: j. Matuský L. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

10. dostih, start 18:20
1119 Cena mladých jezdců
Bumper IV.kat. - 2900 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 450 + 1050 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SCOTY, 4 65,5 žk. Michal Mach JISTĚ 03:27,76 1 Kroutilík Jaroslav 30
2. SANTANDER, 5 64,5 Michal Kubík 2 1/4 03:28,16 8 Sergeant Filip 25
3. ZACHARY, 5 63,5 Zdeněk Bodlák krk 03:28,23 5 Šomanová Lenka 35
4. SÍGR, 4 64,0 žk. Jan Odložil 7 03:29,74 9 Novák František 50
5. LIMBA, 5 61,0 žk. Radek Man 3 03:30,34 7 Vinklárek Vladimír 250
6. ISHAT RAY, 5 64,5 Martin Laube 12 03:32,65 3 Toušek Daniel 78
7. FLORENTA, 4 61,0 žk. Kateřina Hlubučková daleko 03:36,93 4 Neuberg Filip 80
8. LADA Z RUSÍNA, 4 A 1/2 65,5 František Kovačík 3 03:37,61 11 Kovačík František 200
9. TYMIAN, 4 A 1/2 61,5 am. Jana Nováková daleko 03:41,92 6 Novák Antonín 140
10. PEGY, 4 61,0 am. Markéta Krejčí 18 03:43,36 10 Popelka Stanislav 200
11. ISSOMERA, 4 63,0 Jan Derych daleko 03:54,96 2 Derych Vladimír 200
Čas: 03:27,76, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-7-3-12-daleko-3-daleko-18-daleko

Majitel: Horse Farm Kroutilík, Trenér: Kroutilík Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

Sankce: žk. Mach M. 500 Kč za tísnění koně č.5 ZACHARY koněm č.1 SCOTY v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364c), žk. Odložil J. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise: