home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 18.05.2014 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:01
1102 CENA CRYSTAL GLAMOUR, a. s.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTEPUCINI(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE 01:30,82 5 Křídlová Tamara 35
2. NIPUR, 8 58,0 am. Jindřich Fabris 3 1/4 01:31,40 3 Schillová Barbora 60
3. CAPRIA(IRE), 4 59,5 žk. Pavlína Filipová 1 01:31,57 2 Berthier Kateřina 40
4. LAFRANCO, 5 53,0 žk. Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:31,57 4 Seménka Zdeněk 25
5. PLEASE BABY PLEASE, 4 59,5 žk. Michal Mach 1 01:31,73 1 Hulínský Václav 40
6. INARCA, 4 54,0 Martin Laube daleko 01:35,68 6 Vrba Pavel 78
Čas: 01:30,82, Mezičasy: (15,01 - 25,72 - 25,27 - 24,83)
Výrok: LEHCE-3 1/4-1-kr.hlava-1-daleko

Majitel: Stáj Aliance Jičín, Trenér: Křídlová Tamara, Chov: Haras de Bernesq
video

2. dostih, start 14:31
1103 CENA PRAŽSKÉHO KULINÁŘSKÉHO INSTITUTU
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D WICKER STONE(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková LEHCE 01:47,19 1 Kotáb Eduard 20
1. OVERRUN(GER), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7 01:48,63 4 Germič Karel 25
2. DRTINA, 3 53,0 žk. Pavlína Filipová hlava 01:48,66 3 Berthier Kateřina 55
3. USALAN(POL), 3 56,5 žk. Michal Mach 8 01:50,29 6 Bartoš st. Josef 90
4. WILLY WONKA, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 9 01:52,04 5 Pohanka Ladislav 60
Nestartovali: TWINKY
Čas: 01:47,19, Mezičasy: (31,32 - 26,93 - 25,76 - 23,19)
Výrok: LEHCE-(7)-hlava-8-9

Majitel: TAHLO Šefraný, Trenér: Germič Karel, Chov: Mahler Walter

Trenér Karel Germič podal odvolání proti výsledku dostihu - Vítězný kůň WICKER STONE nesl dostihu nižší hmotnost, než odpovídá propozici. Pořádková komise po prověření diskvalifikovala koně WICKER STONE (IRE) dle DŘ § 429 a.

video

3. dostih, start 15:02
1104 CENA SATY, spol. s r. o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VICTORY MISSILE(GER), 5 57,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:46,13 8 Fedorowicz Vladislav 100
2. QUIMBY(FR), 3 54,0 žk. Michal Mach 1 3/4 01:46,38 3 Wroblewski Grzegorz 25
3. ARMEA, 7 57,0 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:47,01 6 Šimuni Peter 70
4. GRIOTKA(IRE), 3 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev nos 01:47,01 4 Váňa Tomáš 70
5. ČARODĚJKA, 5 55,5 žk. Pavlína Filipová kr.hlava 01:47,03 10 Berthier Kateřina 35
6. BEAUTIFUL BOND, 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:47,16 7 Drlík Jaroslav 60
7. CHEROKEE ROSE, 4 48,0 žk. Michaela Musialová 1/2 01:47,25 9 Blažková Helena 170
8. MACK THE KNIFE, 8 59,5 ž. Jiří Chaloupka 6 01:48,37 1 Hurt Jiří 120
Nestartovali: FLURRY, LIVES OF CLAY(USA)
Čas: 01:46,13, Mezičasy: (28,51 - 27,19 - 25,96 - 24,48)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-3 1/2-nos-kr.hlava-3/4-1/2-6

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Gest.Lindenhof
video

4. dostih, start 15:31
1105 CENA CAFÉ IMPERIAL
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BYSKOVIC(IRE), 5 54,5 am. Alena Šíchová BOJ 01:43,96 2 Michal Jiří 35
2. OLD STORY, 7 59,0 ž. Milan Zatloukal 1 01:44,15 4 Picek Milan 60
2. LABEL FIVE, 7 54,0 Martin Laube současně 01:44,15 5 Luka Václav 55
4. AYRAN, 4 58,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1/2 01:44,24 3 Kousek Jiří 65
5. ZORAYA LUNA(GER), 4 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:44,60 8 Blecha Jan 120
6. AGRESE, 6 54,0 žk. Michal Mach 2 1/4 01:45,01 1 Hulínský Václav 110
7. RŮŽENKA, 6 57,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:45,17 10 Šatra Tomáš 40
8. PURPLE RISK, 5 54,0 ž. Jan Verner 8 01:46,75 6 Petrlík Allan 110
9. DANUBIT, 7 57,0 ž. Petr Foret 1 01:46,97 9 Hurt Jiří 120
Nestartovali: TROP
Čas: 01:43,96, Mezičasy: (27,09 - 25,04 - 25,81 - 26,04)
Výrok: BOJ-1-současně-1/2-2-2 1/4-3/4-8-1
Maj. prémie:
2 000 Kč (AYRAN)BORS Břeclav a.s.

Majitel: Stáj A 3 J Family, Trenér: Michal Jiří, Chov: Gorman S.
video

5. dostih, start 16:01
1106 65. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA VW WACHAL, a. s.
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARDONNEY TCHEQUE(FR), 6 60,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:43,46 4 Šatra Tomáš 23
2. RABBIT MOTIVMAN(GB), 4 60,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:43,84 1 Petrlík Allan 40
3. ICENI GIRL(GB), 5 58,5 ž. Petr Foret 1/2 01:43,94 5 Wroblewski Grzegorz 55
4. WHITE MOTIV(GB), 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 01:44,20 2 Vocásková Helena 100
5. HIDDEN FLAME(IRE), 5 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:44,38 6 Koplík Zdeno 85
6. LYSYAN(IRE), 6 60,0 ž. Jaromír Šafář 5 01:45,28 3 Blažková Helena 28
Čas: 01:43,46, Mezičasy: (29,24 - 24,58 - 24,12 - 25,53)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1/2-1 1/2-1-5

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Šatra Tomáš, Chov: Daguzan-Garros M.,Rolling Hills Farm
video

6. dostih, start 16:31
1107 CENA FEMAT
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 2000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FERNANDO, 4 57,5 ž. Jaromír Šafář BOJ 02:43,47 2 Blažková Helena 17
2. LORD BECCARI, 4 51,5 ž. Martina Havelková 3/4 02:43,61 3 Horová Oliva 50
3. HOLIN ONE, 5 59,0 ž. Petr Foret 3 1/4 02:44,18 4 Jirátová Petra 78
4. IGRÁČEK, 5 52,0 žk. Pavlína Filipová 2 02:44,49 7 Vrba Pavel 140
5. HONEY BUNNY, 8 54,5 Helena Pejšková, Ing. 1 02:44,69 6 Pejšková Ivana 60
6. PAT`S GOLD, 5 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 5 02:45,69 5 Popelka Stanislav 60
7. FILADELFIA(IRE), 4 54,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:45,92 1 Vocásková Helena 45
Čas: 02:43,47, Mezičasy: (30,03 - 28,18 - 27,81 - 26,96 - 25,65 - 24,85)
Výrok: BOJ-3/4-3 1/4-2-1-5-1 1/4
Maj. prémie:
5 000 Kč (LORD BECCARI)Falun
3 000 Kč (HOLIN ONE)Buc-Film
2 000 Kč (IGRÁČEK)Vrba Rokytnice Slavičín

Majitel: Dostihová stáj Sedrik, Trenér: Blažková Helena, Chov: Piskla Miroslav-MPL
video

7. dostih, start 17:01
1108 CENA DENÍKU E15
Rovina IV.kat. - 2218 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TALENT, 3 56,5 žk. Michal Mach JISTĚ 02:32,80 9 Kabelková Hana 200
2. NIRGERA, 3 56,5 ž. Petr Foret 1 1/4 02:33,03 2 Schillová Barbora 50
3. TURDUS(POL), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:33,05 6 Kabelková Hana 23
4. MONTE WELLS, 3 60,0 ž. Jan Verner 3 02:33,63 3 Petrlík Allan 35
5. CHAGALL, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 02:34,01 7 Drlík Jaroslav 78
6. WHITE GHOST, 3 53,0 žk. Kateřina Hlubučková krk 02:34,08 10 Hronová Ilona 200
7. POLONAISE, 3 55,0 Martin Laube 1 02:34,23 8 Luka Václav 160
8. TECUALA(GER), 3 58,5 ž. Jaromír Šafář 5 02:35,26 11 Blažková Helena 90
9. VALENCIA SKY, 3 57,5 ž. Martina Havelková 2 02:35,59 1 Růžičková Martina 78
10. DEBORAH, 3 54,0 žk. Pavlína Filipová 11 02:37,84 12 Berthier Kateřina 200
11. LENTINO, 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:38,08 4 Koplík Zdeno 210
Nestartovali: SERGEJ
Čas: 02:32,80, Mezičasy: (15,37 - 28,42 - 28,86 - 28,51 - 26,88 - 24,78)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-kr.hlava-3-2-krk-1-5-2-11-1

Majitel: DS Kabelkovi, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Kabelka M.,Ing
video

8. dostih, start 17:34
1109 CENA SHARPOURA
Rovina IV.kat. - 2218 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KITE OF GRACIE, 4 56,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev LEHCE 02:29,78 5 Kousek Jiří 50
2. ROONY, 5 62,0 ž. Petr Foret 5 02:30,72 11 Jirátová Petra 100
3. KHALIDOR(GER), 4 58,5 Martin Laube kr.hlava 02:30,73 4 Luka Václav 40
4. ESCAPE TO HEAVEN, 9 54,5 žk. Michal Mach 1 3/4 02:31,03 10 Knauer Martin 220
5. PEPA HAVEL(FR), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 02:31,54 12 Chaloupka Václav 23
6. ELEN(FR), 4 54,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 02:32,25 7 Franko Jozef 150
7. CHARMER(POL), 4 60,0 ž. Jan Verner 1 1/4 02:32,47 9 Blecha Jan 120
8. TYGR ROKYTENSKÝ, 5 60,0 ž. Jaromír Šafář 7 02:33,79 3 Hála Libor 100
9. ROLLING OCEAN, 10 52,5 žk. Pavlína Filipová nos 02:33,79 2 Hála Libor 100
10. ZANZIBAR, 4 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 02:34,19 8 Horáková Lenka 110
11. CIMO, 4 55,0 Michal Demo 8 02:35,70 6 Brož Jiří 300
Nestartovali: ESDARKA
Čas: 02:29,78, Mezičasy: (15,69 - 25,73 - 26,89 - 29,02 - 27,11 - 25,35)
Výrok: LEHCE-5-kr.hlava-1 3/4-2 1/2-3 1/2-1 1/4-7-nos-2-8

Majitel: BORS Břeclav a.s., Trenér: Kousek Jiří, Chov: BORS Břeclav a.s.
video


Dostihová komise: